Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangara View Post
    I ja imam ako treba

    Zar ti ne beše sa onom 2009. što ti srce slomila i sada čeka masno pečenje?

    Ti imaš malo dete ne farbaj me znam kada ti se žena porodila, čestitala
    Lepo pitam ko ima u školi.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Pa ja i gazda imamo dosta lijep dogovor Dobijam 16$ po satu i to je ono sto ide u knjige i sto zavrsi na ceku. E sad, dobijam i tip out od sankerica svako vece, jer sam nezvanicno sef smjene i imam kes bonuse u slucaju da se desi nekakva pizdarija. Od svega toga, najmilije su mi pare koje mi ljudi tutnu u dzep onako u prolazu samo jer oce da budemo drugovi u slucaju da naprave neko sranje

      Izadje tu fina para na kraju nedelje. Nije nista specijalno, ali bolje svakako nego nesto u CG.

      Sent from my Samsung GALAXY S5.
      Odlicno je to s obzirom da je min wage u NY $9.00 po satu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Pa ja i gazda imamo dosta lijep dogovor Dobijam 16$ po satu i to je ono sto ide u knjige i sto zavrsi na ceku. E sad, dobijam i tip out od sankerica svako vece, jer sam nezvanicno sef smjene i imam kes bonuse u slucaju da se desi nekakva pizdarija. Od svega toga, najmilije su mi pare koje mi ljudi tutnu u dzep onako u prolazu samo jer oce da budemo drugovi u slucaju da naprave neko sranje

        Izadje tu fina para na kraju nedelje. Nije nista specijalno, ali bolje svakako nego nesto u CG.

        Sent from my Samsung GALAXY S5.
        Kolko je to u vinjaku konkretno?
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Imam ja mladju razmazenu sestru u srednjoj skoli, morel to?
          Nista to, imam i ja neke rodbine u skoli, ali to se ne racuna. Kad budes imao svoje dijete u skoli diskutovaces.
          sigpic

          Comment


          • Je l ' se računaju bratanci, sestrići , sinovci?
            Onda ih imam 10... Od predškolskog do 3ćeg razreda gimnazije.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Zar ti ne beše sa onom 2009. što ti srce slomila i sada čeka masno pečenje?

              Ti imaš malo dete ne farbaj me
              lepo pitam ko ima u školi.
              Šalio sam se , ma kada si uzela bič reko da poturim leđa za drugare Koliko ja kontam samo Goran ima klinca u školi .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Nisi ceo citat preneo, dodala sam nešto
                Al dobro što smo i to razrešili.

                Ti si Maro merodavna, baš kao i ja zbog bratanaca, ofc
                Last edited by miloolja; 02-12-16, 00:20.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Nisi ceo citat preneo, dodala sam nešto
                  Al dobro što smo i to razrešili.

                  Ti si Maro merodavna, baš kao i ja zbog bratanaca, ofc
                  Onda i ja da se prijavim
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ljudi aj šalu na stranu . Pogrešila žena, ne treba je razapeti, ali morala bi paziti ubuduće...
                    Vaspitanje dece ide iz kuće, porodice i najbliže okoline gde usvajaju modele ponašanja.
                    Što bi rekli - RED, RAD, DISCIPLINA...
                    Goku , da ne citiram ceo post - ako želimo da menjmo sistem , menjajmo ga iznutra.
                    Kada krenu štrajkovi i protesti , uvek je priča oko plata. Još ne čuh da prosvetari traže promenu obrazovnog programa i proširenje ovlašćenja nastavnog osoblja.
                    Ili da se traži, kada se usvajaju silni zakoni o dečjim pravima da se tu definišu i obaveze.
                    Ili kada policajci štrajkovaše da traže nešto drugo nego plate...
                    Ili vojska pre neki dan...
                    Ili možda lekari?
                    Pri tom nema jedinstva, podrške jednih drugima...
                    EDIT: Kako nismo, Olja...
                    Moji svi na 2 koraka od mene , a domaći i preslišavanje je moja obaveza, pošto radim od kuće "pa imam najviše slobodnog vremena"
                    Last edited by Marija81; 02-12-16, 00:28.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Tetke rules

                      E to je institucija tek.. biti tetka, ko je ima ..zna
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Maro ja jesam neozbiljan, ali samo zato sto me frapira da ti mislis da ovde na forumu ima ljudi koji ono nisu shvatili i kojima je potrebano dodatno pojasniti.
                        Mnogo podcenjujes ljude ovde. A u krajnjem slucaju i da ima takvih, onda je iluzorno i objasnjavati im ista.
                        Ma ne potcenjujem , majke mi, samo sam vrlo realna.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Odlicno je to s obzirom da je min wage u NY $9.00 po satu
                          Pa jeste, ali i ja sam 2014. poceo sa 10$ po satu i radio samo dvije noci nedeljno po 5 sati. Jbg moras od necega poceti. Sad u tom istom lokalu radim sve i svasta... samo jos u kuhinji da me zaposle... U toku sezone nadjem 5 momaka i oni rade na vratima, kontrolisu ID, i prate sta ljudi rade a ja samo visim iza sanka i setkam okolo da vidim je li sve uredu Ali ipak, sta god da se desi, moja je odgovornost. Mogao bi i ja da budem govno pa da pustim te momke da sami resavaju probleme ali sam ja tu najkraceg fitilja pa ugl ja svugdje moram da se umijesam. Oni dobijaju 10$ po satu, ali zato ne moraju nikome nista da objasnjavaju. Kad svrati policija, hitna i ostali.. pogodi ko mora da se drka sa njima i cije ime ide u zapisnik.

                          Sent from my Samsung GALAXY S5.

                          Comment




                          • sigpic

                            Comment


                            • Vladane
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • @Power brate de nam ovako iz prve ruke reci koja je najčudnija situacija koju si morao da riješiš?
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X