Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dva odlaska iz Mege: Tejic u Sutjesci, Simeunovic u Vrscu.

    Comment


    • Ocigledno se skartiraju nepotrebni igraci. Pritom je i Mile Veljkovic vec neko vreme u Vrscu, zvanicno je i on njihov novi igrac. Andrija Marjanovic i Nikola Miskovic bice na pozajmici u Beovuku a tamo je mislim i vec Novak Music.

      Mogao je Misko da se nategne iz svog da obezbedi neki STREAM ovog turnira sto organizuje ali slaba vajda...

      Comment


      • zao mi nekako tejica i rebica
        da je mogla nekako da se uzme glava rebica i nasadi na markovo telo mozda bi i ispao neki igrac

        ovako ce verovatno da sluzi kao upozorenje klincima sta se desava kad pomislis da imas sav talenat na svetu i da ti nista vise ne treba

        nadam se samo da nece i borisa da se ukljuci u borbu za tu cenjenu poziciju

        Comment


        • Tejićev tkz talenat uvek je bio kud i kamo precenjen. Rile je za njega npr što se samo tog aspekta tiče uvek bio svemirski brod.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Ko prenosi ABA ligu ove sezone, je li Arena opet?

            Comment


            • Mega protiv Lokomotiv Kubanj
              https://m.vk.com/video-26506534_4562...6506534_110534

              Comment


              • Arena prenosi ABA Ligu ima visegodisnji ugovor.

                Comment


                • Siroki se plasirao na zavrsni kvalifikacioni turnir za popunu ABA 2 lige. Dobili su i Mladost iz Mrkonjic Grada i malocas Slobodu iz Tuzle tako da utakmica izmedju te dve ekipe sutra nista ne resava.
                  Siroki se pridruzio Vrscu, Primorski i Sutjesci. Dve od te cetiri ekipe idu u ABA 2.

                  Comment


                  • Izgleda ce ennis biti odlicno pojacanje za megu. Ne bih imao nista protiv videti tylera u zvezdinza godinu dana

                    Comment


                    • al se Rebron nagruv´o ... čime ih hrane u Megi?
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Tejic ima boljku kao i Simana ,razlika je što je Simana talentovaniji pa je tako tuga golemija . . .Rebi fali cm a ovoj dvojici siva masa

                        Comment


                        • Originally posted by kankkunen View Post
                          al se Rebron nagruv´o ... čime ih hrane u Megi?
                          Podseca na Miloja iz mladjih dana ovde.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Ovo bi mogla biti njegova sezona

                            Comment


                            • Rebić po pričama baš lepo radi i ima nameru da mu predstojeća sezona bude odskočna za neki evro ugovor, videćemo.

                              Comment


                              • Ima li neko informaciju sta se desava sa Ognjenom Jaramazom? Ostaje u Megi,slobodan agent ili nesto trece?
                                Last edited by Gudura; 19-09-17, 16:19.

                                Comment

                                Working...
                                X