Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos La Pen i cao cao
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Оčekivano, čak i deo onih koji gotive Rencija je svejedno glasalo za ne. Italijani s kojima sam pričao se uglavnom slažu da je ovo bolja opcija za Italiju. Mada Renzi bi svejedno trebalo da ostane lider demokratske partije

      Comment


      • Italija ima jednu od najgorih ekonomija svijeta.

        Imaju duga koji im je 132% GDP-a, to apsolutno nije humano, a kad si u toj poziciji moras se jos vise zaduzivati da bi popunio budzetske rupe, nesto slicno se kod nas desava, kad dignu kredit od MMF-a da isplate penzionere i plate u javnom sektoru

        Ja sam mislio da ce Spanija i Portugal potopit EU kad su Grci prevelike picke bili, ali ko bi rekao da ce Britanija da zabije noz u ledja alijansi koju je stvorila kao partner.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • A šta se to dešava u Italiji , nisam u toku nikako
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ovo je nerealno, Monti Pajton je nula za ovo.
            Sve se ovo desava na brdovitom Balkanu, BIH, konstitutivna sednica novog opstinskog veca opstine Zavidovic... i jedno ime, Redžo Seferović. Dominacija!

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Ovo je nerealno, Monti Pajton je nula za ovo.
              Sve se ovo desava na brdovitom Balkanu, BIH, konstitutivna sednica novog opstinskog veca opstine Zavidovic... i jedno ime, Redžo Seferović. Dominacija!

              Normala za ovakva mjesta poput Zavidovića, to su seljane neviđene. Ne mislim po veličini već mentalitetu i primitivnosti ljudi. Puna Bosna toga Ako su Balkanci primitivni, onda u Bosni prednjačimo u tome.

              Comment


              • Ali kad je rekao "Ja sam zamolio vas svihu, i zamolio jos jednom... shvatite me... pomozite mi... urazumite me jednom" skoro da sam pao sa stolice.

                Comment


                • Ili ovaj što traži da mu se izvini, a Redžo odgovara 'Prihvatam izvinjenje' hahahahahaha Šojić je zlatan za ovog Ali stvarno, ne znaš da li smijati se ili plakati kakvi likove sjede na najbitnijim pozicijama... Zaslužili smo i gore koga i šta biramo.

                  Comment


                  • Mladi i obrazovani ljudi nemaju posla da bi ovakvi diletantni obavljali javne funkcije. Taman kad mislis da nema gore..
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Mladi i obrazovani ljudi nemaju posla da bi ovakvi diletantni obavljali javne funkcije. Taman kad mislis da nema gore..
                      Niko nije kriv mladim i obrazovanim ljudima sto ne zele da se bave politikom i potrude se da dodju do toga da se zaista nesto pitaju.

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Naravno da mogu. Samo moraju imati dobra leđa u nekoj stranci ili bar da im porodica ima pare. Ništa više.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Samo moraju imati dobra leđa u nekoj stranci ili bar da im porodica ima pare. Ništa više.
                          Jesi ti to iz BiH/RS?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Jesam iz BIH, al nije RS.. Imaš još jedan pokušaj
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • To je to. Zna se kako se kod nas dobija posao. Uvali se u stranku.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Samo je u CG sve kako treba. Sve je idealno i nasi politicari su najpametniji! Milo Djukanovic <3 Nadam se da ne prati forum..

                                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                                Comment

                                Working...
                                X