Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 2- Octo British Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto 2- Octo British Grand Prix



    8 levih, 10 desnih krivina
    Dužina pravca: 770m
    Najbrži krug: Nakagami, 2'07.039

    Čini se da od početka Moto 2 šampionata pišem iste redove – Zarco, Zarco.



    Sve pohvale su već izrečene-ubedljiv, pun samopouzdanja, demolira konkurente...Istini za volju, ponekad mu i okolnosti idu na ruku, kao da mu uz takve rezultate treba dodir sreće.



    Ono što niko nije očekivao je da Rabat neće imati odgovor na Zarcove vožnje. Iz trke u trku prošlogodišnji šampion pruža uglavnom solidne partije, ali ništa više od toga. Gde je nestala ona sigurnost i dominacija iz 2014-te ? Da li je moguće da mu se Zarco toliko “uvukao u glavu”? Daleko od toga da je loš, vicešampionska pozicija je za respekt, ali trebalo je da pruži veći otpor.



    Sa druge strane, postoji neko ko ima slobodu da u prvoj sezoni, tzv.sezoni učenja vozi opuštenije i bez velikog pritiska. Ta situacija očigledno odgovara Rinsu koji je toliko ubedljiv da moramo da ga, kao i Zarca, stalno hvalimo. Mladi Španac se trenutno oporavlja od operacije ruke. Ni on nije ostao imun na uobičajenu boljku moto vozača, ali tvrdi da će biti spreman za Silverston.


    Već se priprema, uz vežbe istezanja

    Alex Marquez je u Brnu ostvario svoj najbolji ovogodišnji rezultat. On je poznat kao vozač koji malo sporije uči i ne vozi uvek na limitu, poput starijeg brata. Da li je dobar plasman na prošloj trci bio tek trenutni bljesak, ili najava boljih rezultata u drugom delu sezone, videćemo u nedelju. Prošle godine je trku u Silverstonu završio na 2.poziciji.



    Dakle, lepe uspomene su tu, možda mu krene…

    Last edited by nb_korac; 25-08-15, 10:56.
    sigpic

  • #2
    Ja i dalje ne verujem da Nakagami ovako slabo vozi ...
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #3
      Deana + za Rabatovu sliku s plaze : )) Sad deluje kao da se samo odmara, dok drugi treniraju, iako se zaista svi ubijaju od treninga : ))
      Zarco lagano do titule, Rinsu sve pohvale, samo se nadam da je zaista uspeo da se oporavi od operacije.
      Meni je jos cudnije da je moje mace ispred Kallia, razumem i promenu tima i promenu motora, ali iskustvo valjda znaci nesto. Doduse ja se ne bunim za svoje mace, vozio je perfektno : ))
      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by Brana View Post
        Meni je jos cudnije da je moje mace ispred Kallia, razumem i promenu tima i promenu motora, ali iskustvo valjda znaci nesto. Doduse ja se ne bunim za svoje mace, vozio je perfektno : ))
        Da, bio mi je bas simpatican komentar ovde na forumu da si ti ustvari motivisala A.M. svojim prisustvom u Brnu. Slazem se u potpunosti, samo ne znam sta ce da uradi u nedelju kad nisi tamo.

        Hajde sa nama u Misano, mozda dodje do podijuma.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Hahaha i meni je, pa nista sad ako bude napravio neku gresku znamo sta mi je ciniti : ))
          Jaoj ja sam ZA, vodite meeee : ))
          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by Brana View Post
            Jaoj ja sam ZA, vodite meeee : ))
            sigpic

            Comment


            • #7
              FP 1
              Kraj pogotovo uzbudljiv, nijanse su odlucivale : ))
              Izletanje Rossia u 13toj krivini.

              Vremena:
              Zarco 2.08.461
              Lowes 2.08.477
              Folger 2.08.920
              sigpic

              Comment


              • #8
                Rins ima ozbiljne šanse za prve dve pozicije. Ima jak tempo i vozi fantastično. Mislim da može i Zarca da gurne ispod .... I naravno nadam se i navijam. Napred Rins.........

                Comment


                • #9
                  Mislim da je Zarco U najboljoj formi i da ce pobediti ovde

                  Comment


                  • #10
                    Ok. ali em što navijam a i stvarno mislim da je Rins trenutno jedini koji može da vozi na nivou Zarca.

                    Послато са HTC One уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • #11
                      ja navijam za rinsa ali mislim da zarca ne moze niko da prestigne

                      Comment


                      • #12
                        Idemo Rins....... biće 2.07.921!!!!!!!
                        Nadam se...

                        Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
                        Last edited by plavi.r82; 28-08-15, 16:32.

                        Comment


                        • #13
                          Za sad 2.08.093 idemo...

                          Послато са HTC One уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • #14
                            Molim forumase da kad objavljuju nesto, a prethodno stoji njihov post, samo da ga izmene i dodaju "novitet".

                            FP2
                            Zarco, Vierge i Simon- izletanja

                            Vremena:
                            Lowes 2.08.004
                            Rins 2.08.093
                            Nakagami 2.08.205
                            Rabat i Marquez (4ti i 5ti), pa lepo je videti sampione zajedno : ))
                            Last edited by Brana; 28-08-15, 16:56.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Bravo za Lowsa i Rinsa. Ozbiljna vožnja.Rabat nikako da počne da dominira.

                              Послато са HTC One уз помоћ Тапатока

                              Comment

                              Working...
                              X