Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jax Teller View Post
    Indi je l' ti to i dalje važi veto na alkohol na tim skupovima kao i za svadbe?
    Kakav crni veto, to me drzi u zivotu pored svih ovih snobova.

    Ja sam ateista, popove mrzim, u crkvu ne idem, nista ne praznujem. Postujem naravno svakog ko slavi, njegovo je to pravo.
    Sama ta podeljenost I opredeljenost na 1000 bogova I laznih proroka, te klanjanje istim mi je zaista fascinantna, svaka cast ljudima koji imaju stomak za to.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • A pošto verovatno nećeš da nastaviš da slaviš slavu, šta onda tražiš tu, što nisi otišao lepo u bioskop?
      I nema neke razlike između tebe i tog tvog kog se gnušaš jer se vraća korenima.
      Ajd sad pusti sestro narod da jede po slavama, neki su radili ceo dan.

      A Dušanu pozdrav iz Beograda. Sve vam Beograd nešto kriv.. a svi bi ovde da se ugurate, more....
      Po unutrašnjosti se mnogo više mrsi kad mu vreme nije, nego ovde, ako nisi znao.

      Srećan slava, ko nije video od danas.
      Last edited by miloolja; 19-12-16, 18:38.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ako moze muzicka Indiju za dusu i raspoloženje od Tome: Jelena?
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Ja ne vidim poentu posne slave ako ce vec svi da jedu ukusnu posnu hranu dok im ne bude muka i da piju dok ne pocnu duplo da vide. Generalno ne vidim poentu posta ako ces ti dok postis da se prejedas od posne hrane, pijes, jebes, drkas, psujes i onda odes u crkvu i kao si se procistio jer si se tovio šaranom a ne prasetinom. Nemam apsolutno nista ni protiv vere ni protiv posta, maksimalno postujem ljude koji veruju u nesto, pogotovo ljude koji dovode sve u pitanje i ipak imaju vere u sebi(ali ne bih sad u neku dublju diskusiju o tome) al iritira koliko su generalno ljudi neuki i rade nesto ciju poentu ne kapiraju.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Ne ne... Evo za Indija 😄

            https://youtu.be/Gxnb38dIhzM


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              To tvoji tako nasledili verovatno? Pa odrzavate tradiciju.

              Mileticu, nije cudno za BG, jer tamo je sve naopacke, izmedju ostalog normalno je i slaviti mrsnu slavu u vreme posta.
              Ali to se verovatno tako nasledilo od sopstvenih predaka i odrzava se ta pogresna tradicija. Ne krivim ja ljude koji to rade, jer jednsotavno rade onako kako s im dedovi i ocevi radili. Ali je u sustini pogresno.
              Odakle ti ideja za BG, jesam jako cesto u prestonici ali zivim u NS od rodjenja
              Znas kako, neki popovi opominju, neki nece da obave taj obred osvestavanja ukoliko je mrsna slava u vreme posta ali vecina se slaze sa izborom domacina i kazu da je to individualno... Moja slava je Sv. Jovan Krstitelj tako da nemam tih “problema” ali razumem i one koji se drze tradicije i one koji odstupaju od vecine stvari jer meni je bitno da se ljudi koje ugostis osecaju prijatno, da bude dobro raspolozenje i vesela atmosfera.

              U svakom slucaju ovo je divno doba godine u kom treba uzivati maksimalno


              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Nisi mi jasan sada. Ako se posluzi posno jelo, onda se gosti nece osecati prijatno?
                Nije mi za BG ideja, nego cinjenica. Tamo ima ubedljivo najvise nasih vernika koji slave mrsni Nikoljdan. Sto je i logicno zbog samog broja stanovnika. A i sto kaze Olja skupili se razni s koca i konopca i promenom sredine resili da menjaju i obicaje.

                Slava se slavi u krugu sopstvene porodice uz kolac, svecu i zito. Sve ostalo je izdrkavanje proizaslo vremenom.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  A pošto verovatno nećeš da nastaviš da slaviš slavu, šta onda tražiš tu, što nisi otišao lepo u bioskop?
                  I nema neke razlike između tebe i tog tvog kog se gnušaš jer se vraća korenima.
                  Ajd sad pusti sestro narod da jede po slavama, neki su radili ceo dan.

                  A Dušanu pozdrav iz Beograda. Sve vam Beograd nešto kriv.. a svi bi ovde da se ugurate, more....
                  Po unutrašnjosti se mnogo više mrsi kad mu vreme nije, nego ovde, ako nisi znao.

                  Srećan slava, ko nije video od danas.
                  Keva operisala tumor u vilicnoj kosti pre koji nedelju, ne bi bas bilo u redu da idem u bioskop pre svega zbog toga.

                  Hvala na numeri :*
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Kakav crni veto, to me drzi u zivotu pored svih ovih snobova.

                    Ja sam ateista, popove mrzim, u crkvu ne idem, nista ne praznujem. Postujem naravno svakog ko slavi, njegovo je to pravo.
                    Sama ta podeljenost I opredeljenost na 1000 bogova I laznih proroka, te klanjanje istim mi je zaista fascinantna, svaka cast ljudima koji imaju stomak za to.
                    Ae se napijemo nekad zajedno? Palis me.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Nisi mi jasan sada. Ako se posluzi posno jelo, onda se gosti nece osecati prijatno?
                      Nije mi za BG ideja, nego cinjenica. Tamo ima ubedljivo najvise nasih vernika koji slave mrsni Nikoljdan. Sto je i logicno zbog samog broja stanovnika. A i sto kaze Olja skupili se razni s koca i konopca i promenom sredine resili da menjaju i obicaje.

                      Slava se slavi u krugu sopstvene porodice uz kolac, svecu i zito. Sve ostalo je izdrkavanje proizaslo vremenom.




                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Bahahha... ne sme covek ni sveca velikim crvenim svolom da proslavi hahahaha oj srbijooo medju sljivama!!!



                        Zivio spricer!

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Kakav crni veto, to me drzi u zivotu pored svih ovih snobova.

                          Ja sam ateista, popove mrzim, u crkvu ne idem, nista ne praznujem. Postujem naravno svakog ko slavi, njegovo je to pravo.
                          Sama ta podeljenost I opredeljenost na 1000 bogova I laznih proroka, te klanjanje istim mi je zaista fascinantna, svaka cast ljudima koji imaju stomak za to.
                          Pa bas i ne postujes, posto si ovde ispljuvao sve koji slave slavu.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Covek je genije objasnjava u jednoj psovci
                            Jos od Boja na Kosovu (vidar Bogoje) gde sam ga prvi put zapazio mi je bio fascinantan lik i glumac. A kada se malo prisetim tog filma, koji je to teski fail nase kinematografije. Koliko gresaka - strava i uzas. Jedino ga je gluma pojedinih likova uspela donekle (ali samo donekle) izvuci.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Keva operisala tumor u vilicnoj kosti pre koji nedelju, ne bi bas bilo u redu da idem u bioskop pre svega zbog toga.
                              Žao mi je, to su opasne i ružne stvari koje se dešavaju svima oko nas. Razumljiva i neka tvoja ogorčenost, pogotovu na brkatu tetku
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Eto vidis ako vec odustanes od tog tradicionalnog koncepta slavljenja u najuzem krugu porodice uz kolac, svecu i zito vec ne radis kako treba. Ako se vec ne pridrzavas kompletne tradicije onda je i ta vrsta hrane nebitna. Moja poenta je da ako vec ne slavis po svim pravilima nego pravis rucak/veceru za rodbinu i prijatelje bar poznavajuci sebe i goste koji ti dolaze nastojis da ugodis svima kako po pitanju atmosfere tako i hrane i pica i svega ostalog.
                                Sto se mene tice ja sam prilagodljiv, danas sam prosao sve ove varijante o kojima smo pricali... Prvo na slavi kod rodbine, posna slava i sve moguce tradicije ispostovane, odatle kod druga na mrsnu slavu i sada krecem kod jos jednog druga na onu slavu od koje cu se oporavljati sutra ceo dan... Do sada kolima a sada zovem taxi Nemam problem s tim, neka je svima srecno i veselo, to je bitno

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X