Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam dobio Ferrari.

    Spoiler
    Virus

    Comment


    • Ja sam išao na trčanje. Bilo je možda -20. Lagano po snegu, nisam osetio hladnoću...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Zaledilo more u Tivacki zaliv

        Spoiler
        Zaledilo se more u Krtolima

        Ipak, u uvali između Ostrva cvijeća i obale Krtola zbog relativno plitkom mora i djelimične zavjetrine od udara bude, kombinovano sa, za Boku neoubičajeno niskim temperatirama vazduha, stvorili su se sinoć povoljni uslovi da dođe i do djelimičnog leđenja mora u ovom dijelu zaliva

        Jaka bura i izuzetno niska temperatura koja se tokom noći spuštala i ispod -5 stepeni Celzijusa, napravili su sinoć led na površini mora u dijelu Tivatskog zalica uz Obalu Đuraševića. Iako se na površini nije stvorila kompaktna ledena kora, zbog valova koje je nosila bura, morem su ipak plutali brojni manji komadi leda, što ne pamte ni najstariji mještani u Krtolima.

        Ranijih godina dešavalo se da se more zaledi u Kotorskom zalivu na dijelu kod Morinja, Kostanjice i Stoliva, ali niko ne pamti da se to dešavalo u Tivatskom zalivu koji je prostorno najveći dio akvatorijuma Boke Kotorske.

        Ipak, u uvali između Ostrva cvijeća i obale Krtola zbog relativno plitkom mora i djelimične zavjetrine od udara bude, kombinovano sa, za Boku neoubičajeno niskim temperatirama vazduha, stvorili su se sinoć povoljni uslovi da dođe i do djelimičnog leđenja mora u ovom dijelu zaliva.

        Inače, jaka bura koja je i sinoć duvala, nosila je tzv. morsku prašinu, a valovi su zasipali obalu pa je na nekoliko mjesta duž tivatske obale i danas tokom cijelog dana bila primjetna ledena kora od smrznute morske vode. Za razliku od prethodna dva dana kada je jaka bura poremetila redovno odvijanje aviosaobraćaja, na tivatskom aerodromu danas su se letovi normalno odvijali, sa izuzetkom jednog Montenegro Airlinesovog leta iz Beograda, a koji je u popodnevnim satima preusmjeren za Podgoricu.

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Bane jel ono ima Arsenal Tivat?
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Bane jel ono ima Arsenal Tivat?
            Prva noćna utakmica u Crnoj Gori odigrana je 22.maja 1946, riječ je o prijateljskom meču u Tivtu. Rivali su bili ARSENAL(TIVAT) i BOKELJ(KOTOR), a rezultat je bio 6:6. Štampa je izijestila kako su ekipe iz Bokokotorskog zaliva igrale "prvu noćnu utakmicu pod električnom rasvjetom.

            Mislim da je prve fudbalske korake Ivica Kralj napravio u Arsenal iz Tivta..

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Što se mraza tiče imam fotku za vas
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • A moje kuce iznosi itison u dvoriste i sunca se
                nije sav svoj
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa bas kad sam bio u kafanici pored stadiona u Tivtu drzali su sliku Ivice Kralja.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    A moje kuce iznosi itison u dvoriste i sunca se
                    nije sav svoj
                    Lako je njemu kada ima " bundu "
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Pa bas kad sam bio u kafanici pored stadiona u Tivtu drzali su sliku Ivice Kralja.
                      Vjerovatno, nijesam nikad bio tamo..

                      Mislim da je Arsenal u drugu CG ligu, ako ne i neku južnu ligu...
                      Oformio se u Tivat ragbi klub, dal se zove Arsenal pojma neam.

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Godinama unazad naučnici se ne slažu kako ćemo da završimo na ovoj našoj jadnoj planeti jedni tvrde da će doći do enormnog otopljavanja i da će tropski talas da se pomeri ka severu, te će mediteranska klima biti u Skandinaviji, ovde suptropska neka klima, a da će u Africi biti nemoguć bilo kakav život... dok druga grupa naučnika smatra da će doći ledeno dobe. Iskreno ne znam šta je gore, ali ove naznake mi se ne dopadaju ni malo.
                        Cela Evropa i 2/3 Azije pod polarnom klimom trenutno https://worldview.earthdata.nasa.gov...83920526490405
                        A kažu da se za par dana sve ovo ponavlja, dok ni u S. Americi nije ništa bolje (a 'slave, kako je tamo?).
                        Mrzim zimu, a najviše ovaj vetar na ovoliki minus.
                        Rekla bih da nas razmazila priroda, godinama unazad su prilično blage zime, mada zapravo sve pamti i sveti se, pošto je poznato koliko je čovek u suštini divan i brine o njoj.
                        Last edited by miloolja; 09-01-17, 10:11.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Znaci propadosmo, posmrzavacemo se ko p....ticici koji ne odlete na jug.
                          Trebace drva, trebace svega ... a leto doci nece
                          Mrzim zimu.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Mrzim zimu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Trenutno je -22C. Navikao sam se vec na ovoliki minus... makar vjetar nije jak.

                              Kako li ce tek biti za mjesec-dva, kad padne na -40C... Uzas

                              Sent from my Samsung GALAXY S5.

                              Comment


                              • Juce rano ujutro kod nas na Jahorini je bilo -40.

                                Ljudima auta staju, jer im se gorivo zaledi.

                                U gradu -29 bilo, najhladniji grad u Evropi Sarajevo bilo juce. Katastrofa.

                                Ovako hladno nije bilo zadnjih 14-15 godina.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X