Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2016. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indian Wells 2016. - BNP Paribas Masters 1000





    Prvi kalendarski Masters 1000 - Indian Wells Masters počinje 9. marta u pustinji doline Coachela, u državi Kalifornija i to 42. po redu u muškoj i 28. u ženskoj konkurenciji i traje do 20.marta 2016.

    Časovna zona ili vremenska razlika je: -9 h




    Wilde Card u muškoj konkurenciji dobili su:

    136-ti DONALDSON, JARED USA
    155-ti FRITZ, TAYLOR USA
    179-ti TIAFOE, FRANCES USA
    379-ti MCDONALD, MACKENZIE USA
    1041-vi DEL POTRO, JUAN MARTIN ARG

    Wilde Card u ženskoj konkurenciji dobile su:

    79-ta WATSON, HEATHER GBR
    88-ta RISKE, ALISON USA
    89-ta HANTUCHOVA, DANIELA SVK
    103-ća DAVIS, LAUREN USA
    107-ma CRAWFORD, SAMANTHA USA
    133-ća ZHANG, SHUAI CHN
    154-ta ROGERS, SHELBY USA
    397-ma LOEB, JAMIE USA

    Lista svih učesnika i učesnica, bez kavlifikanata

    Danas 7.marta počinju kavlifikacije u ženskoj konkurenciji http://www.bnpparibasopen.com/en/sch.../order-of-play







    PROŠLOGODIŠNJI POBEDNICI












    Last edited by miloolja; 10-03-16, 15:38.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

  • #2
    Volim da ih slusam:

    http://www.bnpparibasopen.com/en/bnppo-live/radio
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • #3
      Kakvu fotografiju si Olja izabrala da ilustriras IW. Svaka cast, prelepo, umetnicka dusa si izgleda.

      Comment


      • #4
        Djokovic, Marej i Nisikori dolaze u pustinju posle meceva od pet sati, Vavrinka je odmoran iako bez prave igre i forme na pocetku sezone. Ali za razliku od Dubaija uslovi u Indijan Velsu ce mu mnogo vise odgovarati i manje ce se muciti. Nadal je u kanalu, ali opet i njemu su ovo uslovi koji su najvise uvijek odgovarali, medjutim odgovaraju li ovom novom Nadalu koji je osjetno sporiji ipak je pitanje. Tesko je probijati u pustinji, spora podloga, visok odskok. Zato ce odgovarati velikim serverima. Izneru prije svih, ali i Raonicu koji se vraca posle povrede. AKo bude igrao kao u Melburnu Milos moze i do samog kraja. Berdih, Conga i Gaske su u kanalu, Ceh mozda i povrijedjen i pitanje je oce li igrati uopste, bice zanimljivo vidjeti Tima. Del Potra isto, mada mu treba da ga pogleda malo zrijeb. Mogao bi preko Nadala mislim.

        Do iznenadjanje mogu samo Izner ili Raonic cini mi se, Raonic ako bude igrao uopste, ali i ta pauza je ostavila traga vjerovatno, inace ce o tituli odlucivati Djokovic, Vavrinka, Marej i Nisikori.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Originally posted by Vladan View Post
          Djokovic, Marej i Nisikori dolaze u pustinju posle meceva od pet sati, Vavrinka je odmoran iako bez prave igre i forme na pocetku sezone. Ali za razliku od Dubaija uslovi u Indijan Velsu ce mu mnogo vise odgovarati i manje ce se muciti. Nadal je u kanalu, ali opet i njemu su ovo uslovi koji su najvise uvijek odgovarali, medjutim odgovaraju li ovom novom Nadalu koji je osjetno sporiji ipak je pitanje. Tesko je probijati u pustinji, spora podloga, visok odskok. Zato ce odgovarati velikim serverima. Izneru prije svih, ali i Raonicu koji se vraca posle povrede. AKo bude igrao kao u Melburnu Milos moze i do samog kraja. Berdih, Conga i Gaske su u kanalu, Ceh mozda i povrijedjen i pitanje je oce li igrati uopste, bice zanimljivo vidjeti Tima. Del Potra isto, mada mu treba da ga pogleda malo zrijeb. Mogao bi preko Nadala mislim.

          Do iznenadjanje mogu samo Izner ili Raonic cini mi se, Raonic ako bude igrao uopste, ali i ta pauza je ostavila traga vjerovatno, inace ce o tituli odlucivati Djokovic, Vavrinka, Marej i Nisikori.
          Ovo je po meni presporo za Keija, do titule moze posle Novaka najpre Vavrinka, pa onda Marej. Nadal mi je nepoznanica jos uvek. Jedna od poslednjih, ako ne i poslednja prilika za neki kakav takav povratak. Zavisice dosta i od zreba. Raonic ima odlicne sanse u koliko je zdrav, IW je za njega idealka od podloge. Videcemo Bautistu, Tima i ostale, ali mislim da su se oni ipak malo previse istrosili do sada. Mada ni njih ne otpisujem. Bice svakako zanimljiv turnir.
          Last edited by Sandugp; 07-03-16, 14:08.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #6
            Originally posted by Sandugp View Post
            Ovo je po meni presporo za Keija, do titule moze posle Novaka najpre Vavrinka, pa onda Marej. Nadal mi je nepoznanica jos uvek. Jedna od poslednjih, ako ne i poslednja prilika za neki kakav takav povratak. Zavisice dosta i od zreba. Raonic ima odlicne sanse u koliko je zdrav, IW je za njega idealka od podloge. Videcemo Bautistu, Tima i ostale, ali mislim da su se oni ipak malo previse istrosili do sada. Mada ni njih ne otpisujem. Bice svakako zanimljiv turnir.
            Mozda, ako mu neko ugradi noge od 2010
            OVAKO

            Comment


            • #7
              Broj onih koji su se povukli sa IW danas je povećan:

              Stakhovski zbog povrede leđa >>> (zamena) Timo de Baker


              Ranije:

              Kevin Anderson >> Rajeev Ram
              Pablo Andújar >> Mikhail Kukushkin
              Marcos Baghdatis >> Evgeny Donskoy
              Simone Bolelli >> Ričardas Berankis
              Roger Federer >> Alexander Zverev
              David Ferrer >> Marco Cecchinato
              Fabio Fognini >> Mikhail Youzhny
              Andreas Haider-Maurer >> Ernests Gulbis
              Jerzy Janowicz >> Diego Schwartzman
              Ivo Karlović >> Lucas Pouille
              Paolo Lorenzi >> Damir Džumhur
              Tommy Robredo >> Kyle Edmund
              Janko Tipsarević >> Marcel Granollers

              Maria Sharapova >> Yulia Putintseva
              Karin Knapp >> Vania King
              Ajla Tomljanović >> Irina Falconi
              Mona Barthel >> Magdaléna Rybáriková
              Alizé Cornet >> Mariana Duque Mariño
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #8
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #9
                  Puno odustajana

                  Sve zavisi od žreba.
                  Nadal ako naleti na Verdaska neće biti dobro.
                  Favoriti Novak, Endi i Sten.
                  Dolgo i Kirjos mogu da iznenade, iako će kao i uvek sva moja navijačka energija biti usmerena naravno na Novaka i pored njega na Del Pa i Sašu Zvereva.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • #10
                    Ako nekog zanima... LIVE WTA
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #11
                      Glavni žreb žene

                      Muškarci kvalifikacije počinju i oni danas http://www.bnpparibasopen.com/en/sch.../order-of-play



                      Glavni žreb za muškarce - oko ponoći.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #12
                        Kad je zrijeb, vrijeme po nasem? Tacno, ne oko ponoci. Meni je i 23h i 1h oko ponoci
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          U ponoc je zreb.



                          Spoiler
                          ili oko ponoci, nemoj me drzati za rec
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Vladan View Post
                            Kad je zrijeb, vrijeme po nasem? Tacno, ne oko ponoci. Meni je i 23h i 1h oko ponoci
                            Meni je 23 - 23 ... 1 mi je 1h ...
                            Ali na primer 23.45 ili 00.15 mi je oko ponoci
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • #15
                              Kad je zdrijeb?

                              Comment

                              Working...
                              X