Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

    Dakle,ovde mozemo pisati o smesnim postovima sa foruma , i o forumasima... evo ja cu poceti

    Mr.Gold - njega gledam kao glavnog na forumu,nekad ostro postupa , uglavnom je tu da vodi red na forumu i najaktivniji je po pitanju tenisa,jednom reciju on ima veliki autoritet ovde..
    T-mac - moj omiljeni lik sa foruma.Dakle ako pogodi da ce LA dobiti one tekme,rekao sam,zvacu ga Tarot h5g6k8,njegova izjava u kojoj se potpuno slazemo je ta da mrzi Gasola vise nego ista ...i da nema njega ne bi citao NBA vesti h5g6k8 ..
    Manda- zanimljiv covek-decko....pomagao mi je dosta na forumu,pogotovo oko fantasy-ja...
    Bojana BG- Federer :8-[/ Federer
    Vladan-Iskusni Crnogorac.. h5g6k8 Nameravam da ga sprecim da bude najbolji u fantasy-ju a rekao je da ima najbolji tim,to cu demantovati...
    g-denvernuggets - on je mojih godina sto se moze zakljuciti iz postova...SAMO NAPRED MELO
    Dr.Dule - za mene poseban clan ovog foruma,njegovi postovi su ubedljivo najbolji ...Franjevci ce izgubiti na Armijskom pasnjaku.!! *$^%T
    N_Trooper - MOTO GP-my life %QWT&W
    Jinxy-" Joj Vlatko duso moja :8-[/ BOki pozdravi mi Federera"
    Layzick-Juventus Partizan CRNO BELO @(*6sd$%
    phenom - Mesi jao messi messi messi aa messi messi ...a da tu je i Xavi i Iniesta $#^%RT @(*6sd$%
    Maha 23 , LeBron fan - LeBron James is the KING! (*#^R^
    nekoga sam sigurno zaboravio al eto otvaram ovu temu jer sledi leto i nema toliko sportova za gledanje pa ce biti vremena nekad i ovde da se pise..

  • #2
    Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

    bravo kapijo za temu &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J

    'ocu ja 'ocu ja da probam '65slif '65slif '65slif



    Mr.Gold - budala. vec me je banovao,panek me banuje opet kad mu je cef! sve banuje i pravi se pametan. to nijea utoritet za mene. bolje daje neko drugi administrator &+I}\

    T-mac - decko se stalno nesto pravi pametan. mislim da je mladji od mene pa mogu da mu kazem.

    Bojana BG - bila je boljad ok nije postala moderator. a evo sad je i super moderator! kako se ovde dele funkicje ne verujem! ko je odgovoran za podelu funkicja nema pojima. trebala da bi da promeni nik u "... and still counting!"

    Vladan - samo se svadja i pokusava da se smuva sa jinxy.ima neke kvalitete ali ne ume da igra fantasy. nacionalan je manjina pa moze da prodje.

    Jinxy - lozi vladana da te oci zabole dok citas!jinxy uzmi mu broj telefona i postedi nas ...

    phenom - phenom mesija phenom.mesi mesi .... bla bla barsa bla bla xavi bla .... oladi malo decko.

    fc nadal - moj omiljeni lik na forumu :fc-[ navija za pravog igraca i mooj dobar drug.ima i brata koji mi je isto dobar drug &(/+q

    manda - ne zna pravila fantazija aorganizuyje tamicenje #%d* inace dobar decko

    Gate 7 - nista ne zna i samo pita.i otvara blesave teme.

    bice - apsolutnio car.sve zna obozavam njegove postove.

    dart gunner - mnogo se pravi pametan,takodje. nema ga nema, pa se onda provali sa nekim postom.

    Moto GP - grupacija sa tog pdf-a: sekta &+I}\

    Cika Crni - najveci kralj foruma &8@^J &8@^J &8@^J


    ako sam nekoga zaboravio nekmi oprosti
    Kako lep si Rafaele
    sve bi cure tebe htele!
    Protiv njih se stalno boris
    jer ti samo tenis volis!

    Comment


    • #3
      Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

      kojih si ti godina gate7? h5g6k8


      mr. gold - radi u nekoj drzavnoj administraciji , starijih godina, crne kose h5g6k8
      T-mac - sve najbolje..jako slicni stavovi, hejt prema gasolu,lebronu, verovatno 20ih godina , smedj, srednje visok, osecam da je blejach &*#GI(]
      Maha 23 , LeBron fan - Lebron fanboys !! bacam im hejt zbog toga ...verovatno mladjih godina , poceli da gledaju nba u oko 2003-4 misle da je lebron bolji od kobe-a sto je neoprostivo #&^4A ali kontam da su dobronamerni momci, mladjih godina, verovatno vitkog stasa h5g6k8
      MKSerbia - Snajder, Inter pa sta vise treba reci ... FORZA NERRAZZURI !! inace mislim da je celav ! h5g6k8 7@$** 7@$**
      Phenom - barca fanboy , messi fanboy spreman da brani chast barce svojim zivotom, nemam fizicku karakteristiku +-*^%* &+I}\ &*#GI(]
      Gate7- navijach , osecam da ide na utakmice i bode nozem suparnicke navijache, nosi trenerke na uchkur i osisan je na zemunku h5g6k8 &*#GI(]
      ne mogu da se setim sviju ! kad naletim na nekoga dopunicu ako me ne bude mrzelo (*#^R^ *$^%T


      da.. jinxy - devojka i voli nadala &*#GI(]
      i onaj lik bugarin - nemam pojma njegovu ulogu ali me zainteresuju uvek njegovi postovi

      Comment


      • #4
        Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

        [quote author=g_denvernuggets link=topic=2630.msg146313#msg146313 date=1278341202]
        kojih si ti godina gate7? h5g6k8
        [/quote]
        Jos se on formira. &($%WP+
        Oznoji se Tata sav,
        bekendi ga strasno muce,
        borio se kao lav!
        al' mu ipak g.za puce!

        Comment


        • #5
          Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

          No.1 - 7@$**

          l5'%9

          Comment


          • #6
            Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

            [quote author=g_denvernuggets link=topic=2630.msg146313#msg146313 date=1278341202]
            MKSerbia - Snajder, Inter pa sta vise treba reci ... FORZA NERRAZZURI !! inace mislim da je celav ! h5g6k8 7@$** 7@$**
            [/quote]

            &*#GI(] $#^%RT
            Veliki fan fudbala i Intera. Snajder mi je jedan od omiljenih igrača... 7@$** @(*6sd$%.
            Nisam ćelav $#&+/ iako je Snajder ćelav &*#GI(]

            Volim i košarku, rukomet, odbojku (uglavnom kolektivne sportove)... A iako volim ove sportove da igram i da pratim trenirao sam tenis *T_*@SR ^%@7f
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • #7
              Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

              [quote author=jinxy link=topic=2630.msg146316#msg146316 date=1278341315]
              [quote author=g_denvernuggets link=topic=2630.msg146313#msg146313 date=1278341202]
              kojih si ti godina gate7? h5g6k8
              [/quote]
              Jos se on formira. &($%WP+
              [/quote]11 godina (%fsd%&j

              Comment


              • #8
                Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                pa kako onda tvojih godina &*#GI(]

                ja 21... +-*^%*

                Comment


                • #9
                  Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                  Evo i ja cu

                  Vladan-On je za mene najbolji lik na forumu volim da citam njegove postove uvek je veseo i veliki je saljivdzija...Voli da se kladi pogotovo sa Bojanom i kada ukljuci mozak (a to retko cini) moze da napise referat od 30 stranica $#^%RT $#^%RT $#^%RT

                  Mr.Gold-Verovatno stariji covek oko 29-30 godina ume da bude opasan ali retko $%&5@$A

                  Jagodica-E nju nisam provalio znam da navija za Djokovica verovatno cu je skapirati do sledece godine @R&}*

                  BojanaBG-Veliki fan Federera sto podrzavam #$&+|r inace dobro poznaje tenis ali kada se naljuti bezi od nje sto pre $#^%RT

                  Jinxy-ZA nju nemam neko misljenje i OK je ali steta sto navija za Nadala &%@5w8&*

                  T-Mac-Neki put ume da bude dosadan ali sve to izbrise svojim postovima u NBA-u...Svaka cast za postove o NBA-u da nije njega verovatno ne bih ni citao forum NBA &8@^J

                  Layzick-Veliki fan Juventusa kao i ja dobar poznavalac fudbala samo steta sto navija za Partizan inace bi bio super h5g6k8

                  Manda-Covek koji je zasluzan sto smo imali dobro zezanje i druzenje tokom SP zato sto je napravio fantasy...Stavlja smesne avatare &*#GI(]

                  Vesna8.11-Nju veoma postujem zato sto je starija od mene i zna sve o MOTO GP-u volim da citam njene postove ^&*ST*^#

                  MK Serbia-Vidi se da je navijac Intera i Snajder...Bez ljutnje ja to ne podrzavam jer navijam za Juventus inace drago mi je sto iznosi transfere o Zvezdi 7@$**

                  Ako sam nekoga zaboravio nisam ako hoce neka oprosti +*@WT*48*
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                    [quote author=bice link=topic=2630.msg148012#msg148012 date=1279037381]
                    Jinxy-ZA nju nemam neko misljenje i OK je ali steta sto navija za Nadala &%@5w8&*
                    [/quote]


                    Pa mi joj pricamo godinama da se okane steroida, ali ne.
                    Zensko je to $%&5@$A

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                      [quote author=bice link=topic=2630.msg148012#msg148012 date=1279037381]
                      Vladan-On je za mene najbolji lik na forumu volim da citam njegove postove uvek je veseo i veliki je saljivdzija...Voli da se kladi pogotovo sa Bojanom i kada ukljuci mozak (a to retko cini) moze da napise referat od 30 stranica $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                      [/quote]
                      Hvala Bice,samo ne znam otkud ti to da volim da se salim &%@5w8&* $%&5qw7
                      Inace ne volim da se kladim,ali je kladjenje s Bojanom gotovo po automatizmu zicer &+I}\

                      [quote author=bice link=topic=2630.msg148012#msg148012 date=1279037381]
                      Mr.Gold-Verovatno stariji covek oko 29-30 godina ume da bude opasan ali retko $%&5@$A
                      [/quote]
                      *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                      [quote author=bice link=topic=2630.msg148012#msg148012 date=1279037381]
                      BojanaBG-Veliki fan Federera sto podrzavam #$&+|r inace dobro poznaje tenis ali kada se naljuti bezi od nje sto pre $#^%RT
                      [/quote]
                      Zna da bude nezgodna,slazem se $*(5f

                      [quote author=bice link=topic=2630.msg148012#msg148012 date=1279037381]
                      Jinxy-ZA nju nemam neko misljenje i OK je ali steta sto navija za Nadala &%@5w8&*
                      [/quote]
                      *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                      Velika steta sto navija za Faficu,ali sta cemo,to je njen izbor @(*6sd$%

                      [quote author=bice link=topic=2630.msg148012#msg148012 date=1279037381]
                      T-Mac-Neki put ume da bude dosadan ali sve to izbrise svojim postovima u NBA-u...Svaka cast za postove o NBA-u da nije njega verovatno ne bih ni citao forum NBA
                      [/quote]
                      Tmac mag za NBA &8@^J
                      Nije on meni los,ne znam sta imas protiv njega $%&5qw7

                      [quote author=bice link=topic=2630.msg148012#msg148012 date=1279037381]
                      Manda-Covek koji je zasluzan sto smo imali dobro zezanje i druzenje tokom SP zato sto je napravio fantasy...Stavlja smesne avatare
                      [/quote]
                      E i ja sam primijetio da stavlja smijesne avatare &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]



                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                        [quote author=bice link=topic=2630.msg148012#msg148012 date=1279037381]

                        Vladan-On je za mene najbolji lik na forumu volim da citam njegove postove uvek je veseo i veliki je saljivdzija...Voli da se kladi pogotovo sa Bojanom i kada ukljuci mozak (a to retko cini) moze da napise referat od 30 stranica $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                        [/quote]

                        i meni je on najbolji lik na forumu.. samo,bice ja ne bih rekla da retko uključuje mozak ( *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR)..


                        [quote author=bice link=topic=2630.msg148012#msg148012 date=1279037381]

                        Mr.Gold-Verovatno stariji covek oko 29-30 godina ume da bude opasan ali retko $%&5@$A

                        [/quote]

                        stariji čovek od trideset godina.. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


                        ahahahahahahahahahahaha
                        a Manda sa onim Mandušićem, smešan je.. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                          Jagodice sad sam se postidio [0)-*

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                            Nemam ja nista protiv T-Mac-a a Mr.Gold sam lupio bezveze od mene je stariji pa sam rekao oko 29-30 godina &*#GI(]
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                              Ma ok za Maca,bice da sam ja nesto pogresno protumacio @R&}*
                              Vjerovatno nisam ukljucio mozak...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X