PDA

Pogledati punu verziju : World Cup Of Hockey 2016&NHL 16/17

powerslave
15.09.2016, 03:31
Ne znam prati li neko WCOH ali red je da se otvori tema pa moze i zajedno sa temom za novu sezonu.

Dosta dobre pripremne utakmice, za sad ovo sto je odigrano.

Kako sabija veceras Team Europe. Mnogo je slaba odbrana Svedjanima u ovoj utakmici. U redu je da prime gol tu i tamo... ali ovakva odbrana ne smije da dozvoli peticu u mrezi.

Uporedo gledam i Rusija-Kanada. Trude se Rusi koliko mogu i umiju ali ovakva Kanada je beton. Kakav pritisak.. lome protivnike pritiskom. Bez gresaka, bez turnovera.. i ne ostavljaju ni 5 sekundi prostora za reakciju kad pak nije kod njih.

Napokon ESPN da prenosi veliki dogadjaj. Uzivanje poslednjih nekoliko dana gledati utakmice kad dovode onakve likove u studio. Ne interesuje te koja je utakmica ako ce Brett Hull i Chelios da analiziraju ono sto si gledao :D

I ako ovo takmicenje donosi dosta toga sto mi se ne svidja i sto bode oci generalno vecini ljubitelja NHL-a, opet je uzivanje gledati najbolje igrace i reprezentativni hokej u septembru.

Turisticka sezona se za mene zavrsila proslog vikenda i sad je vrijeme da se odmara i uziva. MLB se dobro zakuvao i ostale su jos 3 nedelje lova za WC mjesta. NFL sezona tek pocela i slag na tortu ovaj turnir da skrati muke do pocetka sezone. Doslo vrijeme da se vrati koje kilo, izgubljeno u toku ljeta :D

Sent from my Samsung GALAXY S5.

powerslave
15.09.2016, 03:48
Ubijala ih Kanada u pojam vec dobrih 45 minuta, ali Rusi sad vode 2:1.

powerslave
18.09.2016, 20:05
Bas losa igra Amera protiv "Evrope". Kane imao vise turnovera sinoc nego za cijelu proslu sezonu. Kopitar lagano gano gasi sve pred sobom.

Kanadu nisam ni gledao... sad cu da pogledam golove.. malo ih je bilo :D

Jos sat vremena, pa da vidimo koji ce Svedjani da izadju na led. Oni koji su sposobni da ugase i Kanadu ili oni koji ce da prime 6 komada.

powerslave
18.09.2016, 22:23
Rusi sa svim ovim talentom u napadu igraju kao Boston iz 70-ih... Samo krljanje i guranje pa dako Ovi pogodi iz nehata.

powerslave
19.09.2016, 03:10
Kako lete momci. Bas lagano najbrza ekipa na turniru. Bas me interesuje koliko daleko ce dogurati.

powerslave
19.09.2016, 23:51
Leon Draisaitl presudio Ceskoj. Vrhunski pas Zucc-a i hladnokrvna zavrsnica mladog Njemca. Mrazek je imao odlicnu utakmicu.. njemu na dusu ide jedan dio prvog gola koji je primio ali se mora uzeti u obzir i ona nevjerovatna odbrana koju je imao minut prije nego sto je primio taj gol. Na kraju je mogao mozda krenuti agresivnije na Njemca ali to je sad nebitno. Odlican nastup sve u svemu.

Mora Amerika sad da pobijedi Kanadu po svaku cijenu. Imaju ekipu koja moze da igra ono sto im treba protiv Kanade, 1:0 pobjeda. Nema nadigravanja sa Kanadom.. tako da moraju da se fokusiraju na posjed u svom dijelu terena i cvrstu odbranu aa svih 5 igraca.

powerslave
20.09.2016, 02:29
Kako kidaju momci. McDavid za Matthews-a koji bez problema zabija.. a momak nema ni jednu sekundu iskustva u NHL. Pa jbt Matthews je trebao da bude u trecoj liniji, ali je prebacen u prvu liniju sa McDavid-om neposredno prije prvog meca.

Trenutno, Rusi ne znaju dje se nalaze.

Kako su dobri ovi crni dresovi. Odoh odmasadodma da narucim Larkin-a :D

powerslave
20.09.2016, 03:29
Auuu sta se desava poslednjih 5 minuta :D U 50 sekundi, dva "neobicna" gola Rusa i Ovi pogodio stativu. Da vidimo kakvi su momci kad gube.

powerslave
20.09.2016, 04:49
Kakva utakmica :wthy:

powerslave
20.09.2016, 22:27
Gol iz udzbenika.. ciji su autori braca Sedin :D

powerslave
20.09.2016, 22:52
Sve mi se cini da ce Tortorella da napravi neku pizdariju veceras i nahuska sve igrace na masovnu tucu :D

powerslave
20.09.2016, 23:46
Tako se to radi! King Henrik 36 odbrana.

Odlican derbi. Sad cekamo drugi :D

powerslave
21.09.2016, 02:27
Koji je ovo cirkus :D

Povedu Amerikanci i 40 sekundi kasnije, vodi Kanada 2:1. Lijepo rekao Hull "obratite paznju na Perry-a" i eto jada :D

powerslave
21.09.2016, 21:41
Ubise ih "djeca" :D

powerslave
22.09.2016, 19:25
Lagano najbolja utakmica ove godine.

King Henrik u roku od 24 sata odbranio 81/85, .953% .E to je golman :D

Zato se nadam da ce Rusi danas da izgube... cisto jer mi se gleda vrhunski hokej koji ova djeca igraju.

powerslave
23.09.2016, 04:03
Ova reprezentacija je komedija. Toliko talenta i igraca sa vrhunskim fizikalijama... a igra nula prekrizena. Ovo ni nasta ne lici.

petar84
23.09.2016, 16:01
Slave druže moj, ja nikako da odgledam utakmicu, ne stižem ni ove što su u 21h (3pm lokalno). Više se čuvam za početak sezone, pa ću biti aktivniji, a i NFL počeo pa pratim to.

Tamna kad krene sezona da malo prokomentarišemo prelazni period, i nove sastave.

powerslave
24.09.2016, 19:07
Meni se ovaj turnir savrseno uklopio sa rasporedom na poslu(radim u baru, treca smjena :D) pa mogu da ispratim svaki minut :D Jedino nisam odgledao Kanada-Ceska.

Opet, ovo je smijesno kako je Babs poslozio ovaj tim.. Sa ovakvim igracima se moze reci da mu nije tezak posao ali kad analiziras kompletbu igru onda ti je jasno da su dosli do perfekcije.

powerslave
25.09.2016, 22:22
Tomas Tatar presudio Svedjanima. Odlicna utakmica i sad nema druge nego da se navija za "Evropu" u finalu :D

Best of three se igra, pa postoji neka sansa :D

powerslave
25.09.2016, 23:38
I opet je Kopitar bio najbolji igrac na ledu. Momak je cudoviste. Ako, ako...
Cim mi legne sledeci cek, tacno cu i njegov dres da kupim(ali ne ovo ruglo koje nosi na ovom turniru, nego LA kad su ga vec krstili za novog kapitena). Bas institucija od igraca.

powerslave
13.10.2016, 04:09
Matthews prvi igrac u istoriji koji je postigao 4 gola na debiju! E tako se debituje! :D

ps. Samo petorica su zabili het-trik na debiju(a on je jedan od njih naravno)

powerslave
18.10.2016, 04:08
Ono kad Green da tri gola... :D

powerslave
20.10.2016, 04:59
Da ga ne ureknem, jos je rano... ali ako se po jutru dan poznaje, onda Vanek dozivljava renesansu :D

powerslave
21.10.2016, 03:22
Jagr postigao gol 750. gol u karijeri! Idemo bre, da se ganja 800! :D

Ziva legenda

I zamalo zaboravih da pomenem jos jednu legendu. Marian Hossa - 500 golova u NHL-u. Takodje jedan od najboljih igraca koje sam gledao!

powerslave
21.10.2016, 06:16
Kakva kombinacija McDavid-Lucic. Kakva cudovista ce igrati u NHL-u narednih 10-15 godina... Blago nama :D

powerslave
22.10.2016, 03:39
Drew Miller postigao gol dvije utakmice zaredom... tacno ce nekakva apokalipsa :D Vala mi je milo zbog njega. Jedan od nasih najzahvalnijih, najkorisnijih igraca.

powerslave
22.10.2016, 04:39
Treca pobjeda u nizu. Tako se to radi!!

Ricma
22.10.2016, 13:08
Uvatio ja poslednju trecinu, otpisao sam PO pre poctka sezone a sada se nadam produzavanju niza.:biggrin:

Tatar pokidao, iz nekog razloga mnogo gotivim vise ovaj tim.Nadam se da ce popuniti rupu koja je nastala odlaskom Dacjuka i da cemo da imamo sezonu slicnoj 2013/14 gde je Dacjuk propustio veci deo sezone ako se ne varam i Najkvist je tada iskocio.Nadam se njegovoj boljoj sezoni.

powerslave
23.10.2016, 02:32
Evo Nyquist zabio i drugi veceras :D

powerslave
24.10.2016, 06:33
Zach Parise dosao do broja 300! Svaka cast, svaka cast! Nadam se da ce i ove sezone u PO.

Ali vidi ti kako su se Oilers-i razigrali jbt. Igraju i lijepo i efikasno. Jos je rano prognozirati, ali vidi se da ovaj tim nece ponovo biti otpisan i prikucan za dno.
Ja od McDavid-a ocekujem da nakrlja oko 90 poena ako ga zaobidju povrede. E ako on nakrlja tih 90, eto Oilers-a u prici za wild card mjesto. Naravno, sve zavisi i od drugih timova.. Canucks-i ponovo lice na dobar/solidan tim. Samo da vidimo koliko ce biti konstantni. I naravno, Patke I Kings-i za kojima se nista ne zna. Mogu da oduvaju sezonu a mogu i da ga duvaju na kraju.. sto kako im krenula sezona, ne bi bilo nemoguce. No ajde, vidjeli smo sta je bilo prosle sezone, pa bolje da cutim :D

powerslave
25.10.2016, 07:11
Pih, pih, piiiihhhh. Tacno mi noc propadne kad vidim da je MTL pobijedio.. I jos Radulov dao 2 gola... piihhhh. Bice oni strasno zajeban tim ponovo, tj. ako Price ostane zdrav i prav.

Hahahahahahahahaha pa ja ne vjerujem da je Commodore poceo da vozi za Uber :D Hahahahahaha kaze dosadno mu je pa ce da vozi jednom nedeljno :D Lud covjek totalno.
Platio bi da se desi da on negdje pokupi Babcock-a :D

powerslave
26.10.2016, 02:00
Samo puni! Ponovo Vanek, a evo i prvog za Larkina!

powerslave
26.10.2016, 02:05
I ponovo Larkin!

powerslave
26.10.2016, 06:06
Ovo je zalosno kako Kings-i lose igraju.

Pogledacu posle skraceno izdanje Wild@Bruins. Vidim da je bilo veselo :D

petar84
26.10.2016, 09:20
Nema tu šta da se gleda, napunili su nas za 5 min. Nisam gledao, i bolje što nisam... čuvam se za večeras, nadam se da će biti bar malo bolja igra. Inače, gledao sam sve utakmice sem protiv WPG i sinoć MIN. Šareno, ima potencijala, ali ima i rupa... Borba za WC je zadatak, sve preko toga veliko kao titula. Mada, moja prognoza je da nema PO i treću godinu zaredom.

powerslave
26.10.2016, 09:54
Ipak sam pogledao. Ja zbog Wild-a, da me ne shvatis pogresno :D

Pa jbg. Poceo vam je treci golman, a nakon resetanja u drugom periodu, na gol je stao momak lojega ste zvali iz AHL-a danas u vrijeme rucka :D

Igrali ste bez Rask-a na golu, a falili su vam i Backes(koji je generalno, medju najkorisnijim igracima na ledu), Spurgeon i Haula.. a onda je i Krejci propustio skoro pola drugog perioda zbog one posjekotine.

Svakako da izostanci nekih igraca nisu izgovor... oni vas i nisu toliko nadigrali koliko rezultat govori, ali je vasa igra i kretanje bez paka presudilo.. svaki treci turnover im se obio o glavu. Zucker je veceras napravio show.
A sad vam ide i tesko gostovanje NYR. Iskreno, ja ne bi ocekivao pobjedu jer NYR mnogo ozbiljnije djeluju nego sto se ocekivalo.

Habs-i su rijesili da prekucaju sezonu. TBL ce po obicaju malo sporije da krenu ali eto njih posle All-Star vikenda kao vazda. FLA ce opet biti u vrhu divizije... tako da ostale ekipe mogu samo da se cerupaju za WC.

powerslave
27.10.2016, 03:53
Evo, opet ovi tvoji sami sebi probleme stvaraju. Naprave 4 PP za NYR u jednom periodu... prime 3 gola za 10 minuta.

powerslave
27.10.2016, 04:15
Gotovo je ovo. Bice sedam na kraju.

powerslave
27.10.2016, 06:46
Edmonton Oilers! Oni se, izgleda, ne zajebavaju :D

Prvi su na Zapadu :D Bas jedna od gotivnijih fransiza i bas bi bio trip da vec ove sezone krene taj povratak u vrh.

petar84
27.10.2016, 10:08
Sve sam video, ta druga trećina će izgleda biti problem ove sezone... ali ekipa nema karakter za sad, oni prosto nestanu sa leda posle par brzih golova. Prošla utakmica loša kretnja bez paka, sada katastrofalna kontrola odbitaka, ovaj mali i odbrani nešto, ovi ne pokriju ništa. Krug katastrofa :facepalm:

Edmonton ima i moje simpatije, možda i jedina kanadska ekipa koju gotivim... možda još i Calgary :)

petar84
27.10.2016, 11:41
Kontam da će sve doći na svoje već u subotu :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::bigg rin:

powerslave
28.10.2016, 00:06
Hahahaha nece, nece :D

powerslave
28.10.2016, 05:31
Nisam gledao utakmicu... nestala struja :/ 6 pobjeda zaredom. Rekao bi da su samo Habs-i u boljoj formi trenutno.

Dolsa mi je struja nekih 10 minuta posle kraja utakmice pa necu ni da citam izvjestaj. Cekam da izadje tekma na NHL.tv pa cu na telefonu pogledati snimak :D

powerslave
31.10.2016, 05:07
Razmazili su me sa sest u nizu :D ali da se gube dvije kuci nakon onih 6 pobjeda je bilo neocekivano.. Ajde... uvijek su nam Bruins-i bili teski, pa i da se od njih izgubi 1:0 to je prihvatljivo... A onda sjutra dan izgubis sa 5 golova u mrezi i to od jos jednog divizijskog rivala. Katastrofa.

E sad ocekujem jos 6 pobjeda u nizu :)

petar84
31.10.2016, 11:19
Utakmica je bila toliko čvrsta, na momente i dosadna. Ugčavnom mi je drago što sam dobro prognozirao prekid crne serije :D Raskova odbrana maestralna.. Prvi cleansheet....

Sad nama sledi tradicionalno nezgodan protivnik, nisam optimista. Danas pauza sa hokejom :(

powerslave
06.11.2016, 02:57
Au jbt, ala je pokupio Kadri Sedin-a... odma su ga iskljucili iz utakmice.

powerslave
09.11.2016, 04:42
Znam da je bilo prije nekoliko dana, ali moram odje da zapisem ono CBJ 10:0 MTL. Cisto da ako to nekad zaboravim, da mogu da se podsjetim kad mi je dan bezveze :D

petar84
09.11.2016, 08:18
Baš su ih počistili tada, ali je MTL zaista opasna ekipa, gledao sam sinoć, nesrećno smo izgubili, bili smo ravnopravni...ali je bilo momenata kad su nas stisli da ne možemo da dišemo.

Treba samo da dobijemo nekog od tih ozbiljnih ekipa da steknemo samopouzdanje, i idemo dalje.

powerslave
09.11.2016, 11:12
Opasna su ekipa, ali mora covjek da se zapita nakon onakvog prosipanja, moze li ta ekipa nesto ozbiljnije da napravi... moze li dogurati do kraja. Nema tu price, onakav tim mora da se dokopa PO-a, ali da sam njihov navijac isto ne bi mirno spavao pa i ako im je skor trenutno ovakav.

Mi napokon pobijedismo u Fili :) Nisam gledao utakmicu(nisam htio danas da se nerviram :D ) ali pogledah onu skracenu verziju od 10-ak minuta na tv-u cisto da vidim sta se tu desavalo.

Svaku noc, pred spavanje jer mi tad mozak najbolje radi :D , pogledam pregled cijele lige i neku noc vidim dosta toga sto me cera malo da razmisljam, a neku noc ne vidim nista "novo".

Napr, veceras sam prelomio da je ovaj McDavid u top5 igraca lige. To sam se onako dogovorio sam sa sobom i odlucio da je to tako :D Gledam sta momak radi odbrani Pingvina i kako se ponavlja isto na svakoj utakmici Oilers-a - naravno uvjek je top par protiv njega i uvjek dva igraca idu na njega( a to je nevjerovatno postovanje prema njemu koje imaju protivnicki treneri i igraci jer momak ima 59 nastupa u ligi a vec se to desava) dok su mu saigraci slobodni... Eberle ili Lucic kojima on da pak na tacni. Cudoviste.

Patrik Laine jos jedan. Gledam sta je radio veceras. Nakon 15 utakmica momak vodi ligu.. 11 golova. Dva het trika vec... 18 godina i igra za Jets-e. Eto koliko je dobar.

Eto da izdvojim njih dvojicu veceras. Sad se u ligi nalazi toliko mladih igraca koji ce biti medju najboljih 25-50 narednih 10 godina. I ima jos njih koji jos nisu dobili pravu priliku ili je njijov trenutak da se pokazu blizu. Ovo je uzbudljivo za nas koji pratimo vec godinama.. a mozes mislit kakva li je tek banja nekome ko tek otkriva NHL pa vidi vatromet na sve strane :D

Tim koji mi godinama zadaje glavobolju kad gledam njihove utakmice - LA. I svaki put ocu da ugasim ili jednostavno odlutam u sred utakmice ali se vratim i ne znam zasto, ali ih stalno ispostujem do kraja. Nevezano za ovu goleadu veceras.. ovo je bilo dobro za oko :) Mislim da sam pisao o njihovom stilu igre prije nekoliko sezona i nista se nije promijenilo evo ni ove sezone. Da me neko pita, kako po mom misljenju treba da se igra hokej, samo ne onako kako ga oni igraju. A sto je muka, oni igraju odlican hokej. Pa ne postoji tim u ligi koji tako dominantno kontrolise prostor i koji tako impresivno osvaja teritoriju kao sto to oni cine. Igraju na posjed i svi su igraci fizikalci i kontrolisu palice protivnika vrhunski... blokiraju udarce ka golu najbolje u ligi. Sve to tako vec godinama.
Ali brate, dzabe... Ja se mucim sa njima najstrasnije a mili su mi nesto kao tim pa ih cesto gledam i ako sve pricam da necu vise. Nemaju oni vec duze vrijeme napr 2-3 igraca koji bi redovno trpali golove.. fali im tog talenta u top linijama ali ih to nije sprijecilo da vezu nekoliko dobrih sezona i da podignu Kup dva puta. Sve zbog tog njihovog nacina. Betonska odbrana i vrhunski golman... i sto im je svaki centar u ekipi po defaultu two-way. Imaju Kopitara koji je u top10 lige(po meni i u top5) ali prava steta sto nemaju jos jednog elitnog igraca u napadu. E zato svi u timu daju golove... svi doprinose. Sto je interesantno, oni ne salju neki nenormalan br udaraca na gol ali uvijek vise od protivnika jer ga uguse.

Sto meni j*bo pas mater da se ponovo veceras njih uhvatim. Odoh sad da im kopam statistiku... dako zaspem napokon :D Sve u svemu, fascinantan tim koji ne treba pratiti ni pod razno :D Treba gledati Oilers-e... oni su laganica.

petar84
09.11.2016, 18:37
Ide MTL u PO verovatno i sa prve pozicije, ali će ih neko otresti do finalne runde istoka, NYR, PIT,..... Ništa od njih, ja to govorim svake godine, ali ja sam navijač Bruins-a, kod mene je izražena maksimalna neobjektivnost ::)

powerslave
10.11.2016, 11:02
Bobrovsky se povampirio u poslednjih nekoliko nedelja... I veceras je bio dobar i opet je uspio da pokloni gol. Cudan je i on golman. Svake sezone ocekujes od njega da iskoci i da ima dobre brojke, ali nista. Svaka njemu cast na Vezina-i ali to je u skracenoj sezoni i vec ima 3-4 godine od tad.

powerslave
11.11.2016, 04:41
Gledaj Price sta sve vadi veceras...

Howard, da kucnem, brani kao elita za sad.

powerslave
11.11.2016, 22:41
Bickell obolio od multiple skleroze. Au jbt.

powerslave
12.11.2016, 06:39
Sad nesto razmisljam kako se zadnjih nekoliko dana pominje Eric Lindros i njegov ulazak u HOF... bilo kojem timu u ligi bi takav igrac pao kao budali samar, ali isto bi LAK bili savrsen tim da imaju igraca takvog tipa u timu. Lindros je svakako velikan i jedan od najboljih svih vremena i bilo bi super da se takav igrac ponovo pojavi na ledu. Ali, da budemo realni, s obzirom u kojem pravce ide NHL, tesko da ce se takav igrac ikad ponovo pojaviti. Svavrsen spoj snage i skill-a. Jediji koji moze da mu se primakne po tom pitanju je Shanahan, a i on je odavno "prosao"... Ovi je imao potencijal da bude takav tip igraca ali je otisao u drugom pravcu. Dosta se promijenilo u ovoj ligi i prava je steta sto je sve manje igraca takvog tipa.

powerslave
23.11.2016, 03:28
Vegas Golden Knights!

Nije lose :D Jednostavan logo, dobro pase uz Vegas :)

petar84
08.12.2016, 09:37
Definitivno je Boston sasvim drugačija ekipa nego prošle sezone, onakav karakter pokazati na 0:3 protiv WAS. Prošle sezone bi se to pretvorilo u 0:6. Zaslužili smo i drugi bod, ali šta je tu je. 5 utakmica zaredom sa bodom je sasvim ok. Malo da nas izbegnu povrede i mi smo ozbiljna ekipa. :D:D:D

petar84
23.12.2016, 14:01
Bruinsi sjajni sinoć, bitni poeni.....ali utisak večeri, 1888 poena, Jaromir ulazi među legende ovog sporta....Wayne će zauvek biti prvi, ali i ovo je strašan uspeh:wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::wt hy::wthy::wthy:

Bogi
23.12.2016, 14:06
Bruinsi sjajni sinoć, bitni poeni.....ali utisak večeri, 1888 poena, Jaromir ulazi među legende ovog sporta....Wayne će zauvek biti prvi, ali i ovo je strašan uspeh:wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::wthy::wt hy::wthy::wthy:

S vremena na vreme proverim sta se desava u NHL-u - i Jagr je uvek tu. Legenda!

Bio sam ubedjen da ce zavrsiti karijeru u Avangardu...

powerslave
28.12.2016, 08:12
Sta rade CBJ i MIN jbt. Od MIN sam definitivno ocekivao dobar hokej, posebno nakon prosle sezone. Nisam ocekivao ovakav niz svakako :D

A za CBJ nemam rijeci. Fenomenalni su.

powerslave
04.01.2017, 03:49
CBJ jednu utakmicu daleko od rekordnih 17 u nizu(rekord drze Pingvini)

powerslave
19.01.2017, 05:19
Odlicna utakmica!

petar84
19.01.2017, 09:40
Jeste odlična, ali ovo već nije normalno. Mi ne možemo da vežemo 3 dobre utakmice, to je prosto neverovatno. Ako nešto ne preokrenemo u skorije vreme, ode PO. Ionako trenutno visi, OTT i TOT imaju 6 utakmica u rukama. Sledi paklen raspored, mnogi prozivaju Julien-a, da je on kriv, ja nisam siguran, on izvlači najbolje iz limitirane ekipe, totalno nam je ekipa pretumbana i nema više žara u njoj, nema ko da se potuče. Strašno!!!

Što se tiče utakmice, prava poslastica, zaista extra...ravna onoj od pre neko veče između WAS i PIT.

powerslave
20.04.2017, 06:14
Kako bi bilo dobro da se Minesota vrati u seriju.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

powerslave
21.04.2017, 04:15
Ajde Rangers-i majka mu stara...

powerslave
21.04.2017, 04:18
I evo ga! Bravo!

powerslave
21.04.2017, 04:55
Btw, jeste Lundqvist imao bezveze sezonu, ali on je jedini razlog sto su u ovoj situaciji sada.

petar84
24.04.2017, 09:13
I neka su prošli, od sinoć navijam za njih sa istočne strane. Taman da pokidaju ove Senatorse koji igraju tako ružan hokej, i tako su prljava ekipa da je to strašno. Zadovoljan sam sezonom, bitno je da smo ušli u PO, povrede su nas na kraju dotukle. Nadam se da će ostaviti Cassidy-ja da razigra ove mlade igrače, koji mogu da postanu zveri, nešto slično imaju u planu i u Torontu. Voleo bih finale NYR-EDM.

powerslave
25.04.2017, 04:55
STL, EDM, NYR i WSH neka prodju dalje.

Isto tako sam i ja za NYR sto se tice Istoka. Najgoru odbranu1 imaju i tesko ce oni do finala, ali nikad se ne zna... je li :)

Sto se Zapada tice, mislim da je vrijeme da STL ode do finala.. oni su, po meni, kvalitetnija ekipa od ostale tri. Ne bi mi bilo krivo da u finale to bude i EDM ili NSH... samo Patke da ne gledam.

Interesantni parovi, nema sta.

powerslave
25.04.2017, 05:29
Jasan mi je tvoj hejt prema Senators-ima nakon onako tijesne serije. Ali, ruku na srce, oni su jedan od timova koji bas rijetko prave pizdarije i ciji su igraci dosta pristojni na ledu. Ali sto jes, jes.. da nema Karlsson-a ja njihove utakmice ne bi ni gledao.. Mada je bilo vrhunskih poteza u seriji protiv tvojih.

powerslave
27.04.2017, 06:13
Uzeo NSH prvu. Neobicna utakmica za oba tima. Primali su glupe golove i jedni i drugi. NSH ih samljeo u drugoj, onda STL njih u trecoj... urnisao ih je STL u trecoj. Kakva je bila atmosfera.. prosto mi bilo krivo sto nisam tamo :D

Dobar NSH... igrali bez Smith-a i Jarnkrok-a, a jos se i Fiala izgleda ozbiljno povrijedio. Gadan je ono sudar bio.

Moraju Blues manje penala da prave, a njih PP je blago receno bio uzas protiv MIN tako da i to mora bolje... jer evo, uprkos traljavoj igri NSH odnese pobjedu tako da PP i PK timovi moraju bolje.

Jedva cekam drugu u petak. Bice ovo dobra serija.

Ne mogu da gledam EDM veceras.. spava mi mozak vec.

colchonero
27.04.2017, 22:05
O tek sam sad video hokej temu. Fan sam NYR a simpatisem i Pingvine zbog Crosby-ja .

powerslave
27.04.2017, 23:23
Pa kako da simpatises Pingvine zbog Crosby-ja? :D Crosby da je fudbaler, igrao bi za Barselonu koliko je gadan.

Mrkela
27.04.2017, 23:25
Znaci da je Messi :biggrin:

colchonero
27.04.2017, 23:26
Braca od strica trenirala hokej i jedan od njih dvojice kao klinac pre 5-6 godina (imao 12) bio zaludjen Oveckinom i ja rekao dobar ovaj Krozbi radi zajebancije i tako je pocelo, ali su mi NYR ipak broj jedan.

powerslave
27.04.2017, 23:42
Sid je vrhunski igrac, tu nema price.. ali sve ostalo sto od njega covjek moze da vidi na ledu je jedino da pozelis da naidje neki McCarthy i da mu sve zube povadi :D

A Ovi je tata. Nisam ga toliko cijenio dok nije poceo da radi na defanzivnoj igri. Mogu svi snajperi da mu se sagnu. Nadam se da ce izbaciti Pingvine... red bi bio.

powerslave
28.04.2017, 03:06
E lijepo sam ga isprozivao... on vec dva komada.

petar84
29.04.2017, 21:47
Napokon živnula tema :) Kako jeftin gol primio Henrik... Edmonton odradio patke rutinski.

powerslave
01.05.2017, 00:02
Rangersi se raspadali u ove dvije utakmice.

Kuku kako Pingvini raskomadase WSH. Sta je radio Kessel sinoc :D Nikad mu necu oprostiti sto je presao kod Pingvina, ali jbg i onako su Red Wings-i bili previse skrti da se otvore za njega. I dalje mi je jedan od omiljenih igraca.

powerslave
04.05.2017, 22:40
Dobre utakmice gledamo bgm. Kako se sinoc vratise Patke, svaka im cast. Jes lijepo kad se ne radi uvece :D

powerslave
11.05.2017, 06:57
Oj zivote, lutalico! Za koga sad da navijam???

Senators I guess... Moze i NSH.

Mrkela
11.05.2017, 08:45
Pittsburgh :wthy: kakva luda serija

petar84
13.05.2017, 23:25
Navijaću za NSH jer su najslabije rangirani, i autsajderi su. Za OTT ne mogu nikako, to mi je kao da sam navijao za Grčku u fudbalu 2004. PIT ne volim, ako neko mora da uzme, neka bude sa zapada. ::)

powerslave
17.05.2017, 02:30
Kako se krljaju Johansen i Kesler :D

powerslave
17.05.2017, 08:09
Sad kad znam da Nicole Kidman dolazi da gleda NSH, definitivno navijam za njih do kraja :D Steta sto joj je muz klasicni "mrčo" :D

Volio bi da vidim game 7 u ovoj seriji i da sudije dozvole da se Johansen i Kesler onako posteno pomakljaju u toj utakmici :D I ponovo veceras neko "razmicanje" posle utakmice :D Mislio sam da ce Perry progutati onog mrcenika kako je krenuo na njega. Na stranu sve to... Getzlaf dominira od pocetka PO, prije svega defanzivno. Klasa... steta sto me je onako lagano ispalio protekle dvije sezone na fantasy :D

powerslave
18.05.2017, 02:25
Senators-i igraju najruzniji i najdosadniji hokej ali isto mi je milo sto su ovako poceli utakmicu... samo da izbace PIT sugavi.

powerslave
23.05.2017, 05:08
Tako NSH, bravo!

petar84
23.05.2017, 13:32
18 šuteva, 6 golova....ne bi tu Gibsonu sve ušlo, ali drago mi je da idu u finale....ne volim PIT, ne podnosim ih, ali ne mogu za OTT, to je antipropaganda hokeja

powerslave
31.05.2017, 01:31
12 suteva na gol su imali sinoc. Nije mi jasno ni kako su pobijedili. Gledao sam cijelu utakmicu... pa oni nisu imali sut na gol vise od pola sata.

petar84
08.08.2017, 08:18
Loše za sport – NHL ne dopušta igračima na OI
NHL saopštio je da igračima sa ugovorima, kao i onim u nižim ligama neće biti dozvoljeno da učestvuju na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu februara 2018.

Kakav odluka, pa neće niko ni gledati hokej onda. :(

powerslave
16.08.2017, 22:41
Zato su i pogurali ovaj World Cup. Interesantno takmicenje, ali jbg nije to to.

powerslave
21.09.2017, 08:29
Vidim dolaze NYR u Lake Placid na otvoreni trening. Idem to da ispratim. Nosim i Henrik-ov dres sa sobom dako izmamim potpis nekako :D

61563
05.10.2017, 02:08
Upravo krecemo po trecu zaredom . Let's Go Pens

Samo Pitsburg,samo pingvini:D

Ser Gagi
05.10.2017, 20:12
New York Rangers veceras, sta mislite veceras jel dobijaju, ko prati? :D I na golove, padaju bar 5?

61563
06.10.2017, 06:13
New York Rangers veceras, sta mislite veceras jel dobijaju, ko prati? :D I na golove, padaju bar 5?

Sad tek vidim favoriti bili ko i sinoc Pits i pukli,golovi ti dosli

Al sta nam pocini Cikago 10-1,jesu oni najbolji napad lige a mozda i tim al 10 komada sampionima,svaka cast