Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Džikić na novom početku: Žao mi je zbog jedne stvari
    21 avg 2017. 17:100196

    Košarkaši Budućnosti počeli su pripreme za predstojeću sezonu, a novi trener Podgoričana, Aleksandar Džikić, izneo je očekivanja za sledeću sezonu.

    Džikić je izrazio zadovoljstvo odrađenim prelaznim rokom, uz napomenu da će na četvoricu reprezentativaca moći da računa tek po završetku Eurobasketa.



    – Tek u finišu priprema računaćemo na naše reprezentativce i tada biti u kompletnom sastavu. U pripremnom periodu nas čekaju dva meča u Beogradu početkom septembra, potom turniri u Sarajevu i Sardiniji, a zatim i Super kup ABA lige. Što se tiče prelaznog roka, doveli smo dva izuzetna profesionalca na pozicijama koje smo prepoznali kao kritične. Bitno je da je prvobitni koncept dovođenja mlađih domaćih igrača ispoštovan. Jedino nam je žao što nismo uspeli da se dogovorimo sa još nekim domaćim igračima sa kojima se pregovaralo, ali sveukupno odrađen je dobar posao, rekao je Džikić, a preneo klupski sajt.

    Bivši trener Partizana dodao je da nije došao da postavlja ciljeve već da radi.

    – Ne postavljam ciljeve, moje je da radim. Pravimo osnovu za sledeću sezonu, radićemo u više pravaca, razvoj i rezultati u isto vreme, dodao je Džikić.

    Zasto Buducnost ovako kasno krece u pripreme???
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      Zasto Buducnost ovako kasno krece u pripreme???
      Јер су у могућности.

      Comment


      • Gledajući roster Budućnosti ne znam zašto mnogi misle da će biti konkurentni Cedeviti i pre svega CZ. Nisu me ubedili da su uradili nešto specijalno na transfer pijaci.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • FMP doveo nekog mladog Rusa.
          http://gif.co/GvjG.gif
          Last edited by Laza Kacanski; 23-08-17, 09:36.

          Comment


          • Originally posted by Daba View Post
            Zasto Buducnost ovako kasno krece u pripreme???
            Nije bilo igraca, kad su se vratili ovi neki sto su bili sa B reprezentacijom na turneji po Kini, tad su i pripreme pocele.2 nedelje ovih bazicnih priprema pa onda idu neke pripremne utakmice bice ih oko 10 gore dolje 1-2 utakmice.4 tipa sto ce biti sa reprezentacijom Sehovic,Barovic,Nikolic i Ivanovic ce se nakon Eurobasketa prikljuciti pripremama.

            Buducnosti nije cilj ove sezone da bude nesto pretjerano konkurentna za titulu vec je u prvom planu promocija tih domacih igraca.Tako da ono izmedju Cedevite i Zvezde ce biti i ove sezone, to se znalo i prije mjesec dana.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Gledajući roster Budućnosti ne znam zašto mnogi misle da će biti konkurentni Cedeviti i pre svega CZ. Nisu me ubedili da su uradili nešto specijalno na transfer pijaci.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Bas zato sto su promenili transfer politiku. Jako talentovana ekipa koja ce tek za dve tri godine pokazati pravo lice. Kapiram da zrtvuju ovu sezonu ali opet ce biti u 4. Po meni ovo im je najbolji prelazni rok godinama unazad, plus su zadrzali sve mlade igrace sem carapica

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                Bas zato sto su promenili transfer politiku. Jako talentovana ekipa koja ce tek za dve tri godine pokazati pravo lice. Kapiram da zrtvuju ovu sezonu ali opet ce biti u 4. Po meni ovo im je najbolji prelazni rok godinama unazad, plus su zadrzali sve mlade igrace sem carapica
                Videcemo kako ce se odvijati ta prica kod njih, nije to meni nista sigurno ni tako izvesno kada je Buducnost u pitanju. Jesu doveli dosta mladih igraca i napravili perspektivan tim, ali pitanje je koliko ce trajati ta prica i sa Dzikicem, i kako ce se to razvijati narednih godina.

                Comment


                • Prescot Knowles novi igrac Zadra. Solidno karijera. Igrao u NBDL-u, Grckoj, Italiji. Prosle sezone u Ashodu, Izrael. Pored njega stigao i domaci igrac Domagoj Vukovic.

                  Comment


                  • Kako se meni vec par godina jos iz Pistoie svidja Preston, jedan od omiljenih Cardinalsa zadnjih 10tak godina.Bas solidan kombo bek.

                    Comment


                    • Originally posted by ThundeR ThoR View Post
                      Prescot Knowles novi igrac Zadra. Solidno karijera. Igrao u NBDL-u, Grckoj, Italiji. Prosle sezone u Ashodu, Izrael. Pored njega stigao i domaci igrac Domagoj Vukovic.
                      Fino, drago mi je sto nece biti totalna kanta od tima.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Raša Radovanoviċ direktor Partizana.
                        Odlican potez komsija

                        Comment


                        • Razlog više da Čovke stavi tačku na crno beli svet.

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post
                            Razlog više da Čovke stavi tačku na crno beli svet.
                            Bi on - kad bi mogao.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Dobro, niko ne poriče da ste žilavi Ali uporan je on

                              Comment


                              • Originally posted by la haine View Post
                                Dobro, niko ne poriče da ste žilavi Ali uporan je on
                                Moze da bude uporan koliko hoce - KKP je institucija i ne moze se ugasiti tako lako.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X