Announcement

Collapse
No announcement yet.

Montreal 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Montreal 2015.

    Turnir koji se igra jos od 1881. godine, a Montreal i Toronto se smenjuju u domacinstvu.
    Prosle godine je Conga odigrao turnir iz snova i osvojio titulu, pobedivsi u finalu Federera, koji ove godine preskace ovaj turnir, dok Ferer ne igra zbog povrede.

    Sto se tice WC, za glavni zreb: Philip Bester, Frank Dancevic, Filip Peliwo i Vasek Pospisil, a za kvalifikacije: Peter Polansky, Brayden Schnur, David Volfson i Ernests Gulbis.

    tviter: https://twitter.com/CoupeRogers
    oficijalni sajt: http://www.couperogers.com/en/?home=true

    Zreb je danas, u 17h po njihovom.
    Vremenska razlika je 6h.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

  • #2
    Odlican
    Novak Djokovic's possible path in Montreal:
    1R: Bye
    2R: Bellucci/Cuevas
    3R: Dimitrov/Sock
    QF: Berdych/Anderson
    SF: Wawrinka
    F: Murray/Nadal

    Comment


    • #3
      Tenis se nije igrao mesec dana (kao ona decembarska pauza), ali sad kad se forumasi vrnu bice veselo


      Prvo da se odradi ono najsvetije, zreb
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #4
        Sve je dzabe u Montrealu, pobednik je odanpred poznat. Naravno to je Nadal.
        OVAKO

        Comment


        • #5
          Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Sve je dzabe u Montrealu, pobednik je odanpred poznat. Naravno to je Nadal.
          Znaci, proknjizeno, Nadal osvaja
          Nole, dzaba ti sto si se prijavio, Stefan sve pogodi
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • #6
            Originally posted by ClayWarrior View Post
            Tenis se nije igrao mesec dana (kao ona decembarska pauza), ali sad kad se forumasi vrnu bice veselo


            Prvo da se odradi ono najsvetije, zreb
            A za neke se neće igrati narednih mjesec dana, na kraju na isto dođe.

            Toliko si na forumu a nisi naučio da se žrijeb komentariše samo za GS turnirima, ovi od 1000 su prevaziđeni

            Comment


            • #7
              Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Sve je dzabe u Montrealu, pobednik je odanpred poznat. Naravno to je Nadal.
              A kako kaze Djoka Balasevic? "Gde je curka, tu je prase" Gdje je Montreal, tu je USO.
              Last edited by NI; 08-08-15, 11:53.

              Comment


              • #8
                Nadal je imao stvarno "srece" sto se tice zreba, kao i uvek. Eh kad bi i ja imao u zivotu jednu trunku te njegove srece gde bi mi kraj bio
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • #9
                  Originally posted by NI View Post
                  A kako kaze Djoka Balasevic? "Gde je curka, tu je prase" Gdje je Montreal, tu je USO.
                  Zato i spominjem to. :P
                  Salim se ja naravno, a vidimo da neko ne prepoznaje ironiju, al nema veze.
                  Inace juce je Roig izjavio da Nadal moze da pobjedi bilo koga u ovom trenutku osim Novaka Djokovica. Ovo je po meni mentalna priprema za ono sto sledi u nastavak sezone. Takvo nesto je izjavljivao i Toni u neke prethodne sezone, pa ishod je bio sasvim drugaciji.
                  OVAKO

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Fića View Post
                    Nadal je imao stvarno "srece" sto se tice zreba, kao i uvek. Eh kad bi i ja imao u zivotu jednu trunku te njegove srece gde bi mi kraj bio
                    Mozes da mi objasnis kako su Nisikori, Marej i onda Novak srece u zdreba? Osim ako ne trolujes pa da nisam to prepoznao u tvom postu
                    OVAKO

                    Comment


                    • #11
                      Nema trolovanja samo ocigledne cinjenice. Svi koji mogu da mu naskode su stavljeni u drugom delu kostura. Berdych od koga je izgubio u Australiji, Wawrinka, Raonic.. prakticno svi koji su ga pobedjivali u prvom delu sezone. Ostavljeni su nemocni Simon i Stakhovsky i povredjeni Nishikori. Jedino Murray mu je zapao, posto inace njega nemaju gde drugde.
                      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment


                      • #12
                        Nisikori igra danas 1/2 finale u Washingtonu, ja nisam video neku povredu kod njega da budem iskren. A u prva dva kola jebiga, to ranking odredjuje, ne moze da igra sa Berdiha i Ferera u prva dva kola..
                        OVAKO

                        Comment


                        • #13
                          Vasington ne pratim ali znam da je imao neku povredu posle Wimblija. To sto ce dogurati daleko na ovom americkom turniru znaci da ako dodje do cetvrtine finala u Montrealu bice sigurno izmoren. Nema tu ozbiljnih prepreka za Rafu a veruj mi ja sam prvi koji bi zeleo da ga vidi u finalu jednog turnira na betonu. Imajuci u vidu da je draw samo na papiru a ono sto predstoji bice svakako drugacije od onoga sto mi sad ovde nagadjamo, ipak ne moze se reci da je Rafa neki narociti baksuz sto se tice ove vrste lutrije.
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • #14
                            Posle 2 sata i 40 minuta igre i skoro 250 poena Erber ipak bolji od Kokinakisa na startu kvalifikacija. Tanasi je spasio dve brejk lopte u devetom gemu treceg seta, imao 5-4 u taj brejku ali onda gubi 3 vezana poena za konacnih 7-5 6-7 7-6
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Nema Rafi preko Keia, šta vam je

                              Comment

                              Working...
                              X