Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto2-Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto2-Red Bull Grand Prix of The Americas



    Dužina staze: 5,5 km
    11 levih, 9 desnih krivina
    Najbrži krug:Simeon, 2'09.888



    U srednjoj klasi stvari su došle na svoje mesto. Aktuelni šampion se mučio u Qataru posle greške na startu, ali sada je bio na nivou zadatka. Zarco je pružio očekivano dobru partiju i najavio da je vrlo ozbiljan kada je odbrana titule u pitanju.



    Konkurenti su malo posustali. Pobednik prve trke je pružio samo solidnu partiju, ništa više od toga. Morbidelli se ponovo borio za vrh i ponovo pogrešio. Oprašta mu se jer još uvek stiče iskustvo, ali takva izdanja ga neće dovesti u borbu za titulu.



    Sve pohvale za Lowesa i Folgera, dok se od Rinsa očekivalo više. Smatram da je i dalje jedan od najboljih na Moto 2 gridu, ali bi zaostatak od preko 6 sekundi trebalo da ga zabrine.

    Što se tiče debitanata, Kent je na obe trke bio brži od timskog kolege Oliveire. Prošlogodšnji ljuti rivali se još uvek uhodavaju, ali čini se da se portugalski as malo sporije prilagođava.

    Najveće razočarenje do sada je, bez konkurencije, Alex Marquez. Bili smo strpljivi dok je sticao iskustvo u srednjoj klasi, misleći da će ove godine bez problema stizati na podijum. Umesto toga, on dolazi u Texas bez ijednog boda na svom kontu! No comment!!!



    Na kraju, moram da pohvalim povratnika Pasinija. Ne obraćamo uvek pažnju na vozače u donjem delu poretka, ali Mattia je upisao 6 poena i, što je za njega najvažnije, obe trke završio bez padova. Možda se rešio starih navika? Bilo je krajnje vreme.

    Last edited by nb_korac; 05-04-16, 22:38.
    sigpic

  • #2
    Ove najave su uvek sjajne , ajmo sad Rins vreme je povratiti brzinu i biti još bolji

    Comment


    • #3
      Ovde ako Marquez nista ne uradi pocecu da se brinem za njegov dalji napredak u karijeri...
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • #4
        Već polako se postavlja to pitanje za Markeza sad je baš loš...

        Comment


        • #5
          Koji Aleks, on sem prezimena nije ništa ni pokazao.
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • #6
            Corsi sve bolji i bolji
            Rins i Zarco standardno dobri, ne znam sta je ono trebalo Lowesu, nadam se samo da Wilariot nije ozbiljnije povredjen.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Bravo za Rinsa on jedini prvog dana uspeo srušiti rekord staze , ajmo Rins danas udri još jače

              Comment


              • #8
                Uh, kad vidim crvenu zastavu nije mi dobro. Držimo palčeve Vazquezu.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Bravo za Rinsa Ajmo sutra udri na pobedu

                  Comment


                  • #10
                    Jedva cekam da vidim duel Rins Zarco...
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • #11
                      I ja jedva čekam Nadam se super duelima

                      Comment


                      • #12
                        Da ovaj Luthi ista zna donio bi mi 5 poena na kladionici
                        Ove godine se 4 momka bore za 1. mjesto. Wuhu, predobra kategorija
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Bravo Rins,sjajna trka bez greške,samo se nadam da će biti konstantan u nastavku jer pored Zarka i Loesa mora biti ukoliko želi titulu.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by quard1aN View Post
                            Da ovaj Luthi ista zna donio bi mi 5 poena na kladionici
                            Ove godine se 4 momka bore za 1. mjesto. Wuhu, predobra kategorija
                            Čekaj polako sad se traka odmotava polako se kristališu stvari neće biti ovako komplikovano Mislim da će Luthi prvi izvisiti , Rins je sve jači , udri jako samo nastavi u ovom ritmu

                            Comment

                            Working...
                            X