PDA

Pogledati punu verziju : Lepe žene svuda oko mene

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

colke995
26.08.2017, 00:55
Шта подразумевате под нормалне, да дефинишемо прво тај појам :cf:

Ovo bi vec poduzi post mogao o tome. Ali dovoljno je da zamislis prosecnu ucestalu devojku danas, pa sve suprotno od toga, ili makar vecina (sem izgleda naravno).

EDIT: Jesi Maricu, jesi!!! ::)

弱肉強食
26.08.2017, 00:55
Ja juce i prekjuce na poslu plakao zato sto sam prehladjen, pukli mi kapilari na ocima(bas krvave) i ubila me promaja zato sto je neko otvorio prozor u kancelariji.Da li sam ja picka?

Ne, ja objektivno sagledam zašto sam ispao takav produkt. Pička si po meni samo ako radiš ono što je društveno prihvatljivo, ako ti se plače plači. Al ja sebe ne mogu menjati sad da plačem na silu kad mi je to urezano negde u podsvest. Ako razumeš. :D Jbg, matori nas obilikuju dosta i to je činjenica. Teško je od toga pobeći, najviše pokupiš kao klinac. Neke stvari se daju promeniti neke ne.

p4p1
26.08.2017, 00:56
Papi sta si pricao tim gotičarkama, jesi li citiro Edgara Allana Poa il si recitovo Prevera? :biggrin:

Ok, lošu reč sam upotrebio definitivno. Čuj gotičarke :laugh:

Mada fakat je Anabel Li moćna stvar :biggrin:

Lallana20
26.08.2017, 00:56
Ja sam izrazito vaspitan u stilu "samo pičke plaču" itd. Možda i nisam neki primer.

Nešta najgore kaj možeš naučiti svoje dite

弱肉強食
26.08.2017, 00:57
Nešta najgore kaj možeš naučiti svoje dite

Da znaš da se slažem. Ali to je taj patrijahalan autoritaran obrazac koji vuče korene iz društva. Otac familije, otac nacije, itd.

Jax Teller
26.08.2017, 00:58
Ricma to je vec za rubriku "Dragi Bravo" :D

bice
26.08.2017, 01:00
Sestra i zet se upoznali na plesu. Cini mi se da je tango bio u pitanju, ili becki valcer. Samo je problem sto sebe ne mogu da zamislim u takvoj ulozi kad imam 2 leve. :hah:

Ma imam ja talenta za igru, ali me jednostavno to ne zanima. Eno brat od tetke( isto moje godiste 95'), krenuo na folklor o 8. razreda, naterala ga njegova majka, on je ziv preplakao sto ide. Danas jos uvek ide, proputovao svet, a ribe na folkloru se loze na muske iz folklora, obrnuo puno riba. Mene terali, ja to jednostavno nisam hteo, znam kolo super, sam naucio, i ne kajem se. :D
Ja sam "normlane" devojke upoznavao najvise po faxu, rodjendanima( ne oni rodjendani tipa zurke, nego cisto ono nas 6-7 i lagana prica), a najbolje mi je islo u prodavnicama sa kasirkama. Sa njima sam uvek nalzio zajednicki jezik :biggrin:

Jax Teller
26.08.2017, 01:03
Hahaha udario brat po kasirkama, joj bice kume pravi si fantom iz supermarketa.

colke995
26.08.2017, 01:06
@bice

I mene majka terala na folklor. Cak je i pristala da mi kupi Sony trojku svojevremeno, ali nisam se dao :D Ti folklorasi, to je sekta klasicna. :D

@Princoni

Moras razlikovati mrzjnu od kritike.

Princoni Snow
Vala ima vas dosta zenomrzaca ovde, valjalo bi vam otvoriti zenomrzacku temu neku :cf:

Победа
Ne, ja objektivno sagledam zašto sam ispao takav produkt. Pička si po meni samo ako radiš ono što je društveno prihvatljivo, ako ti se plače plači. Al ja sebe ne mogu menjati sad da plačem na silu kad mi je to urezano negde u podsvest. Ako razumeš. :D Jbg, matori nas obilikuju dosta i to je činjenica. Teško je od toga pobeći, najviše pokupiš kao klinac. Neke stvari se daju promeniti neke ne.

Донекле и јесте, али често друштво нас обликује више. Веома је лоше да у периоду када се формираш као личност подлегнеш утицају околине и радиш оно што је друштвено прихватљиво, као што си изнад написао. У таквим ситуацијама си га најебао и то се веома веома тешко мења.

bice
26.08.2017, 01:07
Hahaha udario brat po kasirkama, joj bice kume pravi si fantom iz supermarketa.

Cuti brate, kod nas je "Trnava" jedna od glavnih supermarketa, i najbolje ribe su bas tu. Par puta sam bio pikirao neku plavusu, lagano. Svaki dan po 2 puta odem, uspeo sam da skontam kad je koja smena i lagano :D
Jednom mi se u "Dragstoru" nabacivala neka starija zena, po mojoj proceni ima jedno 38-39 godina, ja ono nisam video skoro, sto je najjace i ne izgleda lose, ali daleko mi pa nisam ni pokusavao. :biggrin:

p4p1
26.08.2017, 01:10
Danas jos uvek ide, proputovao svet

http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/c0.100.799.799/14156336_525862690944370_109272840_n.jpg?ig_cache_ key=MTMzNDAxNDU3MTQwMTE3MzIyMA%3D%3D.2.c

Ricma
26.08.2017, 01:10
Dragi Bravo

Imam solidan broj muskih prijatelja, samo jednu drugaricu koja se zove Desanka, najomiljeniji film mi je Boogie Nights i nik na yt mi je Dirk Digler, obilazim sajtove erotskog sadrzaja, devojke nema na vidiku zbog mojih tvrdokornih maco stavova i svaki vikend se napijam ko stoka.Poslednji put kad sam se napio razmisljao sam da se zamonasim, a ja ateista.Uz to drugar mi prica da se moja rodjaka lozi na mene(a ja to kategoricki odbijam i mislim da laze), rodjaka se lozi na njega a znajuci njegove vrline i mane ne bih ga zeleo u familiji posto mi je ok da vidim rodjaku jednom do dva puta godisnje.Hipoteticki zbog ovog krelca dva puta mesecno bih je video.Dejtonke su me smorile i imam zelju da pokusam kod NATO-vki i Milenijalki, jos su srednja skola i smatram da ih treba pokupiti dok ne postanu svesne svoje vrednosti.Najvise sam ubedacen zbog te 97 zato sto se kokoska unistila od alkohola kada smo trebali da se vidimo.Drugarice je nosile kuci, iako mi je u jednom trenutku palo na pamet i bilo mi je drago sto to cujem jer cu se lakse povezati s njom, nije se tako desilo.U depri sam i slusam Metalac od Bed Kopija kako bih se osecao bolje.

Molim vas pomozite mi, jer mi se cini da je ovo bezizlazna situacija.

Princoni Snow
26.08.2017, 01:11
@bice

I mene majka terala na folklor. Cak je i pristala da mi kupi Sony trojku svojevremeno, ali nisam se dao :D Ti folklorasi, to je sekta klasicna. :D

@Princoni

Moras razlikovati mrzjnu od kritike.

Standardna prica kod zenomrzaca da ne prihvataju da su upravo to :D. Mada ne mislim na sve, pre svega na ove sa destruktivnim nekim stavovima. Evo ovaj Uros klasican zenomrzac :D. Ocigledno ga Šule uci pogresnim vrednostima :D

Lallana20
26.08.2017, 01:12
Mene stari tirao na kick box, iša san dva-tri treninga dok me jedan nije nabia u facu s nogon, zaplaka san i tu mi je se završila borilačka karijera

弱肉強食
26.08.2017, 01:14
Донекле и јесте, али често друштво нас обликује више. Веома је лоше да у периоду када се формираш као личност подлегнеш утицају околине и радиш оно што је друштвено прихватљиво, као што си изнад написао. У таквим ситуацијама си га најебао и то се веома веома тешко мења.

Slažemo se nema priče.

@princara Ja volim žene i poštujem žene koje poštuju sebe i drže do sebe. Takvoj ženi nikad ne možeš da priđeš i da prođeš kao kreten jer nije zainteresovana. Odjebaće te jako. Ove ostale, pa ni njih ne mrzim ali jbg, ne poštuju sebe, ne poštujem ih ni ja. Ako su joj jedini aduti uvijena kičma i ispale sise i dupe, pa neću je pitati da idemo da gledamo Bosiljčića u pozorištu.
Mislim da je ovo specifičan srpski sindrom. Ili balkanski. Muškarci kompleksaši, žene kompleksaši. Nema se leba, al bi da se jede u Franšu. Bolje 5 minuta slave na instagram slici, nego da se lepo jede i živi. Ovako ribe 7 dana jedu 2 jabuke dnevno i espreso, da kupe nepšto za grad, pa rade kao promoterke, sve dž, likovi skupljaju po mesec dana, znam primere, pa Teatro, Gotik, Stefan Braun, slike 2-3, pun sto, i opet u realnost.

E ako pobediš taj mentalitet, možda i uspeš u životu. To je ono što pobeda priča. Formiraj sam sebe i budi uspešan. Znam dosta jako bogatih ljudi niko od njih nije rasipnik, niti se eksponira, i malo ljudi zna da uopšte imaju toliko novca.

@ Princoni Ako misliš na Šutanovca DS, davno sam napustio taj brod. Sad plovim nekim satelitsko pro vladinim vodama. :D

Sandugp
26.08.2017, 01:16
http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/c0.100.799.799/14156336_525862690944370_109272840_n.jpg?ig_cache_ key=MTMzNDAxNDU3MTQwMTE3MzIyMA%3D%3D.2.c

Ne zajebavaj folklor. Ja sam igrao dugo - i zaista sam preko folklora obisao svet :biggrin:
Ali ozbiljno :cool:

Ricma
26.08.2017, 01:17
Ma imam ja talenta za igru, ali me jednostavno to ne zanima. Eno brat od tetke( isto moje godiste 95'), krenuo na folklor o 8. razreda, naterala ga njegova majka, on je ziv preplakao sto ide. Danas jos uvek ide, proputovao svet, a ribe na folkloru se loze na muske iz folklora, obrnuo puno riba. Mene terali, ja to jednostavno nisam hteo, znam kolo super, sam naucio, i ne kajem se. :D
Ja sam "normlane" devojke upoznavao najvise po faxu, rodjendanima( ne oni rodjendani tipa zurke, nego cisto ono nas 6-7 i lagana prica), a najbolje mi je islo u prodavnicama sa kasirkama. Sa njima sam uvek nalzio zajednicki jezik :biggrin:

Cuti brate, kod nas je "Trnava" jedna od glavnih supermarketa, i najbolje ribe su bas tu. Par puta sam bio pikirao neku plavusu, lagano. Svaki dan po 2 puta odem, uspeo sam da skontam kad je koja smena i lagano :D
Jednom mi se u "Dragstoru" nabacivala neka starija zena, po mojoj proceni ima jedno 38-39 godina, ja ono nisam video skoro, sto je najjace i ne izgleda lose, ali daleko mi pa nisam ni pokusavao. :biggrin:

http://s2.quickmeme.com/img/52/529114dd466e4192446316f6d87e79e9fcfcf18d193066b048 b4827ffad2bc3c.jpg

Ja ovako poneki put imam problema kad mi je neki kafic u redu, ali me konobarica zgotivi do te mere da joj se svidjam pa moram da menjam lokal.:biggrin: Mada sve su one lutrija, mogu kratkorocno da budu ok, a neke od njih samo sitnica moze da izbaci iz ravnoteze pa pozele da ti se useru u zivot.Za kasom su toliko profesionalne da to ne mozes odmah da primetis, ali kada padnu maske najebo si ga.:biggrin:

Ja kupio od neke tamo mladje devojke futrolu za mobilni kod Merkatora i rekao joj vidimo se kada budem isao do hipermarketa.Radi na standu koji je odmah do hipermarketa.:biggrin:

Jax Teller
26.08.2017, 01:20
Bice iako je mlad vidi se da je stara škola, obilazi supermarket dok ne prikupi sve potrebne informacije o meti i onda napada. Prolaznost mu je za sada 8/9 jer je odbio jednu gospođu. :biggrin:

p4p1
26.08.2017, 01:28
Ne zajebavaj folklor. Ja sam igrao dugo - i zaista sam preko folklora obisao svet :biggrin:
Ali ozbiljno :cool:

Pa niko ne kaže da dživdžan nekad ne prozbori i istinu
Obišao si.. ali po kojoj ceni sandu, po kojoj ceni? :biggrin:

colke995
26.08.2017, 01:31
@Sandu

Aj kazi da niste bili sekta. :D

Jax Teller
26.08.2017, 01:32
Ma nije problem folklor, problem je sutra mamlazima od drugova objašnjavati prednosti istog. :biggrin:

bice
26.08.2017, 01:35
Bice iako je mlad vidi se da je stara škola, obilazi supermarket dok ne prikupi sve potrebne informacije o meti i onda napada. Prolaznost mu je za sada 8/9 jer je odbio jednu gospođu. :biggrin:

Hahaha nije bas toliko, bio sam sa 3 ::)
Inace sadasnju devojku sam upoznao preko drugarice, studira i radi u H & M. Zaboravih da spomenem da su butici isto fini za razgovor, a takodje radnice u Mozzartu su top. Ko ne veruje mogu mu poslati link dve sto rade kod mene u naselju. :biggrin:

弱肉強食
26.08.2017, 01:38
Bio sam sa dosta devojaka sa folklora, i znam da kad odu na turneju da je orgijanje redovno. Eto ja npr najviše nađem po čitaonicama. Štreberčina. :biggrin:

Jax Teller
26.08.2017, 01:39
Uroše i ti kafanu zoveš čitaonica? :biggrin:

Ricma
26.08.2017, 01:42
Ja nisam zeleo citaonicu na Tehnoloskom da menjam, pa sam ignorisao devojke.:biggrin: Do poslednjeg ispita tamo sam ucio, a onda su krenuli portiri(zato sto su profesori tako nalozili) da traze indeks kako bih usao u citaonicu pa sam se preselio na Poljoprivredni.

弱肉強食
26.08.2017, 01:42
Hahah dobro i kafana se podrazumeva, ali ovako u Narodnoj i po drugim čitaonicama, kad pričamo o alternativnim mestima. Moram priznati da pravni fakultet prednjači i imam pune simpatije prema tom fakultetu i osobama ženskog pola sa tog faksa. :biggrin:

Jax Teller
26.08.2017, 01:45
Kod nas djevojke s farmacije i dalje drže primat. Đe čuješ da one prave neki dernek obustavljaj sve što si do tad radio i pravac tamo. Nema izgovora, nema predaje. :biggrin:

colke995
26.08.2017, 01:47
Hahaha nije bas toliko, bio sam sa 3 ::)
Inace sadasnju devojku sam upoznao preko drugarice, studira i radi u H & M. Zaboravih da spomenem da su butici isto fini za razgovor, a takodje radnice u Mozzartu su top. Ko ne veruje mogu mu poslati link dve sto rade kod mene u naselju. :biggrin:

Kladze generalno. Da vidis kakve ribe u MaxBetu rade u NS-u. Ima i slabijih, ali pojedine su rolls royce.

Ricma
26.08.2017, 01:49
Cuo sam da ona plava za koju sam ti rekao da sam iskalio svu svoju negativnu energiju na nju preko vajbera radi u Max Betu.

Pozdravi je!

colke995
26.08.2017, 01:52
Cuo sam da ona plava za koju sam ti rekao da sam iskalio svu svoju negativnu energiju na nju preko vajbera radi u Max Betu.

Pozdravi je!

Je l' Zorana? Nije losa. Nije nesto lepa, ali pozadina je uf, uf. Meni je Ines bila najjaca (radila u onom prekoputa merkatora), samo ne radi vise. Dan kad sam to saznao je bio jako tuzan.

Princoni Snow
26.08.2017, 01:54
Slažemo se nema priče.

@princara Ja volim žene i poštujem žene koje poštuju sebe i drže do sebe. Takvoj ženi nikad ne možeš da priđeš i da prođeš kao kreten jer nije zainteresovana. Odjebaće te jako. Ove ostale, pa ni njih ne mrzim ali jbg, ne poštuju sebe, ne poštujem ih ni ja. Ako su joj jedini aduti uvijena kičma i ispale sise i dupe, pa neću je pitati da idemo da gledamo Bosiljčića u pozorištu.
Mislim da je ovo specifičan srpski sindrom. Ili balkanski. Muškarci kompleksaši, žene kompleksaši. Nema se leba, al bi da se jede u Franšu. Bolje 5 minuta slave na instagram slici, nego da se lepo jede i živi. Ovako ribe 7 dana jedu 2 jabuke dnevno i espreso, da kupe nepšto za grad, pa rade kao promoterke, sve dž, likovi skupljaju po mesec dana, znam primere, pa Teatro, Gotik, Stefan Braun, slike 2-3, pun sto, i opet u realnost.

E ako pobediš taj mentalitet, možda i uspeš u životu. To je ono što pobeda priča. Formiraj sam sebe i budi uspešan. Znam dosta jako bogatih ljudi niko od njih nije rasipnik, niti se eksponira, i malo ljudi zna da uopšte imaju toliko novca.

@ Princoni Ako misliš na Šutanovca DS, davno sam napustio taj brod. Sad plovim nekim satelitsko pro vladinim vodama. :D

Sada si vec promenio plocu i imas ispravniju pricu. Odjednom pravis selekciju, a u prethodnim postovima si vrlo generalizovano pricao o zenama :D.

Velika ti je to greska sto si napustio Suletov brod, Sule je decko koji obecava :biggrin:

弱肉強食
26.08.2017, 01:55
Kod nas djevojke s farmacije i dalje drže primat. Đe čuješ da one prave neki dernek obustavljaj sve što si do tad radio i pravac tamo. Nema izgovora, nema predaje. :biggrin:

U dobre su...Mislim da sam nekad u Tarapani na njih naleteo bila im je žurka faxa. Valjda su bile one. :D

@ Princoni Pa dobro mrzelo me da zalazim u detalje, a Šule je car. Čim je pobedio, bili su redovi za išćlanjenje. A i dobro, bio sam u DS, znam šta je rasulo. Eno im ga Kena vedri i oblači. Nikad neću zaboraviti njegovu musavu facu u Vranju dok jede sendvič. Što bi rekao Živković tad u Vranje nema laganje.

I ovde je rasulo gde sam sad, samo me ne zanima politika više. Ni svetska, ni domaća, ni politika u regionu i ostale farse, vraćanja ambasadora i slično. Nmg da mi neko vređa inteligenciju.

Ricma
26.08.2017, 02:07
Je l' Zorana? Nije losa. Nije nesto lepa, ali pozadina je uf, uf. Meni je Ines bila najjaca (radila u onom prekoputa merkatora), samo ne radi vise. Dan kad sam to saznao je bio jako tuzan.

Nije losa Zoka Koka uopste.:cool:Nema ruzne devojke koja se zove Ines.Video sam tvoju Ines sa faksa nedavno, ali bila u pratnji nekog bizgova.

l1m4r
26.08.2017, 02:54
IzrodI moji, gde su slike? :angry:

Gang se u banovicima prevrće. Šta je 10 strana samo tekst? Eeej bre. Mnogo ste se opustili :)

Jax Teller
26.08.2017, 02:56
Ja sam se baš začudio što te nema da razbacimo neku filozofiju o umjetnosti zavođenja. :D

maliajnstajn
26.08.2017, 03:20
Limeni poznaje samo umjetnost zavodjenja flase vinjaka.:cf:

Sandugp
26.08.2017, 08:32
Pa niko ne kaže da dživdžan nekad ne prozbori i istinu
Obišao si.. ali po kojoj ceni sandu, po kojoj ceni? :biggrin:

Neke cene su vredne placanja :cool: A neke i nisu :biggrin:

@Sandu

Aj kazi da niste bili sekta. :D

Pa naravno, sva ta KUD (kulturno umetnicka drustva) su na neki nacin sekte :biggrin: Svi koji gaje tradiciju i rade na ocuvanju iste nailaze na prilicno nerazumevanje, a neretko i sprdnju od mnogih - sektasi :D

Bane je
26.08.2017, 10:41
https://33.media.tumblr.com/ce934e10c47618a515cb886ac039072a/tumblr_nvhs4nr6dR1tohxjto1_250.gif

Ser Deni ®
26.08.2017, 11:13
Kladze generalno. Da vidis kakve ribe u MaxBetu rade u NS-u. Ima i slabijih, ali pojedine su rolls royce.

Ima jedna crna mala kod lutrije. Niskoprofilni tip. Hecbek.

l1m4r
26.08.2017, 11:59
Limeni poznaje samo umjetnost zavodjenja flase vinjaka.:cf:

Privatne casove iz obe oblasti ti necu naplatiti. :cf:

Ja sam se baš začudio što te nema da razbacimo neku filozofiju o umjetnosti zavođenja. :D

Moram da cutim o nekim stvarima. Samo na pm. :D

Lord Gangarić
26.08.2017, 14:34
Ai dios mio šta je ovo :D Gledam Parića iskusnog mačora kako hvata kasirke i setim se sebe iz mlađih dana pre nego što sam se oženio kada sam vodao kučiće od trenera golmana Linca u one parkove gde se šetaju kerovi i tamo hvatao klinke :D Nisam celu diskusiju pročitao ali se slažem sa jednim a to je da normalne devojke u izlascima nećete naći i to kažem kao ugostitelj koji je u tom svetu gotovo svaki dan. Normalno da se ubode će uvek biti čak je i lakše nego ikada ali nešto normalno za vezu i brak teško braćo :dw:

colke995
26.08.2017, 15:01
Ovde fali Brajkula kao prekaljeni as da nam pridoda par saveta. Jeste da vecina nas ne izgleda kao on, ai dobro. Bar forice da nam prenese. :D

Brajkula
26.08.2017, 15:02
Gotov sam ti ja colke, odavno sam svoje seno sadenuo. Ženim se. :D

colke995
26.08.2017, 15:37
Gotov sam ti ja colke, odavno sam svoje seno sadenuo. Ženim se. :D

Ma forice kad si bio mladji. Pusti sad. :D

Rossonero
27.08.2017, 00:00
Znam da je bila vise puta, ajde da ponovimo gradivo.

Viki Odintcova

p/BXA-1DiAu3T

p/BVewv6eA2nY
p/BUW77rggVTG
p/BSDEBUtg7YC
p/BP7TDomgUC8
p/BNUAO6ugYYz
p/BNYsNJpg58E

Za kraj.

p/BQN58mDgLM2

https://www.instagram.com/viki_odintcova/

Lord Aleksoni
27.08.2017, 02:30
Hm od viška glava ne boli :sram:

Nerealan
27.08.2017, 07:19
Ima nešto u njenoj faci što me odbija

Evo jedna Rićmina rodjaka, šesto koleno

p/BWHtGcHlV37
p/BS1uA1ilA9M

Jedna, čiju misteriju je razrešio

p/BYJUqbNDsHq
p/BXX5YoHBYYd
p/BNRueatDHPz

Ovu je upoznao u 365betu

p/BSUKl8lAbEq
p/BTBcLKKA0yF
p/BNFVV8mhUm4

Sledeća se zbog njega doselila u Srbiju

p/BX7FHuWFKHp
p/BXxfYWlF6cw
p/BU1wdAoFqmM

Lord Gangarić
27.08.2017, 09:35
Po meni druga najlepša žena na našoj estradi, odma iza Marine Visković. Što bi moj kum rekao ima nešto u sebi :)

p/BPuiitcDlgi

p/zf9UKKLCJw

p/rxKpTcrCCY

Nerealan
27.08.2017, 09:44
Što bi Djule Van Gog rekao: "Ima nešto u sebi, to nisam ja"

Lord Gangarić
27.08.2017, 10:03
Što bi Djule Van Gog rekao: "Ima nešto u sebi, to nisam ja"

To,to. Bane stajl :D

l1m4r
27.08.2017, 13:01
Dugo nisam, pa neka bude MarIa.

p/BYAmrfmBFSD

p/BXkYAN0hPJq
p/BWw9ViBBye6

Znam Aki da nisu plave oci, ali razumeces :cool:

Miletić
27.08.2017, 21:16
https://www.instagram.com/p/BYTFTDcnGSM/

Blago njenom punjacu ::)

Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока

Lord Gangarić
27.08.2017, 21:18
Au lebe :D

maliajnstajn
27.08.2017, 21:19
Auu limeni auuu :D

l1m4r
27.08.2017, 21:33
Auu limeni auuu :D

Tu sam Aki, slobodno pitaj sve sto te zanima :D

maliajnstajn
27.08.2017, 21:33
Gle ociju sviju mi kolke su. Samo da su plave jos :srce:

l1m4r
27.08.2017, 21:35
Njene oci u tvoje nazovi srce :D

https://www.youtube.com/watch?v=lSXqFc0dYPE

Jax Teller
27.08.2017, 21:38
https://www.youtube.com/watch?v=KVjeheaFfsM

:sram:

Lord Gangarić
29.08.2017, 23:43
Bryana Holly

p/BYUVzBxg6CL

p/BYRaPb0g0s3

p/BWRDUehAcPW

p/BTgZ8CZAMT3

Lord Aleksoni
29.08.2017, 23:47
Ovo učiteljica života ili mi se čini? :D

Nerealan
29.08.2017, 23:49
Ganže, vraže :devil: time se baviš u kasne sate kada Ema spava

Ovo učiteljica života ili mi se čini? :D

Nije, ali može da bude :)

Lord Gangarić
29.08.2017, 23:51
Hahaha :D Nije Aleksa ali kao što brat kaže može lagano da bude :sram:

p4p1
30.08.2017, 02:44
Ashley Schultz

p/BWwMjCVgski

p/BW9Mi7VgxbJ

p/BWbgu1pA4-f

p/BXqiU5fAQbr

p/BU79CM9lK0y

https://www.instagram.com/ashxschultz/

ACM Dejan
30.08.2017, 20:31
p/BYMVhAzAwTyp/BYK2kI6gXbjp/BXREPO-AZYip/BXPqdFsgo8Mp/BXfGurhgX9B

Nerealan
31.08.2017, 05:01
p/BP70fC2h-Ig
p/BX6dLrXB9My

Bane je
31.08.2017, 12:01
Laura Lux (33) is an DJ, model and social media star currently based in Los Angeles.

As a DJ, she went on a worldwide tour and performed at venues like HP Underground in Darwin, Hush in Auckland, E4 in Berlin & Amsterdam, and Rain at the Palms in Las Vegas

https://regretfulmorningsite.files.wordpress.com/2017/08/laura-lux-01.jpg?quality=88&w=360&zoom=2

https://regretfulmorningsite.files.wordpress.com/2017/08/laura-lux-04.jpg?quality=88&w=360&zoom=2

https://regretfulmorningsite.files.wordpress.com/2017/08/laura-lux-09.jpg?quality=88&w=360&zoom=2

https://regretfulmorningsite.files.wordpress.com/2017/08/laura-lux-11.jpg?quality=88&w=360&zoom=2

https://regretfulmorningsite.files.wordpress.com/2017/08/laura-lux-11.jpg?quality=88&w=360&zoom=2

Hailey Baldwin (20) is an American model. She is the daughter of actor Stephen Baldwin and part of the Baldwin family.

She is Represented by FORD Models NY, she walked at Sherri Hill’s prom runway show in 2012 and also worked with the Work to a Weekend campaign.

https://regretfulmorningsite.files.wordpress.com/2017/08/hailey-baldwin-32.jpg?quality=88&w=290&zoom=2

https://regretfulmorningsite.files.wordpress.com/2017/08/hailey-baldwin-01.jpg?quality=88&w=360&zoom=2

https://regretfulmorningsite.files.wordpress.com/2017/08/hailey-baldwin-03.jpg?quality=88&w=360&zoom=2

https://regretfulmorningsite.files.wordpress.com/2017/08/hailey-baldwin-05.jpg?quality=88&w=360&zoom=2

https://regretfulmorningsite.files.wordpress.com/2017/08/hailey-baldwin-12.jpg?quality=88&w=360&zoom=2

Bane je
31.08.2017, 12:02
p/BP70fC2h-Ig
p/BX6dLrXB9My

Usne dominiraju!!!

bice
31.08.2017, 12:48
Ima na instagramu jedna mala sa faxa 97' stvarno top izgleda na slikama, lajkuje mi stalno slike, znaci top izgleda. Ja juce krenuo na ispit eto i nje na faxu, ide ispred mene, nije ni 30% onog sto je na slikama, ja se skenjao, reko' pa zar i ti devojko??? Srecom, nije toliko to uticalo na mene, polozio sam ispit, ali bas sam se razocarao :cf:

Miletić
31.08.2017, 14:26
@bice, to je klasika, 3 od 10 izgledaju isto uzivo, sve ostalo teska prevara...

https://www.instagram.com/p/BYa6YPgjNk_/

Ruskinje dominiraju univerzumom

Nerealan
01.09.2017, 06:25
Samo za Papija ranoranioca
p/BYNz6EeBhl4
p/BYatsFMhMl3

p/BYeBeA0lWOT
p/BXgf4aAFVQj
p/BVp1D1AFMie

Sandugp
01.09.2017, 07:59
Ima na instagramu jedna mala sa faxa 97' stvarno top izgleda na slikama, lajkuje mi stalno slike, znaci top izgleda. Ja juce krenuo na ispit eto i nje na faxu, ide ispred mene, nije ni 30% onog sto je na slikama, ja se skenjao, reko' pa zar i ti devojko??? Srecom, nije toliko to uticalo na mene, polozio sam ispit, ali bas sam se razocarao :cf:

Dobro je nije bilo konsekvenci .... a sada razocaranje je neizbezno ::)

Vanja #66
01.09.2017, 11:51
https://www.instagram.com/p/BYa6YPgjNk_/

Ruskinje dominiraju univerzumom

Daj buraz, mogu rebra da joj izbrojim... :cry:

Scouser
02.09.2017, 00:46
p/BWtiiJHgXko
p/BWXy9_aAKPJ
p/BXP-Ds9geVg
p/BVmyHlfgGc5
p/BUxqw-Clhi1

madrid
02.09.2017, 01:00
p/BWtiiJHgXko
p/BWXy9_aAKPJ
p/BXP-Ds9geVg
p/BVmyHlfgGc5
p/BUxqw-Clhi1

Au brate Tina, ide odmah do mene u teretanu, znam preko druga da ide na FPN, taman cu da je pitam da me uputi kako bolje da odgovorim Akiju o Trampu.:D Cisto da mi objasni materiju da budem pripremljen. Samo da potrefim termin, posto sam je tek sad(2 nedelje) kako sam se vratio sa mora primetio.

Lord Samuraj
02.09.2017, 01:24
Au brate Tina, ide odmah do mene u teretanu, znam preko druga da ide na FPN, taman cu da je pitam da me uputi kako bolje da odgovorim Akiju o Trampu.:D Cisto da mi objasni materiju da budem pripremljen. Samo da potrefim termin, posto sam je tek sad(2 nedelje) kako sam se vratio sa mora primetio.

Reci joj da ima dobre obrve.

Lord Gangarić
04.09.2017, 01:17
Strimerka sa twitcha :D

p/BYMw2jlAh3G

p/BXyy5O2gVXV

p/BUEAJtDAmV4

p/BYEfUbNAErf

Lord Gangarić
05.09.2017, 14:02
Veronica Rodriguez, učiteljica 91. godište :sram:

p/BYJaeBmAeHn

p/BUAlMLCAtri

p/BWnY5PBgl-O

p/BWSyNMgggzG

Nerealan
05.09.2017, 15:21
Tako mlada, a već prosvetni radnik - svaka čast!

Lord Gangarić
05.09.2017, 15:49
91. godište je proizvelo takve mađioničare. Marića,Gangarića,Azara,De Brujna,Veroniku Rodrigez,Riley Reid,Petu Jensen sve sama elita :cool:

Lord Samuraj
05.09.2017, 15:50
Daj neke sto su 98 Gangaricu. :biggrin:

Lord Gangarić
05.09.2017, 15:53
Imam jednu 96, nisam toliko upućen u ove mlađe generacije 95 pa mlađe :D Samo old skul :cool:

Lord Samuraj
05.09.2017, 15:56
Mogu 95 i 96 proci. Ove 91 su vec omatorile. :biggrin:

Lord Gangarić
05.09.2017, 15:58
Lana Rhoades 96. godište :D

p/BYMDx2aHdZm

p/BYpFoR1HGo-

p/BYOuNEyHHzG

p/BUxnGpOgnXF

弱肉強食
05.09.2017, 16:01

Neki dan sam bio na ispitu sa njom, nisam je upoznao. Novinarka 1 god. Bilo nas malo, nije loša Tina. (ispit iz engl imaju sve god zajedno)

Videću tokom ove god da stupim u neku interakciju sa njom, mada mislim da se ispod ove šminke krije jedno rošavo lice kao kod 78% Srpkinja. Najbolje našminkane žene na svetu.

Doneo bih zakon da jedan dan moraju da budu bez šminke i da budu bar po 4-5 sati napolju da vidite na kakve se rugobe ložimo svi.

Reise
05.09.2017, 16:22
Ja sam smatrao sebe manijakom, ali Gangarić zna čak i koja su godišta učiteljice. :D

Carcosa
05.09.2017, 16:32
Covece, pa 96to godiste sad ima 21 godinu! Ala se omatorilo...Moja generacija su Asa Akira, Audrey Bitoni i Jayden James :)

Lord Gangarić
05.09.2017, 16:33
Ja kad učim volim lepo i detaljno da naučim a ne samo da pređem preko gradiva na brzaka :D

Scouser
05.09.2017, 20:34
Prva pratilja Miss Beograd. Lepsa dosta od Miss, iako to nije tesko. Mnogo prosecnih devojaka. Nego pitanje, koliko ova devojka ima godina ?:D
17

p/BYZuW67AkME
p/BQSefIFFVaP
p/BIahZbNgguQ
p/BSrbV9RjPjY

Lord Gangarić
05.09.2017, 20:43
Ovo je freš 18 :D

Bane je
05.09.2017, 20:50
Ako stvarno ima 17,ma ne bi mi bilo žao u zatvor završit zbog ove.
Ma i u pakao da završim isplatilo bi se.

maliajnstajn
05.09.2017, 20:50

E moj madridisto, ti o meni razmisljas i o Trumpu pored ovih atributa. :mute:

Ne moras je nista ti ispitiviati, posalji je meni na instrukcije, lako cemo mi za ostalo.:cf:

Scouser
05.09.2017, 20:53
91. godište je proizvelo takve mađioničare. Marića,Gangarića,Azara,De Brujna,Veroniku Rodrigez,Riley Reid,Petu Jensen sve sama elita :cool:

Mislio sam da si stariji, pa gde si tako rano u bracne vode zaplivao :D

maliajnstajn
05.09.2017, 20:54
Ulovila ga na foru:biggrin:

Lord Gangarić
05.09.2017, 21:41
Mislio sam da si stariji, pa gde si tako rano u bracne vode zaplivao :D

Pa nisam ni toliko mlad :D

Lord Aleksoni
05.09.2017, 22:09
Gangariću, ima li neka 92. godište da je pošla tim vodama :sram:

Miletić
05.09.2017, 22:16
Gangariću, ima li neka 92. godište da je pošla tim vodama :sram:Mia Malkova, Alexis Adams :D

colke995
05.09.2017, 22:20
Moja generacija i nije bas neka sjajna. Ali vadi prosek Janice Griffith. :sram:

https://images-cdn.9gag.com/photo/aXXKMzv_700b.jpg

Lord Gangarić
05.09.2017, 22:27
Gangariću, ima li neka 92. godište da je pošla tim vodama :sram:

Evo reče ti Miletić :D Znam da je Mia Khalifa 93, August Ames 94, Kimmy Granger 95 čini mi se i to je to što sam upamtio :D

88 i 89 ih ima dosta poznatih Tori Black,Sasha Grey, Nicole Aniston, Madison Ivy itd itd :D

Dubiozni goblin
05.09.2017, 23:33
Apolonia Lapiedra i Mina Sauvage raja. Check it, bicete mi zahvalni.

p4p1
05.09.2017, 23:41
Teodora Todorova, student stomatologije

p/BYGPDVXnj8M

p/BWSX_D7FHOy

https://www.instagram.com/teodorattodorovaa/

Scouser
06.09.2017, 00:56
Gangara ima vece znanje u porno industriji nego u svim sportovima zajedno.

Jax Teller
06.09.2017, 01:12
Gangara ima panini album popunjen ovih pornicarki.

Lord Gangarić
06.09.2017, 08:01
Što tako školu nisam učio tužna mi moja Radmila :D

弱肉強食
06.09.2017, 08:40
Evo reče ti Miletić :D Znam da je Mia Khalifa 93, August Ames 94, Kimmy Granger 95 čini mi se i to je to što sam upamtio :D

88 i 89 ih ima dosta poznatih Tori Black,Sasha Grey, Nicole Aniston, Madison Ivy itd itd :D

Nicole je bolesna. Mogla je da bude šta poželi, mnogo je lepa. Lepe oči sve top.

Crni Đorđe
06.09.2017, 08:46
Nicole je bolesna. Mogla je da bude šta poželi, mnogo je lepa. Lepe oči sve top.

Ali sta ces kad voli.

弱肉強食
06.09.2017, 08:58
Inače Kendra Lust se probila odjednom, posle par operacija nekih sad je odlična. Ne volim te mladje, Mia Kalifa i to...

colke995
06.09.2017, 09:02
Ma i Nicole bez sminke ne lici ni na sta. August Ames je top po tom pitanju!

Lord Samuraj
06.09.2017, 09:03
Ali sta ces kad voli.

Zar ima koja da ne voli? :cf:

Ma i Nicole bez sminke ne lici ni na sta. August Ames je top po tom pitanju!

Ozbiljno trebate slike postavljati. Ima nas koji ne pratimo toliko. :cf:

Seoski Terminator
06.09.2017, 09:03
Gangaricu ti si promasio totalno profesiju, postani menadzer u porno industriji, kad vec ne mozes da budes glumac. :cool:

Lord Gangarić
06.09.2017, 09:19
Kendra je bomba. Ima neka fora kod tih pojedinih likuša tipa Lisa An, Kendra, Alexis Fawks koje bolje izgledaju sa 35+ godina nego sa 18. Što bi moj kum rekao sazrela lepo žena :) Doduše sada se prodaje taj step mom fazon :sram:

colke995
06.09.2017, 11:49
Zar ima koja da ne voli? :cf:

Ozbiljno trebate slike postavljati. Ima nas koji ne pratimo toliko. :cf:

https://static.independent.co.uk/s3fs-public/styles/story_medium/public/indy100/bkuFidahHe/8569-1exgxlv.png

http://cdn.acidcow.com/pics/20160316/beautiful_playboy_models_14.jpg

Carcosa
06.09.2017, 12:34
Mia Malkova i Eva Lovia - dvojac bez kormilara :)

Lord Samuraj
06.09.2017, 12:46
https://static.independent.co.uk/s3fs-public/styles/story_medium/public/indy100/bkuFidahHe/8569-1exgxlv.png

Ljepse bez sminke. Bas su ih ruzno sredili. :cf:

Lord Gangarić
06.09.2017, 12:51
Meni August lepša bez šminke nego sa šminkom ovde :D

colke995
06.09.2017, 12:52
Meni August lepša bez šminke nego sa šminkom ovde :D

Uvek. Ne znam sto imaju neki obicaj da je nafrakaju bez potrebe.

bice
06.09.2017, 12:58
Kendra je bomba. Ima neka fora kod tih pojedinih likuša tipa Lisa An, Kendra, Alexis Fawks koje bolje izgledaju sa 35+ godina nego sa 18. Što bi moj kum rekao sazrela lepo žena :) Doduše sada se prodaje taj step mom fazon :sram:

Samo bih dodao jos Brandy Love na ovaj spisak. :cheers:

Lord Samuraj
06.09.2017, 12:58

Pretrazivao sam Augustinku. Sta je ovo od usana uradila? Strasno. :cf:

Lord Gangarić
06.09.2017, 13:21
Samo bih dodao jos Brandy Love na ovaj spisak. :cheers:

Da i ona isto. Stvarno respekt kada vidiš žene u tim godinama da imaju bolje telo od većine devojaka od 18,19 godina :fct:

colke995
06.09.2017, 13:23
Od matorih, ova gospodja.

https://i.pinimg.com/originals/51/63/13/516313f1c7a0c4da2db91de84bb6f86f.jpg

Lord Gangarić
06.09.2017, 13:24
India Summers ?

colke995
06.09.2017, 13:29
India Summers ?

Jok. Vanilla Deville.

Lord Samuraj
06.09.2017, 13:39
Ova mala je definitivno broj jedan. :ok:

https://i.pinimg.com/originals/74/0d/de/740dde42b4300ceabb9a92a6be19f775.jpg
https://i.pinimg.com/originals/15/94/de/1594de0ec37e2cd0b3e275cd584aee2e.jpg

Lord Gangarić
06.09.2017, 13:44
Dobra Eva skroz :cool: India Summers je takođe zgodna do bola okačiću je kad budem stigao, podseća me malo na Sandru Bulok koja je po meni bila jedna od najboljih riba Holivuda :)

Crni Đorđe
06.09.2017, 14:40

Nikoga ne bi interesovale da nisu nabacali sminku lopatom na njih.

Seoski Terminator
06.09.2017, 14:51
Ja sam ogroman protivnik sminke. :D Volim prirodno. :biggrin:

Carcosa
06.09.2017, 15:18
A Abella Danger i Valentina Nappi? Od starijih Kendra i Ava Adams ;)

Dubiozni goblin
06.09.2017, 15:19
Abella Anderson?

Lord Aleksoni
06.09.2017, 16:07
Meni sveto trojstvo, Lissa Ann, Ava Adams i Kendra Lust :sram:

Gangariću šta kažeš na Bridgette B :sram:

Tarantula
06.09.2017, 16:09
Brandi Love i . :cf:

mark it zer0
06.09.2017, 16:10
Angel Dark :cool:

Lord Gangarić
06.09.2017, 16:25

Nije loša, čini mi se da je iz Španije a ja baš gotivim njihove ribe pogotovo Alexu Tomas :D

Lord Samuraj
06.09.2017, 16:26

Sve staro. Pored toliko mladih primjeraka ti to odaberes. :cf:

Lord Gangarić
06.09.2017, 16:28

Znaš onu poslovicu bez matore koke nema dobre supe :D

Lord Samuraj
06.09.2017, 16:29
Znaš onu poslovicu bez matore koke nema dobre supe :D

Meni je teen omiljena kategorija. :biggrin:

Lord Gangarić
06.09.2017, 16:35
Valentina Nappi

p/BSSLj3pBGM7

p/BQwOa3EhOZi

p/BOJ750Yhfne

Carcosa
06.09.2017, 16:55
Bra'o dećko! :)

Carcosa
06.09.2017, 17:01

Sigurno ce svi da me proglase ludim, ali kad covek predje tri banke (a ja sam nov u tom drustvu) malo bude i neprijatno da gledas te sto su 96-97 godiste, bez obzira sto su punoletne. Daj nesto zrelo i ostvareno ;)

Miletić
06.09.2017, 17:14
Od starije generacije #1 Jessica Drake a overall #1 mi je Amy Reid...

dekkard
06.09.2017, 17:27

žnaru i pre i posle :D

弱肉強食
06.09.2017, 17:49
Da ostavim neke moje favorite... Pošto sam nemam pojma kako idu slike sa insta ostavljam linkove.

https://instagram.com/p/BUuQVDbAyI7/ - Top ali nema se keša za ovu. Ovo nadilazi i iznad prosečne mogućnosti.

https://instagram.com/p/BX7i4lOh1qC/ - Što Manda kaže u lepa sela za džip, može za igranku...
http://instagram.com/laylareiko - definitivno moj tip
http://instagram.com/cakic__ana - ko voli kompleks ex Arkhan ribe
http://instagram.com/ladydragana_ - čuvena Dragana najbolja MILF Srbije.

Bane je
06.09.2017, 17:55
Koji sam ja paćenik... Al što da se radi.

https://forum.bjbikers.com/uploads/monthly_2017_09/3ofakind.jpg.4f4484401a0de0406f1087f5d0622afa.jpg

Lord Aleksoni
06.09.2017, 18:14

Šta ću, slab sam na stare koke :sram::blush:

Bane je
06.09.2017, 18:19
Stare koke valjaju samo za juhu..
Piletina je piletina. Mlad batak je mlad batak!

Победа
06.09.2017, 18:22
Da ostavim neke moje favorite... Pošto sam nemam pojma kako idu slike sa insta ostavljam linkove.

https://instagram.com/p/BUuQVDbAyI7/ - Top ali nema se keša za ovu. Ovo nadilazi i iznad prosečne mogućnosti.

https://instagram.com/p/BX7i4lOh1qC/ - Što Manda kaže u lepa sela za džip, može za igranku...
http://instagram.com/laylareiko - definitivno moj tip
http://instagram.com/cakic__ana - ko voli kompleks ex Arkhan ribe
http://instagram.com/ladydragana_ - čuvena Dragana najbolja MILF Srbije.

Ова прва Ана је врх :cf:

弱肉強食
06.09.2017, 18:46
Da, da i meni je ona favorit, ali malo je realna čak i za fudbalere i tu ekipu, ovo baš mora da se bude krupan. Mora da se ima keš veliki. Jer njoj se prstom ne mrda, a neće ni mrdnuti ima tatu, ali tražiće novog tatu u dečku znači mora da bude milioner, za nešto ozbiljnije. Jbg takva riba. Npr koliko sam čuo ni mali arkhan ni tako ta ekipa nemaju šanse.

Vanja #66
06.09.2017, 19:01
Što ste tako površni, siguran sam da devojka negde duboko u sebi zapravo želi što i svaka druga - princa na belom konju koji će da je mazi i pazi, da ona njemu bude jedina na svetu i da on njoj bude jedini na svetu...

Победа
06.09.2017, 19:04
Da, da i meni je ona favorit, ali malo je realna čak i za fudbalere i tu ekipu, ovo baš mora da se bude krupan. Mora da se ima keš veliki. Jer njoj se prstom ne mrda, a neće ni mrdnuti ima tatu, ali tražiće novog tatu u dečku znači mora da bude milioner, za nešto ozbiljnije. Jbg takva riba. Npr koliko sam čuo ni mali arkhan ni tako ta ekipa nemaju šanse.

Које је годиште?

Bane je
06.09.2017, 19:04
Viđi Vanju što zajebava...
Sigurno su se i forumašice slatko nasmijale.

Princoni Snow
06.09.2017, 19:23
Nista posebno ta Ana, ali me ne cudi da se iste stvari svidjaju Urosu i Pobedi :cf:

Vanja #66
06.09.2017, 19:36
Viđi Vanju što zajebava...
Sigurno su se i forumašice slatko nasmijale.
https://media.tenor.com/images/7263364ea89fe0c3100803cf5ab298f7/tenor.gif

Forumašicama uvek na usluzi

弱肉強食
06.09.2017, 20:04
Nista posebno ta Ana, ali me ne cudi da se iste stvari svidjaju Urosu i Pobedi :cf:

Ene počeo si i mene sad. Nije lepo Prinče Tejgo.

Победа
06.09.2017, 20:11
Ene počeo si i mene sad. Nije lepo Prinče Tejgo.

Које је годиште?

Девојка је класа. Постоји нешто и у томе :cf:

Ser Deni ®
06.09.2017, 20:12
Moje godiste sve one fine :D

Sasha Grey, Tori Black, Abigail Mac, Natasha Nice, Remy Lacroix, Romi Rain, Amy Brooke, Veronique Vega...

Inace topovi su za mene Adriana Chechik (nominovana bila za sve na AVN-u, a osvojila je dosta toga za 2017 godinu, pogotovo sto je FPY Female Performer of the Year), Abigail Mac i ona mala Grifitova :biggrin:

Ima na torentima AVN Awards, pa pogledajte, nije lose :angel:

Lord Gangarić
06.09.2017, 20:39
Uf Remi Lacroix sam zaboravio, mala je boginja :)

bice
06.09.2017, 20:46
Gangaricu cudi me da si zaboravio Japansku princezu Asu Akiru, bas sam imao utisak da gotivis te Azijatkinje. :D
Inace Dillion Harper, Monique Fuentes i Alexa Nicole, cisto da doprinesem temi, nesto sam zurio malopre pa nisam stigao.

Crni Đorđe
06.09.2017, 20:48
RayVeness bi mogla naći mesto u ovoj temi (moj lični favorit).

https://i.pinimg.com/originals/d3/8d/c2/d38dc2d83d1462372ea5a2170ba71e7d.jpg

Inače, generacija '83 je dala neke legendarne umetnice. Ali verujem da Gangarić već zna to. :biggrin:

Lord Gangarić
06.09.2017, 20:48
Jbg ne možeš svih da se setiš u momentu :D Asa je boginja kad je za mothers day tvitovala *Happy mothers day mom sorry i became a whore :D

Ser Deni ®
06.09.2017, 20:57
DontBreakMe with Mandingo :biggrin:

Lord Aleksoni
06.09.2017, 20:58
Sada se setih jednog poučnog filmića, Remi Lacroix and Ariela Ferrera :sram:

Lord Gangarić
06.09.2017, 21:03
DontBreakMe with Mandingo :biggrin:

Mandingo massacre 7 sa Riley Reid, dobio oskara za tu vrstu filmova :D

Imam nekog ludaka dolazi mi u kafić na fejsu potpisan bio kao Dejan Mandingo, zna sve o filmovima mi ga zovemo živa enciklopedija :D Jednom su se likovi napili i jedno 4 sata pričali ko je kakav glumac, glumica ono sam trebao da snimam :D

Reise
06.09.2017, 21:13
Ja sam odrastao uz Shylu Stylez, majstor svog zanata. Phoenix Marie isto kida. :D

bici
06.09.2017, 21:22
Kayden Kross.

ACM Dejan
06.09.2017, 21:38
p/BYhWh81FKO_p/BX0o3qMlXBop/BXBNd5hlZUdp/BWLX7bGF4hop/BVDV0WSFY9p

Bane je
06.09.2017, 21:51
p/BYhWh81FKO_p/BX0o3qMlXBop/BXBNd5hlZUdp/BWLX7bGF4hop/BVDV0WSFY9p

Prva riječ koja mi padne na pamet kad vidim ovakvu ribu... 'IMLEK'

Reise
06.09.2017, 21:56
Evo jedna učiteljica, '96 godište, Violet Starr.

http://hardxxxerotica.com/8thstreetlatinas/wp-content/uploads/sites/12/nggallery/violet-starr1/violet-starr.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/cc/06/ae/cc06ae33b96ae1033ac4f21c0849022e.jpg
http://ilarge.lisimg.com/image/13735886/1040full-violet-starr.jpg

Ser Deni ®
06.09.2017, 22:40
Mandingo massacre 7 sa Riley Reid, dobio oskara za tu vrstu filmova :D

E gledam na insta Riley i tamo kači fotke sa dečkom kao hvala ti za sve i podršku i ovo i ono. Kako on posle Mandinga ulece klizeci ne znam [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

l1m4r
06.09.2017, 22:43
Ovde sve ludo. Majko moja.

:vinjaksmajli:

p4p1
07.09.2017, 00:14
Alexa Pearl, drži privatne časove

p/BXQcIKRgnqx

p/BYL8lhEghyl

https://www.instagram.com/alexa.pearl/

Lord Gangarić
07.09.2017, 06:08
Alexa Fawx, moja omiljena old skul učiteljica :sram:

p/BVLLuNHgg6L

p/BVNDvU0gkr5

p/BVA5NMEgSYj

p/BVs59NeAp80

Lord Samuraj
07.09.2017, 06:13
Evo jedna 92.

p/BVodns7BYqH

p/BRuWAbnho49

Lord Gangarić
07.09.2017, 06:27
Mia bomba :) Šta rađa majka Bugarska :cheers:

Lord Samuraj
07.09.2017, 06:29
Mia bomba :) Šta rađa majka Bugarska :cheers:

Balkanka znaci. Lijepo. Podstakli ste me da istrazujem malo. Svaka cast na poznavanju materije tebi i jos nekim ovdje. :hat_1:

Lord Samuraj
07.09.2017, 06:49
Moze li ova Gangaricu? :cf:

p/BWYRqYAj2MH

p/BVYQeIFDZGj

Lord Gangarić
07.09.2017, 07:07
Kačao sam Bruklin na početku teme čini mi se, dobra tetka :sram:

弱肉強食
07.09.2017, 10:12
Aj može jedna lepa da bude, sve neke krševe kačite sa balonima. Dajte neku lepu. :D

Lord Gangarić
07.09.2017, 10:23
Aj može jedna lepa da bude, sve neke krševe kačite sa balonima. Dajte neku lepu. :D

https://www.youtube.com/watch?v=9iv2PBqdTEM

Bane je
07.09.2017, 10:43

https://forum.bjbikers.com/uploads/monthly_2017_09/10982359_928704233827534_561452325847767337_n.jpg. e162f9ec828bd71433b1a37bfdf6b4e8.jpg

Carcosa
07.09.2017, 12:08
Balkanka znaci. Lijepo. Podstakli ste me da istrazujem malo. Svaka cast na poznavanju materije tebi i jos nekim ovdje. :hat_1:

Mia Malkova nema nikakve veze niti sa Bulgarijom niti sa Balkanom. Cistokrvna americka platinum bomba.

colke995
07.09.2017, 12:16
Rumunke su opake. Evo dve. Jedna uciteljica zivota, jedna glumica.

https://i.pinimg.com/originals/b7/5b/ca/b75bca3602a92471652f536612f5fdcd.jpg
https://i.pinimg.com/originals/6d/86/b7/6d86b7303f9795054e2a53ad348cac4d.jpg
https://i.warosu.org/data/fa/img/0098/44/1431873957658.jpg

Cuvena glumica iz filma Rush.

http://soymotor.com/sites/default/files/styles/mega/public/node_gallery/rush-marlene-lauda-alexandr.jpg?itok=OiAvy7t5
http://68.media.tumblr.com/609cc96c4d6538b67ea9e016d2656881/tumblr_inline_n87uacn5q91swxl6f.jpg
https://i.ytimg.com/vi/kxdRDiDF5EQ/maxresdefault.jpg

Lord Gangarić
07.09.2017, 12:25
Mia Malkova nema nikakve veze niti sa Bulgarijom niti sa Balkanom. Cistokrvna americka platinum bomba.

Bugarka je brate, rođena je u Americi u ali su joj roditelji Bugari :)

Carcosa
07.09.2017, 12:25
Rumunke su opake. Evo dve. Jedna uciteljica zivota, jedna glumica.

https://i.pinimg.com/originals/b7/5b/ca/b75bca3602a92471652f536612f5fdcd.jpg
https://i.pinimg.com/originals/6d/86/b7/6d86b7303f9795054e2a53ad348cac4d.jpg
https://i.warosu.org/data/fa/img/0098/44/1431873957658.jpg

Cuvena glumica iz filma Rush.

http://soymotor.com/sites/default/files/styles/mega/public/node_gallery/rush-marlene-lauda-alexandr.jpg?itok=OiAvy7t5
http://68.media.tumblr.com/609cc96c4d6538b67ea9e016d2656881/tumblr_inline_n87uacn5q91swxl6f.jpg
https://i.ytimg.com/vi/kxdRDiDF5EQ/maxresdefault.jpg

Angelica Black i njen tattoo :)

Carcosa
07.09.2017, 12:28

Melissa Ann Murray, a Bugarka? :) Irsko poreklo, znaci cistokrvna USofA krstareca raketa :) To Malkova je uzela jer zvuci istocnoevropski, a trenirala je gimmastiku (sto se, jelte, i vidi) :)

Lord Gangarić
07.09.2017, 13:05
Mamicu joj prevarila me :D

弱肉強食
07.09.2017, 13:11

Hahahahahahhahaah najjači post ovaj i sledeći kad si skapirao da te prevarila. Život ti je uništen. Živeo si u zabludi, mislio si da osećate isto jedno prema drugome. Ali Bugari uvek sa ledja, tako je ova mala wanna be Bugarka tebi.

Ne znam kako će se Gang oporaviti od ovoga, držimo mu palčeve. Verovatno je kupio litru vinjaka neku pljeskavicu i gleda kompilaciju golova Žirua dok lista njegove slike. Plače i jede junk food. I za telo ga više boli k.

Pray for Gang

Lord Samuraj
07.09.2017, 13:32
Melissa Ann Murray, a Bugarka? :) Irsko poreklo, znaci cistokrvna USofA krstareca raketa :) To Malkova je uzela jer zvuci istocnoevropski, a trenirala je gimmastiku (sto se, jelte, i vidi) :)

:ok:

Da li smo pronasli veceg znalca od Gangarica? Moramo neko testiranje da uradimo. :biggrin:

Lord Gangarić
07.09.2017, 14:44
Lepo je meni deda rekao nikad ne veruj Bugarima :angry:

Vanja #66
07.09.2017, 15:13
https://en.wikipedia.org/wiki/Mia_Malkova

Mia Malkova (born July 1, 1992 Palm Springs, Calfornia, United States -) is an American pornographic actress.

Slabo Gangariću, jako slabo... Nemoj dopuštati ovakve propuste sebi više, izgubiđeš teško stečeni autoritet...

Uh, ček

:ok:

Da li smo pronasli veceg znalca od Gangarica? Moramo neko testiranje da uradimo. :biggrin:
Jbg, već je prekasno Gangariću...

Princoni Snow
07.09.2017, 15:48
http://www.youtube.com/watch?v=0W5Kf3M02Sw
Vica Kerekes
:cf:

Lord Gangarić
07.09.2017, 16:04
https://en.wikipedia.org/wiki/Mia_Malkova

Slabo Gangariću, jako slabo... Nemoj dopuštati ovakve propuste sebi više, izgubiđeš teško stečeni autoritet...

Uh, ček

Jbg, već je prekasno Gangariću...

Slabe su ti provokacije, znam da možeš brže jače i bolje. Na kraju krajeva pusti me da se malo iživim pa posle izbriši ::)

Carcosa
07.09.2017, 17:01
Ma kak'i, nisam ja Gangaricu ni do koljena, nego Miu i Evu ne dam niko da mi dira :) Lordu sportski pruzam ruku, iako ne sporim da imam staz i predznanje :) Ali posto klevece i podmece za Bugarsku ("muchki provokator"), morao sam da reagujem, jer je Mijica suho zlato netaknuto (dobro, taknuta je, al nemoj da cepidlacimo sad):cheers:

Vanja #66
07.09.2017, 18:20
Slabe su ti provokacije, znam da možeš brže jače i bolje. Na kraju krajeva pusti me da se malo iživim pa posle izbriši ::)
Slabo je to buraz, ovako u globalu, što se kaže... Al kak'a je godina - dobro je!

Lord Samuraj
08.09.2017, 11:04
94. :cf:

p/BYhM9tbA-xF

p/BYJh-z8Aqm5

Knipex
08.09.2017, 12:10
Anissa Kate 87` francuska "glumica", imala je i ulogu uciteljice :biggrin:
http://www.anissa-kate.com
https://www.instagram.com/anissakateoff/

p/BYG90-PhJ1Zp/BQF7ldigMKC
p/BNfNEU8Ah59p/BLQy-eAAAmqp/BMcHEOaAjRKp/BYQsrxWBoF7p/BUma7iwBX5Np/BWSArBahEKw

Nerealan
08.09.2017, 20:24
Ne znam ko je, ali je brrutalna
p/BYqve1eANZs

p/BYgU782AruA
p/BVCriq3g7-M

p/BX6rUwRlmT6
p/BXyrQT0FCAt

Lord Gangarić
11.09.2017, 08:21
Remy LaCroix po meni najlepša učiteljica :sram:

p/BOkTgnngBoW

p/BJyzRKwgNF7

p/BDCmH4NzYVA

p/m6oNsoTYd9

Nerealan
11.09.2017, 08:54
I onda se pitaju što izumiremo kao nacija. Pa zato što nemamo učiteljice

p/BPGShbalEzF
p/BX3F4MbhqKY

p/BYOETY3Ab4n
p/BGyeV3vO1bW

p/BYyBqcunUvH
p/BNMOnT2A-Nq
p/BU9Vmo8B6SE

Carcosa
11.09.2017, 10:34
Remy LaCroix po meni najlepša učiteljica :sram:

p/BOkTgnngBoW

p/BJyzRKwgNF7

p/BDCmH4NzYVA

p/m6oNsoTYd9

Jeste lorde, ali otisla je u penziju. Kuku nama, ko ce omladinu da nam obrazuje...

Lord Samuraj
11.09.2017, 10:46
Jeste lorde, ali otisla je u penziju. Kuku nama, ko ce omladinu da nam obrazuje...

Odakle je ona porijeklom? :cf:

Lord Gangarić
11.09.2017, 11:11
She is of Filipino, German and Portuguese backgroun

Znači nikada ne bih pogodio :) Devojka ne da ima neku specifičnu genetiku, ima 30 godina a izgleda kao da ima 16 :blush:

Lord Samuraj
11.09.2017, 11:17
To je zbog Filipinskih gena. Zato je i malena dosta. :cf:

Lord Gangarić
11.09.2017, 11:19
Da veoma moguće :) Opasno je to mešanje gena i stvara neverovatne lepotice. Evo sam primer Barbados i okolinu gde su se mešali robovi iz Azije,Evrope,L.Amerike vekovima sada proizvodi najlepše ljude na svetu :)

Carcosa
11.09.2017, 11:36
Odakle je ona porijeklom? :cf:

Odakle god da je - neka joj je alal :)

Lord Samuraj
11.09.2017, 11:44
Evo jos jedna uciteljica. :cf:

p/BXiur3XgNG6

p/BGXoXJ6MhRD

Bane je
11.09.2017, 11:55
Evo jos jedna uciteljica. :cf:

p/BXiur3XgNG6

p/BGXoXJ6MhRD

Kakve su ovo oči? Neka svijetlo siva boja.

Lord Samuraj
11.09.2017, 12:04
Kakve su ovo oči? Neka svijetlo siva boja.

https://i.pinimg.com/originals/57/2b/9d/572b9d13ec085687b53b7daec5b82996.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CxwXlT3VQAAkE5h.jpg

Lord Gangarić
11.09.2017, 13:56
Lana boginja. Prosto ne možeš da se ne zaljubiš u ove oči :sram:

Mr. Wolf
11.09.2017, 15:17
Ajde da se od ove teme ne pravi porno tema, ima drugih foruma za takve stvari, a imate i PP.
Bez ovakvih komentara i slika (bez obzira što je cropovana) ubuduće!

Lord Aleksoni
11.09.2017, 16:12
Cenzurišu nas i u ovoj svetoj temi braćo :(:cry:

Carcosa
11.09.2017, 16:39
Nisam video sta je u pitanju, ali realno, Wolf je u pravu. Slazem se da ova tema treba da bude mesto gde se zenska lepota uzdize na pijadestal, a ne spusta na razinu jednog objekta. Zato ne dajte braco niske strasti da vas nadvladaju!

Lord Gangarić
11.09.2017, 16:39
Pravda za Lanu hahaha :D

Brate mili što volim ovakve oči ovo je neverovatno, Josefine Forsberg

p/BYyoRlxFYOP

p/BY3xvwJF24-

p/BYpmY35lyMZ

Jax Teller
11.09.2017, 16:41
Pitao sam prolaznike plave oci gdje su, ja bogatstvo nudio sam za njenu adresu... :biggrin:

Šerif Konjević

Lord Samuraj
11.09.2017, 17:06
Cenzurišu nas i u ovoj svetoj temi braćo :(:cry:

Ko je to i sta postavio? :biggrin:

Neka posalje na pp. :cf:

Nerealan
11.09.2017, 17:25
Bez ovakvih komentara i slika (bez obzira što je cropovana) ubuduće!

"Svako vidi ono što želi da vidi"
....

Vanja #66
11.09.2017, 19:20
http://www.sportklub.info/forum/group.php?do=grouplist

Obzirom da je ova tema javna i vidljiva široj javnosti, topla preporuka je da napravite privatnu mušku grupu u kojoj bi se moglo dublje i temeljnije diskutovati o raznolikim talentima učiteljica života. Privatna grupa podrazumeva da njen autor deli pozivnice odabranim članovima, dok ostali članovi ne mogu videti njen sadržaj...

https://media.tenor.com/images/4185b53d71c0d7e7995f51aee3c6cbcd/tenor.gif

Lord Gangarić
11.09.2017, 20:29
Ponovo plavooka, šteta samo što se uništila ovim plastičnim operacijama meni je bila mnogo lepša pre njih. Megan Fox

p/BFUFSJFGJj0

p/7wGINNGJlf

p/BR6mN-Bg2lV

http://2.bp.blogspot.com/-r87-qQsP584/VAo5Kbwmt_I/AAAAAAAAApY/x4LgnqP8PjQ/s1600/megan-fox-body-3.jpg

Bane je
11.09.2017, 20:34
Vanja nije ti ovo loše, mogli bi kačimo xxx stvari.

A Megan Fox... Moja nikad prežaljena ljubav.. Iako je drugom rodila troje đece, ja je i dalje čekam i nadam joj se.

Lord Gangarić
11.09.2017, 20:41
Bane brat legenda neviđena :D Moramo to napraviti samo zbog tebe :D

Победа
11.09.2017, 20:44
Рачунајте и мене за ту групу :D

Bane je
11.09.2017, 20:48
Uručićemo pozivnice Olji, Mari i Bojani. Pa one kako hoće!

Lord Gangarić
11.09.2017, 20:52
http://www.sportklub.info/forum/group.php?groupid=77

Evo grupe prijavljuj se ko hoće, moram samo izvaliti kako funkcioniše pošto nisam nikad baratao sa istim :D

Scouser
11.09.2017, 20:54
Moras ti poslati invite.

Lord Gangarić
11.09.2017, 20:56
Poslao sam invite vama, ko još hoće nek baci pm :)

Rossonero
11.09.2017, 20:59
Cekam pozivnicu. :D

ACM Dejan
11.09.2017, 21:00
p/BYWVZW0nZERp/BYWTLMAnn_9p/BYHURZDH_JDp/BXgBLiHn66op/BW_LSRPnQrsp/BWqzA3_Hqxx

Lord Samuraj
11.09.2017, 21:02
Moze. :cf:

Lord Gangarić
11.09.2017, 21:02
Hajde ko nije u grupi nek proveri grupu i nek mi kaže dal može da vidi diskusije ili su sakrivene ako nisi u grupi

Bane je
11.09.2017, 21:03
Poslao sam invite vama, ko još hoće nek baci pm :)

Brate ne može ko hoće... Uvaliće nam se kakvi špijun pa smo ga na.ebali.

Ves
11.09.2017, 21:05
Ne sjećam se ko je postavio i kad, al ovo je najbolje što sam našao na ovoj temi a da predhodno nisam znao za to. I kontam da je fer prema novim članovima da se s vremena na vrijeme obnovi gradivo. :biggrin: Btw, poziv za tu novu stranicu neću odbiti ( mada sumnjam da ću ga dobiti :biggrin: ) .

https://www.youtube.com/watch?v=Q6omsDyFNlk

Bane je
11.09.2017, 21:17
Sjećam se ovog spota... Bio sam u osnovnu školu, znači prije jedno 16,17god.

https://youtu.be/P3uhPQZpjFg

Lord Gangarić
11.09.2017, 21:44
Explicit verzija ove teme nije dozvoljena od strane administracije tako da nema ništa od nje, vraćamo se ovde i sve radimo prema propisima :)

Lord Gangarić
11.09.2017, 21:50
Evo jedna samo za braću Indigaru i Casiragija :D

p/BV-jSNDFWiJ

p/BYaYwl3H4nB

p/BXaY7k3lilB

p/BWIL9Ixl5ac

Rossonero
11.09.2017, 21:52
Dajte nesto blondeeeeeee :sram:

Lord Gangarić
11.09.2017, 21:57
Može li ovo :) ?

p/BW5bhtFBcr9

p/BUM4esAhci3

p/BRwdpK7hdZG

p/BPDcC10DfgV

Bane je
11.09.2017, 21:57
Dejane ova tvoja je top, jes da je puna silikona ali joj baš dobro stoji.
Liči na onu najmlađu Karadashian - Jenner.

Rossonero
11.09.2017, 22:03
Charlotte :inlove:

Scouser
11.09.2017, 22:06
Clair Holt, glumica. Nije "bomba", ali meni je prelepa.

p/BDt2UFWF9dh
p/BVF5n4TFBHh
p/BUcaQETFIgu
p/BO50WvwjTQr

Charlotte McKinney, glumica.
p/BTShxiPBV7H
p/BXoDuZ4hCuP
p/BYj0x3phxuH

Scouser
11.09.2017, 22:07
Gang me pretekao. :biggrin:

Rossonero
11.09.2017, 22:10
Ponavljamo gradivo. :biggrin:

Ves
11.09.2017, 22:16
Mnogo se razlikuje od ovih vaših konkubina, al meni savršenstvo! :sram:

p/BRkXG5iBQuK

Rossonero
11.09.2017, 22:20
https://www.youtube.com/watch?v=mrm7JXPrE9E

Scouser
11.09.2017, 22:23
Eugenia!
p/BQiMF6EhiXN
p/BQ1zg98gxwc

Bane je
11.09.2017, 22:35
Mnogo se razlikuje od ovih vaših konkubina, al meni savršenstvo! :sram:

p/BRkXG5iBQuK

Sad mi pade na pamet kad viđeh Natali.

Ove što kačimo su dobre sam za onu rabotu.

Jel ima neka od javnih ličnosti, koja vam se čini da je ok, koja može da ponudi još nešto osim tijela..

Od stranih bih izdvojio Natali i Jennifer Aniston.

Od domaćih: Hm, možda Jovanu Joksimović, Anu Kokić, Slobodu Mićalović

Победа
11.09.2017, 22:37

Jel ima neka od javnih ličnosti, koja vam se čini da je ok, koja može da ponudi još nešto osim tijela..

Одмах репутација, истог тренутка сам помислио на Џенифер Анистон.

Scouser
11.09.2017, 22:54

Zenio bi je, iako mi je 22.
p/BYwNKkulGS1
p/BYgyBSUFA_0

Ves
11.09.2017, 22:56
Meni se Dženifer baš nikako ne sviđa. Možda u filmu Horrible Bosses, al jedva. A od domaćih svakako Marija Vicković. Imao sam zadovoljstvo da je upoznam, lijepa, zgodna, talentovana, duhovita itd. Mh!

http://iv1.lisimg.com/image/5382377/640full-marija-vickovic.jpg

Miletić
11.09.2017, 23:18
Za zenidbu recimo Ema Votson ili Dzenifer Lorens, od domacih ne znam, morao bih da razmislim... a za izbegavanje definitivno Natasa Bekvalac :biggrin:

Scouser
11.09.2017, 23:20
Za zenidbu recimo Ema Votson ili Dzenifer Lorens, od domacih ne znam, morao bih da razmislim... a za izbegavanje definitivno Natasa Bekvalac :biggrin:

Meni su obe overrated do bola. :D

Miletić
11.09.2017, 23:35
Meni su obe overrated do bola. :D

Nisam ja rekao da su savrsene, daleko od toga, kacio sam ja ovde zene koje smatram savrsenim fizicki... Vec je Bane rekao da predlozimo neke koje mislimo da mogu da ponude nesto vise od samog fizickog izgleda a one vaze za najprizemnije zenske poznate licnosti i pritom mi deluju obe inteligentno, zenstvene su i cenim da su kulturne... Zato sam naveo njih

Eto mozda jos Bela Hadid