Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - bwin Grand Prix České republiky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto GP - bwin Grand Prix České republiky



    Najduži pravac: 636m
    6 levih, 8 desnih krivina
    Najbrži krug: Crutchlow 1'55.527

    Obožavam kratke pauze između trka kada je adrenalin još uvek na visokom nivou, a već krećemo ispočetka.
    Dakle, narednog vikenda stižemo u Brno, omiljenu destinaciju navijača sa ovih prostora.
    Duga tradicija, odlična poseta, fantastična organizacija i prelepa staza oivičena šumom-pravi užitak za sve posetioce!



    Šta nas očekuje?

    Spektakl u najavi- Rossi se grčevito bori da zadrži vodeću poziciju, Lorenzo mu je za petama, Marquez se probudio...
    Čuveni Doctor je vanserijskim naporom uspeo da umanji štetu posle loših kvalifikacija na Indianapolisu. Videlo se posle trke koliko je bio umoran (godine???). Stekao se utisak da je vozio na samom limitu, ali se nije predavao.



    Marquezova pobeda je donekle bila očekivana. Španski as je upisao 700-tu Hondinu pobedu, što je bio razlog za dodatno slavlje.
    Aktuelni šampion i dalje ima popriličan zaostatak, ali matematički je još uvek u borbi za titulu.



    Trijumfom u Brnu prošle godine Pedrosa je prekinuo Marquezovu pobednički niz. Marc je zatim ušao u lošu seriju, ali je zbog zalihe poena napravljene u prvom delu sezone ipak odbranio titulu. Da li ćemo prisustvovati novom preokretu u Brnu? Ove godine to bi značilo da Rossi treba da podbaci, ali poznato je da je staza u Češkoj jedna od njegovih omiljenih, pa je taj scenario ipak malo verovatan.

    Smith se grčevito bori za novi ugovor. Vozio je odlično i svakako ga zaslužuje, ali konačna odluka će zavisiti od brojnih faktora, sponzora, isl. Žao mi ga je jer je odličan vozač i ne bi trebalo da brine za svoje mesto u timu. Ove godine vozi bolje od timskog kolege, ali otvoreno je pitanje u kom pravcu ide njegova karijera.



    U taboru Suzukija ništa novo. A.Espargaro, poput mlađeg brata, nema baš sezonu za pohvalu, dok Vinales ne propušta priliku da svaki put bude ispred iskusnijeg timskog kolege.

    Svima koji putuju u Brno želim srećan put, lepo vreme i dobar provod. Uživajte u svakom trenutku, zvuk naših omiljenih dvotočkaša uživo je neopisiv!!!
    Naravno, očekujemo pregršt zanimljivih sličica kad se vratite.

    Last edited by nb_korac; 12-08-15, 09:20.
    sigpic

  • #2
    Ovde ocekujem borbu za pobjedu izmedju 3 ( Vale , Marq , Lorenzo ) do samog kraja, nadam se zanimljivom vikendu i pobjedi Valeta

    Valentino Rossi #46

    G.O.A.T

    Comment


    • #3
      Honda 1-2 nadam se.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #4
        1. Pedrosa 2. Markez 3. Rossi
        Nije problem

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #5
          Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
          Ovde ocekujem borbu za pobjedu izmedju 3 ( Vale , Marq , Lorenzo ) do samog kraja, nadam se zanimljivom vikendu i pobjedi Valeta

          Mislim da ce biti i Pedrosa u borbi za prvo mesto.
          Rossi ako zeli da se bori za prvo mesto mora da bude dobar na kvalifikacije

          Comment


          • #6
            Originally posted by Miletić View Post
            1. Pedrosa 2. Markez 3. Rossi
            Nije problem
            1. Markez
            2. Pedrosa

            Rosi i Lorenco DNF
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • #7
              moze i 8 Samo nek ima dobar tempo

              Comment


              • #8
                Sam Hornish drži se ti NASCAR-a, nije za tebe MotoGP.Očekujem bar 1 Dukati na podijumu, takođe očekujem od Doce da pobijedi i da na podijumu bude Lorenco.
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Nikoletina View Post
                  Sam Hornish drži se ti NASCAR-a, nije za tebe MotoGP.
                  Ja pratim i F1 i MotoGP i WRC i Nascar i pomalo IndyCar i pomalo V8 Supercars
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #10
                    I ja to pratim, još pratim i DTM i WEC
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • #11
                      I ja to pratim i još pratim malu nevestu
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by realnost View Post
                        I ja to pratim i još pratim malu nevestu
                        kralj.

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by realnost View Post
                          I ja to pratim i još pratim malu nevestu
                          Ja sam danas pratio seriju Sindjelici i video kako Gojko vadi svesku a na njoj Valentino Rossi slika as.JPG

                          Comment


                          • #14
                            Nadam se da ce Rossi objasniti ko je glavni u moto gp-ju ;)

                            Comment


                            • #15
                              Fp1
                              1.lor
                              2.marq
                              3.dovi
                              4.pedr
                              5.iano
                              6.rossi

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment

                              Working...
                              X