Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Алаудира на то што смо ми причали да није вређан Жељко Обрадовић и да је Човић изјавио да је гледао снимак и није чуо ништа.

    Comment


    • #92
      Kako to nisam realan, nigdje ja nisam čuo da se vrijedja Filip Čović, a pogodno se vrijeđao samo jedan mali i odvratni krimos iz predgrađa, ali pobogu otkud nekom pravo da vrijeđa velikog neimara.
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • #93
        Kao što rekoh, izvrnuti sarkazam, potpuno ne povezan sa situacijom u kojoj se jasno čuju vrijeđanja na snimku.

        Toliko od mene na ovu sve manje bitnu temu.

        Comment


        • #94
          Pa i Željko Obradović je slagao, nije se uopšte pevalo "Željko, Turčine napuši se k....", vređan je jedino Bogdan.

          Ja koliko znam taj Čović se izvinio javno Obradoviću "Srbendi" sve one godine kod Janisa u Grčkoj. Kad je Srbenda tolika što se nije pokupio iz Turske i naduvao sve te koljače kad su zaklali našeg državljanina, nebitno navijača koje boje ? Jbg bato, milioni, a ovako.....sujeta je ono bila drugovi moji, jbg pobedi te jedna finansijski mala Zvezda, a tvoj tim vredi 10x više na tržištu....jbg Siniša to su te fore "nije nego".

          Comment


          • #95
            Više ja ipak vjerujem Obradoviću, nego covicu
            Reci mi zašto su ga onda zvali i izvinjavali se ako ničega nije bilo.
            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

            Comment


            • #96
              Originally posted by SinisaKun View Post
              Više ja ipak vjerujem Obradoviću, nego covicu
              .
              Onda ga nije zvao i izvinjavao mu se, jer Ćokiju ne veruješ.
              Taj isti je posle kad je malo spustio loptu rekao da mu je taj isti Čović prijatelj.
              Tako da....
              S kim si takav si.

              Ipak je ovo ABA liga tema.
              Cedevita je stvarno dokaz da ne vredi i čist račun i bogat transparentan sponzor/gazda,
              kad klub nema tradiciju i navijače.
              Već godinama čekamo kada će Tedeschi da popizdi i da ugasi klub.
              Ukrkaše onolike pare i ne vredi ništa.
              U ovoj ABA ligi odraše ih Karpoš Sokoli i Krka koja je pobedila prvi put posle 3 meseca.
              Iz sezone u sezonu razočarenje.
              Njima ni Maljković nije bio dobar.
              Ove sezone su dovodili igrače sedmično,
              zadržali su trenera, koji je težak balvan uzgred.

              Comment


              • #97
                Skroz nebitna tema, ali mora se dodati da se nijednom nije pomelu ime Filipa Covica, cak je i Vesna ovoga puta bila u drugom planu.

                Ja sam isto pevao Covicu, tako da me je Bastia opasno uvredio.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • #98


                  Dzile postaje novi Dule Gospodja Vesna treba da pripazi sta izjavljuje, mozda joj se ostvari
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • #99
                    U ovom kolu dva hrvatsko - slovenačka duela.
                    Slovenački klubovi pobedili u obe tekme.
                    Olimpija u Zagrebu pobedila Cibonu, a Krka drugi put u sezoni Cedevitu.
                    Krka je uz Zvezdu jedina ekipa koja je u oba meča u sezoni bila bolja od Cedevite.

                    Comment


                    • Bogami zamalo da Zadar pobijedi, dvije nenormalne trojke Kovacevica. Sreca pa dodje nekako ona lopta do Lukovica koji zakucavanjem donese pobjedu Partizanu.

                      Comment


                      • Očajan Zadar, a očajan i pkk ovako osakaćen.

                        Isto tako, Pot je promašaj, ništa ne donosi, mislio sam da je mlađi ali onaj na Areni reče da ima 22 godine.

                        Comment


                        • Ovo kako ide izgleda da ćemo sa komšijama prvu sledeću igrati u KLS - nažalost.
                          Cedevita u finalu neće biti naivan protivnik i mnogo će zavisiti od prve utakmice.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Očajan Zadar, a očajan i pkk ovako osakaćen.

                            Isto tako, Pot je promašaj, ništa ne donosi, mislio sam da je mlađi ali onaj na Areni reče da ima 22 godine.
                            Doveden je da bude 11-ti igrac, prosao je pripreme sa klubom i s obzirom da nije bilo boljih opcija potpisali su sa njim ugovor.Imao je on par bljeskova u ovoj sezoni, ali kad on nece da bude relevantan igrac u ABA ligi.

                            Comment


                            • @Brajkula

                              Ono sinoc je bila jedna od retko dobrih rola Stefana Pota.

                              Comment


                              • Sada su startne pozicije za PO gotovo izvjesne.
                                Budućnost sa četvrte pozicije nije tako naivan protivnik. Posebno jer sa njima igramo i posljednje kolo, pa ćemo ih tek nakon toga morati dobiti još dvije utakmice.

                                U finalu sa zagrepčanima je najvažnija prva utakmica. Dr Radonja će to već znati da pripremi i nadam se da i sledeće sezone igramo EL.

                                Comment

                                Working...
                                X