Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Pravi djecu Politano realno
    Realnije je da je Grof magare. Le Talek treću utakmicu na štoperu igra sad.
    Pa to se uigrava od Valete. Prevara Grof.

    Comment


    • Ovo sa forumom postaje stvarno zamorno. Ocekujem bar jednu izmenu na poluvremenu a realno bi bilo da izadju i Mouce i Ruiz.
      sigpic

      Comment


      • Ne znamo ono osnovno. Nemamo sredinu bukvalno. Amateri smo mi za ovo Evropu. Jbg.

        Comment


        • Mi zaista izgledamo kao Torpedo Moskva ili Mordovia Saransk, inače omiljene prodavnice gde nabavljamo mnogohvaljena pojačanja, koji eto igraju protiv neke ekipe iz Serije A.

          Comment


          • Ne seri da si se sam setio da ubacis Plavsica?!

            Comment


            • Neverovatno sta se desava veceras, ovo je bas zalostan nivo.
              sigpic

              Comment


              • Ovo ako ostane 2-0 je odličan rezultat. Mogli su dati 5 komada lagano. Najgore od svega je što momci igraju na nekih 65-70%. Sve to ide lagano, a i Zvezda im poprilično olakšava.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Nas nivo je da se koljemo tamo sa konobarima, mesarima i ostalima sa Malte i to je to.

                  Stvarno se divim ovo Cvetkovicu na koju foru on igra u Zvezdi.

                  Comment


                  • Kako igraju momci ovo je strasno. Idu oni i dogodine u LE, odlicno je ekipu sklopio Di Francesko. Ovaj Politano ce da bude strasan igrac.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Dobar ovaj mali Politano. Obratiti paznju na njega kada pocne Serie A.

                      Comment


                      • Vidim ja njega za 1-2 godine u Juventusu/Napoliju/Milanu, nema sumnje da ce decko imati odlicnu karijeru ako nastavi ovako.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Dobar ovaj mali Politano. Obratiti paznju na njega kada pocne Serie A.
                          Ma ove naše amatere gaze svi....nije ovo večeras merilo.

                          Comment


                          • Slazem se da Zvezda nije neko mjerilo, ali vidi se da mali zna da igra fudbala.

                            Comment


                            • Roma

                              Roma: Szczesny, Bruno Peres, Manolas, De Rossi, Juan Jesus, Nainggolan, Paredes, Strootman, Salah, Dzeko, Perotti.
                              Porto: Casillas, Maxi Pereira, Felipe Augusto, Marcano, Alex Telles, Herrera, Danilo Pereira, André André, Otavio, André Silva, Corona.

                              Comment


                              • Hladan tus u Rimu.

                                0-1
                                Last edited by Rossonero; 23-08-16, 19:56.

                                Comment

                                Working...
                                X