Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto3-Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto3-Red Bull Grand Prix of The Americas



    Dužina staze: 5,5 km
    11 levih, 9 desnih krivina
    Najbrži krug:Kent, 2'15.344



    Ko je uopšte mogao da predvidi tok prošle trke u najslabijoj klasi?

    Pre starta su se svi bavili favoritima i nagađali koji će mladi as zablistati. Međutim, poredak na ekranu je mogao samo da zbuni ljubitelje ovog takmičenja. Izgledalo je kao da su vozači sa čela i dna tabele zamenili mesta.

    Svaka čast Pawiju! Ušao je u istoriju kao prvi Malezijac koji je pobedio na Moto 3 trci. Obradovao je svoje sunarodnike i zbunio konkurente. Njegov podvig je utoliko veći ako se zna da je debitant. Pritom, napravio je prednost od 26 sekundi što se retko viđa u Moto3 klasi.



    Malezija je zamalo mogla da ima pozicije 1 i 2 na podijumu. Baksuzni Norrodin je pao u poslednjoj krivini i tako omogućio Binderu da se popne na podijum.



    Pokazao je zavidnu istrajnost kada je pregurao motor preko ciljne linije i zasluženo osvojio utešne bodove.



    Binder tiho, iz prikrajka ide ka tituli. Nema pobede, ali vredno skuplja bodove. Trijumf će sigurno doći, ali za sada, i po suvom i po kiši, i u gužvi i na trci poput ove, on uspeva da uveća svoj bodovni konto.

    Bleda izdanja italijanskih asova ne treba ni spominjati. Jedino je Antonelli uspeo da skupi dovoljno poena kako bi se zadržao u vrhu generalnog plasmana. Ostali, na čelu sa Bastianinijem bi trebalo da preokrenu stvari u svoju korist već u Texasu.

    sigpic

  • #2
    Ajmo Navaro Podrška i Binderu , očekujem da će obojica ubrzo ostvariti prve pobede

    Comment


    • #3
      Vrlo moguce dok Bastianini i Fabio jos uvek traze svoju formu ili sta vec
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • #4
        Dok oni nađu formu , ovi im pobegoše kao i titula

        Comment


        • #5
          Pa u suštini, ako zanemarimo prošlu trku, u Kataru Bastianini je bio jako dobar, uhvatio je vodeću grupu iako je zaostajao par sekundi posle prvih krugova. Za Fabija već ne znam, on je i u Katru loše odvozio.

          Comment


          • #6
            Fabio u velikim problemima, s obzirom sta je pokazao na prve dvije trke.
            Zadnja mu je sansa ovonedeljna trka, ako misli sto ciniti.

            Comment


            • #7
              Kvartararo juče prvi na drugom treningu videćemo kakav će biti danas , Navaro mi bio takođe najbolji na prvom , ajmo Navaro Podrška za Bindera koji je juče bio malko lošiji

              Comment


              • #8
                Oooooooo pobogu više...
                Last edited by Dule Krtola; 09-04-16, 20:28.

                Comment


                • #9
                  Ovde je po meni jedino bila nezaslužena pol pozicija u ostale dve kategorije se tako očekivalo , ali ovde je Navaro najviše pokazao , ali nema veze i prvi red je prilika za napad na pobedu

                  Comment


                  • #10
                    Navaro je sve bolji za mene on je sada prvi favorit za titulu ne znam sta se dogadja sa Quartararom dal je u pitanju KTM ili on kao vozac
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • #11
                      Kvartararo nekako ide u pogrešnom smeru, valjda se neće izgubiti. Navaro mi je bio prvi pik pre početka sezone i tako je i sad Meni se obično dopadnu Španci , a izgleda da će ove sezone to baš biti izraženo Jer su mi trenutno prvi pikovi Lorenzo, Rins i Navaro i kako stvari stoje to će se teško menjati

                      Comment


                      • #12
                        Ajdeeeee bree sad, u inat svima!!!!
                        Ajdeee Fabiiooo, ajdeee!

                        Comment


                        • #13
                          Sjeća li se još neko ovakve scene u Austinu?

                          Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                          Comment


                          • #14
                            Ajde u ku**c!!

                            Comment


                            • #15
                              Sve cestitke Fenatiju, Navarru i Binderu(kako je zapoceo ovaj vikend odlicno je zavrsio )
                              Jakoo mi je zao Antonellija, s 30.mesta doci do 5. i onda izleteti, zaista steta.
                              Sto se tice ostalih izletanja...pa bilo ih je puno.

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X