Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Da menjamo sta, da.menjamo koga, kako da menjamo I ko da menja? Ti mislis na proteste 90 ih, mislis da u ovakvoj autokratiji pojedinac ili grupica istih moze nesto da promeni?

    Samo mi reci molim te postenog, modernog politicara koji je sposoban da se izdigne iznad ovog sistema, Dacic? Nikolic? Opozicija?
    E moj druze, ja sam uvek za promene, za bolje, a ko ce da nas vodi, ti, ja, ovi levati...
    Navedi mi jednog normalnog I evo tvoja je pobeda u diskusiji I prekucao si temu.
    Svi lice jedni na druge, sto je normalno jer silaze sa iste pokretne trake iz serijske proizvodnje jednog veoma loseg I nerentabilnog drustva.
    Cuj ko, pa Trump
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Da menjamo sta, da.menjamo koga, kako da menjamo I ko da menja? Ti mislis na proteste 90 ih, mislis da u ovakvoj autokratiji pojedinac ili grupica istih moze nesto da promeni?

      Samo mi reci molim te postenog, modernog politicara koji je sposoban da se izdigne iznad ovog sistema, Dacic? Nikolic? Opozicija?
      E moj druze, ja sam uvek za promene, za bolje, a ko ce da nas vodi, ti, ja, ovi levati...
      Navedi mi jednog normalnog I evo tvoja je pobeda u diskusiji I prekucao si temu.
      Svi lice jedni na druge, sto je normalno jer silaze sa iste pokretne trake iz serijske proizvodnje jednog veoma loseg I nerentabilnog drustva.
      Strpi se, Indigo. Uskoro ce se na politickoj sceni pojaviti jedan mlad i vrlo ozbiljan, odgovoran, marljiv, disciplinovan i posvecen politicar, a za kojeg bi ti trebalo da glasas

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Da menjamo sta, da.menjamo koga, kako da menjamo I ko da menja? Ti mislis na proteste 90 ih, mislis da u ovakvoj autokratiji pojedinac ili grupica istih moze nesto da promeni?

        Samo mi reci molim te postenog, modernog politicara koji je sposoban da se izdigne iznad ovog sistema, Dacic? Nikolic? Opozicija?
        E moj druze, ja sam uvek za promene, za bolje, a ko ce da nas vodi, ti, ja, ovi levati...
        Navedi mi jednog normalnog I evo tvoja je pobeda u diskusiji I prekucao si temu.
        Svi lice jedni na druge, sto je normalno jer silaze sa iste pokretne trake iz serijske proizvodnje jednog veoma loseg I nerentabilnog drustva.
        Istina, nema da se bira. Istina, svi sa iste pokretne trake silaze. Djindjic je poceo sa prodajom Srbije, ostali su nastavili. Nema poente birati manje zlo. Kad bi se narod pobunio, u svom tom haosu izrodio bi se neko novi, bolji. Idem u neku ekstremnost pokusavajuci da ubodem poentu, sa stavom da vec sutra mozemo da promenimo sve, naravno da mozemo ali to se nikad ne bi desilo. Zato treba poceti od sebe i ljudi koji te okruzuju. Mnogo toga mozemo da promenimo, samo da pocnemo sa nama samima i sa ljudima oko sebe na koje mozemo da uticemo. A zaljenjem na sve oko sebe, svima oko sebe, nikad nista neces postici.



        Takvi su ti ljudi, pratice, samo sto oni pogresni to iskoriscavaju.
        Last edited by bici; 02-12-16, 19:52.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Evo nekog leak-a da su Ronaldo i Mendesovi klijenti vrlo vjesto utajivali porez, preko off-shore racuna.

          Moze misljenje o porezu je da treba ukinuti porez na dohodak.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja ga ne bih ukidao sportistima. Pogledaj NBA igrace, skandalozan procenat njih zavrsi u bankrotu par godina posle zavrsene karijere. Sa biznismenima je druga stvar, ti ljudi su sposobni cim su dosli dotle dokle su dosli, znaju kako sa novcem, i manji porez bi doneo vecu zaposlenost i mnoge druge beneficije, jer verujem da vecina njih zeli jos vise da se razvija.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Mjesas korporativni porez i porez na dohodak.

              Korporativni porez mora biti neka cifra, ali za privatna lica, treba ukinuti porez na dohodak. Naravno treba kreirati porez za zdravstveno osiguranje i jos neke zajebancije i imati budzet samo za to. Stvoriti uslove da ekonomija raste, a ne da se neimilice zaduzuje i trosi.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Da nije malo previse da placas u Kaliforniji preko 50% poreza na primanja. Ili ti u Francuskoj gde je Djokovic 70% prihoda od Roland Garosa morao da plati.

                Comment


                • To je idiotluk, 50% platiti poreza.

                  I onda dodje retard Bernie Sanders i kaze bogati moraju platiti svoj fer dio.

                  Pa koji je to jebeni fer dio, placaju preko 50 %.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Brate mi ovde jedva da imamo leba da jedemo a vi pričate o Kaliforniji i Sandersu , e zabole me patka za Kaliforniju i porez

                    Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Brate mi ovde jedva da imamo leba da jedemo a vi pričate o Kaliforniji i Sandersu , e zabole me patka za Kaliforniju i porez

                      Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                      Tako je brate, vise ni vinjak ne moze na crtu
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment




                      • Evo ga Aki hahaha

                        Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                        Last edited by Lord Gangarić; 03-12-16, 11:30.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Hahahahahahahahahahahahhaha, koja je ovo dominacija Gangare. Aki, smatraj se da si sad u Gangovom vlasništvu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • "Ne" oko 56% u Italiji. Evo ti banana, Renci.
                            sigpic

                            Comment


                            • Austrija namjestila izbore, Italija stavlja tacku na i Evropskoj uniji. Rest in Peace.

                              Sad napokon da se vratimo osnovama novca i ekonomije.

                              Sto se tice Gangare i ove mu slike, moj zola, zene me opsjedaju u posljednje vrijeme, al djaba kad nisam napravio napredak s onom sto mi glumi ribu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Već sada je doguralo i do 60%, na izlaznost od skoro 70%. Adiđe, Rencijeva Firenca i Emilija-Romanja jedino većinski za "Da". Fašistički meltdown već započeo i s ove strane bare.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X