Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Убеђен сам у победу сутра, и 2:0 против истог противника у 1/2. Партизан-Цедевита ће бити далеко занимљивији дуел.

    Comment


    • Ako nam se roviti igraci ne oporave i ne vasrksnu, bice to komotnih 2:0 za Cedevitu.Bili su uzasni juce u Laktasima.

      Comment


      • Comment


        • Јовић не игра против Милана, а вероватно неће ни против Будућности.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Ako nam se roviti igraci ne oporave i ne vasrksnu, bice to komotnih 2:0 za Cedevitu.Bili su uzasni juce u Laktasima.
            Prvu gubimo lagano, mozda eventualno u drugoj pruzimo bolji otpor. Moja neka procena 2-1 za Cedevitu. Ipak mi imamo amatersku ekipu...

            Comment


            • Todoric kaze i ako Partizan osvoji ABA ligu on misli da nece igrati u EL, jos par dana prije POa
              sigpic

              Comment


              • Naravno da nece kada je klub u finansijskim ruinama.Budzet tesko da ce da se povecava u narednom periodu, pre ce biti sve manji i manji i upitan je kvalitet igraca koji se dovode.

                Dok Zvezda bude imala ''podrsku'' bice jedini kosarkaski profesionalni klub u Srbiji, a mozda kroz par godina u regionu.Podrska pod znacima navoda zato sto se kao satro ulaze u klub, a te pare zavrse u tudjim dzepovima van kluba.

                Comment


                • S kim god da se Zvezda da se nadje u finalu(vece sanse naravno dajem Cedeviti da se tamo nadje), ne verujem da ce to da bude ciscenje.Stavise mozda bude majstorice, 4 tekme minimum ce da bude u finalnoj seriji.

                  Sto se tice majstorice u nedelju u glavi mi se motaju tri scenarija, Cedevita ce da slavi sa 10 i vise poena i to mi je najrealnije zvuci da ce se desiti, dok su druga dva nadovezuju na neizvesnu zavrsnicu i svodi se na to da li ce Partizan da chokuje kad im se Cedevita nudi ili ce jos jednom da slavi u neizvesnoj zavrsnici.

                  Comment


                  • Kome se gleda utakmica a nema gde, trebalo bi da je stabilan strim:

                    https://www.youtube.com/watch?v=vg1F1g8xoxs

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Kome se gleda utakmica a nema gde, trebalo bi da je stabilan strim:

                      https://www.youtube.com/watch?v=fH27zmgJ7Yw
                      <3 <3

                      Comment


                      • Iskusni Ljubicic novi plej Igosa, lepo pojacanje.

                        Comment


                        • Pozdrav ljudi, reko da se javim jer krenuo izgleda neki egzodus pa ako ga bude u vecim razmjerama racunajte i mene odje da cu pisati, a vidim da imam i svoj geto od pune 2 strane threada od 2015

                          P.S. SK>Arena Sport.

                          Comment


                          • Originally posted by MrTwister View Post
                            Pozdrav ljudi, reko da se javim jer krenuo izgleda neki egzodus pa ako ga bude u vecim razmjerama racunajte i mene odje da cu pisati, a vidim da imam i svoj geto od pune 2 strane threada od 2015

                            P.S. SK>Arena Sport.
                            Kovacic>>>bilo ko

                            Comment


                            • tvistere ajd na pm da te pitam nesto

                              Comment


                              • Originally posted by MrTwister View Post
                                Pozdrav ljudi, reko da se javim jer krenuo izgleda neki egzodus pa ako ga bude u vecim razmjerama racunajte i mene odje da cu pisati, a vidim da imam i svoj geto od pune 2 strane threada od 2015

                                P.S. SK>Arena Sport.
                                A vala i nije red da se o košarci ne piše na SK koji prati najveća košarkaška takmičenja Posveti se toj temi koja god bila pa da dogura i do treće stranice

                                Comment

                                Working...
                                X