Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ehh Vladane, Vladane.. a šta on zna, vrv nije sam imao instituciju tetke, ali da moli boga da njegova deca imaju, bar sa majčine strane, pošto on ili nema ili ne zna šta može da dobije od sestre
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • @Jax

      Definitivno dva pedera/dvije trandze... ma ne znam ni ja koji k*rac su bili, koji su silom na sramotu pokusali da izbore "svoje pravo" da idu u zenski wc.

      Vjerovatno moj stav o tome nije prikladan za forum a i mogla bi se pokrenuti ozbiljna rasprava odje, pa zato necu ici u detalje.

      Koliko znam, prava su im to vece bila ugrozena i mislim da sam im povrijedio osjecanja kad sam zamolio sankericu da ih istjera napolje jer nisam htio ni da ih taknem.

      Sent from my Samsung GALAXY S5.

      Comment


      • Pi kakva si seljacina. Mozes ti iz CG, ali CG iz tebe nikad
        sigpic

        Comment


        • Maro grešiš, prilikom štrajkova se postavljaju i drugi zahtevi osim plata, kao što je promena obrazovnog sistema, ali naravno da vučićevi mediji targetiraju samo zahtev za povećanje plata.

          Ja prilikom tih štrajkova kažem ljudima daj da ne držimo sednice, da ne pišemo izveštaje odeljenjskih starešina, ne sređujemo administrativne stvari u dnevnicima i matičnim knjigama, ne držimo roditeljske sastane i termine za otvorena vrata, da ne držimo dodatnu, dopunsku nastavu i sekcije, ne pripremamo i ne vodimo decu na takmičenja, ne držimo ni jedan jedini tim za bilo čega, a ima ih preko 20, ne pravimo raspored dežurstava za nastavnike i učenike i raspored kad ko popunjava knjigu dežurstva, da ne dežuramo na odmorima, da ne vodimo evidenciju i ne pišemo izveštaje o dežurstvu, ne pravimo panoe sa decom svake nedelje o nečemu i još mnoge druge stvari koje se ne vide.

          Kažem, hajde samo da držimo časove i da se pripremamo za njih jer samo to se vidi, a da štrajkujemo tako što nećemo raditi gomilu ovih drugih stvari koje niko ko ne radi u školi ne vidi.

          Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Pi kakva si seljacina. Mozes ti iz CG, ali CG iz tebe nikad
            Hahahahaha to je to Davno su moji preci sljegli sa Durmitora, ali se to ne lijeci tako lako Treba tu jos koja generacija da prodje

            Ali pakao kad sam pred njima ovoj sankerici rekao "I can't push them out, can't punch them..." I lagano neki momak dobacuje "You can only fuck them!"

            Postoje i odje neka pravila sta po zakonu smijes a sta ne... ali, u ovom lokalu niko ne mari za zakon

            Kad sam pocinjao, moj "mentor" mi je savrseno objasnio sta i kako se radi. Kaze, kakav god izgovor ljudi imaju ili sta godnoce da ti kazu... veli, samo im reci "I don't give a shit" i izbaci napolje Uvijek se vodim ovim pravilom Nema tu da budes fin prema idiotima, nema da prihvatas izvinjenje, nema rukovanja i razgovora samo "I don't give a shit" i mrs napolje Samo bez milosti

            Znas li da mi je najmilije kad treba sa nekim nasim da se raspravljam. Ima odje svakog ljeta gomila studenata sa Balkana koji dolaze na WAT. Pa nista ljepse nego kad neki Marko, Janko, Branko mora napolje pa uzme da ti se izvinjava i da prica bajke, a ti ga presjeces sa "ma boli me k*rac, mrs napolje" Nema tog jezika na kojem mozes tako lijepo nekome da odgovoris... samo Srpski!

            Sent from my Samsung GALAXY S5.

            Comment


            • I taj Washington mala beba , kad kod mene dođe Pera Stena petkom uveče u radničkom odelu , pa rokne litru rakije i krene da jede staklo . Pa ti probaj da ga izbaciš
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Hahahahahaha a znas li da mi bogami nekad nije svejedno. Isto tako naidje neka strvina da se u gace useres kad ga vidis... e onda kad dodje ura da moras da ga izbacis isto ti prolazi kroz glavu kako ovaj moze da te samelje E kad je takva situacija, nisam ni ja lud da ginem za tudji biznis Kad dodje stani, pani obicno posaljem ili jednog crnca od 150kg koji udara samo jednom ili saljem ovog ludog Marinca koji je ogulio 5 godina u Avganistanu i Kuvajtu Pa neka se neko od njih bakce sa tim cudovistem



                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • Zanimljivo, osudjujete uciteljicu a govnare tkz burek novinari kojima je glavna svrha(i koji su 10 puta gore osobe od ovih koje ismejavaju) da ismejava ovakve greske, njihove tekstove citate i citacete.Sem na b92(i mozda jos koji sajt), situacija je katastrasna ko sve pise tekstove.Bednici najobicniji, neka trunu u njihovoj maloj plati i da to sto ismejavaju ljude iz razlicitih institucija bude jedino svetlo na kraju tunela.No dobro, ako je ovo veliki problem i treba da nas zamajavaju sa ovim a one vece probleme da poturaju pod tepih.Vece probleme mozes naci na fakultetu i to moze da ostavi vece posledice nego to sto je uciteljica napravila gresku.

                  Odoh sad na posao, nekom drugom prilikom.

                  Comment


                  • Onaj osjecaj kad te bas briga za nas obrazovni sistem jer si naletio na akciju u prodavnici - pakovanje od 16 komada FR-a za malo vise od 3$. Omm nom nom nom nom

                    FR i Kinder Bueno bi mogao da jedem do smrti

                    Sent from my Samsung GALAXY S5.

                    Comment


                    • Procitah sta ste sve sinoc pisali. I ne mogu da ne ispisem i ja nesto. Problem je u ljudima. Ne u drzavi. U ljudima. U ljudima koji se samo zale i ne rade nista po tom pitanju. Ne poznajete me licno ali evo ja se nikad u zivotu nisam zalio na drzavu, na vlast, nikad nisam pricao da cu da idem odavde. Nikad ne pricam, samo delujem u svojim mogucnostima. Jeste, zajebano je. Ali da bi uspeo u Srbiji, moras da budes snalazljiv, da grizes. Drzava je u kurcu iz mnogo razloga.

                      Zato sto 90% mladih upisuje fakultet zbog diplome a ne zbog ljubavi prema buducoj struci. I naravno da cemo onda da zavrsimo sa nestrucnim uciteljicama, doktorima koje boli kurac i ko zna kakvim jos sljamom.

                      Zato sto su mladi nespremni na zivot. Videh pre par nedelja sliku sa natpisom "Zdravo, ja sam Dragana, doktor nuklearne fizike i ovo je moja plata", a ispod cifra od 30hiljada dinara. E pa Dragana, ne funkcionise zivot tako. Zavrsila si taj fakultet, imas doktorat i sad cekas da ti pare i dobar posao padnu sa neba? Pa i treba da imas platu 30 hiljada.

                      Zato sto ljudi mnogo pricaju a nista ne rade. Ne znam koliko ste upuceni u onaj haos u savamali kad su Vucic i Stefanovic porusili bagerima objekte koje vlasnici nisu hteli da prodaju, a Grad na vodi je, jelte, morao da se gradi. Uglavnom, bilo je protesta, ima ih i dalje. Na drugom ili trecem protestu nas je bilo 50-60 hiljada. Malo, ako mene pitate. Zasto nas nije bilo 500 hiljada, zasto nas nije bilo milion? Gde su svi ti ljudi sto pljuju Vucica? U foteljama, kuckaju i pljuju na internetu. E pa brate, ako hoces promenu, a neces da ucestvujes u njoj, onda je neces ni dobiti. Niti imas pravo da se zalis.

                      Zato sto su mladi nesnalazljivi. Neko napisa sinoc, odakle meni 120 000 za skolarinu. A odakle meni? Dve godine sam bio na samofinansiranju i nisam placao skolarinu. Kako? Jebi ga, snasao se. U jednom roku mi nisu dali ni da polazem ispite zbog toga. Ja sam onda lepo isao kod par profesora i dogovorio se da polazem ispite a da mi u slucaju prolaza upisu ocene kad budem opet mogao zvanicno da polazem. Snadji se. U krajnjem slucaju, uci brate, uci kao lud, budi najjaci, pa nek ti drzava placa skolarinu i daje stipendiju. Nista nije nemoguce.

                      Zato sto su mladi bezobrazni. Cesto cujem, ispod moje casti je da radim to i to za te i te pare. Jel da? A nije ti ispod casti da te roditelji izdrzavaju sa 25 godina? Za vreme studiranja isao sam u krnjesevce da slazem kutije za 1000 dinara u trecoj smeni, isao sam da montiram izlozbe na sajmu, isao sam da prodajem decije casopise od vrata do vrata, bio redar na stadionu, ma nema sta nisam radio. Nije da nisam imao para i bez tih poslova, moji su mi slali dovoljno da prezivim. Ali eto, i sa 20 godina me bilo sramota da trazim pare od roditelja da bi isao da se olesim u kafani. I sto bi me bilo onda sramota da radim?

                      I konstante price o jebenoj Americi. Svi bi izgleda da idu u tu Ameriku, da se zatrpaju u kredite do kraja zivota, jer je jelte, to kod njih normalno.

                      Mogu do sutra o ovome, ali je u sustini jako licemerno zaliti se na drzavu ako nista ne zelis da uradis po tom pitanju. Sutra moze da se pojavi dva miliona ljudi ispred skupstine i da stvari krenu da se menjaju. Ali jebiga, udobna im ta fotelja sto skripi, ukusan im kacamak za rucak.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Maro grešiš, prilikom štrajkova se postavljaju i drugi zahtevi osim plata, kao što je promena obrazovnog sistema, ali naravno da vučićevi mediji targetiraju samo zahtev za povećanje plata.

                        Ja prilikom tih štrajkova kažem ljudima daj da ne držimo sednice, da ne pišemo izveštaje odeljenjskih starešina, ne sređujemo administrativne stvari u dnevnicima i matičnim knjigama, ne držimo roditeljske sastane i termine za otvorena vrata, da ne držimo dodatnu, dopunsku nastavu i sekcije, ne pripremamo i ne vodimo decu na takmičenja, ne držimo ni jedan jedini tim za bilo čega, a ima ih preko 20, ne pravimo raspored dežurstava za nastavnike i učenike i raspored kad ko popunjava knjigu dežurstva, da ne dežuramo na odmorima, da ne vodimo evidenciju i ne pišemo izveštaje o dežurstvu, ne pravimo panoe sa decom svake nedelje o nečemu i još mnoge druge stvari koje se ne vide.

                        Kažem, hajde samo da držimo časove i da se pripremamo za njih jer samo to se vidi, a da štrajkujemo tako što nećemo raditi gomilu ovih drugih stvari koje niko ko ne radi u školi ne vidi.

                        Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
                        E, pa to. Ali verovatno si ostao bez podrške ili ih je bilo 2-3 spremnih da te podrže...Na žalost došlo vreme da svako čuva svoju g*zicu...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Procitah sta ste sve sinoc pisali. I ne mogu da ne ispisem i ja nesto. Problem je u ljudima. Ne u drzavi. U ljudima. U ljudima koji se samo zale i ne rade nista po tom pitanju. Ne poznajete me licno ali evo ja se nikad u zivotu nisam zalio na drzavu, na vlast, nikad nisam pricao da cu da idem odavde. Nikad ne pricam, samo delujem u svojim mogucnostima. Jeste, zajebano je. Ali da bi uspeo u Srbiji, moras da budes snalazljiv, da grizes. Drzava je u kurcu iz mnogo razloga.

                          Zato sto 90% mladih upisuje fakultet zbog diplome a ne zbog ljubavi prema buducoj struci. I naravno da cemo onda da zavrsimo sa nestrucnim uciteljicama, doktorima koje boli kurac i ko zna kakvim jos sljamom.

                          Zato sto su mladi nespremni na zivot. Videh pre par nedelja sliku sa natpisom "Zdravo, ja sam Dragana, doktor nuklearne fizike i ovo je moja plata", a ispod cifra od 30hiljada dinara. E pa Dragana, ne funkcionise zivot tako. Zavrsila si taj fakultet, imas doktorat i sad cekas da ti pare i dobar posao padnu sa neba? Pa i treba da imas platu 30 hiljada.

                          Zato sto ljudi mnogo pricaju a nista ne rade. Ne znam koliko ste upuceni u onaj haos u savamali kad su Vucic i Stefanovic porusili bagerima objekte koje vlasnici nisu hteli da prodaju, a Grad na vodi je, jelte, morao da se gradi. Uglavnom, bilo je protesta, ima ih i dalje. Na drugom ili trecem protestu nas je bilo 50-60 hiljada. Malo, ako mene pitate. Zasto nas nije bilo 500 hiljada, zasto nas nije bilo milion? Gde su svi ti ljudi sto pljuju Vucica? U foteljama, kuckaju i pljuju na internetu. E pa brate, ako hoces promenu, a neces da ucestvujes u njoj, onda je neces ni dobiti. Niti imas pravo da se zalis.

                          Zato sto su mladi nesnalazljivi. Neko napisa sinoc, odakle meni 120 000 za skolarinu. A odakle meni? Dve godine sam bio na samofinansiranju i nisam placao skolarinu. Kako? Jebi ga, snasao se. U jednom roku mi nisu dali ni da polazem ispite zbog toga. Ja sam onda lepo isao kod par profesora i dogovorio se da polazem ispite a da mi u slucaju prolaza upisu ocene kad budem opet mogao zvanicno da polazem. Snadji se. U krajnjem slucaju, uci brate, uci kao lud, budi najjaci, pa nek ti drzava placa skolarinu i daje stipendiju. Nista nije nemoguce.

                          Zato sto su mladi bezobrazni. Cesto cujem, ispod moje casti je da radim to i to za te i te pare. Jel da? A nije ti ispod casti da te roditelji izdrzavaju sa 25 godina? Za vreme studiranja isao sam u krnjesevce da slazem kutije za 1000 dinara u trecoj smeni, isao sam da montiram izlozbe na sajmu, isao sam da prodajem decije casopise od vrata do vrata, bio redar na stadionu, ma nema sta nisam radio. Nije da nisam imao para i bez tih poslova, moji su mi slali dovoljno da prezivim. Ali eto, i sa 20 godina me bilo sramota da trazim pare od roditelja da bi isao da se olesim u kafani. I sto bi me bilo onda sramota da radim?

                          I konstante price o jebenoj Americi. Svi bi izgleda da idu u tu Ameriku, da se zatrpaju u kredite do kraja zivota, jer je jelte, to kod njih normalno.

                          Mogu do sutra o ovome, ali je u sustini jako licemerno zaliti se na drzavu ako nista ne zelis da uradis po tom pitanju. Sutra moze da se pojavi dva miliona ljudi ispred skupstine i da stvari krenu da se menjaju. Ali jebiga, udobna im ta fotelja sto skripi, ukusan im kacamak za rucak.
                          Skoro najgori post u istoriji ovog foruma, kazem skoro jer zelim da budem maksimalno korektan, sto bi se reklo politicki korektan.

                          Sve me je sramota koliko nam je dobro i koliko srljamo u progres.
                          Sramota me je sto doktor nuklearne fizike ima platu od 250 evra a razni muvatori, secikese, uterivaci I zelenasi imaju vise na dnevnom nivou.
                          Sramota me je kada izadjem na ulicu, ljudi penzioneri, prodaju carape, stolnjake, krpe... jer ne mogu da sastave kraj sa krajem, nemaju sta da jedu, penzije su im na istorijskom minimumu u poredjenju sa potrosackom korpom, jedu iz kontejnera all u pravu si ti ima da pridjem ostarelom djedu od 80 godina uhvatim ga za glavu I nateram ga da se bori.
                          Sramota je, sto su to ljudi baceni na marginu drustva, ma kakva margina nema ih nigde.

                          Sramota me je sto, mnogo mladih ljudi a i ja medju njima trazi izlaz u inostranstvu a oni koji nikad nisu bili ponasaju se kao tetkice kao da su sidrom vezani za rodnu grudu I ne mogu se pomeriti nigde, a imaju muda da kritikuju nekog drugog.

                          Sramota me je I sto ljudi rade za kineze, korejce I turke najgore moguce poslove za 160 evra mesecno, postajemo Kina I Vijetnam 20 veka, nosis pelenu I klanjas kraljevima pirinca, ma divota jedna.

                          Sramota me je sto je svaki uspeh u ovoj truloj drzavi uslovljen partijskom knjizicom, I stazom u lepljenju paketa I deljenju promotivnog materijala, ako si dobar sluga mozda ces I raditi.

                          Sramota me je sto smo punk toksicnog otpada iz inostranstva, uvozimo I skladistimo za neke.minimalne naknade koje zavrse u dzepovima kako lokalnih tako I visokih drzavnika.

                          Sramota me je opozicije koja je nestrucnim kadrom koji je postavljen isforsirano nakon rusenja socijalizma unistio I prodao celokupni javni sektor, vlast koja je postajala na bazi toliko kompromisa I iz toliko politickih entiteta samo je u Srbiji mogla imati duzi vek trajanja od jednog mandata.
                          Sramota me je njihove sramote.

                          Sramota me je takodje I toga sto hiljade "mladih", ljudi srednjih godina zive u nezdravoj atmosferi bez ikakve samostalnosti cekajuci penzije svojih roditelja kako bi kupili nesto svojoj deci ili izasli u grad.
                          Sramota je sto nema adekvatnog posla za sve, sramota me sto svu krecu stranputicom I svu vec daleko gaze putevima sive ekonomije.

                          Sramota je sto kod nas ne postoje institucije koje ce ohrabriti mlade da pokrenu sopstveni biznis, makar savetodavnu funkciju da imaju ili cisto davanje.informacija ako vec ne moze u novcu.
                          Sramota me je sto mi " uvozimo strani biznis", lobiramo na nasem trzistu za strane firme dok se domaci privrednici muce I zive na oskudici.
                          Sramota je sto se subvencionisu u ogromnim kolicinama novca iz Naseg budzeta strane firme, van svake pameti I neobjasnjivo sa svakog ekonomskog stanovista.

                          Svuda u svetu, oni koji idu u desno se zalazu za protekcionizam a mi smo otvoreni I bezazleno dajemo zemlju, niske poreske stope I ljubimo ih u bulju.

                          Sramota me je I tebe sto licis na sve ljude iz ovog sistema, sve se da srediti, sve moze preko veze, bio si na samofinansiranju a nisi placao I tako se popisao u USTA svim onim studentima koji su bili na budzetu I grejali stolicu da bi olaksali svojim roditeljima njihovo skolovanje.
                          Sramota me je I sto imas muda da to napises I sramota me je sto ces u ocima nekih ispasti veliki borac a ti to nisi.

                          Ljudi su govna u pravu si ti, ljudi su krivi.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Sramota me je I tebe sto licis na sve ljude iz ovog sistema, sve se da srediti, sve moze preko veze, bio si na samofinansiranju a nisi placao I tako se popisao u USTA svim onim studentima koji su bili na budzetu I grejali stolicu da bi olaksali svojim roditeljima njihovo skolovanje.
                            Sramota me je I sto imas muda da to napises I sramota me je sto ces u ocima nekih ispasti veliki borac a ti to nisi.

                            Ljudi su govna u pravu si ti, ljudi su krivi.
                            Da se odmah ogradim od jedne stvari, cale mi je u invalidskoj penziji a keva je poljoprivrednik. Nikakve veze nisu bile u pitanju. Samo snalazenje. Roditeljima sam rekao da sam dobio olaksice, jer nisam zeleo da oni o tome razmisljaju. Sam sam se snasao. I nek sam se popisao po ostalima. Svako se na svoj nacin snalazi. A da ne ulazim u to sto sam zbog proseka iz srednje izvisio za budzet, jer sam ucio sa razumevanjem a ne sa bubanjem i ucenjem napamet, sto je mnogim profesorima smetalo pa sam prolazio kao bos po trnju a i dalje gurao svoje. Ali ne bih da ulazim u to koliko nam je pogresan sistem obrazovanja.

                            E sad si ti direktno svim ostalim recenim, bio deo grupe ljudi koju sam ja opisivao. Sramota te svega? Ajde onda, javicu ti kad je sledeci protest pa dodji, da menjamo stvari. Ili pak mislis da je to uzaludno? Naravno da mislis. Jer mislis i da vecina ostalih to misli. A da ne razmisljate tako, stvari bi odmah mogle na bolje da se menjaju. Ali ne, ajde da sednem za komp, pa onda da pisem sta ne valja, da, to ce pomoci.

                            Edit: Indigo, nemam nista licno protiv tebe, ali eto, mentalni sklopovi i zivotne filozofije su nam dva razlicita sveta pa nema poente da ulazimo u neku dublju diskusiju jer ovo je isto kao da se Murinjo i Pep raspravljaju kako fudbal treba da se igra, nikad se ne bi zavrsilo, niko nikome ne bi promenio misljenje.
                            Last edited by bici; 02-12-16, 17:53.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Samo bih da 'debunk' ovu najvecu zabludu o Americi i kreditima.

                              Nije to samo Amerika, to su sve drzave svijeta. Tako sistem funkcionise. John Maynard Keynes i njegova filozofija 'dugorocno smo svi mrtvi, daj da sad odmah trosimo' su doveli do toga. Ljudi su zaboravili sta je stednja i uplitanje drzave u sve zivo, sirenje drzavnog sektora i konstantnog zaduzivanja drzave je sve sjebalo.

                              MMF i Svjetska banka su nastale zbog Keynsa i zbog te dvije institucije, 90% planete je u kurcu, ali hajde cekamo totalni krah EU u nedjelju kad dodje ultra desnica na vlast u pola Evrope. Iako mi se to ne svidja, jer ja po prirodi nisam desnicar, ali to je jedina sansa ove planete za sad.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Da se odmah ogradim od jedne stvari, cale mi je u invalidskoj penziji a keva je poljoprivrednik. Nikakve veze nisu bile u pitanju. Samo snalazenje. Roditeljima sam rekao da sam dobio olaksice, jer nisam zeleo da oni o tome razmisljaju. Sam sam se snasao. I nek sam se popisao po ostalima. Svako se na svoj nacin snalazi. A da ne ulazim u to sto sam zbog proseka iz srednje izvisio za budzet, jer sam ucio sa razumevanjem a ne sa bubanjem i ucenjem napamet, sto je mnogim profesorima smetalo pa sam prolazio kao bos po trnju a i dalje gurao svoje. Ali ne bih da ulazim u to koliko nam je pogresan sistem obrazovanja.

                                E sad si ti direktno svim ostalim recenim, bio deo grupe ljudi koju sam ja opisivao. Sramota te svega? Ajde onda, javicu ti kad je sledeci protest pa dodji, da menjamo stvari. Ili pak mislis da je to uzaludno? Naravno da mislis. Jer mislis i da vecina ostalih to misli. A da ne razmisljate tako, stvari bi odmah mogle na bolje da se menjaju. Ali ne, ajde da sednem za komp, pa onda da pisem sta ne valja, da, to ce pomoci.
                                Da menjamo sta, da.menjamo koga, kako da menjamo I ko da menja? Ti mislis na proteste 90 ih, mislis da u ovakvoj autokratiji pojedinac ili grupica istih moze nesto da promeni?

                                Samo mi reci molim te postenog, modernog politicara koji je sposoban da se izdigne iznad ovog sistema, Dacic? Nikolic? Opozicija?
                                E moj druze, ja sam uvek za promene, za bolje, a ko ce da nas vodi, ti, ja, ovi levati...
                                Navedi mi jednog normalnog I evo tvoja je pobeda u diskusiji I prekucao si temu.
                                Svi lice jedni na druge, sto je normalno jer silaze sa iste pokretne trake iz serijske proizvodnje jednog veoma loseg I nerentabilnog drustva.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X