Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 3 - Motul Grand Prix of Japan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto 3 - Motul Grand Prix of Japan



    6 levih, 8 desnih krivina
    Najduži pravac: 762m
    Najbrži krug: Kent 1'56.555

    U Moto 3 kategoriji se posle Aragona ništa nije promenilo. Razlika između Kenta i Bastianinija je i dalje 55 poena, 4 trke pre kraja.
    Britanac je vozio pomalo rezervisano, što se donekle i očekivalo. Dovoljno je iskusan da zna da je sada najvažnije da zadrži prednost koju ima. Sa druge strane, Bastia je vozio na limitu. Do sada sam ga hvalila zbog toga što nije previše grešio, bez obzira na svoje godine. Međutim, na Aragonu je napravio glupost koja je i Bindera koštala podijuma, dve krivine pre kraja.



    OK, imamo razumevanja, mlad je i još uči. Ako je pametan, kao što mislim da jeste, izvući će pouku.
    Srećom po šampionat, a nažalost po Kenta, i Britanac je napravio grešku i nije iskoristio Bastianinijev poklon.
    Kako je na trenutak sa sve motorom poleteo u vazduh, stao mi je dah.







    Ipak, mislim da će se tokom naredna tri vikenda Kent okititi titulom. Sada mora da stegne zube, udahne duboko i napravi taj jedan, odlučujući korak. Lakše reći nego učiniti. Svi su oni ljudi od krvi i mesa i trema je sigurno prisutna.
    O raspletu se neće pitati samo Bastia i Kent. Ima mnogo dobrih vozača koji mogu da se umešaju i da im otkinu dragocene bodove.



    Oliveira je ove godine vozio po prinicipu toplo-hladno, ali uvek je jedan od kandidata za pobedu, kao i Fenati. Binder je solidan, Vazquez takođe.

    Uvek naglašavam da su Moto3 trke možda i najuzbudljivije. Momenti kada se sedam,osam vozača bori za pobedu su prava poslastica za sve ljubitelje ovog sporta.
    Radujem se tripl-vikendu iz snova i jedva čekam da najmlađi i najluđi vozači označe njegov početak!!!

    Last edited by nb_korac; 07-10-15, 09:15.
    sigpic

  • #2
    Totalna ludost ako šedne na motor da vozi.
    Iskreno se nadam, da neće jer bolje sačekati da noga koliko toliko oporavi no da vozi i ne daj bože da opet padne i još više nagrabusi.


    Comment


    • #3
      29

      Idi kući, ljeći se...

      Comment


      • #4
        Haha Dule slatko si me nasmejao. Sta ce trudi se, makar nije izleteo.

        Kent se opasno muci i to mi se nikako ne svidja, ali zato Antonell,i Bastianini i Fenati voze bez problema, jesu izletali ali ih to nije omelo u postizanju dobrih rezultata.
        Inace, ovo je Fenatiju prva pol pozicija
        sigpic

        Comment


        • #5
          Nije izlećeo a kad na trci tresne, biće njemu.
          Bas nepotrebna odluka.
          Daj boze da protekne sve kako treba, pa boda ne osvojio.

          Comment


          • #6
            WUP je odlozen zbog kise i magle, najvise zbog nemogucnosti medicinskog helikoptera da uzleti...
            Fabio nece voziti danas!
            Navarro i Oliveira su dobili kaznene poene u vidu pomeranja 3 pozicije unazad.

            Moto 3 trka ce biti poslednja na rasporedu danas!
            Izmena trka ce poceti u 12h po lokalnom vremenu i bce vozeno 13krugova!

            Cestitke Antonelliju, Oliveiri i Navarru
            Kent i Hanika izneverovali, dobro pa se nisu pokupili zajedno. Steta za Bindera, a Fenati vec standardno gresi u trkama.
            Last edited by Brana; 11-10-15, 05:41.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Bravo Nikolo, pokidao je.

              Kent i Bastia razočarali totalno.
              Veeelika šteta za Loia a i Isaka.
              Sve u svemu, dosadna trka.

              Last edited by Dule Krtola; 11-10-15, 05:51.

              Comment

              Working...
              X