Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Devin Brugman, model
    aaaaaarghhhh
    sigpic

    Comment


    • Crni Đorđe već poludeo, ko i ne bi

      Comment


      • ova tema je otvorena sa ciljem da se forumasima omete trezveno razmisljanje ,a ako neko usput i poludi (kao kolega Crni Djordje) jos bolje
        MESSI 10

        Comment


        • Devin je kap koja je prelila čašu. We have a winner, close the theme.
          sigpic

          Comment


          • Jasmin Jae , još jedna učiteljica života







            Spoiler


            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Išao bih ponovo u školu da me ona podučava

              Crni Đorđe, ovde nema pobednica, sve su pobednice

              Comment


              • Belen Rodriguez, argentinski model.

                https://www.facebook.com/belenrodriguezreal
                https://www.instagram.com/belenrodriguezreal/?hl=en

                Spoiler
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • ove pruge nisu dobre za oci,bolje bi bilo bez njih
                  MESSI 10

                  Comment


                  • jn.jpg svi znamo ko je..devojka je prelepa
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Nadam se da nećete mnogo da negodujete što sam ovde došla
                      Neću se ja mešati, verovali ili ne ušla sam 2x, kada je otvorena tema i jednom kada mi je neko rekao .. idi vidi onu kako je dobra riba.. da li da kažem da mi je bila grozna?

                      Kada ženi oceni ženu to tek ima težinu vi se sa svakom oduševaljvate a kako ja nemam problem sa lepim, zgodnim i pre svega onim curama koje imaju nešto, uvek ću sve iskreno da vam kažem ... pa i da sam prilično razočarana nekim vašim izborima, iako znam da niste previše probirljivi (ništa loše naravno)... što bi rekao moj drugar volim plavuše, ali mi nije muka ni od crnki... samo mnogo volite ove napumpane, kod kojih sve to izgleda onako baš prosto i neprirodno. Međutim, ima ovde i prelepih cura, koliko sam uspela sada da vidim.
                      Moraću onom malobrojnom ženskom delu da predložim da otvorimo nešto slično samo sa jačim polom, ofc... biće zanimljivo, sigurno

                      Slučajno naleteh na njuuuu, dok čekam tenis pa rekoh da vam dam mali doprinos. Pošto je ona jako poznata, presexy žena, a one manje poznate sigurno sami istražujete , tako da se nećete buniti sigurna sam da vam krasi ovu temu... Pravi je avion i onaj Ronaldo je mnogo glup dečko, ali nikada je nisam ni videla pored njega. Dok joj Bredli Kuper mnogo lepše stoji. Uživajte!


                      Last edited by miloolja; 23-01-16, 01:58.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Samo mrsave, bez puno pumpanja pozadi i ekstra.

                        Olja moj covjek, Irina je nesto specijalno, a generalno Ruskinje su najljepse zene svijeta
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Olja kapa dole.

                          Ps: ka Zola može da pominje vrtić. Tvoj post dodje kao melem. Pogotovo što ljudi vole ovde Rumuniju i Bugarsku samo tako 😂

                          A i malo me anoreksija plaši kod nekih pripadnica.

                          Pps meni je glupo stavljati učiteljice života
                          Last edited by l1m4r; 23-01-16, 01:58.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Irina je neobična zbog toga što ne liči na tipičnu Ruskinju.

                            Spoiler
                            ("tipična Ruskinja" bi meni bila Šarapova)


                            Pps meni je glupo stavljati učiteljice života
                            Jes, kod njih je već sve viđeno, nije uopšte zanimljivo.
                            Last edited by Crni Đorđe; 23-01-16, 02:22.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Pps meni je glupo stavljati učiteljice života
                              I ja mislim da ih ne treba mesati, nekako mi ne idu ovde. Za njih je ipak vise ono sto je neko uradio u tajnosti pre 3 godine ovde, necemo otkrivati detalje.

                              @Olja: Sto se izbora tice, verovatno bi bila zadovoljnija da se ovde pravi neki uzi izbor, ali uglavnom su devojke random, po principu "moz' da prodje". Niski standardi.

                              Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              Irina je neobična zbog toga što ne liči na tipičnu Ruskinju.
                              Ne lici, jer je verovatno povukla na ocevu stranu (Tatari). Bar mi je to nekako logicno.

                              Comment


                              • Kada smo već kod Ruskinja, jedina osoba koja me je ikada "primorala" da odgledam neki teniski meč od početka do kraja (i bez gunđanja).

                                Spoiler



                                Povukla se Marija, rodila i dete, instagram je prilično "čedan", ali ću je uvek pamtiti kao jedinu osobu zbog koje sam pratio tenis.

                                Last edited by Crni Đorđe; 23-01-16, 02:48.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X