Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Burek kod autobuske u (na) Cetinje zato što je 1 euro!

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • #47
      Danas sam probao nešto interesantno. Dobili smo od jednog Kurda neki njihov delikates. Nemam pojma kako se zove, ali evo kako izgleda:

      Spoiler




      Kora podseća na neku vrstu želea, a ovaj zeleni prah iznutra ima sladak ukus. Mislim da nikad ništa slično nisam probao i mogu da kažem da je poprilično ukusno. Elem, super bi bilo ako neko ima pojma o kojem desertu je reč.

      Comment


      • #48
        Jesi postavio sliku na Instagram?

        Comment


        • #49


          Ne koristim ga, a ti umesto što podjebavaš, mogao si da se raspitaš o kakvom prehrambenom proizvodu je reč

          Comment


          • #50
            Znam za to, postavio sam u drugoj temi gif pre skoro pola godine.

            Comment


            • #51
              Pa što ne pita kako se zove? Ovo zeleno znam da su 100% pistaći, na Bliskom istoku ga mnogo koriste, u slatkišima posebno.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #52
                Vanilice nisu sigurno

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Ricma View Post
                  Znam za to, postavio sam u drugoj temi gif pre skoro pola godine.
                  Sećam se da je bilo na forumu, nisam znao ko ih postavio. Kad me ne bude mrzelo da prebacim, tek ćeš da se nagledaš slika hrane.

                  Originally posted by miloolja View Post
                  Pa što ne pita kako se zove? Ovo zeleno znam da su 100% pistaći, na Bliskom istoku ga mnogo koriste, u slatkišima posebno.
                  A jbg, kasno sam se setio. Nisu mi pistaći uopšte pali na pamet, nije me vuklo na njihov ukus nikako, a inače ih obožavam, pa je onda i logično što mi se ovo sviđalo.

                  Comment


                  • #54
                    Možda zato što znaš ukus slanih i pečenih pisataća, u slatkišima se koriste sirovi, kojih je tako teško naći kod nas..a da su sveži Može, ali retko.
                    Baklava sa pistaćima
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #55
                      Turci guraju pistaće svuda. Od baklave do jagnjetine.

                      Ako se ne varam ovo izgleda kao testo koje je punjeno ovim filom? Na prvi pogled podseća na I talijanske kanole. Samo sto kapiram da se ovo testo raspada kao da je bajato? A u stvari tako i treba da bude...

                      A opet ovako na trouglove se pravi baklava u mnogim kućama u Srbiji..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • #56
                        Da, neka vrsta testa, ali je žilavo(?) kao žele, teško ga i odgrizeš, ne raspada se.

                        Baklave ne volim inače, makar ove standardne kod nas, zbog oraha. A ovako jedem orahe, samo ne volim kad se stavljaju u slatke stvari, odvratan mi je to miks.

                        Comment


                        • #57
                          Nije žele ali je gumasto testo, vidi se, što kažeš teško se odgrize. NIje hrksavo, niti rastresito.
                          U svakom slučaju ovo nešto se prži u ulju.
                          Last edited by miloolja; 07-09-16, 18:26.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by p4p1 View Post
                            Baklave ne volim inače, makar ove standardne kod nas, zbog oraha. A ovako jedem orahe, samo ne volim kad se stavljaju u slatke stvari, odvratan mi je to miks.
                            What?????

                            Comment


                            • #59
                              Da sam dobijao dinar za svaki put kad sam odbio tortu, bio bih bogat čovek.

                              Comment


                              • #60
                                Brate i ja ne volim slatko , mislim da sam jedini čovek na ovom svetu Ali zato slane zafrkancije poput čipsa,kikirikija,kokica jedem kao blesav
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X