Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto2-Gran Premi Monster Energy de Catalunya

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto2-Gran Premi Monster Energy de Catalunya



    5 levih, 8 desnih krivina
    Najduži pravac: 1.047 m
    Najbrži krug: Zarco 1'45.895



    Šta je bilo neophodno Zarcu posle neuspeha na Le Manu? Pobeda! Aktuelni svetski šampion je tip vozača koji zna da “potone” kad mu ne ide dobro. Brz povratak u vrh je za njega od ključnog značaja. Trijumf u Mugellu je došao u pravi čas. U čudnoj trci koja je prekidana, pa (bez)uspešno nastavljana, francuski as se najbolje snašao.



    Za razliku od njega, Rins je napravio skupu grešku prilikom novog starta. Snovi o pobedi su raspršeni u trenutku, a Španac je spašavao šta se spasti moglo. Mislim da bi, bez obzira na mladost, morao da bude mnogo skoncentrisaniji ukoliko misli da se bori za titulu. Jeftino prodaje poene.



    Lowes je i dalje vodeći u šampionatu. Sada stiže na stazu na kojoj nije nikada trijumfovao. Rins je na svom terenu i, ako se fokusira, može lako da nadoknadi 2 poena prednosti koje ima Britanac.



    Baldassarri nas je sve zadivio u Mugellu. Vešto se borio se sa Zarcom do poslednje krivine, kao da ima ogromno iskustvo i mnogo trka iza sebe. Na njega definitivno treba obratiti pažnju. Sigurna sam da mu to neće biti jedini ovogodišnji podijum.



    Alex Marquez je na jedvite jade završio prethodnu trku. Polako padaju u zaborav sve priče o tome kako je talentovaniji od brata. Sada ima priliku da učini nešto više. Dobro poznaje stazu, nosiće ga podrška sa tribina. Može li do bodova?



    sigpic

  • #2
    Nazalost,lose vesi. Salom je preminuo od posledica udesa.

    Comment


    • #3
      Počivaj u miru.
      Luis Salom (1991-2016)

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • #4
        wtf??

        Comment


        • #5
          Jel moguće, kad, na drugi trening?

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • #6
            Da, na drugom treningu.
            Više na: http://rs.n1info.com/a165942/Sport-K...Katalunji.html
            Last edited by Tarantula®; 03-06-16, 18:33.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #7
              Nisam uopšte bio u toku radi posla. Kakav šok, tragedija.
              Ne znam šta da kažem osim da mi duša i srce plače.

              POČIVAJ U MIRU, MOMČE!

              Comment


              • #8
                Ima snimak,ali lose se vidi. Brzo je izleteo u krivini,deluje mi kao da nije pustao motor kada je klizao sa njim i na kraju je udario u zastitnu ogradu.

                Comment


                • #9
                  R.I.P Luis

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by BogdanB View Post
                    Ima snimak,ali lose se vidi. Brzo je izleteo u krivini,deluje mi kao da nije pustao motor kada je klizao sa njim i na kraju je udario u zastitnu ogradu.
                    ima snimak gde se vidi da je prvo motor udario u vazdušni jastuk a nesrećni Luis velikom brzinom udara u motor

                    Comment


                    • #11
                      Svi mi koji pratimo ovaj sport smo se vezali za sve ove vozace, bez obzira dal je to sampion kraljevske klase ili neki najgori vozac moto trojki, ovakve grozne vesti deluju na mene kao da se to desilo nekom meni bliskom. Pocivaj u miru momak

                      Comment


                      • #12
                        Kakva tragedija! Svi znamo da je ovo opasan sport, ali se uvek iznova nadamo da necemo vse citati ovakve vesti.
                        Mnogo mi je zao. Navijala sam za njega dok se borio za titulu.....
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Tragedija.Neka ti je laka crna zemlja

                          Comment


                          • #14
                            Srdjan Erceg ‏@serceg 6m6 minutes ago
                            Vozači su pre 45 min. posetili krivinu #12 i tražili da bude promenjena, u skladu sa konfiguracijom F1, što će i biti učinjeno. #skmotogp

                            Comment


                            • #15
                              Ja ne vjerujem.
                              A postao mi je tako drag kada se veselio za drugo mjesto u Kataru
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X