Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bar ćemo da vidimo kakve su stvarne zasluge bile Raše u onom FMP-u.
    Smatram da je potrebno da imamo i Partizan kao ozbiljnu opciju u ABA ligi a ne poziciju fikusa.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Čović majstor prefinjene metafore , ali ne možemo jedni bez drugih pa ko je bolji (Zvezda ) pobedu nek slavi.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Neka oni budu fikus koliko i mi, pa onda možemo džentlmenski da se rokamo, pa ko bolji.

        Comment


        • Originally posted by madafaka73 View Post
          Neka oni budu fikus koliko i mi, pa onda možemo džentlmenski da se rokamo, pa ko bolji.
          Ma realno je da će njima u ovoj i u narednim godinama glavni konkurenti da budu FMP i Mega, a ne mi.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ja uopšte nisam poklonik priče da je za jaku Zvezdu potreban jak Partizan i obrnuto. Dovoljno je da ABA liga nije totalni raspad, da bi igrači koji ne igraju puno u EL stasali, a za sve drugo je tu EL i tu ćemo jačati kao klub.

            Comment


            • Originally posted by la haine View Post
              Razlog više da Čovke stavi tačku na crno beli svet.
              Kako je krenuo, stavice on tacku i na crveno-beli svet, licni(finansisjki) interesi iznad Zvezde to sto neki put se poklope sa Zvezdinim pa neke od vas to omadjija to je druga stvar.

              Grobar srpske kosarke, a vi ste to pripisivali nekom drugom.

              Dok god Zvezda igra jedan mec Evrolige nedeljno, apsolutno je nebitno kakvog je kvaliteta ABA liga i sto je ona iz godine u godinu sve slabija.

              Comment


              • Ne znam zaista o čemu ti to. Dugovi vraćeni, tim skoro sklopljen za sl. sezonu, igrači potpisani na višegodišnje ugovore, itd. Da na to dodam i da je 90% reprezentacije prošlo kroz Čovićev sistem, stvarno je grobar srpske košarke.

                Comment


                • Kriticno je to sto verujes bivsem politicaru, iako ne bih da ulazim u njegove finansijske izvestaje.Dovoljno mi je samo da cujem koliko je plata isplaceno u prosloj sezoni i sto doticni kuka za pare od drzave.Sve je to sada zatureno pod tepih, ali jednom prilikom kada pukne obice se nekim navijacima o glavu sto su verovali u njegove lazi koje on plasira.Kosarka za najvece evropske klubove predstavlja samo trosak, a jedan klub iz Srbije da posluje u dobitku.No dobro, ko sam ja da nekom da zabranim da verujem.

                  Comment


                  • Ricma covek odgovori na prethodni komentar a ne dotakne se nijedne stvari koja pise u tom komentaru. Jer kontra argumenata ni nema osim "vas sve lazu jer ste glupi a ja znaem". Istrese se gomila govana na tastaturu i klikne se posalji, stvarno svaka cast.
                    Last edited by Chupa; 26-08-17, 16:52.

                    Comment


                    • Naklapaš bezveze i dalja diskusija nema poentu. Pogotovo je argument da je bivši političar jako smešan... Zna se zašto smo imali dugove, Čović ne kuka na državu i sam je rekao da država nema dug prema Zvezdi. Sada su prodati neki igrači i dug je izmiren, a nakon stanja od 2011. i stanja sada, ja zaista ne mogu da uzmem nikoga za ozbiljno ko ga napada nakon svega.

                      Comment


                      • Samo nema logike da kazes da nemas dugova, a pritom stvaras nove dugove u tekucoj sezoni po neisplacenim zaradama igracima i strucnog staba i predstavljas kako nema dugova.Sve to ozbiljno smrdi, da li je tacno videce se kroz nekoliko godina.Niti se vecina transfera isplacuje jednom nego u ratama.Zar nije Covic tamo u junu pricao kako Zvezdi treba pare kako bi normalno funkcionisala?Na to sam milslio da je kukao preko medija.Od drugara Zvezdasa sam cuo da je sav dug nakacio na FMP, sad koliko je to istina ne znam ni ne zalazim.Ako neko zna da pegla racune, to je on.Bezveze da i dalje sirimo diskusiju, jer treba da prodje par godina da se vidi koja je strana u pravu.


                        P.S.Stvarno nisam ocekivao da ces da se uozbiljis kada sam te pecnuo. U pocetku trolujes i peckas, a cim ja napisem nesto covek krenuo ozbiljnim tonom da pise i opovrgava ono sto sam napisao.Nisi dosledan trol.

                        Comment


                        • Ti ne peckaš, pričaš bezveze, a ne znaš gde si bušan. Čovićeve reči su da država ništa ne duguje, rekao je na skupštini više puta. Drugo, novac od transfera ne leže odmah već u ratama, onda mi uzmemo kredit i to je kao da ti je odmah sve leglo. Tako to funkcioniše u biznisu. Neke osnovne stvari nisi ukapirao i informacije ti kasne nekoliko meseci tako da nema potrebe da se širi dalja rasprava.

                          Comment


                          • Prvi post je peckanje, ali ti to uopste nisi ukapirao i primio si se ozbiljno.

                            Nigde ja nisam potezao da se duguje drzavi, ne trpaj reci koje ja nisam izgovorio.On je tu trazio pare od drzave.

                            Trece ekonomista sam i upoznat sam sa tom semom samo preko uvoza robe u drugu zemlju.Ne moras ti meni nista da objasnjavas.

                            Simpaticno je sto me smatras za idiota, ali ta tvoja nadmenost i gordost ce ti doci glave.

                            Edit:Kao covek kojem je malo falilo da upadne u reviziju, ali imam kontakte pa znam otprilike kojim firmama rade reviziju, mogu da kazem sledece.Drugar je rekao da se postupalo po propisima nijedna domaca firma(mada generalno mali broj firmi ispunjavaju uslove) kod koje su radili dobila bi uzdrzano ili negativno misljenje o njihovom poslovanju(drugim recima da je doslo do muljanja), tj da finansijski izvestaji nisu fer i istiniti.Ne mislim da samo Zvezda prikazuje lazno finansijsko izvestavanje, nego i vecina drugih domacih firmi to rade zato sto ne postoji stroga domaga regulativa i zato sto se dosta stvari progleda kroz prste.Previse je istinito da bi bilo dobro, jer zivimo u Srbiji i ne moramo da se lazemo oko toga koliko lose ekonomski stojimo i da je ta ekonomija ogledalo za vecinu nasih domacih klubova.Uz to lopovska smo nacija i naravno da pod slabom domacom regulativom lako moze da dodje do manipulacije brojeva, mada takve su sve zemlje na Balkanskom poluostrvu.Finansijskim izvestajima bih verovao da zivim u Nemackoj i da sam navijac Bajerna, Dortmunda, Salkea ili bilo kog drugog sportskog kluba iz Nemacke zato sto se kod njih svaka malverzacija i utaja poreza otkrije i vode se transparentnom politikom gde mora javnost da zna gde ide svaki cent.
                            Last edited by Ricma; 26-08-17, 18:27.

                            Comment


                            • Pažljivije čitaj,

                              Čovićeve reči su da država ništa ne duguje, rekao je na skupštini više puta.
                              Državni sponzori ne duguju, desio se očigledan zajeb sa zauzetošću Arene kao i sa Gal Mekelom. Nikome klub neće ostati dužan, samo moraju oni kojima se duguje da se strpe, tako to u Srbiji funkcioniše.

                              Comment


                              • Ja moguce da nisam bio jasan, trazi dodatna ulaganja u Zvezdu a ne zaostala dugovanja.Barem sam ja tako razumeo tekst.Editovao sam prethodni post i ja sam svoje rekao.

                                Comment

                                Working...
                                X