PDA

Pogledati punu verziju : Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Strane : [1] 2 3 4

Gate7
10.06.2010, 14:51
Dakle,ovde mozemo pisati o smesnim postovima sa foruma , i o forumasima... evo ja cu poceti

Mr.Gold - njega gledam kao glavnog na forumu,nekad ostro postupa , uglavnom je tu da vodi red na forumu i najaktivniji je po pitanju tenisa,jednom reciju on ima veliki autoritet ovde..
T-mac - moj omiljeni lik sa foruma.Dakle ako pogodi da ce LA dobiti one tekme,rekao sam,zvacu ga Tarot h5g6k8,njegova izjava u kojoj se potpuno slazemo je ta da mrzi Gasola vise nego ista ...i da nema njega ne bi citao NBA vesti h5g6k8 ..
Manda- zanimljiv covek-decko....pomagao mi je dosta na forumu,pogotovo oko fantasy-ja...
Bojana BG- Federer :8-[/ Federer
Vladan-Iskusni Crnogorac.. h5g6k8 Nameravam da ga sprecim da bude najbolji u fantasy-ju a rekao je da ima najbolji tim,to cu demantovati...
g-denvernuggets - on je mojih godina sto se moze zakljuciti iz postova...SAMO NAPRED MELO
Dr.Dule - za mene poseban clan ovog foruma,njegovi postovi su ubedljivo najbolji ...Franjevci ce izgubiti na Armijskom pasnjaku.!! *$^%T
N_Trooper - MOTO GP-my life %QWT&W
Jinxy-" Joj Vlatko duso moja :8-[/ BOki pozdravi mi Federera"
Layzick-Juventus Partizan CRNO BELO @(*6sd$%
phenom - Mesi jao messi messi messi aa messi messi ...a da tu je i Xavi i Iniesta $#^%RT @(*6sd$%
Maha 23 , LeBron fan - LeBron James is the KING! (*#^R^
nekoga sam sigurno zaboravio al eto otvaram ovu temu jer sledi leto i nema toliko sportova za gledanje pa ce biti vremena nekad i ovde da se pise..

Cika Crni
10.06.2010, 18:26
bravo kapijo za temu &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J

'ocu ja 'ocu ja da probam '65slif '65slif '65slif

Mr.Gold - budala. vec me je banovao,panek me banuje opet kad mu je cef! sve banuje i pravi se pametan. to nijea utoritet za mene. bolje daje neko drugi administrator &+I}\

T-mac - decko se stalno nesto pravi pametan. mislim da je mladji od mene pa mogu da mu kazem.

Bojana BG - bila je boljad ok nije postala moderator. a evo sad je i super moderator! kako se ovde dele funkicje ne verujem! ko je odgovoran za podelu funkicja nema pojima. trebala da bi da promeni nik u "... and still counting!"

Vladan - samo se svadja i pokusava da se smuva sa jinxy.ima neke kvalitete ali ne ume da igra fantasy. nacionalan je manjina pa moze da prodje.

Jinxy - lozi vladana da te oci zabole dok citas!jinxy uzmi mu broj telefona i postedi nas ...

phenom - phenom mesija phenom.mesi mesi .... bla bla barsa bla bla xavi bla .... oladi malo decko.

fc nadal - moj omiljeni lik na forumu :fc-[ navija za pravog igraca i mooj dobar drug.ima i brata koji mi je isto dobar drug &(/+q

manda - ne zna pravila fantazija aorganizuyje tamicenje #%d* inace dobar decko

Gate 7 - nista ne zna i samo pita.i otvara blesave teme.

bice - apsolutnio car.sve zna obozavam njegove postove.

dart gunner - mnogo se pravi pametan,takodje. nema ga nema, pa se onda provali sa nekim postom.

Moto GP - grupacija sa tog pdf-a: sekta &+I}\

Cika Crni - najveci kralj foruma &8@^J &8@^J &8@^J

ako sam nekoga zaboravio nekmi oprosti

g_denvernuggets
05.07.2010, 16:46
kojih si ti godina gate7? h5g6k8

mr. gold - radi u nekoj drzavnoj administraciji , starijih godina, crne kose h5g6k8
T-mac - sve najbolje..jako slicni stavovi, hejt prema gasolu,lebronu, verovatno 20ih godina , smedj, srednje visok, osecam da je blejach &*#GI(]
Maha 23 , LeBron fan - Lebron fanboys !! bacam im hejt zbog toga ...verovatno mladjih godina , poceli da gledaju nba u oko 2003-4 misle da je lebron bolji od kobe-a sto je neoprostivo #&^4A ali kontam da su dobronamerni momci, mladjih godina, verovatno vitkog stasa h5g6k8
MKSerbia - Snajder, Inter pa sta vise treba reci ... FORZA NERRAZZURI !! inace mislim da je celav ! h5g6k8 7@$** 7@$**
Phenom - barca fanboy , messi fanboy spreman da brani chast barce svojim zivotom, nemam fizicku karakteristiku +-*^%* &+I}\ &*#GI(]
Gate7- navijach , osecam da ide na utakmice i bode nozem suparnicke navijache, nosi trenerke na uchkur i osisan je na zemunku h5g6k8 &*#GI(]
ne mogu da se setim sviju ! kad naletim na nekoga dopunicu ako me ne bude mrzelo (*#^R^ *$^%T

da.. jinxy - devojka i voli nadala &*#GI(]
i onaj lik bugarin - nemam pojma njegovu ulogu ali me zainteresuju uvek njegovi postovi :D

jinxy
05.07.2010, 16:48

Jos se on formira. &($%WP+

phenom
05.07.2010, 17:00
No.1 - 7@$**

l5'%9

Il Capitano
06.07.2010, 15:48
MKSerbia - Snajder, Inter pa sta vise treba reci ... FORZA NERRAZZURI !! inace mislim da je celav ! h5g6k8 7@$** 7@$**

&*#GI(] $#^%RT
Veliki fan fudbala i Intera. Snajder mi je jedan od omiljenih igrača... 7@$** @(*6sd$%.
Nisam ćelav $#&+/ iako je Snajder ćelav &*#GI(]

Volim i košarku, rukomet, odbojku (uglavnom kolektivne sportove)... A iako volim ove sportove da igram i da pratim trenirao sam tenis *T_*@SR ^%@7f

Gate7
12.07.2010, 09:11

Jos se on formira. &($%WP+
11 godina (%fsd%&j

g_denvernuggets
12.07.2010, 11:33
pa kako onda tvojih godina &*#GI(]

ja 21... +-*^%*

bice
13.07.2010, 18:09
Evo i ja cu

Vladan-On je za mene najbolji lik na forumu volim da citam njegove postove uvek je veseo i veliki je saljivdzija...Voli da se kladi pogotovo sa Bojanom i kada ukljuci mozak (a to retko cini) moze da napise referat od 30 stranica $#^%RT $#^%RT $#^%RT

Mr.Gold-Verovatno stariji covek oko 29-30 godina ume da bude opasan ali retko $%&5@$A

Jagodica-E nju nisam provalio znam da navija za Djokovica verovatno cu je skapirati do sledece godine @R&}*

BojanaBG-Veliki fan Federera sto podrzavam #$&+|r inace dobro poznaje tenis ali kada se naljuti bezi od nje sto pre $#^%RT

Jinxy-ZA nju nemam neko misljenje i OK je ali steta sto navija za Nadala &%@5w8&*

T-Mac-Neki put ume da bude dosadan ali sve to izbrise svojim postovima u NBA-u...Svaka cast za postove o NBA-u da nije njega verovatno ne bih ni citao forum NBA &8@^J

Layzick-Veliki fan Juventusa kao i ja dobar poznavalac fudbala samo steta sto navija za Partizan inace bi bio super h5g6k8

Manda-Covek koji je zasluzan sto smo imali dobro zezanje i druzenje tokom SP zato sto je napravio fantasy...Stavlja smesne avatare &*#GI(]

Vesna8.11-Nju veoma postujem zato sto je starija od mene i zna sve o MOTO GP-u volim da citam njene postove ^&*ST*^#

MK Serbia-Vidi se da je navijac Intera i Snajder...Bez ljutnje ja to ne podrzavam jer navijam za Juventus inace drago mi je sto iznosi transfere o Zvezdi 7@$**

Ako sam nekoga zaboravio nisam ako hoce neka oprosti +*@WT*48*

mr.gold
13.07.2010, 18:26
Jinxy-ZA nju nemam neko misljenje i OK je ali steta sto navija za Nadala &%@5w8&*

Pa mi joj pricamo godinama da se okane steroida, ali ne.
Zensko je to $%&5@$A

Vladan
13.07.2010, 18:28
Vladan-On je za mene najbolji lik na forumu volim da citam njegove postove uvek je veseo i veliki je saljivdzija...Voli da se kladi pogotovo sa Bojanom i kada ukljuci mozak (a to retko cini) moze da napise referat od 30 stranica $#^%RT $#^%RT $#^%RT

Hvala Bice,samo ne znam otkud ti to da volim da se salim &%@5w8&* $%&5qw7
Inace ne volim da se kladim,ali je kladjenje s Bojanom gotovo po automatizmu zicer &+I}\

Mr.Gold-Verovatno stariji covek oko 29-30 godina ume da bude opasan ali retko $%&5@$A

*T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

BojanaBG-Veliki fan Federera sto podrzavam #$&+|r inace dobro poznaje tenis ali kada se naljuti bezi od nje sto pre $#^%RT

Zna da bude nezgodna,slazem se $*(5f

*T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
Velika steta sto navija za Faficu,ali sta cemo,to je njen izbor @(*6sd$%

T-Mac-Neki put ume da bude dosadan ali sve to izbrise svojim postovima u NBA-u...Svaka cast za postove o NBA-u da nije njega verovatno ne bih ni citao forum NBA

Tmac mag za NBA &8@^J
Nije on meni los,ne znam sta imas protiv njega $%&5qw7

Manda-Covek koji je zasluzan sto smo imali dobro zezanje i druzenje tokom SP zato sto je napravio fantasy...Stavlja smesne avatare

E i ja sam primijetio da stavlja smijesne avatare &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

jagodica
13.07.2010, 18:46

i meni je on najbolji lik na forumu.. samo,bice ja ne bih rekla da retko uključuje mozak ( *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR)..

stariji čovek od trideset godina.. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

ahahahahahahahahahahaha
a Manda sa onim Mandušićem, smešan je.. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

Vladan
13.07.2010, 19:39
Jagodice sad sam se postidio http://www.kolobok.us/smiles/standart/blush.gif [0)-*

bice
13.07.2010, 19:49
Nemam ja nista protiv T-Mac-a a Mr.Gold sam lupio bezveze od mene je stariji pa sam rekao oko 29-30 godina &*#GI(]

Vladan
13.07.2010, 19:50
Ma ok za Maca,bice da sam ja nesto pogresno protumacio @R&}*
Vjerovatno nisam ukljucio mozak...

bice
13.07.2010, 19:53
Pa ja lepo kazem da ga retko ukljucujes $#^%RT bilo bi lepo kada bi jos neko od Moderatora napisao misljenje $%&5@$A

jagodica
13.07.2010, 19:55
Jagodice sad sam se postidio http://www.kolobok.us/smiles/standart/blush.gif [0)-*

ako si i ti stariji čovek tridesetih godina ne bi bilo u redu da se postidiš.. ^*#(- ^*#(- ^*#(-

bez šale, meni najdraži likovi na forumu su sa teniskog podforuma .. Vladan,Bojana,T mac,MrGold,HH.. i naravno Džej,tj Tuta.. h5g6k8

Vladan
13.07.2010, 19:56
Ja srecom nisam bas toliko star,30 godina je stvarno previse *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
Ali se blizim tom broju //h*svb

bice
13.07.2010, 19:58
Ja srecom imam jos dosta do 30 +*@WT*48*

jinxy
13.07.2010, 20:24
Sve si pogodio iz prve, a tako kratko si na forumu.
Bravo! #$&+|r

bojanaBG
13.07.2010, 20:31

[0)-* [0)-*

nema razloga da bezis, samo treba prihvatiti cinjenicu da sam ja uvek u pravu i sve ce biti mnogo lakse ^%@7f

Zvezdica
14.08.2010, 21:35
hahahaha provalila sam i ovo...
Red je na mene $#^%RT
Ovako...evo ja cu kroz stihove(kao i uvek) da napisem sta mislim o nekim forumasima...
Prvi na spisku je Vladan.. %QWT&W

Pesma o Vladanu

Vladan je moj
drug sa SPORTKLUB-a
I njegovih komentara,
Ima svuda... h5g6k8

On je iz
Crne Gore,
A da sta
Ces bolje ? &%@5w8&*

Voli
Ekrema Jevrica
I verovatno sanja
Soma evrica... (%fsd%&j

Kladise sa
BojanomBG-e
Ali ne daje
Kazne prestroge ... $%&5qw7

Mani se dijete
Ehh..Vladane,Vladane
Znam iz iskustva
To nista ne vredi
Par vezbi i treninzi
Moda dobro dodju
Sa dijetom dani
Nece brzo da prodju... %QWT&W %QWT&W

To je za pocetak...aaa jel vam se svidja ??? #$&+|r

SPORTKLUB
14.08.2010, 21:40
hahahaha provalila sam i ovo...
Red je na mene $#^%RT
Ovako...evo ja cu kroz stihove(kao i uvek) da napisem sta mislim o nekim forumasima...
Prvi na spisku je Vladan.. %QWT&W

Pesma o Vladanu

Vladan je moj
drug sa SPORTKLUB-a
I njegovih komentara,
Ima svuda... h5g6k8

On je iz
Crne Gore,
A da sta
Ces bolje ? &%@5w8&*

Voli
Ekrema Jevrica
I verovatno sanja
Soma evrica... (%fsd%&j

Kladise sa
BojanomBG-e
Ali ne daje
Kazne prestroge ... $%&5qw7

Mani se dijete
Ehh..Vladane,Vladane
nam iz iskustva
To nista ne vredi
Par vezbi i treninzi
Moda dobro dodju
Sa dijetom dani
Nece brzo da prodju... %QWT&W %QWT&W

To je za pocetak...aaa jel vam se svidja ??? #$&+|r

&8@^J &8@^J &8@^J +*@WT*48* &8@^J &8@^J &8@^J

Zvezdica
14.08.2010, 21:52
Hvala,hvala... :8-[/ :8-[/

Sada je na redu Bojana... $#^%RT

Pesma o Bojani....

BojanaBG devojka
Je fina,voli da se
Druzi ono-bas
Sa svima... %QWT&W

Navija za Federera
Velika je steta,
A ja sam mislila
Da je neka starija teta @(*6sd$%

Druzi se sa Vladanom
I klade se cesto
Hoce Vladan u
Porukama da joj
Uzme prvo mesto $%&5@$A

Ne voli
Rafael Nadala,
Treba joj objasniti
Da nije u pravu
Ja nemogu to ni
Mom bratu da
Utuvim u glavu @(*6sd$%

Valjda nece da se
Ljuti,sve je ovo
Sala...
Ipak sam ja
Samo devojcica
Mala... h5g6k8

SPORTKLUB
14.08.2010, 22:01
Hvala,hvala... :8-[/ :8-[/

Sada je na redu Bojana... $#^%RT

Pesma o Bojani....

BojanaBG devojka
Je fina,voli da se
Druzi ono-bas
Sa svima... %QWT&W

Navija za Federera
Velika je steta,
A ja sam mislila
Da je neka starija teta @(*6sd$%

Druzi se sa Vladanom
I klade se cesto
Hoce Vladan u
Porukama da joj
Uzme prvo mesto $%&5@$A

Ne voli
Rafael Nadala,
Treba joj objasniti
Da nije u pravu
Ja nemogu to ni
Mom bratu da
Utuvim u glavu @(*6sd$%

Valjda nece da se
Ljuti,sve je ovo
Sala...
Ipak sam ja
Samo devojcica
Mala... h5g6k8

*T_*@SR #$&+|r &8@^J *T_*@SR #$&+|r &8@^J +*@WT*48*

Zvezdica
14.08.2010, 22:07
Wow...zar je toliko smesno ? &%@5w8&* ^*#(- o*2#

Hahahaha...za sada toliko....moram jos neke pesmice da zavrsim...pa cu ih postaviti...
Ocekujte neocekivano.. @R&}*

mr.gold
14.08.2010, 22:13
Svaka cast, odlicne su #$&+|r

Obzirom da si nova na forumu, odlicno poznajes clanove %QWT&W

Vladan
14.08.2010, 23:12
Bravo Zvezdice,mnogo mi se svidjaju pjesmice &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Zvezdica
14.08.2010, 23:16
Bravo Zvezdice,mnogo mi se svidjaju pjesmice &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Pa hvala.. $#^%RT :8-[/
Drago mi je da ti se dopadaju %QWT&W

bojanaBG
14.08.2010, 23:30
Pesmica samo za mene o*2# o*2#
hvala Zvezdice %QWT&W

Zvezdica
14.08.2010, 23:37
Pesmica samo za mene o*2# o*2#
hvala Zvezdice %QWT&W

h5g6k8 Nema na cemu '65slif

Zvezdica
15.08.2010, 13:49
Pesma o Mr.Goldu

Mr.Gold
Covek je strava
Mora da se postuju
Sva forumska prava... @(*6sd$%

Neznam nesto
Mnogo sta se
Moze reci,
Hocu li ga u
Porukama ikada
Preteci ? (%fsd%&j

Brine se o svemu
Nekima i smeta
Sta te briga,ko zna
Sa kojeg su oni sveta.. ^&*ST*^#

Nek se zna ko je
Glavni ko se ovde
Pita,Mr Gold bre
A ne neki Pera
Ili Mita... h5g6k8

mr.gold
15.08.2010, 14:16
Hvala h5g6k8

#$&+|r #$&+|r

:8-[/

Zvezdica
15.08.2010, 14:24
Nema na cemu

^&*ST*^# $#^%RT %QWT&W

phenom
16.08.2010, 02:50
Bravo za sve pesme...dobro je da si u najlepsem svetlu prikazala Golda,bilo bi gusto da nisi. $#^%RT

mr.gold
16.08.2010, 10:28
Sve bi vas izbacio sa foruma &d$7

Miss Poison
03.10.2010, 13:24
E sad da vidimo koliko sam vas upoznala za 1 dan :D 'Vako:

vesna8.11 - Duboko postovanje, ima veliko znanje o MotoGp-u, i volim njene postove. (Jos navija za Rossi-ja!!!! &^@4( )
Mr.Gold - Takodje postovanje, gospodine, mislim da ste bas zlatni h5g6k8 @(*6sd$%
Vladan - Super lik :)
Djuka99gp - Vrh covjek, samo steta sto navija za Lorenza :P
L.Lawliet - Mnogo smijesan lik, sve pohvale :)
Lorenzo-fan - Tolerantan covjek :)

Pa kako vas procijenih? :D

Casiraghi
03.10.2010, 13:49
E sad da vidimo koliko sam vas upoznala za 1 dan :D 'Vako:

vesna8.11 - Duboko postovanje, ima veliko znanje o MotoGp-u, i volim njene postove. (Jos navija za Rossi-ja!!!! &^@4( )
Mr.Gold - Takodje postovanje, gospodine, mislim da ste bas zlatni h5g6k8 @(*6sd$%
Vladan - Super lik :)
Djuka99gp - Vrh covjek, samo steta sto navija za Lorenza :P
L.Lawliet - Mnogo smijesan lik, sve pohvale :)
Lorenzo-fan - Tolerantan covjek :)

Pa kako vas procijenih? :D

Kod Lawlieta si trebala dodati veliko znanje o MotoGP covek prosto rastura a ostalo si pogodila jedino Djuku nisam bas nesto upoznao ali ako navija za Jorgea onda mora biti car!

Miss Poison
03.10.2010, 13:59
Da, zaboravih za Lawliet-a znanje o Gp-u ;) A za tebe cu staviti za koji dan, ne upoznah te jos :)

Casiraghi
03.10.2010, 14:01
Da, zaboravih za Lawliet-a znanje o Gp-u ;) A za tebe cu staviti za koji dan, ne upoznah te jos :)

Pa nisam bio tu neko vreme jer sam cekao ljude iz sbb da me prikljuce na novi paket.Inace sam svaki dan na forumu i pisem na mnogim temama a najvise na temu MotoGP.Navijam za Lorenza tako da kod tebe vec imam jedan minus. h5g6k8

Miss Poison
03.10.2010, 14:04
Pa nisam bio tu neko vreme jer sam cekao ljude iz sbb da me prikljuce na novi paket.Inace sam svaki dan na forumu i pisem na mnogim temama a najvise na temu MotoGP.Navijam za Lorenza tako da kod tebe vec imam jedan minus. h5g6k8

Pa onda se nadam lijepom druzenju. A ne dobijaju ljudi tako lako kod mene minuse :P

Casiraghi
03.10.2010, 14:05
A pluseve? @(*6sd$%

Miss Poison
03.10.2010, 14:07
Zavisi, kako ko :D :P

Casiraghi
03.10.2010, 14:11
Ako vec stavljas misljenja o drugim forumasima onda moras uskoro i o RaikonnenRossiVettel.Sjajna devojka koja nije bila tu neko vreme bila na maturskoj exkurziji ali je inace stalno tu na temi MotoGP.Upoznaces je vremenom.

Miss Poison
03.10.2010, 14:12
Ok, samo sto sam vam se tek sinoc prikljucila ;) Tako da, ima vremena :)

Casiraghi
03.10.2010, 14:14
Ima naravno dobrodosla na forum!!!

Miss Poison
03.10.2010, 14:15
Hvalaa :8-[/

Casiraghi
03.10.2010, 21:54
Evo i ja da kazem svoje misljenje:
Prvo od glavnog Mr.Gold-Uvek tu kad treba pomoc(bar meni) ok covek zaista se trudi oko foruma
T-Mac-Covek jebeno razbija kosarku i njegovi postovi su najkvalitetniji i kosarkaski podforum je najkvalitetniji po postovima
Vladan-Car,opusten lik jedino sto ne valja kod njega je sto voli Mancester
LLawliet-Zna dosta o MotoGP,tacnije rastura samo nekad ume da bude malo i naporan ali dobro nismo svi isti.
Vesna-Nekako najfinija na forumu,vedrog duha i postovi su joj najumereniji od svih
Bojanu,Mela i ostale moderatore nisam bas upoznao.
Sto se tice onih koji nisu moderatori veliki pozz za RaikonnenRossiVettel,Lorenzo-Fana,Djuku i Miss Poison,stvarno extra osobe.
Toliko od mene pozz svima!
P.S.Cekam da neko nesto o meni napise da se malo ismejem!!! +*@WT*48*

Dacha
03.10.2010, 22:21
Za mene su svi ljudi cool,posebno moderatori i administratori
Posto najvise "visim" na teniskom pdf tu sam i najbolje mogao da upoznam neke clanove

Vladan je najjaci lik na forumu po meni,zameram mu sto mnogo voli polugole muskarce :D
Bojana je isto sjajna,daje dobre informacije,ne valja joj sto navija za Federera @(*6sd$%
T-mac kosarkaski ekspert,treba ga zaposliti da radi kao skaut u Zvezdi $#^%RT
Gold je bog i batina ovog foruma,nigde ga nema a onda se odjednom stvori %QWT&W %QWT&W
I ostali moderatori su cool MK,manda,d-wade,melo itd..izvinite ako sam nekog izostavio

a takodje ima i puno ovih obicnih clanova koji su sjajni..npr:bice,Nyman...

toliko od mene..izvinite na gramatickim greskama,nisam se trudio da pisem pravilno $#^%RT

Raikkonen_Rossi_Vettel:)
03.10.2010, 22:22
Hajde i ja nesto da napisem ovde h5g6k8
Vladan je car jedna od najboljih osoba ovde mnogo ga gotivim,sve pohvale,sada bih napisala jos nesto ali necu naljutice se $#^%RT
Caniggia7-uzasan,kreten sve najgore...salim se $8#a sve najbolje o njemu +*@WT*48*
Vesna-mnogo dobra osoba,fina.
Mr.Gold-uvek spreman da pomogne,super lik.
Djuka99-super lik samo navija za pogresnog vozaca ali nema veze $8#a
super su i nnebojsa i lorenzo-fan..eto toliko od mene h5g6k8 nadam se da nisam nikoga zaboravila %QWT&W

Casiraghi
03.10.2010, 22:28
Hajde i ja nesto da napisem ovde h5g6k8
Vladan je car jedna od najboljih osoba ovde mnogo ga gotivim,sve pohvale,sada bih napisala jos nesto ali necu naljutice se $#^%RT
Caniggia7-uzasan,kreten sve najgore...salim se $8#a sve najbolje o njemu +*@WT*48*
Vesna-mnogo dobra osoba,fina.
Mr.Gold-uvek spreman da pomogne,super lik.
Djuka99-super lik samo navija za pogresnog vozaca ali nema veze $8#a
super su i nnebojsa i lorenzo-fan..eto toliko od mene h5g6k8 nadam se da nisam nikoga zaboravila %QWT&W

Jesi,Lawlieta. h5g6k8

03.10.2010, 22:29
^*#(- takvog coveka jos nisam upoznala...ne zna se ko koga vise voli ja njega ili on mene $%&5@$A ^*#(-

Vladan
03.10.2010, 22:32
Opet sam se postidio p%8@
Dacho jedva cekam Shangai,svjestan nisi kako cu da te maltretiram zbog ovoga "mnogo voli polugole muskarce" /SR&]

03.10.2010, 22:37
AXAXAXAX e to vladana izgleda mnogo pale ovi toplesasi ^*#(-

Casiraghi
03.10.2010, 22:42

Ja sam mislio da ti bar znas sta pali Vladana.Cuo sam da ste dobri privatno. (%fsd%&j

Vladan
03.10.2010, 22:43

Kimi pojma nema,a Lorenco je bolji od Rosija $%&5@$A

03.10.2010, 22:45
u vladane ovo je bilo nisko $8#a a najgore od svega je sot ti znas da nije tako $#^%RT a ja znam da se tebi najvise svidja onaj dugokosi spanac na plazi latino zavodnik ^*#(-

Vladan
03.10.2010, 22:48
Felisijano Lopez (%fsd%&j,ma obozavam ga,kao i sve Spance,pogotovo kad su polugoli #&^Dk*

03.10.2010, 22:49
ETO VIDIS KAKO TE POZNAJEM h5g6k8

Casiraghi
03.10.2010, 22:49
Vladan voli polugole Spance,RRV Australijance,ja Francuskinje i Brazilke e sad cekam da se ostali izjasne. $#^%RT

03.10.2010, 22:52
xaxa...volim ja i fince i nemce cisto da se zna h5g6k8
ako neko zna nekoga neka mi javi da se bogato udam $%&5@$A salim se naravno ^*#(-

Casiraghi
03.10.2010, 22:54
xaxa...volim ja i fince i nemce cisto da se zna h5g6k8
ako neko zna nekoga neka mi javi da se bogato udam $%&5@$A salim se naravno ^*#(-

A ko da ti biras?Finci,Nemci,Srbi,Spanci,visoki,niski,ruzni,l epi tebi samo bitno da imaju para. h5g6k8

03.10.2010, 22:56
neka neka caniggia +-*^%*

bice
03.10.2010, 22:58
Hahahaa ona voli Italijane garantovano @R&}*

Casiraghi
03.10.2010, 22:59
neka neka caniggia +-*^%*

Salim se ja malo.
Ocu da dodam da je najveci kralj na forumu tutabugarin.Njegovi postovi su najjaci ubedljivo!Steta sto nije tako cesto tu. +-*^%*

03.10.2010, 23:00
ma kineze najvise ^*#(-

Casiraghi
03.10.2010, 23:01
ma kineze najvise ^*#(-

Sitni ali dinamitni.

Dacha
04.10.2010, 06:46
Pogledajte u toku dana kad promeni avatar Vladan i recite da ne voli polugole muskarce :D

Miss Poison
04.10.2010, 09:21
Dopuna:
Cannigia7 - Jedna velika avetinja :8-[/
R.R.Vettel - vec sad ti mogu reci da si jedna od najvecih likova ovdje. #$&+|r

04.10.2010, 18:32
@Miss Poison samo mi reci da sam bolja od cannigie7 i ja zadovoljna da mogu da ga zezam xD salim se i ti si super vidim po postovima h5g6k8

04.10.2010, 18:33
A vladana ostavite na miru pali cto oveka pa sta ne moze se protiv prirode! ^*#(- salim se vladane znas ti :8-[/

Vladan
04.10.2010, 18:35
Ovaj avatar je najgori,ali sjutrasnji ce biti jos gori #%d*

Casiraghi
04.10.2010, 18:37
Jedva cekam da vidim sta je to gore od ovoga.

04.10.2010, 18:40
@Vladan onaj sinoc je bio najgori ovaj moze da se podnese $#^%RT makar ako si zena $8#a

Vladan
04.10.2010, 18:52
Onaj jucerasnji je svima bio odvratan,pa bih ga ja iz inata onda drzao,steta sto se ne pitam $#^%RT,ali ovaj je #&^Dk*,jos je to Robredo #&^Dk*
Evo vidjecete da ce sjutrasnji biti gori od ovoga #%d*

Casiraghi
04.10.2010, 18:59
E sad ce svi muskarci na forumu zaboraviti Vladanov avatar kad vide moj. h5g6k8 A mozda ima i nekih izuzetaka koji ce i dalje gledati Vladanov $%&5@$A

04.10.2010, 19:01
AJ vladane cekamo nekog spanca fernanda tipicnog onako xD

Dacha
04.10.2010, 19:03
AJ vladane cekamo nekog spanca fernanda tipicnog onako xD

@R&}* bice Fernando,a Vladan bi nosio isto takav avatar kao cannigia ali kad ne zna mora da ispasta $%&5@$A

Casiraghi
05.10.2010, 19:13
Gde Vladan nalazi takve avatare da mi je znati?Jesu Vesna i Lawliet napisali ovde svoja misljenja,to bi voleo da cujem,pogotovu Lawlieta.

05.10.2010, 19:48
I ja xD sada kad me Lawliet ispljuje xD

vesna8.11
05.10.2010, 22:21
Gde Vladan nalazi takve avatare da mi je znati?Jesu Vesna i Lawliet napisali ovde svoja misljenja,to bi voleo da cujem,pogotovu Lawlieta.

Bolje je za sve da ne kazem svoje misljenje o ovakvim avatarima, i sta je u podsvesti onih koji ih stavljaju. h5g6k8

Casiraghi
05.10.2010, 22:22

Bolje je za sve da ne kazem svoje misljenje o ovakvim avatarima, i sta je u podsvesti onih koji ih stavljaju. h5g6k8

A misljenja o forumasima?

Vladan
05.10.2010, 22:25

1.Nisam ga stavio svojevoljno (&$E#
2.I mene zanima sta li se mota po glavi onoga koji mi daje ovakve avatare $#^%RT

Dacha
07.10.2010, 14:18
Nosices ga i posle Shangaia nemoj brinuti h5g6k8

Miss Poison
07.10.2010, 19:51
Ljudi, samo da znate, ja vas sve mnogo volim! Ne znam zasto, ali sam morala ovo da napisem %QWT&W

Casiraghi
07.10.2010, 19:54
Ljudi, samo da znate, ja vas sve mnogo volim! Ne znam zasto, ali sam morala ovo da napisem %QWT&W

Cak i mene? h5g6k8

Miss Poison
07.10.2010, 19:58
Cak i mene? h5g6k8

Da, tebe najvise poslije Lawlieta h5g6k8

Casiraghi
07.10.2010, 20:15
Cak i mene? h5g6k8

Da, tebe najvise poslije Lawlieta h5g6k8

Pa hvala ti,nisam znao da sam tako dobar.

bice
07.10.2010, 20:20
Mene slabo poznajes pa me ne znas. ^a%v

Miss Poison
07.10.2010, 20:36
Pa hvala ti,nisam znao da sam tako dobar.

Od danas sve znas. Pametnica moja :8-[/

Mene slabo poznajes pa me ne znas. ^a%v

Istrazivacu h5g6k8

bice
07.10.2010, 21:01
Samo ti istrazi.Trazi,trazi pa ces naci $#^%RT Samo da ti kazem veoma sam tajenstven $%&5@$A

Miss Poison
07.10.2010, 21:04
Samo ti istrazi.Trazi,trazi pa ces naci $#^%RT Samo da ti kazem veoma sam tajenstven $%&5@$A

Muke moje, ovdje ste svi tajanstveni :)

bice
07.10.2010, 23:52
Jos veci razlog da istrazujes $#^%RT

08.10.2010, 14:46
imam da dodam neke :)
miss poison je superiska likusa extra bas h5g6k8 a lawliet je mozda ljubomoran sto se ona dop i sa caniggiom pa ga je banovao ...ko zna @(*6sd$%

Miss Poison
08.10.2010, 14:49
imam da dodam neke :)
miss poison je superiska likusa extra bas h5g6k8 a lawliet je mozda ljubomoran sto se ona dop i sa caniggiom pa ga je banovao ...ko zna @(*6sd$%

Hvala, a ostatak poruke ne bih da komentarisem... RRV, jedna od najj likova ovdje ;)

08.10.2010, 14:55
znam ja da si ti ok sa LL tako da se nista ne odnosi lose na tebe :8-[/ a ni na njega,samo sala!

Miss Poison
08.10.2010, 15:02
Znaaaaaam %QWT&W

L. Lawliet
08.10.2010, 18:12
Macu mu ban sjutra :).

Nego mora malo da se ladi da ne pocne da umislja svasta.

Hvala Miss poison &^@4(

L. Lawliet
08.10.2010, 18:14
Vladane na moderatorske razgovore steta sto ne vidis bas sam komentarisao kako imas divan avatar. Bojana te "oblaci" super :D

Vladan
08.10.2010, 18:27
Koji moderatorski razgovori,o cemu ti pricas covjece? $#^%RT
A nije Bojana ovoga puta,nego Dacha (&$E#

Miss Poison
08.10.2010, 18:33
Hvala Miss poison &^@4(

Na cemu? :8-[/ &^@4(

08.10.2010, 18:36
Dobro je da ces da mu sklonis sutra jer je f1,motogp vikend h5g6k8 inace bi poludeo sigurno znam ga %QWT&W

L. Lawliet
08.10.2010, 23:15
To sto bi on poludio i ne brine me mnogo. nego mi ga zao, navikao da ljubavi po forumu pa ne mogu da budem okrutan ja sam inace dusha od covjeka kad se radi o ljubavi &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Miss poison zato sto me branis, i volis :) &(/+q

Miss Poison
08.10.2010, 23:16
To sto bi on poludio i ne brine me mnogo. nego mi ga zao, navikao da ljubavi po forumu pa ne mogu da budem okrutan ja sam inace dusha od covjeka kad se radi o ljubavi &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Miss poison zato sto me branis, i volis :) &(/+q

^*#(- ^*#(- ^*#(-

Ma ti si svakako dusa od covjeka &(/+q :8-[/

Casiraghi
21.11.2010, 20:59
Ova tema se mora malo oziveti pa da ja krenem.Evo kako sada stoje stvari na forumu sto se tice pojedinih ljudi:
Dacha i Dusan muvaju Miss Poison.Dacha minira Dusana dok Dusan ide na varijantu neznosti.RRV je najomiljeniji lik od mladje generacije i otkad je izabrase uobrazila se.Miss ni ne gleda ovu dvojicu jer se njoj dopadaju nesto stariji tipovi LiverpooFC koji je zauzet fakultetom i Krle koji je zaljubljen u Snijdera i ostatak ekipe sa Meazze.Vladan i Joe Cole glume autoritete a ponasaju se kao veci klinci od svih nas.Bice je u problemu jer mu se svidjaju i RRV i Miss a ne sme da pridje nijednoj.Sto se Bojane tice zna se: Federer,Federer i samo Federer.Dallee nije nesto tu u zadnje vreme ali je on ostao normalan.Gold gleda sve ove teme i hvata se za glavu ko mu dolazi na forum,a vas voljeni Caniggia gleda ovu spansku seriju uz hladno pivo i pljeskavicu i smeje se. $#^%RT

Salu na stranu imam samo da dodam da sam o jednom coveku promenio misljenje naglo-LLawliet &8@^J &8@^J &8@^J

Dacha
21.11.2010, 21:01
Ova tema se mora malo oziveti pa da ja krenem.Evo kako sada stoje stvari na forumu sto se tice pojedinih ljudi:
Dacha i Dusan muvaju Miss Poison.Dacha minira Dusana dok Dusan ide na varijantu neznosti.RRV je najomiljeniji lik od mladje generacije i otkad je izabrase uobrazila se.Miss ni ne gleda ovu dvojicu jer se njoj dopadaju nesto stariji tipovi LiverpooFC koji je zauzet fakultetom i Krle koji je zaljubljen u Snijdera i ostatak ekipe sa Meazze.Vladan i Joe Cole glume autoritete a ponasaju se kao veci klinci od svih nas.Bice je u problemu jer mu se svidjaju i RRV i Miss a ne sme da pridje nijednoj.Sto se Bojane tice zna se: Federer,Federer i samo Federer.Dallee nije nesto tu u zadnje vreme ali je on ostao normalan.Gold gleda sve ove teme i hvata se za glavu ko mu dolazi na forum,a vas voljeni Caniggia gleda ovu spansku seriju uz hladno pivo i pljeskavicu i smeje se. $#^%RT

Salu na stranu imam samo da dodam da sam o jednom coveku promenio misljenje naglo-LLawliet &8@^J &8@^J &8@^J

Ne muvam ja miss poison h5g6k8 niti miniram dusana,jednostavno dule je za mene najjaci lik na forumu to isticem i ponavljam kad god stignem..sto mozete da vidite na osnovu mojih postova %QWT&W

Casiraghi
21.11.2010, 21:02
Ne muvam ja miss poison h5g6k8 niti miniram dusana,jednostavno dule je za mene najjaci lik na forumu to isticem i ponavljam kad god stignem..

Ma salio sam se bre. h5g6k8

Joe Cole 10
21.11.2010, 21:03
Ja jos ispadoh los h5g6k8

Dacha
21.11.2010, 21:04
Ako se ti salis ja sam mrtav ozbiljan #&^4A
Dule Savic &8@^J &8@^J &8@^J

Casiraghi
21.11.2010, 21:06
Ako se ti salis ja sam mrtav ozbiljan #&^4A
Dule Savic &8@^J &8@^J &8@^J

Nataknem ga na... $#^%RT

Dacha
21.11.2010, 21:07
Mislim da trebas dobiti titulu Mister Perverznjakovic $#^%RT $#^%RT

Dusan
21.11.2010, 21:08
Nataknem ga na... $#^%RT

Jel ti to meni?

Dacha
21.11.2010, 21:09
DULEEE,oni misle da ja tebe zezam,to je najtuznije od svega #%d* #%d* #%d*

Casiraghi
21.11.2010, 21:09
Jel ti to meni?

Ne $#^%RT
Dule nista zlonamerno.Sala dosadno mi je malo,razumite me.

Mislim da trebas dobiti titulu Mister Perverznjakovic $#^%RT $#^%RT

To su mi vec dale devojke u skoli.

Casiraghi
21.11.2010, 21:14
Kako se osetise prozvanim. I#^@8

bice
21.11.2010, 21:58
U ja ovde ispadoh veliki frajer.Muvam obe devojke $#^%RT $#^%RT $#^%RT

Casiraghi
21.11.2010, 21:59
U ja ovde ispadoh veliki frajer.Muvam obe devojke $#^%RT $#^%RT $#^%RT

Pogresno si razumeo momak.Rekao sam da ti se svidjaju a ne smes da pridjes,najgora varijanta.A ja nista nisam slagao $#^%RT

bice
21.11.2010, 22:02
Ehhh sad...Kako mi se svidjaju kada ih nikada nisam video? $#^%RT

Casiraghi
21.11.2010, 22:03
Ehhh sad...Kako mi se svidjaju kada ih nikada nisam video? $#^%RT

PP,slale su ti slike.Pa nije Caniggia pao s kruske.Zna Caniggia sve. $#^%RT

Joe Cole 10
21.11.2010, 22:06
A bice njima slao svoje gole slike $#^%RT

Casiraghi
21.11.2010, 22:07

Hteo ali nije smeo,ne znam iz kog razloga,mada nisu zainteresovane.RRV je sad uspesna posle ove pobede i nju zanima neko na visem polozaju od bice dok Miss kao sto rekoh voli nesto starije tipove poput LFC i Krleta,ali je jedan zauzet faksom dok drugi voli samo Inter.

Dacha
21.11.2010, 22:08
Ne poslao je on njima i one su se pitale,jesi ti decak ili devojcica? $#^%RT

Casiraghi
21.11.2010, 22:09
Ne poslao je on njima i one su se pitale,jesi ti decak ili devojcica? $#^%RT

&*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
Nije,upucen sam u situaciju.Takodje sam video materijal koje je bice hteo da posalje ali nije smeo i bolje sto nije. &+I}\

bice
21.11.2010, 22:25
Samo vi zajebavajte 7&@%q

21.11.2010, 23:22

Hteo ali nije smeo,ne znam iz kog razloga,mada nisu zainteresovane.RRV je sad uspesna posle ove pobede i nju zanima neko na visem polozaju od bice dok Miss kao sto rekoh voli nesto starije tipove poput LFC i Krleta,ali je jedan zauzet faksom dok drugi voli samo Inter.

^*#(- ^*#(- ^*#(-

Miss Poison
21.11.2010, 23:25
Uuu, RRV, ja tek vidjeh ovaj post.. Hmm... Samo toliko... h5g6k8
Caniggia, kad si ti, molim te, uspio da steknes tako pogresno misljenje o meni? $#^%RT

21.11.2010, 23:27
pa to ja ispade rospija koju je iskvarila pobeda a sve muske osobe ispadose perveznjaci sem naravno caniggie koji je nevinasce nama otvorio oci ^*#(-

Miss Poison
21.11.2010, 23:29
Ma treba ih sve ignorisati h5g6k8 Zene *%54a

Casiraghi
21.11.2010, 23:30
@Miss u poslednje vreme na osnovu nekih informacija.
@RRV,a ko je rekao da sam ja nevinasce,ovo je samo pocetak spanske serije koju je rezirao iskljucivo vas Claudio Paul Caniggia "Son of the wind".Niko nije rekao da nece biti nastavka.Nisam ja nevinasce nego samo sad moja uloga nije aktivna.

Miss Poison
21.11.2010, 23:31
Kojih informacija? Sad si me bas zainteresovao... (%fsd%&j

bice
21.11.2010, 23:32
Naravno ja sam kamerman koji se ne vidi.Isto tako sam i zbun koji se takodje ne vidi.

Caniggia brate ajde bar reci glavne uloge i to da znamo o cemu se radi $#^%RT

21.11.2010, 23:33
@Miss u poslednje vreme na osnovu nekih informacija.
@RRV,a ko je rekao da sam ja nevinasce,ovo je samo pocetak spanske serije koju je rezirao iskljucivo vas Claudio Paul Caniggia "Son of the wind".Niko nije rekao da nece biti nastavka.Nisam ja nevinasce nego samo sad moja uloga nije aktivna.

Verovatno ce tvoja uloga biti da uprkos svim muskarcima miss i ja odlepimo za tobom i jurimo te gde god da ides a ti si u seriji vozac motogp-a za jamahu zajedno u timu sa lorenzom i osvajas titulu ^*#(-

Miss Poison
21.11.2010, 23:34
Naravno ja sam kamerman koji se ne vidi.Isto tako sam i zbun koji se takodje ne vidi.

Caniggia brate ajde bar reci glavne uloge i to da znamo o cemu se radi $#^%RT

^*#(- ^*#(- ^*#(-
E, ajde caniggia pricaaaaaaaaaj, da ti ne bi mi izvalicili rijeci klijestima iz usta @(*6sd$%

Verovatno ce tvoja uloga biti da uprkos svim muskarcima miss i ja odlepimo za tobom i jurimo te gde god da ides a ti si u seriji vozac motogp-a za jamahu zajedno u timu sa lorenzom i osvajas titulu ^*#(-

^*#(- I on je najbolji Lorenzov prijatelj ^*#(-

Samo, Caniggia, moras nauciti spanski [b]za potrebe filma[b] ^*#(-

21.11.2010, 23:36
nemojte da vam miss i ja smislimo scenario &+I}\ ^*#(-

Casiraghi
21.11.2010, 23:38
Polako ljudi moraju da se razrade jos neke stvari ima vremena.U svakom slucaju nema nesto narocito izrazenih glavnih uloga,mozda Vladan jer je poznato da on voli Spance,ali opet mi mladji imamo centralne uloge nekako,a Vladan i ostatak ce biti tu naravno.U svakom slucaju moram dobro da razmislim da ne izostavim nekoga sa foruma ali bice svega tek sam se zagrejao.

Miss Poison
21.11.2010, 23:38

E onda bi morali da nam daju Nobelovu nagradu, za potpunune licnosti, jer ovako i imaju neke mogucnosti da je ne daju i da poricu nase umijece, ali ako uradimo neki takav scenario... &+I}\ ^*#(-

Joe Cole 10
21.11.2010, 23:40

To bi volio vidjeti.

21.11.2010, 23:40
Polako ljudi moraju da se razrade jos neke stvari ima vremena.U svakom slucaju nema nesto narocito izrazenih glavnih uloga,mozda Vladan jer je poznato da on voli Spance,ali opet mi mladji imamo centralne uloge nekako,a Vladan i ostatak ce biti tu naravno.U svakom slucaju moram dobro da razmislim da ne izostavim nekoga sa foruma ali bice svega tek sam se zagrejao.

eto zasto bice-ta $#^%RT teraju da menja ime &+I}\ salim se $8#a

Miss Poison
21.11.2010, 23:41
To bi volio vidjeti.

Ako budemo raspolozene da pripomognemo kolegi, mozda h5g6k8

Joe Cole 10
21.11.2010, 23:46
To bi volio vidjeti.

Ako budemo raspolozene da pripomognemo kolegi, mozda h5g6k8

Ja bih zelio ulogu porodicnog covjeka,koji izdrzava svoju porodicu,posto znam da svi zele biti zavodnici,ja ne zelim biti muska svinja koja ce varati zenu h5g6k8

Miss Poison
21.11.2010, 23:48
Razmislicemo.. &+I}\
RRV, da li imate vremena za ovu sitnicu, posto znam da radite na velikim projektima?

bice
21.11.2010, 23:52
Hahha muska svinja &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] *T_*@SR *T_*@SR

Ja bih hteo da budem .....Ako je vec o nekim trkama vozac F1 +*@WT*48* $a$7#

Miss Poison
21.11.2010, 23:55
Ne, ne.. Ti ces da budes muska Ana, tj. An $#^%RT

Joe Cole 10
21.11.2010, 23:58
I Miss ako nije problem ozenjen sam za vlasnicu Liverpool-a u tom vasem projektu h5g6k8

http://view.picapp.com/pictures.photo/entertainment/linda-pizzuti-partner/image/10138391?term=People%253a0.837%253a%2522Linda%2bPi zzuti%2522+pizzuti+soccer&scomp=pis&_PhotoGallery. Settings.Skin=LightBox &^@4(

Casiraghi
22.11.2010, 00:00
Alo ja sam glavni i jedini zaduzen za scenario.Imam vec neke vizije,ali bice banova opet,a mozda i odstranjenja sa foruma tako da se mora sacekati malo dok vidim ko se sme,a ko ne ukljuciti u ovu salu i na koji nacin sa kojom ulogom. +*@WT*48*

bice
22.11.2010, 00:01
Osecam da ce ovo biti nesto veoma ruzno 7&@%q

Joe Cole 10
22.11.2010, 00:02
Alo ja sam glavni i jedini zaduzen za scenario.Imam vec neke vizije,ali bice banova opet,a mozda i odstranjenja sa foruma tako da se mora sacekati malo dok vidim ko se sme,a ko ne ukljuciti u ovu salu i na koji nacin sa kojom ulogom. +*@WT*48*

Meni je Miss vec nadam se dodjelila ulogu,tako da se ti ne mjesaj u ovo,imam jedinstvenu priliku da sam u braku sa vlasnicom Liverpool-a h5g6k8

Miss Poison
22.11.2010, 00:03
I Miss ako nije problem ozenjen sam za vlasnicu Liverpool-a u tom vasem projektu h5g6k8

http://view.picapp.com/pictures.photo/entertainment/linda-pizzuti-partner/image/10138391?term=People%253a0.837%253a%2522Linda%2bPi zzuti%2522+pizzuti+soccer&scomp=pis&_PhotoGallery. Settings.Skin=LightBox &^@4(

Mozda... Napravicemo jednu temu sa spiskom zelja, ali to negdje oko raspusta, sad sam prezauzeta saradnjom sa Jamesom Camoeronom &+I}\

Mi pravio novi projekat, tvoja je osnovna ideja, ali mi cemo ljepse to da odradimo.. Nesto slicno kao Mark protiv one 3. u The Social network.. Pogledaj, Mark cemo biti RRV i ja, a ti ona 3. %QWT&W

Casiraghi
22.11.2010, 00:05
Meni je Miss vec nadam se dodjelila ulogu,tako da se ti ne mjesaj u ovo,imam jedinstvenu priliku da sam u braku sa vlasnicom Liverpool-a h5g6k8

Da to ce biti i kod mene,s tim da smo ti LiverpoolFC i ja sinovi i redovno idemo na utakmice,s tim sto smo nas dvojica susta suprotnost.On je intelektualac,posvecen faksu dok sam ja neobuzdan i imate problema sa mnom.

Joe Cole 10
22.11.2010, 00:06

Da to ce biti i kod mene,s tim da smo ti LiverpoolFC i ja sinovi i redovno idemo na utakmice,s tim sto smo nas dvojica susta suprotnost.On je intelektualac,posvecen faksu dok sam ja neobuzdan i imate problema sa mnom.

E tako vec moze,s tim da cete morati ranije u krevet da tata nesto poprica sa mamom navece $#^%RT

Casiraghi
22.11.2010, 00:07
E tako vec moze,s tim da cete morati ranije u krevet da tata nesto poprica sa mamom navece $#^%RT

To reci LFC a ja cu isto ici da trazim neku da popricam sa njom uvece. $#^%RT $#^%RT

Joe Cole 10
22.11.2010, 00:08
Nije problem,ti mozes piti po engleskim pubovima.

Casiraghi
22.11.2010, 00:12
Nije problem,ti mozes piti po engleskim pubovima.

Tacno tako!
Mr.Gold i Vesna bi trebali da budu bracni par sa dvoje dece,Miss Poison i Daletom.Manda bi bio samohrani otac sa 2 sina,Dachom i Duletom,dok bi bice i MK bili sinovi od Vladana i Jinxy.Bojana i RRV bi bile 2 sestre koje zive same,sa prvim komsijama,T-Macom i D-Wadeom.Eto toliko za sada. $#^%RT

22.11.2010, 01:56
Razmislicemo.. &+I}\
RRV, da li imate vremena za ovu sitnicu, posto znam da radite na velikim projektima?

morala sam da isklj net bagovao je...naravno da imam,pored briga oko mira u svetu i kampanja u nemackoj,finskoj i belgiji imam vremena da izdvojim za ovaj scenario h5g6k8 $#^%RT za miss sve znaci uskoro pocinjemo da pisemo h5g6k8

Casiraghi
22.11.2010, 09:42
Ustvari,moze tako.Ja sam dao ideju a vi pisite.Pazite da nekoga ne izostavite.

Miss Poison
22.11.2010, 10:42
Mama Vesna, tata Mr. Gold, brat dallee, koliko shvatih? Bas sam srecnik $%&5@$A
I RRV mi je najbolja drugarica %QWT&W
Eee, a gdje je LL? @(*6sd$%

Casiraghi
22.11.2010, 10:45
Mama Vesna, tata Mr. Gold, brat dallee, koliko shvatih? Bas sam srecnik $%&5@$A
I RRV mi je najbolja drugarica %QWT&W
Eee, a gdje je LL? @(*6sd$%

Rekao sam toliko za sada,nisam mogao jos da mu nadjem ulogu,ali ne morate vi po mojim ulogama,mozete vi kako hocete da promenite.

Miss Poison
22.11.2010, 10:47
Razmislicemo o tvojim idejama, meni odgovara ovako kako je sad h5g6k8

Ps. Zar ti nisi u skoli? %QWT&W

Casiraghi
22.11.2010, 10:50
Razmislicemo o tvojim idejama, meni odgovara ovako kako je sad h5g6k8

Ps. Zar ti nisi u skoli? %QWT&W

Ne,idem popodne ove nedelje. @(*6sd$%
Dogovori se sa RRV mozda imate neku bolju kombianciju uloga.I nemojte nekoga da zaboravite. $#^%RT

Miss Poison
22.11.2010, 10:52
.. Iiiii necemo! h5g6k8 Nikoga da zaboravimo, na to mislim h5g6k8

Casiraghi
22.11.2010, 10:53
.. Iiiii necemo! h5g6k8

Ovu temu sam smisljao kako treba oziveti i uspeo sam izgleda.Zvezdicu i Jagodicu isto stavi jer za sada je mali broj zenskih likova. h5g6k8

Miss Poison
22.11.2010, 10:55
Svaka cast, bas si me animirao da radim nesto drustveno korisno h5g6k8
Vidjecemo, ne mogu zaista sad, ali napravicu spisak likova, izvrsim konsultacije sa RRV, i onda dajem tebi da vidis da li ti se svidja.. @(*6sd$%

Casiraghi
22.11.2010, 10:56
Svaka cast, bas si me animirao da radim nesto drustveno korisno h5g6k8
Vidjecemo, ne mogu zaista sad, ali napravicu spisak likova, izvrsim konsultacije sa RRV, i onda dajem tebi da vidis da li ti se svidja.. @(*6sd$%

Deal! @(*6sd$%

bice
22.11.2010, 14:15
HHhaha letece ovde opomene $#^%RT

Pa moja uloga nije nesto velika +-*^%*

Vladan mi cale a jinxy majka &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] a jos mi Krle brat a ja navijam za Juve a on za Inter *T_*@SR Pa gde nas dvojicu spoji? &*#GI(]

Malo razradi ovo i bice bolje

Dacha
22.11.2010, 14:29
Ovde vam bas veselo $#^%RT $#^%RT

Samohrani otac sa dachom i duletom ahahhaha &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Dusan
22.11.2010, 14:29
A sta sam ja?

bice
22.11.2010, 14:48
A sta sam ja?

Pa ti i dacha ste sinovi mande samohranog oca. %QWT&W

Caniggia sta si ti ovde?Momak RRV i ujedno si ljubavnik Miss? $#^%RT

LL moze da bude otac Bojane i RRV. (%fsd%&j
Zaboravio si Joe Cola.

Dacha
22.11.2010, 14:49
On ce nam biti majka!!!!! $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT

Dusan
22.11.2010, 14:49
Ko je LL?

bice
22.11.2010, 14:51
L.Lawiet Moderator za MotoGP. $#^%RT

Dacha
22.11.2010, 14:51
Koga bi smo jos mogli ubaciti?

Dusan
22.11.2010, 14:52
Aha Lolijet, pa tako kazite ne mogu da razumem LL. Ja reko neki Lucky Loser. h5g6k8

bice
22.11.2010, 14:53
&*#GI(] &*#GI(] Lucky Loser &*#GI(]

Pa mogli bismo i Pabla.Jeli to zensko ili musko? fghj48d

Dusan
22.11.2010, 14:54
To je zensko.

Dacha
22.11.2010, 14:56
To je mandina bivsa zena,sa kojom se razveo kad je ona saznala da je vara I#^@8

Dusan
22.11.2010, 14:58
Cekaj, na kraju ja sam mandin sin? Jel tako?

Dacha
22.11.2010, 14:58
Jeste,mladji l5'%9

Dusan
22.11.2010, 14:59
Jeste,mladji l5'%9

Kako bre mladji? A ko mi je brat?

bice
22.11.2010, 15:02
Ti bre Dule ne citas moje postove.Napisao sam ti malopre.Dacha l5'%9

Dusan
22.11.2010, 15:05
Ti bre Dule ne citas moje postove.Napisao sam ti malopre.Dacha l5'%9

Ja nisam mladji. Dacha je mladji. &+I}\

Dacha
22.11.2010, 15:06
Pa bas zbog toga sto si ti stariji trebas da budes mladji,da bi bilo interesantnije.Razumes?A i ovako sam se navikao na ulogu starijeg brata *(z$8

Dusan
22.11.2010, 15:08
Pa bas zbog toga sto si ti stariji trebas da budes mladji,da bi bilo interesantnije.Razumes?A i ovako sam se navikao na ulogu starijeg brata *(z$8

Pa i ja sam se navikao da budem stariji brat. Nije interesantnije da ti budes stariji. *%@(D!RY-

bice
Hahhaha pa ja mogu da budem mladji brat iako sam stariji od sestre $#^%RT

Dacha
Eto dule vidis,ti si stariji zato ces sad biti mladji $#^%RT

Joe Cole 10
22.11.2010, 15:09
Ja sam vec dobio ulogu,ja sam u braku sa vlasnicom Liverpoola i imam dva sina Caniggia i LiverpoolFC h5g6k8

bice
A pa Dule se plasi zato sto ces dacho da ga stalno maltretiras @R&}*

Dusan
Zanima me kako se cita bice: биће, бице или биче?

Dacha
22.11.2010, 15:10
A njih dvojica navijaju za Chelsea i Mu h5g6k8

Btw.Dule ako ti je dosadno ili nemas sta da radis,prebaci ES rekoh ti da si nam potreban @(*6sd$%

bice
22.11.2010, 15:11
Zanima me kako se cita bice: биће, бице или биче?

Samo ti zezaj 7&@%q

Dusan
22.11.2010, 15:12
Samo ti zezaj 7&@%q

Ne zezam, majke mi, kako se cita tvoj nik?

Joe Cole 10
22.11.2010, 15:13
A njih dvojica navijaju za Chelsea i Mu h5g6k8

Btw.Dule ako ti je dosadno ili nemas sta da radis,prebaci ES rekoh ti da si nam potreban @(*6sd$%

Mogu samo navijati za Liverpool inace ce biti istjerani iz kuce h5g6k8

bice
22.11.2010, 15:13
I to sam pricao juce a ti opet ne citas #%d*

bice-C kao cipela razumes sad?

Dacha
22.11.2010, 15:14
A Melo nema ulogu ljudi.Sta bi on mogao biti? (%fsd%&j

Dusan
22.11.2010, 15:21
I to sam pricao juce a ti opet ne citas #%d*

bice-C kao cipela razumes sad?

Ubedjen sam bio da je ћ. Sad je malo teze za citanje. +-*^%*

bice
22.11.2010, 15:22
Sada se odjednom moje ime nikom ne svidja(sem RRV i Miss) +-*^%*

Dacha
22.11.2010, 15:22
Nije to toliko ni bitno da moras citati $#^%RT

Joe Cole 10
22.11.2010, 15:23
Meni se svidja i ime i avatar,jesi vidio kako ti niko ne smije dirati avatar kad sam ja tu $#^%RT

Dusan
22.11.2010, 15:23
Bice, nije bitno, neka ostane, navikao sam. %QWT&W

Dacha
22.11.2010, 15:27
Jc ovde izigrava nekog opasnog manijaka &d$7

bice
22.11.2010, 15:29
Da.Vladan izgleda zaboravio ili nece da mi posalje.Ako izgubi Novak onda ce da se iznervira i da zaboravi $#^%RT

Joe Cole 10
22.11.2010, 15:30
Jc ovde izigrava nekog opasnog manijaka &d$7

Ja se samo zalazem za prava radnika $#^%RT

Casiraghi
22.11.2010, 19:22
Caniggia sta si ti ovde?Momak RRV i ujedno si ljubavnik Miss? $#^%RT

Joe Cole mi je cale a keva vlasnica Liverpoola,LiverpoolFC brat.Ovo za njih 2 treba da se razradi ali njih 2 pisu scenario jer sam ja odustao nemam vremena,a i njih 2 ce to bolje,kod mene ce sve da se svodi na perverziju. $#^%RT

Dacha
22.11.2010, 19:24
$#^%RT $#^%RT $#^%RT
Nismo ni sumnjali,samo trebamo naci zenu JC
Moze ona biti mandina bivsa koja se preudala za JC zbog para $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT

Casiraghi
22.11.2010, 19:29
$#^%RT $#^%RT $#^%RT
Nismo ni sumnjali,samo trebamo naci zenu JC
Moze ona biti mandina bivsa koja se preudala za JC zbog para $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT

Pa ima zenu,vlasnicu Liverpoola. @(*6sd$%

Dacha
22.11.2010, 19:30
Pa znam,ali to moze biti neka devojka sa foruma I#^@8
Bivsa mandina razumes?

bice
22.11.2010, 19:32
Pa koja je mandina bivsa? (%fsd%&j

Joe Cole 10
22.11.2010, 19:33
Ako neko treba glumiti vlasnicu Liverpoola,onda se zalazem za RRV ili Miss h5g6k8

Casiraghi
22.11.2010, 19:33
Nek se dogovore Miss i RRV ko ce sta biti.Ja ocu da mi JC bude cale i LiverpoolFC burazer sto je nekako i logicno jer smo svi navijaci Liverpoola,a mama ko je to mi svejedno i za ostale mi je svejedno.

Dacha
22.11.2010, 19:34
Znachi ja sam odbacen #&^Dk*

bice
22.11.2010, 19:35
Hahah kako cu da zezam MK-a(Krleta) kada Inter izgubi &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Casiraghi
22.11.2010, 19:36
Znachi ja sam odbacen #&^Dk*

Pa logicno je da ti i Dule budete braca,posebno posle svega dobrog sto si juce rekao o njemu.Jedan drugom ste najjaci lik,tako da vam je extra sa tata Mandom. $#^%RT

Dacha
22.11.2010, 19:37
Dule je svima najjaci lik,pa i tebi sto si mi juce priznao.Samo se izvlacis..ccc

Miss Poison
22.11.2010, 19:56
Hahahhahaha, ljudi kad procitah ove postove, malo se zamislih i shvatih da smo skroz ludi ^*#(- #$&+|r

bice
22.11.2010, 19:59
Mi smo ta ekipa sto svetom hara 95' /#*^D

Casiraghi
22.11.2010, 20:00
Hahahhahaha, ljudi kad procitah ove postove, malo se zamislih i shvatih da smo skroz ludi ^*#(- #$&+|r

Ja sam najludji. &+I}\

Miss Poison
22.11.2010, 20:02
Mi smo ta ekipa sto svetom hara 95' /#*^D

@R&}*

Ja sam najludji. &+I}\

Posle mene &+I}\

Inace omiljeno vrijeme mi je aorist, mozete primjetiti da kad god imam priliku pisem njega :) To mi sad pade na pamet, kad procah prosli post :)

Casiraghi
22.11.2010, 20:03
Ja sam najludji i ono sto sam ja do sada radio niko od vas nije radio.Pitajte RRV sta sam uradio na moru ove godine ona zna. @(*6sd$% A imam jos takvih stvari gomile.

bice
22.11.2010, 20:04
Ne znam za more ali znam sta radis po skoli $#^%RT

Miss Poison
22.11.2010, 20:04
Ja sam najludji i ono sto sam ja do sada radio niko od vas nije radio.Pitajte RRV sta sam uradio na moru ove godine ona zna. @(*6sd$% A imam jos takvih stvari gomile.

Mislis na ono sto si meni pricao? %QWT&W

Casiraghi
22.11.2010, 20:10
Mislis na ono sto si meni pricao? %QWT&W

Ne znam sta sam tebi pricao. $%&5qw7
@Bice ovo je mnogo ludje od onoga sto radim po skoli.

Miss Poison
22.11.2010, 20:11
Aj na pp na sta ti mislis... :)

22.11.2010, 22:14
Ako neko treba glumiti vlasnicu Liverpoola,onda se zalazem za RRV ili Miss h5g6k8

meni odgovara ja obozavam liverpul &^@4( i manchester united to su mi 2 omiljena kluba pored partizana tako da vlasnica liverpula mi odgovara skroz h5g6k8

Dacha
22.11.2010, 22:14
Ali ako hoces biti vlasnica liverpula moras mrzeti Manchester $#^%RT

Casiraghi
22.11.2010, 22:16
meni odgovara ja obozavam liverpul &^@4( i manchester united to su mi 2 omiljena kluba pored partizana tako da vlasnica liverpula mi odgovara skroz h5g6k8

Stvarno?Pa sto ne rece,sad imas jos jedan ogroman plus kod mene. &8@^J
Manchester (%fsd%&j ne,nikako. &+I}\ Ako vec mora 2 tima dodaj Arsenal. @(*6sd$%

22.11.2010, 22:21
pa ne mogu ja da mrzim mancester... +-*^%* ja obooooozavam liverpul ali volim i mancester //h*svb

bice
22.11.2010, 22:24
A volis li Juventus? &d$7

Dacha
22.11.2010, 22:24
Ne voli juve,voli Milan

Casiraghi
22.11.2010, 22:25
pa ne mogu ja da mrzim mancester... +-*^%* ja obooooozavam liverpul ali volim i mancester //h*svb

Kako to majke ti?Pa to bas ne ide jedno s drugim nikako. &+I}\
A i od sada ti zabranjujem da volis Manchester. (&$E#

bice
22.11.2010, 22:26
E pa to nije fer.Joe Cole je njen muz i samo on moze da joj zabrani &+I}\

Joe Cole 10
22.11.2010, 22:27

Kakav ces prsten da ti kupim h5g6k8,a to za Manchester cu ja srediti nekako,doci ce sve na svoje mjesto.

Casiraghi
22.11.2010, 22:27
E pa to nije fer.Joe Cole je njen muz i samo on moze da joj zabrani &+I}\

Pa i oce,navija za LFC i ne voli Manchester. @(*6sd$%

22.11.2010, 22:28
juventus volim u granicama normale mislim nemam nista protiv kluba i volim krasica pa je to plus isto,inace skoro sve strane klubove da kazemo ''postujem'' nema neki koji ne volim ili ne podnosim ali liverpul i united volim najvise &+I}\ h5g6k8 &^@4( znam da ne ide ali obozavam ta 2 kluba...

Dacha
22.11.2010, 22:28
Prevarice ga ona,on sve naivan ima na kraju da predje da navija za Mu $8#a

bice
22.11.2010, 22:29
Hhahah prevarice ga sa pomocnikom Alexa Fergusona &*#GI(]

22.11.2010, 22:30
xaxa nisam ja takva ja sam uvek verna svom decku da kazemo sada muzu $#^%RT

Miss Poison
22.11.2010, 22:30
A cek RRV, zar ti nisi Bojanina sestra, a tata ti je LL? Nije LL bas star da moze da ima udatu cerku! h5g6k8

22.11.2010, 22:32
nisam u toku miss od kada to? fghj48d

Joe Cole 10
22.11.2010, 22:32

Tako i treba biti,evo ja javno obecajem da je necu varati i da cemo svi biti slozna porodica koja ce navijati za Liverpool $#^%RT

22.11.2010, 22:34

Tako i treba biti,evo ja javno obecajem da je necu varati i da cemo svi biti slozna porodica koja ce navijati za Liverpool $#^%RT

i mancester $#^%RT

Casiraghi
22.11.2010, 22:34

Ma tako sam ja sastavio ali sam rekao da izmenite kako vam odgovara.Meni dajte da budem ono sto jesam,mladi neobuzdani tinejdzer koji pije,muva pola kluba za vece,navija za LFC i sta vec.Ostalo se dogovorite.

Miss Poison
22.11.2010, 22:35

Evo:

Tacno tako!
Mr.Gold i Vesna bi trebali da budu bracni par sa dvoje dece,Miss Poison i Daletom.Manda bi bio samohrani otac sa 2 sina,Dachom i Duletom,dok bi bice i MK bili sinovi od Vladana i Jinxy.Bojana i RRV bi bile 2 sestre koje zive same,sa prvim komsijama,T-Macom i D-Wadeom.Eto toliko za sada. $#^%RT

A LL-a smo kasnije dodali. %QWT&W

bice
22.11.2010, 22:36
RRV cestitam na 1000 postu &8@^J &8@^J &8@^J

a ko mene stavi da budem cerka LL ?Znas da se nas 2 uvek svadjamo? 7&@%q ali dobro neka reci cu da sam svee gene povukla na majku $#^%RT
dobro ja sam onda bojanina sestra vlasnica liverpula h5g6k8 $#^%RT

Joe Cole 10

i mancester $#^%RT

Necemo se jos svadjati,nismo se jos ni ozenili h5g6k8,ali vjeruj mi da ces shvatiti i ti da samo treba za Liverpool,kad ja nisam kuci onda mozes malo pogledati kako Manchester igra $#^%RT

22.11.2010, 22:37
RRV cestitam na 1000 postu &8@^J &8@^J &8@^J

ja nisam ni videla ^*#(- hvala,sada sam bog i batina ovde $8#a salim se kada vidim vladana sa oko 12.000 postova pomislim kako je uspeo fghj48d %QWT&W $#^%RT

Miss Poison
22.11.2010, 22:38
I ja cestitam RRV, a dobro onda ce LL da bude moj stric, tj. brat Mr. Golda. :) Djevojka LL-a?? :)

22.11.2010, 22:39
jadna ta devojka $#^%RT salim se...ko moze stvarno da bude devoka?mozda pablo?mislim ima nas malo devojaka ovde +-*^%*

bice
22.11.2010, 22:40
Pa vi ste scenaristi $#^%RT

Miss Poison
22.11.2010, 22:40
Aaa, nemoj ja LL-a obozavam... E, usput, moj momak? h5g6k8

22.11.2010, 22:41
ja taman kada pomislim da je LL ok mi se opet posvadjamo na nekoj temi ali uvek tako $#^%RT