Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta se to Tramp svađa sa Meril Strip?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Zbog ovog

      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Donald J. TrumpVerified ‏@realDonaldTrump
        Meryl Streep, one of the most over-rated actresses in Hollywood, doesn't know me but attacked last night at the Golden Globes. She is a.....
        over-rated
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ovoga trenutka je Meril znatno opala u mojim ocima.
          Ja sam je do sada dozivljavao ne kao zenu, ne kao glumicu, vec kao Meril Strip (uzvisenu u odnosu na sve ostale holivudske i svetske mice-glu) .... ali od sada ... ne znam sta da mislim. Sto se glume tice i dalje je to - to ali kao coveka.... E Meril, Meril, crna Meril ... sta ti je to trebalo.

          Prevashodno zato sto su svi ti Holivudski superstarovi pre svega bahati do bola i ponasaju se svakako, tako da oni najmanje od svih imaju pravo da nekom sole pamet i pricaju sta im smeta i da im smeta bilo kakav vid ponizavanja osobe koja je "niza" u njihovim ocima od njih samih.
          Verujem da Meril nije takva, ali je izabrala potpuno pogrsno mesto da o tome govori.
          Last edited by Sandugp; 09-01-17, 13:39.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Kakva pateticnost, iskoristila glumu da ponizi predsjednika. Predsjednik je to sa razlogom, bas zbog ovoga sto su SAD dozvolile da se desava ovo sto se desava. Da glume neku otvorenost, da ne postoji u skolama mama i tata, nego jedan od roditelja da se ne bi uvrijedila djeca gej roditelja. Prije manje od cetiri decenije najveci rasisti, crnce tukli, ubijali, silovali, mogli da sjede na poslednjim mjestima autobusa i to ako su raspolozeni bili da ih puste u autobus uopste, homosekualizam zvanicno bila bolest do manje od prije dvije decenije i takvi ljudi ti danas moralisu, takvi ekstremi su otisli na drugu stranu, a nijedan ekstrem nije dobar. I oni ne razumiju zasto je Tramp pobijedio, upravo zbog njih i njihove demokratije, otvorenosti i prividne normalnosti. I oni ne razumiju zasto desnica svuda napreduje nevjerovatnom brzinom. Oni ne shvataju da su dozvolili da parade ponosa budu nevjerovatno gnusne, ljudi goli setaju, vise se ne bore za svoja prava, vec se izivljavaju. E zbog svega toga ovi glumci, muzicari i generalno javne licnosti SAD nemaju mozak, jer ne razmisljaju svojom glavom, vec misle da postoji samo jedna strana medalje, a uvijek su dvije.
            sigpic

            Comment


            • Butthurt ne prestaje.
              sigpic

              Comment


              • Smorila za medalju. Nagon za povracanje se dobija dok slusas njen govor
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Još plaču HAHAHAHAHHAHAHAHAH

                  Ovo je tako jadno, ja ne mogu da vjerujem da odrasla osoba može sebi dozvoliti da se ovako ponižava, dno dna. Ja sam mislio prošlo je jadikovanje ali evo ipak nije. 2016. je generalno bila loša godina puna tragedija ali Trampova pobjeda je ipak malo izvlači, gledati svu ovu patetiku je prelijepo

                  Inače, svaki glumac koji je ušao u ovu mašinu pljuvanja Trampa, pa čak i meni omiljeni Robert De Niro, su se srozali. Treba ostati gospodin i izvan ovih stvari.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Mrzim zimu
                    Sad sa skijanja

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Sad sa skijanja
                      ti se ne racunas, tebi sigurno ni sad nije hladno
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Meril je inače pre izbora izjavila da će se odseliti iz USA ako Tramp pobedi, tako da ovo ne čudi...
                        Mrzim zimu...
                        A š*pak sa grtal'com još nije prošao, ne mogu da maknem iz kuće a sto obaveza imam.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • U subotu na Bjelašnici subjektivni osjećaj -52, temperatura -19, danas podnošljivijih -14, ali ne postoje loši uslovi za skijanje, samo loša oprema

                          u gradu već druga priča, hladno je u normalnoj odjeći otići do granapa

                          Comment


                          • Meril Streep je moron.

                            Osoba koja je ustala prva da aplaudira Romanu Polanskom 2003. i nista ne kaze o njegovom priznavanju silovanja djevojcice od 13 godina, a sada siri lazi i dezinformacije o Trumpu.

                            Sto ne spomene Obamu koji je bio jedan od najdestruktivnijih predsjednika kada su mediji u pitanju?

                            Star Wars je dobio udarac na box office-u nakon sto su producenti ispljuvali Trumpa, Hollywood generalno strepi od Trumpovih glasaca, jer oni su toliko ljuti i bjesni da su spremni sve bojkotovati, a ako Trump nastavi da gazi sa ekonomijom kao sto je do sad gazio u ovih 2 mjeseca bit ce bas bas zanimljivo sta ce mediji da izmisljaju.

                            Evo danas AP izbacio pricu kako Trumpova politika i ova otkazivanja izgradnji tvornica po Meksiku stete jadnim Meksikancima. Znaci kakav narativ, ono sjeb.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Strogo je zabranjeno pricati o politici

                              i da ne potegnete pricu o Trampu...sto se Amerike tice, mozete koliko god hocete da pricate, ali prica o politici na ovim prostorima je zabranjena
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ako ima Novosađana molila bih objašnjenje za ovo


                                https://www.facebook.com/nsu.rs/phot...type=3&theater
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X