Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemate vi pojma. Nama je nekada predsednički kandidat bio Šećeroski

    Last edited by Marija81; 06-12-16, 00:07.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      To je to. Zna se kako se kod nas dobija posao. Uvali se u stranku.
      Nisam mislio na zaposlenje vec na obavljanje javnih funkcija

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Ma svejedno braca, odlucis upasti recimo u Opstinsko vijeće na lokalnim izborima i prikljucis se stranci. Oni ti kazu super, mlad i obrazovan hajde bogati. Sljedeca scena ti 33. na listi od 36 ljudi. Nekakvi dionosaurusi su ispred tebe jer moraš imati konekcije. Lakse je bilo upasti u Cosa Nostru i porodicu Gambino.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Pitanje je posle koliko vremena i ulozenog truda ocekujes visoku poziciju na listi? Ako mislis da je za visoku poziciju dovoljno sto si mlad i obrazovan onda si u zabludi... I imas srece sto si uopste kandidat pa makar na poslednjoj poziciji jer tako radis na sopstvenoj promociji za naredne izbore. U vecim i ozbiljnijim partijama verovatno i neces biti na listi.

          E onda kada prodju izbori i ti dinosaurusi nestanu sa scene do sledecih izbora, ti radis i dalje tokom citavog izbornog ciklusa i toliko skrenes paznju na sebe da moras drasticno napredovati na listi.
          Pitanje je samo da li zelis sve i odmah pa ces odustati kada vidis gde si na listi ili ces razumeti stanje stvari i pokusati da popravis to na sledecim izborima.



          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Ne govorim ja u svoje ime, govorim o stanju uma. To sve stoji ali za ovo sto ti govoris treba propisati majcino mlijeko. Ne kazem da je nemoguce ali ko je spreman 4-5 godina volontirati, a pri tom se ne moze zivjeti od zraka?

            Malo ko danas ulazi u politiku iz ciste zelje za nekom promjenom, vecina njih gleda kako ce uzeti neku cifru i obezbijediti sebe. To nije smisao tog posla. Ne gleda se kako mozes doprinijeti drustvu vec samo kako uzeti od istog.

            Evo ja bih volio da Princ koji je najavljivao istup na političkoj sceni uspije u tome pa da nam detaljno objasni kako to sve teče. #supportPrincara
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Princaro, kao tvoj campaign manager, savjetujem ti da ne kreces u objavljivanje svoje politicke agende, jer s obzirom da su Trumpu izvuki 'grab 'em by the pussy' tebi ce ovo probati izvuci i reci ti da flip-flopujes ako promjenis svoj stav cak i za 1%.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                Ne govorim ja u svoje ime, govorim o stanju uma. To sve stoji ali za ovo sto ti govoris treba propisati majcino mlijeko. Ne kazem da je nemoguce ali ko je spreman 4-5 godina volontirati, a pri tom se ne moze zivjeti od zraka?

                Malo ko danas ulazi u politiku iz ciste zelje za nekom promjenom, vecina njih gleda kako ce uzeti neku cifru i obezbijediti sebe. To nije smisao tog posla. Ne gleda se kako mozes doprinijeti drustvu vec samo kako uzeti od istog.

                Evo ja bih volio da Princ koji je najavljivao istup na političkoj sceni uspije u tome pa da nam detaljno objasni kako to sve teče. #supportPrincara
                Ma nisam se ni ja obracao tebi licno iako sam tako pisao kao da se obracam nekome, vec generalno objasnio stvari koje znam iz licnog iskustva a to je ipak najmerodavnije.
                Slazem se da zahteva krv, suze i znoj ali je politika koncept koji se kad-tad isplati a jos ako ti bavljenje politikom pruza zadovoljstvo onda zrtva nije velika
                I nije to 24/7, moze da se zaradjuje i zivi a opet iz licnog iskustva, da bi te bilo ko ozbiljno shvatio u politici ne sme egzistencija da ti zavisi samo od politickog angazovanja.

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ima li još neko problem sa Mozzartovim sajtom? Izgleda su žešće prsli...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • http://www.independent.co.uk/news/wo...-a7457046.html

                    Količina butthurt-a, level - over the top.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma izeš to. Danas je 25 godina od kada je moja Zvezda postala šampion sveta u fudbalu.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Hahahah too Maroo!

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nakon mjesec dana sam napisao dva clanka u dva dana.

                          Jedan je o Kanye Westu i Trumpu: http://seadfoco.com/2016/12/13/susret-dva-carobnjaka/

                          A drugi je o tome zasto svi misle da znaju marketing: http://seadfoco.com/2016/12/14/zasto...aju-marketing/

                          Drugi je malo vise teoretski, al eto koga interesuje marketing, dosta zanimljivih stvari se moze naci
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ne lezi ti oblique tema za takav blog. Kada pises novi post klikni na screen options pa na excerpt, u excerpt pises uvod za tekst koji stoji ispod naslova na homepage-u i ispod naslova kad serujes post po drustvenim mrezama. U postu dole desno koristi featured image da bi ti se prikazala slika za post na homepage-u. Dosta za pocetak
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • http://www.vice.com/rs/read/sta-sve-...-umesto-u-nicu

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Nakon mjesec dana sam napisao dva clanka u dva dana.

                                Jedan je o Kanye Westu i Trumpu: http://seadfoco.com/2016/12/13/susret-dva-carobnjaka/

                                A drugi je o tome zasto svi misle da znaju marketing: http://seadfoco.com/2016/12/14/zasto...aju-marketing/

                                Drugi je malo vise teoretski, al eto koga interesuje marketing, dosta zanimljivih stvari se moze naci
                                Akane, citaj ovo malo, obrazuj se u sferi marketinga, a ne samo da zavodis mame petlica

                                Ja sam bio marljiv i sve procitao, i moram ti Aki priznati da ova teorija o reptilskom mozgu potpuno logicki utemeljena i da ja sada na marketing gledam drugim ocima

                                Comment

                                Working...
                                X