Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad cujem ovu reklamu na Sk "Život u kvotama, kvote su život" dođe mi da se ispovraćam.

    Odmah mi u glavi likovi koji provode 12 sati u kladari igraju bingo i kerove, a pri tom su provalili tajnu zivota i sve im je teorija zavjere.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Srećna slava svima koji danas slave Svetog Nikolu, proveli je u zdravlju, veselju, blagostanju i na mnogo godina! Živeli!
      Last edited by miloolja; 19-12-16, 09:40.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nego Aki, mogu li ovi prevrtljivi i tzv. neverni elektori da naprave neko neprijatno iznenađenje danas? Znam da teoretski mogu, ali zapravo reč je o jako malom broju, jel da?
        Last edited by miloolja; 19-12-16, 12:36.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Koliko samo mrzim praznike I taj vestacki konstruisan osecaj srece I harmonije, jedinstva porodice I zaboravljenih prijatelja.
          Bljuje mi se od ovakve atmosfere, euforije i takozvanog praznicnog smoga koji te gusi.

          U kakvim mi lazima zivimo dobro je ako ostanete normalni sa umerenom dozom tikova.

          Pozdrav od Indiga, koga je brkata tetka upravo izljubila I pozelela mu da nastavi slavu svog oca, sa sve masnim brcima I pola kile jagnjetine na bradi.

          Sve najgore praznicima I ovim prokleto srecnim ljudima oko mene. Samo ovo da prezivim...
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Sto se tice danas elektora, ovi nas senzacionalni mediji su to pokrili kao da je to nesto bitno.

            To su sve partijski lojalisti koji se nadaju da ce biti jednog dana ozbiljni politicari.

            Svaka stranka ima svog redara, ko je gledao House of Cards, Frank je bio whip u kongresu i ta osoba je zaduzena da ne bude nekih pobunjenika.

            Mozda 1-2 budu se odmetnuli ali 37, sanse nema.

            Plus, ako neko se odmetne, ta osoba gubi svaku mogucnost da ima karijeru u politici.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Koliko samo mrzim praznike I taj vestacki konstruisan osecaj srece I harmonije, jedinstva porodice I zaboravljenih prijatelja.
              Bljuje mi se od ovakve atmosfere, euforije i takozvanog praznicnog smoga koji te gusi.

              U kakvim mi lazima zivimo dobro je ako ostanete normalni sa umerenom dozom tikova.

              Pozdrav od Indiga, koga je brkata tetka upravo izljubila I pozelela mu da nastavi slavu svog oca, sa sve masnim brcima I pola kile jagnjetine na bradi.

              Sve najgore praznicima I ovim prokleto srecnim ljudima oko mene. Samo ovo da prezivim...
              Nije valjda da slavis mrsni Nikoljdan nesreco? Ili to ili izmisljas za medaljicu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Nije valjda da slavis mrsni Nikoljdan nesreco? Ili to ili izmisljas za medaljicu.
                Sta je tu toliko cudno, ja koliko ljudi poznajem i kod kojih idem a da slave danas, uglavnom su to mrsne slave ili kombinacija, ubaceno nesto posno ukoliko neko od gostiju posti...

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Cudno je sto je to posna slava. E sad sto neki mrse, to je vec nesto drugo...

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Nije valjda da slavis mrsni Nikoljdan nesreco? Ili to ili izmisljas za medaljicu.
                    Oduvek mrsni.
                    A nemoj da pocinjem o pravom postu I svim satro vernicima koji poste sredom I petkom ili pola posta.
                    Ili post na ribi
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Odavno je slava prestala da bude ono što treba da bude.

                      Danas ljudi prave slave za 200 ljudi. Odvajaju se nenormalne količine novca da bi se obezbedila hrana, piće i sve potrebno. Slava sama po sebi gubi ono pravo značenje i postaje mehanička stvar koju treba "odraditi". A da ne pričam da ljudi posle toga ne mogu mesec-dva da sastave kraj sa krajem. To je po meni strašno...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ja sam uvek za to da svako obelezava slavu onako kako njemu odgovara... Svako pravi u skladu sa svojim mogucnostima, sa brojem ljudi koje poziva i kod kojih ide i na kraju u skladu sa nekim svojim vidjenjem kako bi to trebalo da izgleda...
                        I kako dolaze mladje generacije sve ce manje i manje biti tih nekih tradicionalnih elemenata

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Ma ja se uvek pokajem sto ostanem u Srbiji za vreme praznika, koja je to kolicina licimerja I foliranja ja nemam reci.

                          Evo drugar mi izbaci sliku sa babom I komentar "Povratak korjenima" znaci iznabadacu se.
                          All dobro jos samo Nova Godina, Badnje Vece, Bozic I preziveo si sve praznike Indigo majstore.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Oduvek mrsni.
                            A nemoj da pocinjem o pravom postu I svim satro vernicima koji poste sredom I petkom ili pola posta.
                            Ili post na ribi
                            To tvoji tako nasledili verovatno? Pa odrzavate tradiciju.

                            Mileticu, nije cudno za BG, jer tamo je sve naopacke, izmedju ostalog normalno je i slaviti mrsnu slavu u vreme posta.
                            Ali to se verovatno tako nasledilo od sopstvenih predaka i odrzava se ta pogresna tradicija. Ne krivim ja ljude koji to rade, jer jednsotavno rade onako kako s im dedovi i ocevi radili. Ali je u sustini pogresno.
                            Last edited by Sandugp; 19-12-16, 17:54.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Odavno je slava prestala da bude ono što treba da bude.

                              Danas ljudi prave slave za 200 ljudi. Odvajaju se nenormalne količine novca da bi se obezbedila hrana, piće i sve potrebno. Slava sama po sebi gubi ono pravo značenje i postaje mehanička stvar koju treba "odraditi". A da ne pričam da ljudi posle toga ne mogu mesec-dva da sastave kraj sa krajem. To je po meni strašno...
                              Sve objasnjeno.

                              Comment


                              • Indi je l' ti to i dalje važi veto na alkohol na tim skupovima kao i za svadbe?
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X