PDA

Pogledati punu verziju : NHL SEZONA 2015-2016

powerslave
24.09.2015, 23:47
Evo nove teme... Predsezona je vec pocela, a vrlo brzo pocinje i nova sezona.

Necu pisati nikakvu najjavu za sezonu... volio bi da to odradim kako valja, ali nikako nemam vremena za taj detaljniji uvod... i onako nece niko procitati :biggrin:

Veceras cu prvi put da pogledam taj novi 3v3 OT... citao sam da nije bilo lose tokom prve dvije noci. Bas me interesuje na sta ce to da lici tj. kako ce timovi da se postave u toj situaciji :)

Jedno zapazanje od sinoc, Tatar i Richards odlicno saradjuju i volio bi da budu u istoj liniji kad pocne sezona. Onaj prvi gol sinoc :wthy:

Ricma
25.09.2015, 06:40
Jel se ove godine necemo vise patiti strimovima?:cf:

powerslave
25.09.2015, 17:34
Hahahaha ja znam ko nece :biggrin:

Nego, posto cu biti na Floridi neko vrijeme, eto prilike da se ode u Sunrise(to ce mi biti bas blizu) kad bude gostovao DET. Da se ispostuju momci i taman da vidim i Jaromira u akciji :)

powerslave
28.09.2015, 21:55
Maricu, da li da ocekujemo nekog navijaca LA ovdje? S obzirom da je Srbin otisao tamo, bice novih ovdje sigurno :D

Ricma
29.09.2015, 09:46
Ja uglavnom ocekujem da vodimo dijalog.:cf:

Kad nije bilo puno navijaca Bostona, nece ni LA.

Iz prva sam mislio da je neko iz Evrope potpisao za LA, a onda se setih da je Lucic tamo.Imace vece sanse za titulu tamo nego da je ostao u Bostonu, mozda se tek ukljuce kada pocne PO.Ne sumnjam da ce tada blic, b92 i drugi srpski mediji da pisu vise o njemu.:biggrin:

powerslave
29.09.2015, 21:37
Vracu se Kings-i u PO 100%. A Lucic ce vjerovatno zavrsiti u prvoj liniji sa Kopitarom i Gaborikom jer sa njima dvojicom moze najvise stete da napravi. Ako se tu ne pokaze, vjerovatno ga sele u trecu liniju.

Ovi nasi sigurno ne mogu da osvoje, ali imam osjecaj da ce imati dobru sezonu i da mogu i dalje od te prve runde PO-a. Normalno, uzima se u obzir zagarantovano ucesce u PO je li :biggrin:

Daj Blashill-u dvije sezone, pa ces da vidis sta je tim :) Polovina su "njegova djeca" a imaju karijere pred sobom, a vec znamo da su "on the same page" sa Blash-om i da su se svi dobro pokazali kad ih je on vodio u GRG. Ta ce omladina da raste zajedno kao tim i za dvije-tri sezone, bum Stanley se vrace u Detroit! :)

AIRBORNE
30.09.2015, 01:05
Voleo bi da nekako ispratim sezonu ali ne znam kako od svih obaveza. Slave jesi li ti tamo, sta kaze narod ko osvaja? ::)
MaricRicma Kako to bez strimova ove godine? :) Pozz

powerslave
30.09.2015, 01:25
Upstate NY - citaj 95% ljudi koji prate NHL navija za NYR, a ovaj ostatak(uglavnom ljudi koji dolaze iz komsiluka) za Bruins :D Mada su ljudi ovdje ludi za bejzbolom i fudbalom... vecini se j*be za hokej a pogotovo kosarku :D Tako da ako pitas ove mjestane, NYR naravno :biggrin:

AIRBORNE
30.09.2015, 01:54
Znaci ribu vodis na hokej ako izvisis za ulaznicu fudbala i bejzbol ::) Hokej je bar tri puta lepse gledati uzivo nego preko TV-a
al` jbg. mi svi osim tebe nismo tamo. ::)

powerslave
30.09.2015, 05:47
Prvo pravilo kad je Upstate NY u pitanju: Ribu ne vodis na utakmice :D Ribu vodis na jezero(boat ride) ili na Country fest :D

Salu na stranu, Bejzbol je No1 ovdje bez dileme, ali kad krene fudbal, sve zaborave :D Dobri, stari NHL niko ne j*be dva posto... Samo ovi Kanadjani arogantni sto su dosli kao turisti. Upstate je mjesto gdje zive oni tvrdokorni, old school Ameri. Sto znaci pick up, kosulje, country, rednecks itd

Ali ako odes u NYC, tamo je druga prica. NYR su glavni. Jenkiji su popularni ali kad je City u pitanju, ne mogu se ni primaci NYR. King Henrik bulji u tebe sa svih mogucih bilborda.. otac reklamira sve zivo. Mogao bi da se zakunem da je vise zenskih fanova hokeja u drzavi NY, samo zbog njega :D

Sent from my LGL34C using Tapatalk

AIRBORNE
30.09.2015, 14:58
Znaci i popularizacija hokeja sa Zan Klod Van Damom je propala, eh steta. ::)

powerslave
30.09.2015, 23:55
Jbg, sve zavisi od regije. Ja sam zaglavio ovamo gdje caruje MLB :D

Nego, mesecini da ce Tampa lagano da prekuca ligu ove sezone. Naravno, to ne mora da znaci da ce bas oni uzeti Kup ali opet cu ponoviti ono sto sam rekao prosle sezone za njih, sigurno najuzbudljiviji tim za gledanje. S obzirom da ne volim Cikago, i da je moj tim jos zelen za Kup, TBL je moj pik. Imaju najbolju prvu liniju i ako se mnogi nece sloziti sa mnom... ali mislim da su Palat, Johnson i Kucherov svima objasnili prosle sezone. Jonathan Drouin bi trebao da ima veliku sezonu i nadam se da ce igrati krilo Stamkos-u. Ceka se i Vladislav Namestnikov. I njemu je vrijeme za sledeci korak. Sjajna ekipa.

powerslave
01.10.2015, 07:44
Reakcije navijaca PIT-a sa njihovog foruma nakon onoga sto su vidjeli veceras

"I'm a huge Dylan Larkin fan. That guy is insane, and he's Detroit born, UofM developed, and Detroit drafted. Great story with him."

"Wings are going to be elite again real soon. I'm wowed at their youngsters. Wish we could draft and develop like that."

"Mrazek looks good tonight. I feel like he always plays well against us."

"Larkin is ****in awesome."

"Larkin is legit, wow."

"The Wings look REALLY fast to me and that is causing a lot of issues in the nz and getting to loose pucks."

"Larkin is a beast."

"Holy great work by Mantha, 1v 5 and he got the pass across."

"Mantha's gonna be damn good."

"Holy crap the kids put a red-behinded beatdown on us!"

And probably the one that sums up the overall feeling on their board tonight:

"The real depressing thing is that Detroit has probably the closest post season record to the Pens over the last 10 years. They won it a year earlier than us, but they were last in the finals the same season we were. And now they are reloaded with a bunch of new kids, about to be contenders for another decade. And we have eleven 28 year olds and nothing behind them."

powerslave
01.10.2015, 20:02
I evo ih opet ovi cirkusanti iz TSN-a sa njihovom top50 listom koja je, kao i uvijek, sastavljena od strane vrhunskih strucnjaka koji su sve igrace detaljno analizirali. Ja i dalje ne vjerujem da se u hokejaskoj javnosti ovoj posranoj listi daje toliko znacaja.

http://www.tsn.ca/crosby-no-1-for-sixth-straight-year-on-tsn-s-top-50-list-1.368712

Datsyuk je propao ispod 20. mjesta, a Zetterberg zauzima zavidno 47. Ali jbg, "The Choosen One" koji jos nije odigrao ni minut u najjacoj ligi na svijetu se nalazi na 37. mjestu :krsta: pa mu tako, izmedju ostalih, u ledja gledaju provjereni majstori kao sto su Nash, Hossa, vec pomenuti propali Zetterberg i Henrik Sedin koji je jedva uspio da zadovolji kriterijume ovih strucnjaka i da se vrati na listu kao br 50 jer prosle godine nije bio dovoljno dobar da se nadje na istoj. Naravno, ona splacina od brata mu vjerovatno ne bi uspio da se ugura ni u prvih 100. A "onaj drugi klinac" za kojeg se vjerovalo da je ista klasa kao "odabrani" ipak nije, jer vidi nema ga na ovoj listi. Zasto zaboga?

Kad sam vec kod strucnjaka, valja pomenuti da je generalno misljenje da je napokon doslo vrijeme da ga Detroit ispusi za PO. Eto tako... kazu eksperti da ovaj tim cekaju nekolike teske sezone, tranzicija jbg. Otisao Babs, starci dotrajali, ova mladjarija jos nije spremna za sledeci korak a Tatar i ekipa jos nisu spremni da preuzmu teret na svoja pleca. Gotovo je... "sve crno bez bijela".

Nego, Datsyuk ce najvjerovatnije propustiti 3-4 nedelje, tako da ga ne treba ocekivati prije novembra. Jbg, nadam se da ce "klinci" to izgurati bez njega.

powerslave
02.10.2015, 23:02
Danny DeKeyser ce propustiti 3-4 nedelje. Ouellet ce veceras igrati sa Green-om koji se vratio :) Helm bi trebao da se vrati u narednih 10-12 dana.

Sto se Cleary nekad ne povrijedi, majku li mu njegovu :D Sto mu ne daju nekakav posao u kancelariji ili bilo kakvu poziciju, samo da ga oce vise maknuti iz tima. Dobar je lik i sve to, ali j*balo majku... Ajde, ajde.. jos ova sezona, valjda, i onda ce morati da se rijese makar trojice ili cetvorice ako misle da zadrze ovu sjajnu grupu golobradih :)

petar84
05.10.2015, 10:10
Prvo, nećete voditi dijalog (jbg, pre kad sam bio student , lako je bilo pratiti sve, sad posao, zena :facepalm:::) )..uglavnom, trudiću se da ispratim i komentarišem ovde, jer realno ni sa kim drugim sem vas i ne mogu da pričam o ovom sportu. Drugo, moram da promenim profilnu jer pomenuti srbin više nije sa nama. Naravno da mi je bilo drago dok je igrao, a ja nikada nisam navijao za LA u bilo kom sportu pa neću ni sada, ali znam mnogi hoce.

E sad, NHL 2015/16....
Nisam mnogo pratio druge timove, više sam se skoncentrisao na Boston koji je u tranziciji sa novim menadžerom.Na prvu loptu kad sam video naše trade-ove, nije mi bilo dobro (bez obzira na salary koji nas je klao), i onda sam se lagano smirivao. Ako je verovati Sweeney-u, čovek vraća Boston na stare staze, onaj stari Boston fizički dominantan, sa čvrstom odbranom, jer smo realno i postali malo fensi u poslednje dve sezone. :D
Ove sezone očukejem ulazak u PO, i veliki pomak od Spooner-a i Pastrnak-a. Sa par iskusnijih igrača, možemo da imamo solidnu sezonu s obzirom da smo u tranziciji.

Tako da sam ovde koliko budem mogao, šteta što nas nema više pa da okuvamo neki fantasy, onda bismo i više pratili stranicu i sve ostalo.

powerslave
08.10.2015, 01:09
Ne mogu da opisem koliko mi je milo sto je sezona upravo pocela! Ne pamtim kad sam poslednji put ovako iscekivao neki sport :D

:nhl: :cheers:

powerslave
08.10.2015, 07:20
Ljudi, ne bih da vam nabijam ovo na nos, ali ne mogu da objasnim kolika je banja ponovo gledati NHL na americkim tv kanalima :D Zakucan sam ispred TV-a vec nekoliko sati. Bukvalno se nista ne propusta :)

Price ce ponovo da slepa MTL i ponovo ce ovaj tim uzeti vise poena nego sto zasluzuje samo zbog njega. Jesu dobili 3-1 ali nije bila lagana pobjeda u pitanju. Ima Babcock dobro da se namuci sa ovim timom naredne dvije-tri sezone. Opet je covjek usao u istoriju veceras jer je zvanicno prvi trener koji je iskoristio novo pravilo - challenge i to uspjesno :)

U Cikagu je odigrana odlicna utakmica. Minut prije kraja je ponisten gol Kane-u pri rezultatu 3-2.. sve je u skladu sa pravilima(glupim pravilima doduse). Da je moj tim u pitanju vjerovatno bi popizdio, ali ovako mi je drago jer su 'Hawks-i u pitanju :biggrin: Svidja mi se ova linija NYR-a Chris Kreider-Derek Stepan-Kevin Hayes. Kreider puca na jaku sezonu. Lundqvist ih je izvukao veceras.

A ovako su komentatori u Cikagu prenosili utakmicu

Jbg, ne igraju Cubs-i svake godine WC Game :D

https://pbs.twimg.com/media/CQwaNZiW8AA40OI.jpg

E ovako se otvara sezona. Dvije sekunde sve im j*bem :D

https://www.youtube.com/watch?v=I3aEuk8U3cs

Malo prije su zavrsili. Sutter upisao prvi gol za novi tim. Oba tima su cesto bila kaznjavana, ali cini mi se da nijedan gol nije postignut tokom PP-a :D Igrao je Sutter kao da je treci Sedin :biggrin: Sabila je ta linija veceras.

Dok ovo pisem, gledam kako SJS razapinju LA. Nisam ovo ocekivao, ali ajde... :D Kakav merak, tek je 01:20... ne moras da osvices ispred ekrana cekajuci utakmice koje se igraju u Kaliforniji :)

Ja se raspisah :) Nisam htio nista da propustim veceras(a jos je sad ludilo oko MLB-a :D ) jer necu moci da gledam utakmice do subote.

:cheers:

powerslave
10.10.2015, 02:57
Tako, tako... samo trpaj! Abby odma udario tri komada :D Larkin, za sad, gol i asistencija na debiju u NHL-u. Bravo mali!

powerslave
11.10.2015, 03:22
Nema, ovo je raj. Preselio sam se na Floridu... imam neku kablovsku na kojoj evo napr sto se tice vecerasnjih tekmi, za svaku tekmu po dva kanala :D Broadcast od strane oba tima.

Odje me kopajte. :biggrin:

powerslave
11.10.2015, 03:32
Pa koji je Z majstor :wthy: Ne mogu da mu uzmu pak.. drzi ga cijelu vjecnost iza njihovog gola i onda pas za Abby-a... bum 4-2!

Lord Aleksoni
11.10.2015, 04:38
Nema, ovo je raj. Preselio sam se na Floridu... imam neku kablovsku na kojoj evo napr sto se tice vecerasnjih tekmi, za svaku tekmu po dva kanala :D Broadcast od strane oba tima.

Odje me kopajte. :biggrin:

:ban:

:biggrin:

powerslave
11.10.2015, 05:02
Veceras 16 kanala samo za NHL. Ne moze bolje. Najbolje od svega je sto ti ni ovi poslednji termini ne padaju tesko :D Evo ova sad sto gledam SJ-ANA pocela prije 20 min, a tek je 23:00 :D

Da ne pominjem da je napolju prijanih 26 stepeni i da mi je preko puta 7-eleven koji radi 24/7 :D

E sad jos samo da se zaposlim... :biggrin:

EDIT: Vidim DAl 3-3 COL u trecem i prebacim na to, reko mozda se pokrpe u OT... COL uvali dva komada u minut...

powerslave
15.10.2015, 01:47
I sta kazu oni strucnjaci? Zetterberg prop'o.

powerslave
15.10.2015, 07:08
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11665417_995918757087110_1782937184605565841_n.jpg ?oh=e4085589d53c44abb68ebe6a3d25235a&oe=562AF626

:ha:

powerslave
15.10.2015, 22:05
Evo liste trenera "spremnih" za dobijanje sut karte :biggrin: Kladionice kazu da je Julien favorit.

Claude Julien, Boston Bruins: 3-2

Darryl Sutter, Los Angeles Kings: 2-1

Todd Richards, Columbus Blue Jackets: 5-1

Mike Johnston, Pittsburgh Penguins: 11-2

Lindy Ruff, Dallas Stars: 6-1

Bill Peters, Carolina Hurricanes: 7-1

Bruce Boudreau, Anaheim Ducks: 11-1

J*balo majku vise ovo sa Franzen-om. Krivo mi je zbog njega, ali daj stavite ga na LTIR i da se spasavamo. Glendening vjerovatno propusta sledecu utakmicu.

powerslave
16.10.2015, 04:35
Jagr omatorio, pa se umorio :D Pocijepao ih je veceras. Jos kad vrati staru frizuru... pakao :D

petar84
27.10.2015, 12:24
Sumnjam da će Julien dobiti otkaz pogotovo posle ovog reseta sa managerom, mada sve je moguće. Uglavnom manageri i vole da promene trenera kad preuzmu funkciju. Ja ne bih voleo da ga šutnu, ipak je do sada uradio žestok posao u Bostonu.

Što se tiče hokeja, počelo je loše, ali se vraćamo. Odbrana škripi žestoko, puno grešaka, i puno golova primamo. Najsvetlija tačka je realizacija PP. ::)

Večeras pada Arizona za prvu pobedu u TD Gardenu. :nhl:

Ricma
29.10.2015, 04:56
Cisto da kazem da je veoma neprijatno da vidim da sve meceve koje je Karolina osvojila su bili protiv Detroita.:facepalm::biggrin:

Ricma
08.11.2015, 10:38
Veceras ce se ispratiti mec protiv Dalasa, dugo nisam gledao Detroit.

nikola_bg
16.11.2015, 02:27
upis na temu

Ward
16.11.2015, 12:26
A mozda je i vreme da Habs-i urade nesto po pitanju trofeja Lorda Stanley-a :D mislim da osvoje :)

Dobro im je krenulo...

Ricma
16.11.2015, 20:49
Ta prica se poteze svake sezone.::)

Ward
23.11.2015, 23:41
Hajde bar do posle All-Star utakmice da vidimo skor pa onda da vidimo formu kasnije :D

Ricma
05.12.2015, 11:51
Nisam ni mislio da cemo biti u poziciji da se borimo za drugo mesto u diviziji.Mada par povezanih poraza i ispod crte si, tolika je razlika u poenima izmedju Detroita i Nju Dzerzija.Odgovara poraz Bostona, veceras dolazi Nesvil ali posto necu da imam pristup netu propustan tekmu.

powerslave
06.12.2015, 03:52
Gasi Predatorse! Larkin... koje je to mudo od igraca sve mu jbm

nikola_bg
06.12.2015, 04:35
nesto ne pratim tampu ove sezone, jel ce moci oni da se uvuku u plejof ?

powerslave
06.12.2015, 09:31
Ne znam boga mi... Oni imaju odlicnu ekipu, ali ova sezona je toliko dobra za sad da bas nikome nije zagarantovano mjesto. Sigurno im nece pomoci to sto se Bishop povrijedio veceras.

Elem, pratim bukvalno svaki minut ove sezone jer ne moram da ostajem budan do kasno ali jbg ne pisem nista jer sam sjebao lap top pa mi je muka sve na tel da kucam. Citam forum redovno, ali se ova tema zapustila :(

powerslave
07.12.2015, 02:17
Patrick Kane... 22 and counting.

Ward
10.12.2015, 14:40
Moze Tampa ali imaju veoma zajeban raspored...moraju da tuku ove sa severa pa makar i daim cupkaju po bod...do all-star utakmice moraju da butu bar izjednaceni po broju bodova sa osmom ekipom u konferenciji...

powerslave
11.12.2015, 04:26
Tako se to radi.

powerslave
12.12.2015, 21:11
Ajde Kane samo jos jedna, da skines onu slinu sa vrha.

petar84
13.12.2015, 12:37
Prati se i ovde hokej, slabo se spava, ali nekako izdržavamo. Ja sam očekivao više informacija od Slave-a, ali dobro, tehnika je zakazala. :D Slažem se da je neizvesno za PO, i retke su ekipe koje već sada mogu da kažu da su sigurni učesnici. Lično, ne vidim Tampu u PO ove sezone, mada će se boriti za 7/8 mesto, i to baš sa mojim Bostonom. Sinoć evropski termin pa se odgledala tekma, 45 min dominacije, i onda teški pad, čuvanje rezultata. sve u svemu, zadovoljan sam za sada sezonom, PP ubijamo, mada smo neke bodove izgubili baš bezveze (CGY), ali vratilo se na nekim drugim utakmicama (NYR, MTL).

Ricma
13.12.2015, 19:41
Gledao sam pre neko vece igrom slucaju Detroit-Montreal, ali sam se ubrzo posle toga prebacio na Arizona-Minesota.Posle sam zakuntao i do pre deset minuta se nisam ulogovao na forumu.

Mislio sam da veceras ispratim Ajlanderse-Nju Dzerzi, ali bicu preumoran.Moguce da necu da docekam ponoc, od winter classica sigurno cu bolje da ispratim nhl, tim pre sto se NFL sezona blizi kraju a nesto me ne privlaci puno ovosezonski NBA.

Ricma
18.12.2015, 16:14
Zahvaljujuci tome sto sam bolesljiv ovih par dana, veceras cu da pogledam Red Wingse.

Ricma
27.12.2015, 10:20
Da uzivamo u ovih par sati na celu divizije, nisam se uopste nadao ovakvom poklonu.:biggrin:Hvala Kepsima i Sejbersima.Jedva cekam petak i WC, ima da prsti izmedju Bostona i Montreala.

petar84
08.01.2016, 13:20
Ljudi prati li se išta? WC je prošao, napušili su nas kao magarce, ali šta da se radi! Malo smo upali u krizicu, a čeka nas težak raspored. :facepalm:

Ricma
08.01.2016, 18:54
Ja gledam malo meceve subotom i nedeljom, ali glupo mi je da sam komentarisem.:facepalm::biggrin:

powerslave
09.01.2016, 07:02
Ja pratim svakodnevno. A isao sam na utakmicu FLA-NSH :) Jbg, jednostavno nisam u prilici da opsirno pisem jer mi je lap top i dalje u kvaru... sta cu kad sam lijen :D
Elem, Boston dosao do br 3.000. Svaka cast!

powerslave
09.01.2016, 07:03
Cisto informativno, kad sam da gledam FL,pivo je bilo 40$... sukurac

petar84
14.01.2016, 15:34
40$ :wall::wall::wall::wall: pa kod nas na Kaćkoj petlji za te pare svašta rade :D:D:D:D

Ricma
18.01.2016, 02:04
http://blabseal.com/rangers/

Koja poezija od strima, picim u HD-u.Sad mi ne pada na pamet da idem na spavanje.:biggrin:Nadam se da nece kratko da potraje.

Go Red Wings!

thesklaos
21.01.2016, 22:32
Pozdrav svima!

Upravo sam se registrovao na forum, i prva poruka će biti u temi NHL. :)

Apsolutni sam amater i jako neiskusan po pitanju samog hokeja, ali mi je pri srcu. Želim da naučim i sva pravila (većinu znam), želim malo da se pozabavim bližom istorijom NHL-a, itd. itd.
Naravno, kladionica me navukla pa sam pročešljao malo po ovoj sezoni. :D

Kapiram da je Čikago aktuelni šampion i prejak i ove sezone, LA ga prati, Vašington kida, a iznenađenja su, bar za sada, Sent Luis i Dalas.

Da li možete malo da me usmerite šta da očekujem u nastavku. Koja ekipa će se probuditi, dokle može Čikago da bude dominantan, koja ekipa je mašina za golove, koja je tvrđa... Ima li pravila? Ukapirao sam da je mnogo i do forme, pa je za očekivati da i poslednji u konferenciji dobije iz vrha ekipu ako ona zapadne u krizu...

powerslave
22.01.2016, 08:18
Jao, jao... kakav gol Charlie Coyle-a.

Sent from my Samsung GALAXY S5.

powerslave
23.01.2016, 19:03
Pozdrav svima!

Apsolutni sam amater i jako neiskusan po pitanju samog hokeja, ali mi je pri srcu. Želim da naučim i sva pravila (većinu znam), želim malo da se pozabavim bližom istorijom NHL-a, itd. itd.

Kapiram da je Čikago aktuelni šampion i prejak i ove sezone, LA ga prati, Vašington kida, a iznenađenja su, bar za sada, Sent Luis i Dalas.

Da li možete malo da me usmerite šta da očekujem u nastavku. Koja ekipa će se probuditi, dokle može Čikago da bude dominantan, koja ekipa je mašina za golove, koja je tvrđa... Ima li pravila? Ukapirao sam da je mnogo i do forme, pa je za očekivati da i poslednji u konferenciji dobije iz vrha ekipu ako ona zapadne u krizu...

Pozdrav i tebi!

U NHL-u nema pravila.. svako svakoga moze da pobijedi :)

Dallas i StL nikako nisu iznenadjenja. Pogledaj kako su igrali poslednjih nekoliko sezona i koga imaju u timu. Problem za obije ekipe je PO tj kako proci prvu rundu.

Chicago je odlicna ekipa. Imaju vrhunske igrace na svim pozicijama i jasno je kao dan da ce opet biti u prici za Stanley Cup. E sad, sto je ljudima koji prate NHL duze godina muka vise od Chicago-a i njihovih "navijaca" i sto vecina nas ne moze docekati da se zaustave... to je vec druga stvar.

Ima dosta ekipa koje su masine za golove samo je pitanje forme i kombinacije igraca tj linija. Svi znamo kako su TBL trpali prosle sezone, a ove isti ti igraci muka ziva.. eto su se i oni trgli napokon.

Washington definitivno najjaci trenutno. Ako Detroit ne moze do titule, onda ce mi biti milo ako oni osvoje jer ovaj tim koji imaju zasluzuje taj trofej. I vrijeme je vise da ga i Ovi podigne.
Naravno, ima tu jos gotivnih ekipa.. napr MIN i NYR :)

petar84
24.01.2016, 14:24
Pozdrav svima!

Dobrodošlica i od mene,

dobro je da nas ima više i da diskutujemo o ovoj temi. Sve što ti je Slawe napisao je tačno, osim što se nas dvojica ne slažemo oko gotivnih ekipa :D ...gore od toga da WAS podigne Stanley-ja je samo da isto učine DET i MTL :D ali to je stvar izbora. Bilo bi dobro da nam kažeš za koga navijaš pa da možemo da te prozivamo kad naš pobedi tvoj ::)

powerslave
06.02.2016, 21:51
Puni do cepa!

powerslave
10.02.2016, 18:30
Sinoc sam pomislio da su se Gretzky i Robitaille vratlili iz penzije :D

powerslave
11.02.2016, 04:37
Odlicno. Jos ga je i PIT popusio :)

powerslave
12.02.2016, 23:51
Veceras da se razvale one smradine iz Colorado-a!

nikola_bg
13.02.2016, 00:05
voleo bi da washington napokon osvoji stenli kup

powerslave
13.02.2016, 03:45
Anze Kopitar... kakav je to igrac.

powerslave
13.02.2016, 08:39
Steta sto Pavel nije koju godinu mladji ili samo da je makar zdraviji... bice nesto od ove generacije definitivno. Neka uce od Henrika i Pavela dok jos imaju tu privilegiju. Kako sabijaju njih dvojica od kako su ponovo u liniji. Vecras je Varlamov bio sjajan inace ne bi oni vidjeli ni bod. Zasto bas onom govedu da damo ovakvu pobjedu... ubili ih, pregazili u svim segmentima i evo pogledaj sta bi na kraju.

powerslave
13.02.2016, 08:43
Jedva cekam onaj Alumni Game. Krvi bi dao da vidim kako McCarty daje Roy-u tri komada. I da opet nasamara Lemieux-a :D

Ricma
29.02.2016, 06:14
Odlicni mecevi u Vasingtonu i Anahajmu, da ovaj yt strim potraje jos dugo dugo i bolje ce da se isprati hokej.

Tampa se poigravala sa Bruinsima u Bostonu, mogli su da budu ubedljiviji.

petar84
29.02.2016, 13:37
Tačno sam znao šta će biti sa Tampom, prethodne dve utakmice smo igrali loše, a dobili ih. Ali nismo morali da primimo golova tako što se naš igrač oklizne :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Dobra je ova fora sa Free game of week, napokon se setili :D

Sledećih 5 utakmica je ključno za Bos jer onda sledi pacifik gde smo standardno očajni, uzmemo bod eventualno.

petar84
29.02.2016, 13:53
Eric u Rangersima, kakva bomba....

powerslave
01.03.2016, 06:59
Dao se naslutiti njegov dolazak u NY. Ja sam clan neke Rangers grupe na FB-u i bgm se tu pisalo o tome i nakon zavrsetka prosle sezone. Ima on jos dosta da ponudi i ovako na papiru je ono sto im je trebalo. Ali je i Carolina prosla dobro, a ko zna... mozda im se on i vrati na ljeto.

Nego, kako mladjani AA obruka Dzonija i druga mu nijemog :D

powerslave
02.03.2016, 06:53
Sto mi je drago zbog Minesote.
Parise-Koivu-Coyle jedna od najboljih linija lige. Rasturili su Kolorado veceras.

powerslave
03.03.2016, 20:23
Gledam ovaj tim Svedske za WC. Pa ovo je mozds i najbolji tim koji su ikad sastavili. Naravno, jos 7 igraca ce dodati na spisak, ali ovih 16 su jaki kao crna zemlja. Gledaj tu odbranu... jao pa na papiru lagano najjaca odbrana turnira. Dodas jos Klingberga i to je to. Ne moze bolje. Jos kad pogledas kakvi su tu sve majstori i puck possesion stil koji oni forsiraju...
Opet je na papiru najjaca ta Kanada j*bena.. ali i oni mogu biti porazeni :)

AIRBORNE
06.03.2016, 13:44
Slave nadam se da smem da napisem nesto, nisu OI hihihi (sala brate).

Zanimljivi dani, Kapitali se izvukose mada dobise dobre batine od Bostona sinoc.
Iskreno Boston imao dobijenu utakmicu ali nasli se zezati sa liderom lige.
Zdeno od junaka do gubitnika i klasicne klade, mada moram da priznam
tako je dobro odvalio Oveckina maaaa za sve pare.Alexsanr sam naleteo na saku :)

Ipak ono sto je meni bio slag to je "gradski derbi" vest kousta :)
Dobili smo ove dzibere (izvinjejne navijacima LA ako ih ima) sa severa.
Tacno smo znali sta hocemo u mecu od prve sekunde. Jedanaesta pobeda u nizu rodjaci aaaa.
Anahajm je to! Uvek znaju kako da namaknu los pocetak sezone. Bilo je i odlicno peglanje,
dobili su malo i po labrnji pored poraza, sve u svemu... prezadovoljan.

https://www.youtube.com/watch?v=ABJ6dBDgf04&feature=youtu.be

Tampa je u opasnoj seriji kao i prosle godine, mekani a rasturaju...
imaju sve a da li ce im se poklopiti ove godine da uzmu Stenlija, videcemo.
Rendzeri takodje jako, jako dobri. Mislim da je Svedsko bozanstvo Henrik van forme
tako da (glupo receno) njegova povreda dobro dodje jer u ovom trenutku
Finac Ranta je bolje resenje za golmana. Dalas imao bas seriju poraza, Rendzeri ih
totalno poremetili... mada imaju srece sto su u po meni slabijoj konferenciji.
Ako je neko gledao mec Dalasa i Rendzera, bilo je jedano nesvakidasnje gledanje snimka da li je gol ili nije.
Bas zanimljiva sezona, Istok mnogo jaci u kompletu ali da li je i jedna ekipa istoka jaca
od Cikaga sa druge strane ???? to je u ovom trenutku bas tesko pitanje a nekako sam blizi odgovoru, NE.

Bas se trudim da ispratim sto vise mogu ali tesko ide zbog termina, obaveza, posla i cega sve ne...
tebi je Slave lakse od tamo to sve gledati... zato ti ne mozes nas Manchester hihihi.
Pozdrav bratu Slave i ostalim na ovaj temi.

petar84
22.03.2016, 15:43
kao što sam predvideo, 0p sa pacifika kao i obično, a trebali su nam.... sad preostaje krljaža do početka aprila. 7 ekipa će se boriti za 6 mesta, ako se podrazumeva da su WAS i NYR već u PO, WAS i teorijski. :nhl::nhl::nhl::nhl:

nikola_bg
23.03.2016, 02:27
ajmo tampa bre :biggrin:

Ricma
04.04.2016, 08:22
Sve ce da se svodi na medjusobni mec izmedju Detroita i Bostona u TD Gardenu.

petar84
04.04.2016, 12:43
Realno da, mada ta utakmica će biti presudna za Det više nego za Bos. Mada se ne zna ništa, Det preostale dve utakmice sa ekipama koje se bore za PO (Phi i Nyr), a Bos sa Car i Otw, sve kod kuće.

Auuu, biće luda sedmica. Žena mi kupila NHL.TV za 4.99$, biće prava šteta da Bos ne uđe u PO.

Eto, kompromisno rešenje za vas, i Bos i Det u PO, Phi out. :D

Ricma
04.04.2016, 13:06
2 pobede bice dovoljne za Detroit, od toga jedna mora da bude nad Bostonom.H2H izjednacen ako sam dobro video, ali Detroit u odnosu na Boston ima veci ROW nezavisno od Filinih rezultata.Pesimistican sam po pitanju tog meca u TD Gardenu, mogu da daju 3-4 gola, ali ce zato da prime 5-6.:biggrin:

Sada vidim da Fila ima tekmu i u nedelju i da bi mogla da izgubi 3 od 4 meca.

petar84
04.04.2016, 15:03
I Bos ako dobije sve tri, ide sigurno. Jako je teško bilo šta prognozirati, po meni čak u nekoj varijanti vidim sve tri ekipe u PO, a NYI out. Dosta loše igraju u poslednje vreme tako da ne bi bilo iznenađenje da ispadnu, imaju TBL, WAS,NYR, BUF i PHI, veoma težak raspored, 5 utakmica 7 dana.

Dan po dan pa ćemo videti.

powerslave
07.04.2016, 04:52
Tako je majku li im njihovu!

petar84
07.04.2016, 13:55
Uf, kakva nezavidna situacija...u očajnoj formi smo, protiv CAR jako loše, PP očajan, puno je Julien mixovao, tražio dobitnu kombinaciju...Rekao sam na početku sezone da ćemo se boriti za 8. mesto i pogodio sam, ali nekako se bojim da ćemo biti prvi ispod crte kao i prošle godine. Ali ajde da sačekamo...:facepalm:

powerslave
09.04.2016, 21:17
E u picku materinu... Sad treba navijati da za one ljige iz PIT-a.

powerslave
09.04.2016, 21:24
U jbt pa vidi ti Boston :D Eee izvini druze, pa mi smo dobri :D Steta sto idemo na TBL.

Ricma
09.04.2016, 21:58
Srecna 25-ogodisnjica svima onima koji slave::)

nikola_bg
10.04.2016, 03:41
cikago - wash finale. ulog 10 evra :biggrin:

powerslave
10.04.2016, 06:42
To je ocigledan pik. How about Detroit-Minnesota :D

Ricma
10.04.2016, 22:21
Vraca se Dacjuk kuci, tuga golema za nas navijace Detroita.Znao sam da on nece petu decenicu da docekaj u NHL-u i da ce poslednje godine profesionalnog hokeja da igra za neki KHL ti, samo nisam ocekivao da ce to doci ovako rano.Ipak ima jos godinu dana ugovora.

nikola_bg
10.04.2016, 23:23
To je ocigledan pik. How about Detroit-Minnesota :D

nista u hokeju nije ocigledno i nema favorita. kad igra najbolji protiv najgoreg tima kvota u kladionici 1.6 pa ti vidi :biggrin:

powerslave
11.04.2016, 06:06
nista u hokeju nije ocigledno i nema favorita. kad igra najbolji protiv najgoreg tima kvota u kladionici 1.6 pa ti vidi :biggrin:
Da, da sve to stoji. Ali isto tako stoji da je WSH prekucao ligu ove sezone i da im golman ima ludacku sezonu kao i to da su im sve linije savrseno funkcionalne. Sa druge strane CHI koji i dalje ima istu tu osovinu koja je uzela 3 Stenlija, imaju najboljeg igraca lige, i jos nekoliko njih koji su u grupi najboljih i koji znaju sta je potrebno da bi se dokopao trofeja sa sve vrhunskim strucnjakom na klupi.

U redu je to da moze svako svakoga da dobije i da se nikad ne zna u ovom sportu. Zato ga i pratimo, je li... Ali ova dva tima su bas glavni favoriti i na papiru i po svemu sto smo vidjeli u toku sezone.

Naravno, uvijek se moze desiti svasta jer je ovo daleko najbolji PO od svih sportova koji se igraju u Sjevernoj Americi.

Pazi kad NYR ruzno izguraju do finala.

nikola_bg
11.04.2016, 14:58
ja bih voleo da tampa osvoji jer za njih navijam duzi niz godina. mada to nije moguce.

voleo bih da uzme Washinghton zbog ovechkina ili mozda detroit. a na zapadu san hoze ili cikago. ostale timove ne podnosim. (mozda nesvil)

AIRBORNE
11.04.2016, 15:13
Mi ulazimo u PlayOff sa pobedom protiv prekucaca lige. Mislim da smo sigurni za finale konferencije sa Cikagom a onda sta Bog da.

petar84
11.04.2016, 15:25
Sačekao sam par dana da mi se malo slegnu utisci od subote, i da se cela sezona rezimira. E ovako...

Relano, sezona je razočaravujuća, ne zbog poraza u subotu već zbog igara tokom cele sezone, nije bilo konstantnosti u igri. Pet pobeda, pa 6 poraza zaredom, donieš CHI, STL, FLO, TBL pa izgubiš kod kuće od NJD, CBJ i CAR, i tako nekih situacija. Boston je ekipa koja je dala najviše golova u prvoj trećini, i na početku sezone je bilo bar 5 utakmica u kojima smo vodili po dva, tri gola razlike i na kraju gubili. Generalno se stiče utisak da je napad bio korektan, ali odbrana je skroz zakazala. Može se tako raći, mada po meni ni napad nije bio na nivou, pogotovo u ključnim trenucima, pre svega mislim da posedovanje paka u trećini, kretanja i svega ostaloga.

Pojedinačno, mogu reći da su Bergeron i Marchand bili na svom nivou, sve ostali toplo-hladno. U tu grupu spadaju Erickson koji je sasvim dobro igrao, ali ja ima utisak da on i ne želi da bude u Bostonu. U grupu toplo-hladno bih još dodao Krejčija, Kruga i Pastrnaka. U odbarni je sevalo na sve strane, niko od igrača nije bio na nivou, od kapitena pa nadalje. Lilles je pred kraj sezone bio osveženje, i mislim da se super uklapa u koncepciju igre, izuzetan igrač. McQuaid, braća Miller, i ostali tanko. A prodali smo i Hamiltona, i Ference-a (još pre), i Boychuk-a, pa i Bartkowskog. Izgubili smo na snazi mnogo, plus još Lučić i Thorton, pa čak i Campbell su mogli bolje nego ovi sada. Prošli manager je posle finala sa Chicagom prodao Seguina, zatim nije uspeo da zadrži ni Iginlu ni Jagr (koji juri Stanley-a ove sezone 66p). Ugrobario je tim sa salarijem i ostavio brljotinu koju novi treba da počisti. Rez koji je Sweeney uradio je bio neophodan, ali katastrofalan po ekipu. Učinci Hayes-a i Beleskey-og (37p) su prosečni, pa i ispod pročenog. npr menjali smo Smitha (50p, 25g/25a) za Hayesa-a (29p). Utisak je da igrači kad odu iz Bostona procvetaju napadački. Navijači pljuju po Rasku koji je ove sezone ispod proseka, ali iz razloga što ga je odbrana uništila.

Može se ovaj tim popraviti mada smo u veoma nezavidnoj poziciji. Za Lilles-a i Stepniak-a smo dali 4 picka, dva iz 2016, dva iz 2017. Imamo dva igrača perspektivna, ali bez PO iskustva, Pastrnaka i Spoonera, što je jako loše za njihov razvoj. Sve su to neke stvari koje komplikuju situaciju. Najverovatnije će Julien dobiti otkaz, ali po meni to definitivno nije rešenje (možda i najgore rešenje).

Umesto toga treba napraviti rekonstrukciju. Ostaviti Bergerona, Marchanda, Krejcija, Lillesa, Kruga i Tukku. Svi ostali nisu neophodni. Treba se zahvaliti Seidenbergu i Chari. E da, Chara...Ne može čovek više da igra toliko minuta, produžeci 3na3 su za njega misaona imenica, znam bar tri utakmice gde smo izgubili zbog njega u OT. Zadržati Juliena i napraviti solidnu bazu, i onda se boriti ravnopravno.

E šta će od toga svega biti, ne znam...

Znam da sam malo udavio sa postom, ali morao sam da olakšam dušu.... :mukica::mukica::mukica:

petar84
11.04.2016, 15:28
A sad malo o PO...

Meni na prvi pogled izlazi finale WAS-LAK, a voleo bih da gledam FLO-DAL, npr :D

powerslave
11.04.2016, 20:21
Meni je prva runda uvijek najinteresantnija :) Bas moze svasta da se desi.

Evo napr ovaj match up CHI-STL. Za ove prve svi znamo ko su, a ko ozbiljnije prati ligu zna kakav je tim STL. Pa cini mi se da nikad u svojoj istoriji nisu imali ovako dobar i kompletan tim, a plus su trenutno zdravi. Ovo je lagano najbolji par ove runde i ko god da prodje dalje je favorit za titulu. Ali eto, moze STL da izbaci CHI i da se raspadne u sledecoj rundi.

U inat istoriji i tradiciji(a nisu na odmet ni defanzivni problemi koje ima CHI), ja bi ovdje dao prednost STL, u sedam utakmica naravno.

FL-NYI, Florida u sest.
TBL-DET, Detroit u sedam.
WSH-PHI, Vasington u sest(znam, znam... jasna mi je statistika ove sezone ali mora njima PHI uzeti dvije... bice dosta fizicki naporne ove njihove utakmice)
PIT-NYR, NY u sest.
DAL-MIN, Dalas u pet.. mozda cak i bude ciscenje.
ANA-NSH, Patke u pet.
LAK-SJS, LA u sest.

nikola_bg
11.04.2016, 21:30
Cikago u 6
Tampa u 7
Florida u 6
Wash u 5

NYR u 7
Dalas u 5
Anahajm u 6
LAK u 7

petar84
11.04.2016, 22:34
FL-NYI, Florida u 6.
TBL-DET, Detroit u 6.
WSH-PHI, Vasington u 4
PIT-NYR, PIT u 5.
DAL-MIN, DAL u 6.
ANA-NSH, Patke u pet.
LAK-SJS, LA u 7.
CHI-STL, CHI u 5.

Igrate li NHL Bracket Challenge? Da okuvamo neku mini ligu?

nikola_bg
14.04.2016, 08:51
Lepo je nikita naceo detroit :biggrin:

powerslave
15.04.2016, 06:38
Kako se igra jako u Kaliforniji. Sve mi se cini da im kosti pucaju :D Tako je bilo i na WSH-PHI.. nenormalna kolicina udara.

Isto i sinoc CHI-STL.. Opet ide STL na tu kartu i ako im nije proslo prethodne sezone. Obice im se o glavu jer ne mogu tako da izmore odbranu Cikaga.

powerslave
15.04.2016, 06:39
Fala bogu, nemamo posla ovih dana pa stizem sve da ispratim. Sjutra vece vjerovatno necu nista gledati uzivo. Sjutra mora da se radi... :(

petar84
15.04.2016, 11:12
Nisam gledao WAS, probudio sam se za FLO-NYI, pa nastavio sa LAK-SJS. odlične utakmice, pogotovo ova druga...ova prva runda zaista obećava :D

P.S: Julien i sledeće sezone...Mišljenja skroz podeljena 50-50%...ja sam ipak za to da ostane, ali sledeća sezona mora biti mnogo bolja

powerslave
16.04.2016, 08:31
Svaka cast za trojac iz Tampe. Ponovo su pokidali i opet Detroit nije mogao da uspori tu igru kroz centar. Zasluzena pobjeda.

Ono sto mi se ne svidja kod Tampe je sto su ove dvije utakmice u momentima reagovali kao ona bagra iz Filadelfije ili Montreala... ili kao nekadasnji tim Kolorada. Pikiraju klince i istresaju se na njima(dobro, ako si vec u NHL-u moras da se celicis, ali majku mu pa valjda moze i bez prljavih poteza makar prema tim klincimabod 19-20 godina) Cim dodje do ozbiljnijeg kontakta odma zaskoce makar dvojica sto je krajnje ciganski(ima toga svakodnevno ali ovo nisam ocekivao od Tampe). Dovukli su i Blundena u tim samo da bi pravio frku na ledu i on je naravno odma skocio onamo na kraju... na covjeka koji je vec bio na podu i cerupao se sa nekim iz Tampe...da pomogne drugu, jbg morao je je li... Pa ja ne mogu da se sjetim kad mi je poslednji put bilo ovako milo sto neko nekoga bije kao veceras kad je uletio Abby i, jednostavno receno, posrao se Blundenu u facu. Izvoli splacino, nadam se da su ti oba oka zatvorena, majku li ti seljacku.

Pardon my French, ali ne zasluzuje onakvo govedo nista drugo.

AIRBORNE
16.04.2016, 12:04
@Slave nije da ih nesto branim al` prvi minuti meca Tanderi nisu nista zapinjali, cak su bili u fazonu "koji vam je"... Od strane Redvingera bilo je tu i rasecenih usni, bodiceka 4-5 igraca... ::) pa Tanderi su prvi gol dali sa dvojicom viska i kada se lagana Tander masina upalila ::) dosla je naplata.
Tanderi bas prelepo igraju da li mogu visoko ??? po meni kada bi jos ubrzali igru... :cheers:
Panteri bravo... samo da izbace NYI. Ne mogu da ih svarim pa to ti je.
Bluz nisam gledao...
Ovi moji komplikuju, Filip je od nas pravio vrtic.:facepalm: Sada se mora sledeca dobiti.

nikola_bg
16.04.2016, 14:12
Добра тампа.

Иначе Џонсон највећи кад је најтеже а Килорн, ја кад гледам тог човека како клиза и какав има смисао за игру уживам. Иначе и мени смета та прљава игра али шта да се ради. Што се тиче наставка серије требало би једну да откину у гостима. Мада ме неби чудило да Детроит узме пету и шесту и да се оде у седму.

Чикаго на искуство узео брејк. А у плејофу имају јак домаћи терен и требало би да их одраде обе партије код куће.

AIRBORNE
16.04.2016, 22:46
Kako Rengeri okrenuse ::) bravo sudije

http://i.imgur.com/x421ZXd.jpg (http://www.igreklik.com/slike/)

petar84
17.04.2016, 11:27
E moj Mason-e :slap::slap::slap::slap::lol:

petar84
17.04.2016, 22:15
Mrazek večeras, da se preokrene momentum :lock:

AIRBORNE
17.04.2016, 23:34
Strasan je Blues :)
sada lepo spalite ovo mesto
http://i.imgur.com/KDHomr2.jpg (http://www.igreklik.com/slike/)

nikola_bg
18.04.2016, 03:49
Samo da napomenem da je mnogo iritantan plejof sistem u nhl-u. Mnogo bolje je bilo ranije kad se igralo 1-8 , 2-7, 3-6, 4-5

petar84
18.04.2016, 08:42
Samo da napomenem da je mnogo iritantan plejof sistem u nhl-u. Mnogo bolje je bilo ranije kad se igralo 1-8 , 2-7, 3-6, 4-5

Slažem se, uvek sam za format Highest- Lowest, tako je najpravednije. Kao u NFL-u, ne zna ko sa kim igra dok se ne završi serija.

Ricma
18.04.2016, 11:09
Ni meni se ovaj sistem ne svidja, najbolje ekipe ima da se pobiju u prve dve runde.Sa jedne strane imas Dalas, Sent Luis i Cikago u jednom kosturu, a u drugom Vasington, Rendzersi i Pitzburg.Zapad ne bi bio uopste tako los da Kingsi i Daksi ne gube 0:2.Tome se uopste nisam nadao.Jedini gori sistem od ovog je kosarkaska Evroliga, ono je tek sacuvaj Boze.Tri dobijene da upadnes na F4, a onda se igra samo jedna tekma.

Dobru tekmu odigrase Vingsi, barem nece da bude metla.Nadam se da ce zbog Dacjuka da izbore sestu/sedmu tekmu.

Edit: Ovo je jedan od retkih foruma gde se vise hokej komentarise od kosarke od kada je poceo PO.:ha:

powerslave
18.04.2016, 18:45
Abdelkader-Glendening-Sheahan

Odlicna utakmica za ovu liniju. Potpuno su ugusili Johnsona i njegovu liniju.. nula suteva za cijelu utakmicu! A jos su imali sigurno 4-5 manjih prekrsaja. Odlicno.

Ubise kukalog Mason-a na internetu :D Jedva cekam da vidim kako ce odigrati veceras.

Glup im je PO sistem jer oce da stvore neka nova rivalstva. Gubljenje vremena i uzaludni pokusaji.

AIRBORNE
18.04.2016, 19:15
Mene sramota. :angry:
Ovi moji su se toliko obrukali da je vise smesno nego zalosno. Al` da su imali smislenu akciju, NISTA.
Imaju PP. oni se sudaraju medjusobno, pasovi - ne u stick nego u klizaljke... Kesler Peri :facepalm::facepalm:
Tesko da mozemo da okrenemo seriju, bas su napaljeni kantri Predatori ::)

petar84
19.04.2016, 10:21
Kakvo provlačenje Kings-a, očajna poslednja trećina. Osećam da ta serija jedina ide u 7.

nikola_bg
19.04.2016, 10:48
slazem se. mada mene je minesota odusevila. kakav preokret. smesio im se poraz za 0-3 u seriji al onda su zaigrali fino

Ricma
19.04.2016, 13:05
Meni su generalno glupa rivalstva izmedju onih ekipa koje imaju nekoliko trofeja od onih koji imaju i onih kojih nemaju.Nije situacija kriticna kao u NBA gde su sva rivalstva ''plasticna''.Jedino ne znam kakva su rivalstva u MLB-u naspram NHL-a zato sto uopste ne pratim bejzbol.Kapiram da ce brzo da promene sistem, ova godina ce sigurno da bude jak argument u vracanju prethodnog sistema PO.

AIRBORNE
19.04.2016, 15:55
Nije bilo realno da takva ekipa gubi sa 3:0 al` izvukose se.
Zao mi SJS, ne gotivim LA bez obzira na balkansku popularnost (Kop i Lucic)

powerslave
19.04.2016, 19:48
Nije mi jasna igra LAK u ove tri utakmice. I opet, zasluzili su SJS da pobijede svaku a vidis da su sve tri utakmice odlucene jednim golom. LA moze da podigne nivo igre, a nisam siguran da SJS mogu bolje od ovoga. Strasno koliko Kopitar posla odradi u svakom mecu.

Kakva atmosfera u Xcel Energy Center-u :D Taman sam se ukljucio u taj mec minut prije prvog gola domacih :D Svaka im cast za ono sinoc. Sposobni su oni da nanesu stetu svakom protivniku.. ali, izgleda, da nisu sposobni da vezu dvije dobre utakmice(sto se vidjelo u poslednje tri sezone.. sve u talasima) I dalje mislim da ce Dalas da ih sredi, ali eto ovo je bio lijep poklon za navijace, i za nas saku sipmatizera Divljih :)

Kad sam vec kod navijanja, meni nikad nije bilo jasno kako neko ko nije iz Filadelfije moze da voli/simpatise onaj tim. Ono sinoc je bilo dno dna. Kolika su im govna neki navijaci, kad se onakva skupina igraca postidjela. I to jbt na utakmici kad su odali pocast preminulom osnivacu. Uzas.

nikola_bg
19.04.2016, 22:45
LAK je meni odavno najomrazeniji tim. ne znam zasto. mozda zato sto ne volim ni jedan tim iz los andjelesa o bilo kom sportu da se radi.

veceras brutalne tekme prosto ne znam koju cu da gledam.

bice split screen na monitoru, na jednom delu tampa a na drugom cikago :biggrin:

Ricma
20.04.2016, 02:55
Ne da se Detroit:dw:

Zanimljivo da je gol dao Najkvist koji je do pre desetak sekundi bio iksljucen.:biggrin:

nikola_bg
20.04.2016, 03:05
бојим се да ова утакмица може да преокрене серију. ваљало би се ово добити ако је икако могуће мада више шансе дајем детроиту

nikola_bg
20.04.2016, 03:46
тако је! ајде сад затварај ово.

powerslave
20.04.2016, 19:06
I treba da gube 3-1 kad su zalutali u PO. U ove cetiri utakmice specihalni timovi su zakazali zestoko... PP unit nikakav, PK jos gori(sto je napokon doslo na naplatu sinoc). Lise Green-a i DK-a, odbrana je bila sramotna u dosadasnjem dijelu ove serije. Jedini igraci koji su igrali na svom nivou su Green, Richards, Abdelkader i Glendening.

Napad je uzasan.. spavaju ljudi.. neproduktivni maksimalno. I to malo sto naprave nece proci pored Bishop-a.

Elem, vrhunska utakmica u Cikagu. U toj seriji najbolja do sada. Tarasenko je monstrum, ali ipak treba pomenuti da u ovom momentu sogurno nijedna ekipa u PO ne grize ovako kao STL. Jbt, oce da izginu svi koliko ih je na ledu. Uzese obije u Cikagu. Svaka cast.

Napokon se bude Patke!

AIRBORNE
20.04.2016, 20:19
Nikita & Vladimir po meni dva najmocnija igraca trenutno. Uzivanje je gledati Tampu, recimo kada ubrza napad, sine pak samo zui a oni pasove iza ledja... ma idi breee od tog nema odbrane ::) Blues su zaista kidaci, bore se za zivot - nikakav respekt :facepalm: prema sampionu ::) svaka im cast.
i njih je uzivanje gledati. Rendzeri, jao ono je toliko dosadno a ni Pingsi nisu nista bolji. Ko god da prodje ispada u sledecoj turi.
Moj Anaheim 3:0 al` jedva, Andersen briljirao 30 intervencija... umalo ga ne ubise tamo, kada ga je odvalio pak po glavi mislio sam gotov je, jebes kacigu ::)

powerslave
20.04.2016, 20:47
Rendzeri su smrtno dosadni poslednjih nekoliko sezona. Mada, oni su od pamtivijeka dosadna ekipa, ali od poslednjeg lockouta udavise totalno. I uvijek se sa takvom igrom nekako provlace(najvise golmanovom zaslugom). Ajde da kaze covjek da su i Kingsi dosadni, ali oni drze pak mnogo jako, jedan od najboljih puck-possession timova vec godinama a jos su fizicki dominantna ekipa. Mozda sam ja slijep, ali Rendzersi nemaju nikakve specijalne timske kvalitete ali eto ih tu u PO.

Nadrkani su bili Blackhawksi sinoc. Izludjuje ih STL stalnim pritiskom. Ne daju im da disu. Kako poludje Crawford onamo kad je Fabbri pao preko njega :D

Tavares, Kucherov, Johnson Tarasenko, Backes, Reilly Smith, i dva golmana Elliott i Holtby(s tim sto vise cijenim sta je uradio Elliott do sada s obzirom kakve su se utakmice odigrale izmedju CHI i STL) To su, po meni, igraci koji su najvise pokazali u dosadasnjem dijelu. Ne mogu da izdvojim jednog.

nikola_bg
20.04.2016, 21:04
Naklon do poda za Sent Louis. Stvarno nisam ocekivao da naprave dupli brejk u cikagu. Mada naravno da nista jos nije gotovo i da me ne bi iznenadilo da cikago dobije seriju 4:3

AIRBORNE
20.04.2016, 21:25
Rendzerima igru poboljsa Zukarelo on ima ta vezivna tkiva za ekipu al` zato kada izadje :facepalm: :bum:

nikola_bg
21.04.2016, 04:12
Ipak nece biti metle u prvoj rundi plejofa. Izvuce phila nekako pobedu na guzove :biggrin:

powerslave
21.04.2016, 19:43
A neka su uzeli tu jednu, makar zbog onog kukavca koji se skrljao.

powerslave
22.04.2016, 09:22
Kad se sagleda kompletna serija, napad nam je bio nikakav, odbrana malo bolja ali i dalje samo srednja zalost, Jimmy Howard vise nije za ozbiljne meceve, PP unit uzasan sve u svemu jako lose izdanje. Realno, Tampa nije uzela seriju lagano jer su nas potukli samo u drugoj utakmici a mi njih u trecoj. Sve ostale su bile tijesne i odlucivalo se u poslednjih 10 minuta. Detroit je bio apsolutno operisan od napada tako da i nismo zasluzili da idemo dalje. U svim tim tijesnim mecevima su nosioci igre Tampe bili ti koji su se istakli i donijeli pobjedu svom timu... ovi nasi nista. Ben Bishop je zmaj. Steta sto se poklopilo da Holtby i WSH ovako haraju inace bi on bio favorit za Vezina trofej. I jos je Tampa bila bez Stamkosa i Stralmana a to je dobar dio osovine ovog tima. Zato im svaka cast i nadam se da ce dogurati do finala.

Jos jedna sezona se zavrsila prerano :( Sad da vidimo sta ce biti sa Pavelom.

Ako nekome nije jasno zasto je Patrick Kane najbolji igrac lige(nezvanicno naravno :) ) poslednjih nekoliko sezona, neka pogleda snimak danasnje utakmice, mada i onaj gol za pobjedu je sam po sebi dovoljan argument.

Mladi Matt Murray brani kao da je prekaljeni PO golman. Jedva cekam da ga vidim u sledecoj kad se Rendzeri budu hvatali za slamku. Pojeo ih je Malkin veceras.

Zaboravih juce da pomenem da je Joe Thornton jedan klasicni j*ebac majki.. ali dobro nije veliki propust jer ta cinjenica i danas stoji :D

Dule Krtola
22.04.2016, 09:48
Fina pjesmica za Dobro Jutro.

http://youtu.be/_ntu4Q7sffg

Ricma
22.04.2016, 12:32
Preteruje malo Slejvara, u poslednje dve tekme su bili blizi pobedi i usledile su kazne za promasaje.Imala je Tampa u nekim trenucima vise srece nego pameti, a najzasluzniji za prolaz Tampe je Ben Bisop koji je sinoc sve i svasta skidao, dok sa druge strane zahvaljujuci Eriksonu je Detroit primio nekoliko golova.Isto tako kako su sinoc dali gol, dali su ga i u prvom mecu.Manje losa ekipa je prosla dalje po mom misljenju.

nikola_bg
22.04.2016, 18:17
zakuva ga cikago maksimalno :biggrin:

inace kane izlomio onu dvojicu samo tako kod pobedonosnog gola u ot
neverovatan skill i kontrola paka dok kliza

Ricma
22.04.2016, 19:27
Meni je bilo skroz nerealno da ih dobiju dva puta u Cikagu, jedino vidim da Sent Luis prodje ako jos jednom slave u Cikagu.Ako ova serija ode u sedam utakmica, ne vidim kako Sent Luis moze da izadje kao pobednik.

powerslave
23.04.2016, 05:53
Jao... jbm ti Dalas. Volio bi da Minesota produzi sezonu kad je vec Detroit ispao...

powerslave
23.04.2016, 06:58
Bravo kapetane :)

powerslave
23.04.2016, 07:09
Ne moze LAK.. Pavelski i Burns ih pojedose veceras. Naklon do poda!

Ricma
23.04.2016, 10:43
Jbt, da sam prognozirao sinocne rezultate nista ne bih ubo.Veceras mozda stignem na kraj Anahajma, nedelju nemam pojma da li cu moci da pogledam Minesota-Dalas dok ne bi trebalo da bude problema da ispratim kraj prve runde.

AIRBORNE
23.04.2016, 16:22
Prekucaju ligu i onda se zezaju sa Philom, daj Boze da im se obije o glavu. Shabani klasicni. Al` kako mi Islandersi idu na nerve to nije normalno al` neka prodju pa taman da ih Tampa devastira - uzivacu. Dallas nesto kao i Capsi al` neka prodju, ne smeta mi ::)
"Sav kredit" Ajkulama, kako otresose LA. Sinoc svasta bi, al` ne, ovi ne jebu zivu silu ::) trpaju li trpaju. LA imao smehotresnu taktiku, kad su videli da tuca ne pomaze... Kopitar je strasan igrac al` sta vredi kada ga ostali slabo prate, Finsi imaju "jednu liniju forme" sa mnogo vise igraca.
Nadam se da mi prolazimo pa da se peglamo sa Ajkulama, to ce da bude muka ziva, najgora bitka a nigde zaklona da se prikrijes - sve ravno, svaki dan kopas novi rov.
Ako nas izbace bilo bi super SF = Tampa, Bluzeri i Ajkule.

powerslave
23.04.2016, 21:24
Da vidimo mogu li Rendzeri opet da se izvuku :D Odma su ih naceli :)

AIRBORNE
23.04.2016, 21:34
Da vidimo mogu li Rendzeri opet da se izvuku :D Odma su ih naceli :)
Lepo je videti Stepana zeljnog igre.

powerslave
23.04.2016, 21:41
Sto vise golova kao sto je bio onaj prvi i to je sve sto Rendzerima treba :D

AIRBORNE
23.04.2016, 21:41
A gde ti Kreideru ode `leba ti, jebe e njemu za odbranu :facepalm:

ps. Evo odma` vratise +1 gol, ovde se ne zna ko je ludji tj. kod koga pirka veci tajfun po glavi.

AIRBORNE
23.04.2016, 21:46
eeee Henrik ovo si ranije skidao k`o od sale

powerslave
23.04.2016, 21:47
Hahahahaha gledaj ovaj cirkus :D Steta sto moram da radim... pocinje mi smjena za 10 minuta :(

AIRBORNE
23.04.2016, 21:50
Pozdrav brate, drzi se, take your shift man. :D

AIRBORNE
23.04.2016, 23:17
Ipak ga gurnuse Pingvini i ne vade ::) sramotni su Rengeri, do duse i sezona im je malo bolja od zalosne al` PO je armagedon, nema vise nicega.

nikola_bg
24.04.2016, 01:02
bilo bi super da nešvil dobije ovo mada sumnjam

powerslave
25.04.2016, 20:57
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160425/8b17fc54eccc63d889fb54ea130599ba.jpg

Otac prve runde. Jedan od 10-ak igraca u cijeloj ligi koji je sposoban da kad treba, sam povuce ekipu. Naklon do poda!

nikola_bg
25.04.2016, 22:16
stvarno odlicna tekma je bila.iako deluje da su nyi imali vise srece nego pameti sasvim zasluzeno ide dalje. zao mi floride i petrovica, jbg...

powerslave
26.04.2016, 05:42
Let's play some Blues!

Idemo bre! pa-pa Cikago, vise srece drugi put!

powerslave
26.04.2016, 06:57
Vrhunska utakmica i vrlo je vjerovatno da necemo gledati bolju seriju u ovogodisnjem kupu. Ako ste propustili, obavezno gledajte snimak. Kakav hokej kao iz udzbenika, obije ekipe takticki bez greske i borba do zadnje kapi znoja. Sreca je veceras bila na strani STL-a, ali potpuno zasluzeno su prosli.

powerslave
26.04.2016, 06:59
Eee i mora posebna pohvala za Alex Pietrangelo-a. Najkrvaviji radnik u timu koji je pun krvavih radnika :D Kakav monstrum od igraca.

Ricma
26.04.2016, 09:26
Nisam imao neogranicen net, ali barem sam imao Arenu Sport.:biggrin:

Dok je Cikago gubio 2:0, mogao je tada Sent Luis da ih ugazi.No dobro posle im se to vratilo za treci gol, kao i za sut Sibruka.Kroford je nakon prvog gola na pocetku imao ipak pristojnu partiju.Nije izgubio na samopouzdanju.Nema niste gore za golmana u hokeju nego na samom pocetku primi gol.Ironija da ih je bivsi igrac onakvim srecnim golom izbacio iz PO.Ispadanjem Cikaga Zapad je 20% zanimljiviji i nema tu nekog veceg favorita, mogu sve cetiri ekipe do finala.Ona ekipa koja bude manje chokovala ce da dogura do finala.:biggrin:

petar84
26.04.2016, 11:50
Nisam imao neogranicen net, ali barem sam imao Arenu Sport.:biggrin:

Dok je Cikago gubio 2:0, mogao je tada Sent Luis da ih ugazi.No dobro posle im se to vratilo za treci gol, kao i za sut Sibruka.Kroford je nakon prvog gola na pocetku imao ipak pristojnu partiju.Nije izgubio na samopouzdanju.Nema niste gore za golmana u hokeju nego na samom pocetku primi gol.Ironija da ih je bivsi igrac onakvim srecnim golom izbacio iz PO.Ispadanjem Cikaga Zapad je 20% zanimljiviji i nema tu nekog veceg favorita, mogu sve cetiri ekipe do finala.Ona ekipa koja bude manje chokovala ce da dogura do finala.:biggrin:

4 ili 5? :D:D 50-50 za sedmu utakmicu ANA-NSH

nikola_bg
26.04.2016, 12:55
steta za chicago. stl zasluzeno ide dalje. odlicna serija. bice zanimljivo sa dalasom.
chicago nikako nije smeo da dozvoli da izgubi obe utakmice na svom terenu, to ih je na kraju i kostalo prolaza dalje.

nadam se da ce nesvil da prodje :biggrin:

powerslave
26.04.2016, 20:22
Zajebi Nesvil, Patke mnogo interesantnija ekipa za pratiti u PO. Jos da igraju sa SJS=recept za dobru seriju.

nikola_bg
27.04.2016, 00:41
ne volim nesto enahajm

Ricma
27.04.2016, 15:14
4 ili 5? :D:D 50-50 za sedmu utakmicu ANA-NSH

Ja sam vec otpisao Nesvil, privodi to Anahajm rutinski.:biggrin:

powerslave
28.04.2016, 07:38
Samo ti otpisuj :D

Sve mi se cini da Boudreau leti nakon ovoga. Daj jbt, cetiri godine zaredom prosipaju 3-2. Perry nikakav u cijeloj seriji i veceras usere najbolju priliku. Getzlaf isto zasrao veceras.

Ubile su ih Patke poslednjih 20 minuta(a nadigrali su ih i u drugoj) ali dzabe. Imali su Predatorsi i srece i dovoljno organizacije u odbrani da prezive sve sto su ovi bacili na njih. Jbt Weber i Josi kao dva terminatora.

Gledaj ovoga jada, druga runda Kupa a LAK, CHI i ANA ispali. Dobrovece novo doba Zapadne Konferencije :D

Koliko god bi svima bilo interesantno da sad Nesvil gura do kraja jer su jedna marginalna ekipa(gledano po trzistu, popularnosti i po tome sto ih generalno prosjecan ljubitelj NHL-a ne j*be dva posto) isto cu navijati za SJS jer imaju do jaja zanimljivu ekipu.

STL je sad svakako favorit u duelu sa DAL ali ne bi bilo lose ni da DAL prodje jer igraju old school hokej. Sto se te serije tice, potpuno sam neutralan.

Ovamo u Istocnoj mi je drago sto su NYI otvorili seriju pobjedom. Oprosti Steve Y(i ti, Nikola_BG), ali neka tvoj tim saceka sledecu sezonu :D

PIT-WSH skroz neizvjesno ima da bude. Svakako navijam za WSH iz prostog razloga sto mi se od Pingvina i njihovog kapitena velikonuzdi.

nikola_bg
28.04.2016, 15:43
drago mi zbog nesvila :biggrin:

sto se tice tampe mnogo losa igra. narocito bishopa. a nyi sve sto su sutnuli dali su gol. bas ih je islo. mada mislim da ide ovo u7 :biggrin:

AIRBORNE
28.04.2016, 19:04
Au Nikola izrode ::) jedini ti ovde mracis na moje Patke.

Elem:
Razocarenje je ogromno. :mad::mad::mad:
Od ekipe koja je plivala najbolje u "ovakvim" situacijama do sve vece anemije iz mec u mec.
Nasa odbrana smesnija od najboljih viceva, posebno u poslenje dve tekme ove tuzne serije.
Vatanen kao i Bieksa ocaj, a Lind malo bolji od toga, ne mogu da se dogovore ciji je pak.
Anaheim sa dva najbolja mladja golmana u citavom NHL-u propadose zbog odbrane, Anderson ipak nije cudotvorac,
dva puta nas je odrzao u zivotu, veceras je pukao. Neshvilov Peka je bio hobotnica, sve je branio.
Nije se moglo samo sa Keslerom koji zeli (svaki mec), ne vredi kada Getz, Perry ne mogu vola da pogode.
Bruce B. je lani napravio odlicnu masinu spremnu za bar finale, ove godine nije uspeo sto je veliki neuspeh... dobar trener ali nekako ne fleksibilan na brze promene situacija, dugo ceka na reakciju. Ne verujem da ce ostati na klupi, mnogo je obecao i mislio se da je ova sezona mozda ta ali ...
Bilo kako bilo Nash zasluzeno ide dalje, gde ce i stati - nadam se.

Inace bas pipoz... kada vidim pozorisnu atmosferu a pogotovo u Amalie dvorani, nekako su mi Bluzeri tu najjaci-publika ucestrvuje.
Nakon 7-8 dana pauze uslo se opustenije u mec, a na to sve posle dobre akcije dolazi i vodstvo. U fazonu "lovely jubbly"!
I onda se po meni desio kljucan trenutak meca... Drogirani narkoman Mat Martin odradjuje checking
sto nije nista posebno, nego je to uradio sa odizanjem, bezobrazno i za zatvor.
A opet... potrefilo se i da unakazeni Condra tako postavljen nezgodno i padne. Covek je sigurno izgubio vazduh a 99% da je
fasovao i concussion 2016-e (http://www.imdb.com/title/tt3322364/). Volina nije dobio ni iskljucenje a kada se vidi zasto su domaci dobijali "out 2min."
dodjevam da se setite nase fudbalske JSL.
Dakle igraci Tampe gledaju nesrecnog Condru kako se "koprca" kao slucaj u Eindhoven (https://www.youtube.com/watch?v=T_Izhv1t0PI)-u, Manchester United.
Strah se uvukao u igrace a to je kao kuga u 14-om veku. Zaraza.
Taj Lukeov prelom koji su svi zivi videli... saigraci imaju i emotivno povezivanje sa clanom svog tima, nema teorije da ti ulazis
u duele 100%. Posle tog Islanderi su radili sta su hteli. Golovi su se samo nizazali.

Ali namesti zivot neki balans hihihihi... Pred kraj balade i utakmice trener ovih buzdovana Jack Capuano
je dobio po njonji jer je Killorn tako zveknuo pak da je on preleteo klupu, igrace i zavario ga tacno ispod oka (ako sam dobro video)
trenera Jack-a. Ups... :)
Nista, serija je duga, nije dobro pocelo za Tampu u svakom slucaju.

powerslave
28.04.2016, 20:34
Koliko god Patke da su bile lose, ubili su Nesvil u svakoj utakmici...u svih sedam! A Nesvil se provukao kako samo oni znaju. Okrenula je sreca Rinne-a i bio je dobar u ovoj seriji. Pitanje je kakav ce biti u sledecoj. Ja se nadam da ce SJS igrati na svom nivou i da ce izbaciti ove dosade usporene.

nikola_bg
28.04.2016, 20:48
:biggrin::biggrin:

Veceras Pitsburg pravi brejk.

Zivi bili pa videli :biggrin:

powerslave
28.04.2016, 21:49
PIT always had their number sto bi Ameri rekli :D

AIRBORNE
28.04.2016, 21:57
Koliko god Patke da su bile lose, ubili su Nesvil u svakoj utakmici...u svih sedam!

Uzrecica: "Tako blizu a tako daleko" :( = To smo mi, mada opet...
Ako se gleda samo rezultat slazem se da smo bolji ali donekle jer ako se secas da sam pisao kako smo dobili mec sa 3:0 a opet nista posebno odigrali + imali srece, Anderson cinio cuda... e to je to. Jednostavno kako znamo da igramo... to definitivno nismo bili mi.

AIRBORNE
28.04.2016, 21:59
Uopste me ne zanimaju Pingvini i ovi Crveni, samo Tampa, Bluz i Ajkule ::)

nikola_bg
29.04.2016, 04:40
Cikago u 6
Tampa u 7
Florida u 6
Wash u 5

NYR u 7
Dalas u 5
Anahajm u 6
LAK u 7

0 od 8 :biggrin:

aj sad ovako...

Dalas - St. Louis 4:3
San Jose - Nashville 4:2

Tampa Bay - NYI 4:3
Washinghton - Pittsburgh 4:3

powerslave
29.04.2016, 05:03
E ono jos vidio nisam za sve ove godine koliko pratim NHL... da se onako nekome zaglavi stap :D

powerslave
29.04.2016, 05:10
DAL-STL 2:4(miliji mi je Dalas, alu STL je masina koja melje)
SJS-NSH 4:1(ova prognoza je onako, od srca :D )

TBL-NYI 3:4(jaci i bolji tim Tampe, ali ovaj tim Ostrvljana ima nesto, neki inat)
WSH-PIT 2:4(volio bi da me demantuju)

U prvoj rundi sam pogodio samo STL u 7 i WSH u 6 :/

nikola_bg
29.04.2016, 16:55
ko je poslednji postigao hat trick u palyoffu za washinghton ?

jel ima negde da se iskopa taj podatak

powerslave
29.04.2016, 20:06
Sjecam se da su prije 7-8 godina isto igrali WSH-PIT u drugoj rundi i bilo je 5:4 za WSH ili 4:3... ne mogu sad da se sjetim tacno, ali bilo je dosta golova. E uglavnom, sjecam se te utakmice jer su i Ovi i Sid zabili hat trick tada :D 2008. ili 2009. je to bilo. Proguglaj ako te ne mrzi :D

I sjecam se da je i Backstrom uvalio tri komada Montrealu u onoj utakmici kad je bilo 6:5. Moguce je da je to bio poslednji jer je to bilo 2010. Tad su mi donijeli pare na kladzi :D

Ne mogu to da trazim po netu jer sam na telefonu(lap top mi je preminuo odavno).

Ako neko iskopa tu statistiku, neka me ispravi jer je ovo iz glave koja nekad ima problema i sa onim sto je bilo juce :D

Elem, ode Boudreau. 208-104-40 i 4 divizijske titule zaredom, ali sve mu dzaba.

Ricma
30.04.2016, 11:53
Prosla godina ga je izvukla inace bi vec tada leteo.

Mislim da je to bilo 2009 godine kada su se sastali Pingvini i Kapitalci.Bese to luda serija, nadam se sada osveti Oveckina.

nikola_bg
01.05.2016, 00:13
izjednaci tampa

powerslave
02.05.2016, 03:45
Nesto smo utihnuli u poslednja 24 casa :D

powerslave
02.05.2016, 04:51
Bravo Ajkulice!

Pokusavaju da udome onu crnu macku :D Nazvali su je Joe Paw-Velski :D

nikola_bg
02.05.2016, 10:04
izvuce se sent luis u produzetku, ne znaju ni oni kako...

sjs moze lagano metlu ovde da napravi ;) ipak je nashville limitirana ekipa.

Ricma
02.05.2016, 11:36
Smorih se samo tako za Dalas jer sam navijao za preokret, ipak mislio sam da ce Sent Luis da iskoristi PP.Ispustili su tekmu u poslednjoj trecini, a do tada su bili bolji rival na ledu.

AIRBORNE
02.05.2016, 15:52
Smorih se samo tako za Dalas jer sam navijao za preokret, ipak mislio sam da ce Sent Luis da iskoristi PP.Ispustili su tekmu u poslednjoj trecini, a do tada su bili bolji rival na ledu.
bolji = protutnjali ::) Jest` da za malo uprskase ali odradise u produzetku.
Prelepo igraju, posebno napade. E sada se selimo u Scot Arenu, pa da vidimo.

nikola_bg
02.05.2016, 17:47
Bedak sto ne prenose tampu veceras. ne znam sta im treba da mesaju istocnu sa zapadnom konferencijom

AIRBORNE
02.05.2016, 18:27
Bedak sto ne prenose tampu veceras. ne znam sta im treba da mesaju istocnu sa zapadnom konferencijom
Zar nije Tampa sutra tj. sreda 01:00h ?

Sad` sam skapirao na sta si mislio. Pogresio sam. Mislim da je veceras to zbog nekih izbornih emisija, konvencija ili tako nesto.
Slave ce to znati, on je tamo. :D

powerslave
03.05.2016, 23:46
https://www.instagram.com/p/BE8vAdpqH_a/

Hahahahahahahaha lagano su odveli macku na gostovanje :D

nikola_bg
11.05.2016, 15:31
kao sto rekoh prodje pitsburgh :)

bice super zanimljivo finale istoka, ali ipak prednost na strani pingvina

nikola_bg
13.05.2016, 05:08
0 od 8 :biggrin:

aj sad ovako...

Dalas - St. Louis 4:3
San Jose - Nashville 4:2

Tampa Bay - NYI 4:3
Washinghton - Pittsburgh 4:3

0 od 12 idemo dalje.... :biggrin:

St. Louis - San Jose 4-2
Pittsburgh - Tampa Bay 4-3 (teska srca moram priznati da je pitsburg ovde favorit, mada bih voleo da me tampa iznenadi, bili su odlicni protiv NYI )

powerslave
13.05.2016, 05:15
Ja odavno nisam vidio da neko ovako ubije protivnika kao sto to rade SJS veceras. Kakva dominacija.

AIRBORNE
13.05.2016, 23:55
Mozda nisi gledao ali :
Po meni sedmi mec u Dalasu... "Teksasko ubistvo motornom testerom" svi su bili u nepomicnom shoku :)

Ispunila mi se zelja da su u 4. Tampa, Blues i Ajkule. Super !
A sada bi voleo da finale igraju mmmmmmmmmm Blues Vs. Tampa !
Volim i Ajkule al` vise bi voleo kao sto sam napisao. Tampi ce biti jako i bas tesko mada mogu oni to ::) Fizicki nemaju sta da traze al` imaju speedpower.
Drugo finale konferencije - vise od spektakla, 55/45 za Blues, ako nista cini mi se da ipak imaju jaci roster kada se pogledaju svi.

Ricma
14.05.2016, 15:40
Malo razocaravajuca druga runda, oba poslednja meca blowout.

Nisam imao pojma da sinoc igraju Tampa i Pitzburg, jel gotova serija i sezona za Bisopa?

AIRBORNE
14.05.2016, 16:05
Nisam imao pojma da sinoc igraju Tampa i Pitzburg, jel gotova serija i sezona za Bisopa?
Dobili su majstori bitnu utakmicu na svezinu, ovima jos Wash. bio u glavi. Bice ovde svasta u seriji al` nadam se da Tampa ide u veliko finale.
Sto se tice Bishopa... trebalo bi da bude OK. ali u najveselijim prognozama sigurno nece odigrati sledecu i mozda tecu...

731324053777219584

nikola_bg
14.05.2016, 20:07
Tampa juce rutinski :) neocekivano ali sam prijatno iznenadjen

nadam se da je za dzonsonom sve u redu

nikola_bg
18.05.2016, 04:23
napokon krozbi

nikola_bg
23.05.2016, 05:15
Тампа прави можда и кључан брејк. Каква игра какво дизање из мртвих. Никита Кучеров је доктор хокеја. Стварно о њему више не треба трошити речи. Ова екипа може и треба до трофеја Лорда Стенлија.

powerslave
26.05.2016, 07:22
I ako mislim da su i PIT i Tampa bolji timovi, imam visoka ocekivanja od SJS u finalu.

nikola_bg
26.05.2016, 10:07
ide to u 7 :biggrin:

AIRBORNE
26.05.2016, 10:18
Boga mi Sharksi u finalu... zao mi je zbog Vlade i jos par Blues momaka ali kapa dole za Ajkule. Ipak su bili bolji i to cak dobrano bolji.

nikola_bg
26.05.2016, 11:24
ko god da osvoji zasluzeno je apsolutno

powerslave
02.06.2016, 05:14
Jbni Pingvini

nikola_bg
02.06.2016, 13:49
uzima san hoze sledeće dve tekme