PDA

Pogledati punu verziju : Postovi nedelje

bice
03.08.2015, 13:58
Evo nova tema da razbijemo dosadu ovog toplog leta. :D
Ovde kacite postove koje smatrate da su smesni,odlicno analizirani,glupi itd...i onda na kraju nedelje ide glasanje za post nedelje,moze biti veoma interesantno ako se ukljuci bar nas 15-ak ako nista drugo :D

Za pocetak dominacija gokare sinoc :cool:

Jedva čekam da počne Primera, ne da bih je gledao, već da saznam ko će da je prenosi.

maliajnstajn
03.08.2015, 14:04
Gojko prekucao sinoc, brat. Samo nije mi prokomentarisao pobjedu Arsnenala, al dobro.:biggrin:

Lord Gangarić
03.08.2015, 18:38
Sad kad krene neki turnir u tenisu ima da bude brdo inspiracije . U suštini ne volim sportove preko mreže ali njihov pdf mi je inspiracija da se nasmejem kao čovek :D

bojanaBG
03.08.2015, 18:45
i Gangrena i saburo su na tankom ledu :dr:

Урош94
03.08.2015, 20:51
Sad kad krene neki turnir u tenisu ima da bude brdo inspiracije . U suštini ne volim sportove preko mreže ali njihov pdf mi je inspiracija da se nasmejem kao čovek :D

Видиш, уопште нисам размишљао тако. Могао бих сад да кренем да читам тај део, бар да се смејем. :D

Ricma
03.08.2015, 21:36
Ne nadje li se nijedan moj post, necu ni da ucestvujem u glasanju.:cf:

Mslim da je glasanje suvisno ali mogla bi da se napravi dobra selekcija postova sto bi ovu temu ucinilo korisnom, aktivnom i svrsishodnom. :D

l1m4r
03.08.2015, 21:37
Ne nadje li se nijedan moj post, necu ni da ucestvujem u glasanju.:cf:

Mslim da je glasanje suvisno ali mogla bi da se napravi dobra selekcija postova sto bi ovu temu ucinilo korisnom, aktivnom i svrsishodnom. :D

I upravo imamo post nedelje! :haha:

kakav manijak

Ricma
03.08.2015, 21:39
Pa mogu ja mnogo bolje od ovoga, sve zavisi od inspiracije i teme koju citam. :D

Урош94
03.08.2015, 21:59
Чекај, ако већ није глупо да причамо о својим постовима онда ћу сам да окачим победнички (http://www.sportklub.info/forum/showthread.php/344-Slike-klipovi-gifovi?p=1403802&viewfull=1#post1403802) за ову недељу:

Савршенство

https://www.youtube.com/watch?v=C6vinrXWxls&feature=youtu.be

Ricma
03.08.2015, 22:20
I tako se ova tema pretvorila u Off-Topic 2.:td:

Joj Vikinge druga sezona posle Walking Dead kad odapnem uooopa.

Navijaj Pajkec navijaj ne daj se, mora ovo Atletiko da prodje jbg zapisano u zvezdama valjda te zvezde nisu sumnjivog morala.

Sutra idem kod frizerke i ima da joj kazem ,,Hocu frizuru kao Cholo Simeone'' ne bude li znala ko je, sve u lokalu ima da zakljucam i bacim kljuc u neku sahtu.

Eto jedan stariji, Barsa-Atletiko cetvrtfinale LS 2013/14.

Lord Gangarić
05.08.2015, 09:33
Nisam mogao da nađem original post pa sam uzeo Daletov citat , jedan jedini brat Mikula i njegov prenos penala :D

1-0 - Tiote u jednu , Mweene u drugu
1-1 - Katongo prevario Barrya i to bukvalno
2-1 - Bony rutinski , ako golmani ovako nastave bice 5-5
2-2 - Pogodi Mayuka Citao ga Barry ali nije dovoljno visoko se podigao
3-2 - E Bambo crno Mambo , znao sam da ce promasiti , ali tacno sam znao defanzivac , ali nisam znao kako da napisem , sada sve na Barryu LOL ponovljeni penal , a ispale , omg Jaooooo
3-3 - Sansa iskoristio Sansu golmani na nivou sto bi rekao bata Zika Bitno da se svi mole
4-3 - Gradel za novo vodjstvo , Mweene ocajan
4-4 - Najcudniji penal do sada , 4-4 lepo sam rekao ,ne gine ovde 5-5.
5-4 - Treca sreca za Didiera ...
5-5 - Mweene hahahahahahha , svaka cast majstore. Jesam rekao da ce biti 5-5 ,sto to nema na kladionici da se kladi
6-5 - Tiene , golcina kao dobar dan
(Sinkala , ne nagovestava mi na dobro njegovo prezime) 6-6 - Sta bi ovo ,
(Konan masi 100%) 7-6 - kako da promasi kad su golmani otpisani slucaj ... Zasto Zervinjo ne suta
(Lungu ide , cunga-lunga ,cim ga je Drogba pomilovao , neka magija da promasi) 7-7 - Ne pomaze ni Didierova magija , idemo dalje
(E sad ces Kolo da promasis jer si galamio na Stefana Savica Sad te Savic proklinje : Promasi,promasi ,a zaleta sunce ti, ode preko gola) 7-7 - nema kad Stefan Savic urekne , mora tako.
(Kalaba , kalaba znaci Ovaj poreklom iz Srbije , sad kad je Kalaba zakalabi preko gola ) 7-7 - jesam rekao hahahahhahahahahahahaha , znao sam da ce preko gola
7-7 - Jao crno Zervinjo , omg ,omg , ajmo Zambija , puni Slonove!!!
(ala se mole sunce ti ,ovo jos nisam vidio) - SUNZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU , ZAMBIJA~!!!!!!!!tovo za Kup Africkih Nacija.[/B]

To je to !! :D

bice
05.08.2015, 09:55
Auuuuuu Gangaro iskidah se tebra,ovo je genijalno stvarno :wthy::ha:

Ser Gagi
05.08.2015, 20:34
Nema veze, ima nas dovoljno da držimo posed. :cool:

:haha:

Ricma
05.08.2015, 21:08
Nisam mogao da nađem original post pa sam uzeo Daletov citat , jedan jedini brat Mikula i njegov prenos penala :D

Mogao si da me pitas, brate.:cf:

Jednostavna je pretraga, kliknes na broj postova, pa na broj postova tog nika.

Ricma
06.08.2015, 10:57
Zašto je zatvorena tema

Преноси 2015/16 ?

Zašto nam uzimate i ovo malo radosti što imamo u životu?

Gde ću sad moći da pratim sve u vezi prenosa Španske lige?

Sada je vec bajat post, ali je meni i dalje smesan.

Mumi trazi udovicu sa klincem, mrzi ga da pravi.

:lol1:

Ricma
06.08.2015, 21:09
Ovaj post ne verujem da je mnogo ljudi procitalo, vise sam se valjao od smeha zbog biceovog odgovora.Koji crnjak:rofl:

Gledam ovu Evroviziju kad nisam umro , kakva macka :D

http://i.imgur.com/5i0Hr4L.jpg

Poslednja zelja pred smrt joj bila da se pojavi na Evroviziji :biggrin:

Black Mamba 24
06.08.2015, 21:12
Zasto dopustate Paricu da tako dominira na forumu, zar niste ni najmanje ljubomorni?

Ricma
06.08.2015, 21:17
Zmijo, mi imamo nasu temu.Tako da tamo mozemo da nastavimo razgovor.

Nadje li ti neku plavusu u Sutomoru i jel znas dje se kupa?

bice
06.08.2015, 21:18
Ovaj post ne verujem da je mnogo ljudi procitalo, vise sam se valjao od smeha zbog biceovog odgovora.Koji crnjak:rofl:

Ima i onaj moj post za alkoholizam i limara ali me mrzi da potrazim,ako on nadje neka postavi,zesca izvala ::):biggrin:

Brajkula
06.08.2015, 21:25
Samo guja crna.

l1m4r
06.08.2015, 23:32
Limar prenosi alkoholizam preko interneta,kakav inovator :biggrin:

Izvoli.. :)

Prototype
06.08.2015, 23:36
Zasto dopustate Paricu da tako dominira na forumu, zar niste ni najmanje ljubomorni?

Dominirao bi on malo bolje ali se prospe ponegde, jbni Lloris :cf:

bice
07.08.2015, 00:33
Pijan menjam gajtane pre spavanja prvi put na mrtvom tapasmoru, pa to za majku ne bih radio, ni rodjenu niti edo majku.

Kontam da VanDal nece nista specijalno odavati na pressici za Andjela profesionalnog. Gledamo sutra.

Gaitan = stize neko do srede. Sigurica.

#lakunoc

Toma svima ulepsao noc.:biggrin:

l1m4r
07.08.2015, 00:36
Tomislav kada popije kriticniji od mene :D A to jedino mogu jos za Rosa za kazem :D

Lord Gangarić
07.08.2015, 04:39
Tomislav kada popije kriticniji od mene :D A to jedino mogu jos za Rosa za kazem :D

Sad će Olja obojicu da banuje zbog širenja alkoholizma :cheers:

Lord Aleksoni
08.08.2015, 02:27
Sreca, pa je od tebe. Dolazi mi mail poruka od tebe, devojka skace, ko ti pise poruku u 2 ujutru, rekoh idi u PM vidis limar neki treba neke radove da mi zavrsi, prokisnjava mi hauba salje mi sifre za boje koje treba da kupim. Kombinacija G6H12

ahhaa

l1m4r
08.08.2015, 09:46
Upravo sam krenuo da okacim :)

bice
09.08.2015, 11:56
Ili da ubace onaj sport kada oni metlari bace onu spravu pa se razmasu tim metlama ispred te sprave dok istu ne zaustave :D

Uzbudjen je sigurno zbog danasnje Arsenalove utakmice.:biggrin::biggrin:

ACM Dejan
10.08.2015, 19:46
Navijac sam milana ali ovo moram napisati,U timu imamo Hondu
navodno dovodimo Lamelu i jos samo da negdje nadjemo kvacilo i pravi smo.

miloolja
10.08.2015, 22:17
Sad će Olja obojicu da banuje zbog širenja alkoholizma :cheers:

Hahhahahaa.. dobro je što ne pamtite veće moje bisere
A pazi temu... samo da offujete i da se zevzečite... :D

bice
10.08.2015, 22:18
Miko svemocni prati tri najjace fudbalske lige(PL, Primera i Seria A), domacu ligu, evropski basket(pogotovo regionalni), tenis isprati samo zavrsnicu GS i Mastersa, Formulu 1, 4 najveca americka sporta(NFL, NBA, NHL i MLB), rukomet+ par sportskih dogadjaja koji su trenutno aktuelni.Naravno pogledasve filmove novijeg datuma, dok je po pitanju serija raznovtsran i ne bira tv stranicu ni zanr.Jedino sto je bitno kod njega je sto je gledljivo, zamislite na godisnjem nivou koliko prati serija.Prati tres, a i prati remek dela.Ima jos malo slobodnog vremena i vredi ga utrositi.:cf: Mogao je da i u ovoj temi deli lekcije kao sto je radio u drugim, a li na nasu zalost odlucio je da svoju srecu okusa na drugom forumu gde je racunao da ce ga ljudi vise ceniti posto je smatrao da je ispred svog godista , pa naravno da ga je vredjalo kada bi ga bilo ko od nas podsecao da je on 96 godiste.Nerviralo ga je to sto niko nije odavao postovanja prema tome koliko je on bio posvecen, niko nije mario koliko je marljiv i vredan forumas i sto nije bio adekvatno nagradjen moderatorskom titulom.Niko ne spori da je pokusao da napravi forum boljim mestom, uspeo je veci deo forumasa da je dragulj foruma ali nije dobio odobrenje od vecine i verovatno je to nasao na drugom forumu.

Vrati se legendo, oprosti nam sto smo se tako lose poneli prema tebi.

@Sandugp

Samo citaj njegove postove u ovoj temi.:biggrin:

Ricma presao igricu :wthy::wthy:

Ricma
10.08.2015, 22:21
Editovao sam post, greskom sam izbrisao rec ubedi koja se odnosila ''da je dragulj foruma''.

l1m4r
10.08.2015, 23:18
Hahhahahaa.. dobro je što ne pamtite veće moje bisere
A pazi temu... samo da offujete i da se zevzečite... :D

Sta je lose tome?! :D Evo Ricma brat prednjaci :D

l1m4r
11.08.2015, 22:47
Ne zaostajes ti Paricu za Mikom po tom pitanju. Ti cak stignes i da primetis ko je sta napisao i kad na ovom forumu. :D

:biggrin:

Lord Aleksoni
12.08.2015, 19:44
Lord izdominirao :D

Moji izvoru kažu kako joj je Wengerica slao poruke tipa seksualne i da je Evica pala na Wengericin šarm .Dogovor je skoro završen ostalo je samo da se izabere stan gde bi Evica i Wengerica mogli neometano da imaju noćne seanse i da razgovaraju o fitnes stanju naših fudbalera.
Najveći problem je Wengericina žena koja po navici voli da jede krofne iz prodavnice koja je baš ispod Evinog stana.U pitanju su vegan krofne sa zeljem i ovsenim pahuljicama koje se ručno beru od strana nevinih maloletnica na obalama Vijetnama. Inače Wengericina žena je poznata kako ima dobar njuh za te stvari i priče kažu kako može da nanjuši mužev parfem na kilometar.Na pregovore je pozvan i Stan Kroenke i doputovao je privatnim avionom kako bi rešio ceo problem , čak uzimaju u obzir da otkupe prodavnicu krofni kako bi uspeli da zataškaju celu stvar i odvuku Annie (Wengericinu lepšu polovinu ) što dalje od tog dela grada. Ali posle svega atmosfera je pozitivna i transfer se bliži kraju.

l1m4r
13.08.2015, 09:20
Ja Sam uvek mslio da kad se utqkmica namesta to bude tipa 2:1 1:0 onqko one dosadne utqkmice sto Niko ne moze da prrovali ..a ovo vec ne znam stq da Muslim...nemqm komentar.

Jedan jebeni PS: Nisam pihan sqmo imqm cevape umesto prstiju I koriatim ovqj krs od windows fona :)'

Jaaaaao Darko :)

bice
13.08.2015, 13:10
Bijesan je uletio u njenu sobu i pitao je je li istina da te Kokinakis segao? Na sta je ona odgovorila da nije, da su oni bili samo dubl partneri i da je Kirgios lazov. Nakon toga je Stan polomio staklo pesnicom, pustio tesku suzu musku, ona ga zagrlila, poljubila, a onda su vodili ljubav jer su i emocije bile upletene i to je nesto znacilo. Posto je soba pokrivena kamerama to je vidio ko drugi do Kirgios i rekao onda Kokinakisu da mu je Vavrinka segao djevojku.

Objasnio covek.:cheers:

bice
15.08.2015, 10:01
Višković nastavlja da zasipa pogrešnim informacijama. Ovaj put je rekao kako su dubl mečevi odgođeni, opet me prevario :cf:

Nadal i Errani dogovorili trening saradnju do kraja sezone. Glavna stavka je servis i očekuje se da uzajamno pomognu jedno drugom. Očekuje se da mu Errani pomogne oko tehnike servisa, dok će zauzvrat Nadal njoj pomoći oko podbačaja loptice. Nadam se da će SK otkupiti prava treninga.

:ha::ha:

Lord Aleksoni
24.08.2015, 21:32
Lord treba promeniti ime u "gANNgrena

::)::)

l1m4r
25.08.2015, 22:27
Veći klub Zvezda od Liverpula, odgovorno tvrdim.
:biggrin::biggrin:

Lord Aleksoni
27.08.2015, 22:24
Brat Gokara :D

E tako to izgleda. Sad još zamisli kako odlazim sa termina u Kia džipu sa neke dve bičarke i to je to.

Ricma
06.09.2015, 19:55
Kumić ne mogu na Sikija, živi čovek sa dve čke, znaš kakve bahanalije tamo... Ja npr stojim ispred vrata i pozvonim i niko ne otvara 3-4 minuta dok se ne obuku svo troje... Pre toga neki čudni zvuci poput stenjanja. Meni malo neprijatno ali ništa Mamba...

:cf::cf2:

l1m4r
06.09.2015, 20:56
I mi ostali da zivimo sa takvim cimerkama radi li bi smo isto sto i on!! :D

Daj da nadjemo bratu Kondiju cimerke da ne bude ljubomoran :D

Ricma
06.09.2015, 21:55
Ima on svoju lepsu polovinu, samo je i on vise puta naglasio da kada je Siki dolazio kod njih dvoje da izadje napolje.Ne moze da slusa.

bice
08.09.2015, 00:05
Donekle te razumem. Onaj osećaj kad ležiš u đakuziju u sobi na Ibici, i proklinješ sebe što nisi veći šaban pa da to izbaciš na fejs.... :D

Pisanje po sirotinji :D :biggrin:

Lord Aleksoni
12.09.2015, 02:24
Uvalište đokana Realu ni kondom stavili niste

Hahaha :laugh:

Lord Aleksoni
14.09.2015, 03:56
Bravo legendo ako ništa popišao se po ovoj publici koja nema trunke poštovanja i kulture , sad će žena mi bude srećna ima bude sesa ceo dan

Gang kao i obično dominejšn :haha:

Sandugp
15.09.2015, 11:32
Gang kao i obično dominejšn :haha:

E sada ovo "sesa" me buni, jel progutao slovo ili sta?

bice
15.09.2015, 17:38
https://pbs.twimg.com/media/CO8P9AVWsAABZxB.jpg

Idemo idemo idemo :dw:

Reci ti to ženi u facu i nema seSa do finala LŠ-a....:biggrin::D

Hahhah Zola brat!:wthy:

Lord Gangarić
17.09.2015, 18:43
E sada ovo "sesa" me buni, jel progutao slovo ili sta?

Ima dece na forumu mora da se prikrije pravo značenje :)

l1m4r
20.09.2015, 17:09
Bravo Josida, jos jedna asistencija. Dobice i bonus na fantazi.

bice
24.09.2015, 15:51
Hahahah, pa upao čovek slučajno, šta...dešava se hahahah..... koja ebena legenda....:D

To je isto kao kad je moj drug objašnjavao devojci da je on samo sedeo za šankom i neka devojka se saplela i on je zadržao da ne padne i u tom trenutku ga slučajno poljubila (valjda htela devojka da zahvali :biggrin:). A da li je popio korpu i nagradu za najgoru laž ikada smišljenu.....:biggrin::D
Posle toga ga mi pitali.."Brate, šta ti bi da lupiš onako"...kaže.. "improvizovao sam, delovalo mi je da može da prođe u momentu"
CAR! :wthy:

p.s. Šteta što nije morao dalje da objašnjava. Zanima me kako bi objasnio to što je odveo kući....:laugh:

Kakva legenda!:rofl::wthy:

bice
29.09.2015, 09:17
Posle mizernog pocetka morao sam da angazujem gojkaru da igracima drzi jutarnju gimnastiku sto je od ovog kola krenulo da daje rezultate pa se zabelezilo 68 bodova, a prema juniorovim izvorima i ekonomsko-statistickim analizama, preuzimam prvo mesto od Daleta Separatiste pre pada EU. :cf:

Princara :wthy:

l1m4r
05.10.2015, 23:18
Tripleta za njih su tri FA Kupa za redom.:cf:

maliajnstajn
05.10.2015, 23:31
Ne moze ovaj limeni, ne moze. Ulazem VETO!:cf:

l1m4r
05.10.2015, 23:58
Ne moze ovaj limeni, ne moze. Ulazem VETO!:cf:

Ne moze Aki. Nisi stalni clan saveta bezbednosti. :) A verujem da si upoznat sa pravilom da samo stalni clanovi imaju pravo VETA. A i ako uspes da preko noci postanes clan morao bi bice da odobri tvoje pravo da ulozis VETO! :pov

SB u ovom slucaju tema postovi nedelje!

maliajnstajn
06.10.2015, 00:05
12 673 posta na ovom forumu, plus bezbroj finansijskih analiza me smjestaju na celo finansijskog odbora ovog foruma, te ja, kao izvrsni predsjednik finansijskog odbora ovog foruma imam pravo na VETO.:cf::cf::cf:

l1m4r
06.10.2015, 00:10
12 673 posta na ovom forumu, plus bezbroj finansijskih analiza me smjestaju na celo finansijskog odbora ovog foruma, te ja, kao izvrsni predsjednik finansijskog odbora ovog foruma imam pravo na VETO.:cf::cf::cf:

https://www.youtube.com/watch?v=GNOo6GFyIPU

N E M E Z E!

:fct:

:)

ps: da si napisao post bez :cf: trazio bih da se obrise! ali posto nisi imas klip :P

maliajnstajn
06.10.2015, 00:12
Nek upravni odbor urgira i donese presudu u korist finansijskog direktora, inace nema plate ovaj mjesec:cf::cf::cf:

l1m4r
06.10.2015, 00:17
Ne meze! :D

Clanovi upravnog odbora su sledeci.

Bice.

Vladan.

King Erik 7.

Maric.

Pipi Romanjoli.

p4p1.

Wilserica.

Brajkula.

Olja.

Bojana.

A videces da svi oni tj generalno "svi" vise vole mene! Cak i Vilserica.

Bojani sam sredio prevode za "Most". Wilserici se smucio venger i dosao kod brata. AK47 dobio unapredjenje. Tako da AKI dzaba ti.

Nemoj da se brines za plate, imam ja skivene budzete. Koji su se i tebi magu provukli.

ps: Princ je suspendovan iz UO-a :biggrin:

pps: Novi moguci clan je dale. A i on vise voli mene :D

maliajnstajn
06.10.2015, 00:20
Gledaj ti mucke zavjere protiv glavnog odgovornog finansijskog direktora. Jos ce te mi uvalit neku pronevjeru i ja na robiju. :facepalm:

Ipak je jedan Lord na ovom forumu i njegova je zadnja, jel tako svemocni Lorde?:D

l1m4r
06.10.2015, 00:22
Gledaj ti mucke zavjere protiv glavnog odgovornog finansijskog direktora. Jos ce te mi uvalit neku pronevjeru i ja na robiju. :facepalm:

Ipak je jedan Lord na ovom forumu i njegova je zadnja, jel tako svemocni Lorde?:D

Decko ja sam ucio od najveceg. Nikakvi Lordovi i fin direktori tu nemaju sansi..

:cf:

ps: Robija ti sledi na kraju sezone! To ti spremam svakako. Imam ja dokaze protiv ihaa ha.

maliajnstajn
06.10.2015, 00:25
Idem da regrutujem Brajkulu svog brata jedinog blizanca i Princaru muckog provokatora za svoje advokate. Treba mi cijeli arsenal da se odbranim od ove obmane.:pc1:

l1m4r
06.10.2015, 00:27
Pazi Brajkuli kazem samo Darko Kovacevic i ti nemas nikakvih sansi!

Sta mislis koje meni dao sve dokaze protiv tebe?!

ps: Nemas Wilsericu. Dzaba ti sve. Batica je batica.

Урош94
06.10.2015, 00:45
Пази, баш ћеш морати да се потрудиш ако намераваш да ме придобијеш. Тешко ће бити надмашити Лимарове услуге.

Lord Gangarić
06.10.2015, 00:46
Limare

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t1.0-9/11988237_1015039748541002_6017789294116689044_n.jp g?oh=2e051ee3cf8a9f07cbf3a65688abec4e&oe=56D1080A

Kakav upravni odbor kakvi bakrači mi smo gerilci napadamo iz zasede , kako vidim dobiće Wada cimera .

l1m4r
06.10.2015, 00:52
Tekila gerila. :z:

Uki sve sto on ponudi znas da imas duplo vise. Sredio Convi sa jedne strane Arape, Avram sa druge Ruse. A ja drzim Amerikance.

Plus vidi samo Erikov avatar. Ne znam o kojoj to gerili pricaju?! :) Plus Dji Sung salje poruku kaze ako treba nesto slobodno me cimaj. :ne_znam:

Lord Gangarić
06.10.2015, 00:56
Ne prodaje se Uroš za tvoj prljavi kapitalistički novac . Za tebe smišljamo posebne muke samo da te nahvatamo , ima da te trujemo šećerušom rakijom nedelju dana sve dok ne priznaš za koga radiš posle toga ideš pravac Doboj.

l1m4r
06.10.2015, 01:00
Doboj..

pfff. Javlja mi se Mamba kaze nema frke. Aktivirao se i Mumi. Rosso salje poruku da zovem Mandu?!

Kada nisam oslepeo posle etil alkohola (neka Avram objasni cemu sluzi), sta je to za mene?!

ps: Novac i Uros. ccccc kako si samo neobrazovan.

Ima jedna fina devojka Leksi se zove. Raspitaj se sa kim je, i kako je upoznala tog "deckonju" i ko im je kum pocetkom sledece godine.

Урош94
06.10.2015, 01:03
То овде вам продаје Лимар фору да ме придобио за новац.

Није могао да одоли ипак да каже истину. Јебига, Лекси је Лекси... плус вам није рекао да је у процесу сређивање катарско држављанство, како бих поред Лекси имао и Ивану Кораб.

maliajnstajn
06.10.2015, 01:04
Dzaba vam sve, sredio majstor finansija Abu Dhabi konzorciji sa konglomeratom iz Tokya i Dubaia:cf:

Lord Gangarić
06.10.2015, 01:06
Aki ostaje nam samo jedna opcija , nisam hteo da je iskoristim ali nema nam druge . Vrbujemo brata Mikulu sa njim nema poraza :dng:

maliajnstajn
06.10.2015, 01:08
Gdje ce ko s Multi Mikulom :dw:

l1m4r
06.10.2015, 01:09
Džabe ti i to. Maricev čovek. I dalji rodjjak p4p1a. A p4p1a je moj brat od tetke.:cf:

Урош94
06.10.2015, 01:09
Е јебига сад Лимаре, нема овде леба...

једино ако...

једино ако не успеш дизвучеш Туту Бугарина и од њега избоксујеш оне бугарске калашњикове па да их уваљамо негде...

Оп, оп... ето преокрета, Микула наш!

l1m4r
06.10.2015, 01:11
Sto se tute tiče tu imam Bojanu, Olju i Vladana. A svi znate da oni imaju i svoje ljude..

Mogao je jedino Joe Cole nešto ali i on je pružio pomoć zbog intervencije Mandusica.

Lord Gangarić
06.10.2015, 01:16
Mikula je čovek od reči i revolucionar u srcu , kada je u pitanju političko opredeljenje on rodbinu ne priznaje tako da džabe ti pokušaji .

Lord Aleksoni
06.10.2015, 01:22
Kakve sve ovo bitke ovde :D

Što se strane tiče, uvek za tebru Marlija :cool:

maliajnstajn
06.10.2015, 01:27
Koglomerat i konzorciji su donjeli presudu.

Svim na strani Lorda i njegovog finansijskog majstora dobivaju dvorac gdje zele, plus vikend vilu na Bahamima. Plus dobivaju jos 100 kila zlata, 18 karata, te jos 5 kila dijamanata. Pored svega toga imaju pravo da odaberu bilo koje dvije zene ili dva muskarca na ovom svjetu i bit ce njihovi, cijena nije vazna. :cf:

l1m4r
06.10.2015, 01:27
Eeeeee moja malena gangrenice. Ne vidiš ti to da ako se revolucionar se vrati, vraća se pravo u administraciju a svi ovde znaju da je čoveku to bila želja?! Ja ću samo da mu pomognem tj da ispunim želju. Nisam hteo ovo da otkrivam ali morao sam.

Ps aki Veto i dalje nisi dobio

maliajnstajn
06.10.2015, 01:37
Samo da naslikam sliku. Bilo koje dvije zene ili dva frajera.

Svi koji nosaju avatare zena ili ako ste zensko muskaraca, zapitajte se, sutra u ova doba da vas ta boginja ili taj bog hrane bobicama najboleg bijelog grozdja koje ste ikad okusili u zivotu.

Konglomerat&Konzorciji sa Lordom na celu to omogucava!!

Ser Deni ®
06.10.2015, 02:26
Ja bi ovu Wengerovu malu, ako mozes nesto da sredis, ali onda bi se zavadio sa Wengericom, kako bi onda to sredio? :cf:

bice
06.10.2015, 10:21
Ko ponudi vise para presudjuje se u njegovu korist.Neka krenu sa ponudama obe strane.:tnt:

maliajnstajn
06.10.2015, 10:34
Ja bi ovu Wengerovu malu, ako mozes nesto da sredis, ali onda bi se zavadio sa Wengericom, kako bi onda to sredio? :cf:

Dogovoreno.

Idemo dalje. Konzorciji i Konglomerat do pobjede.

100 kg zlata i 10 kg dijamanata!

l1m4r
06.10.2015, 11:57
Ko ponudi vise para presudjuje se u njegovu korist.Neka krenu sa ponudama obe strane.:tnt:

Samo reci koliko zelis i to je zavrseno. Sto se toga tice to je neograniceno.

Aki ti si jednom rekao da si ti Vengerov vanbracni sin. Tako da ti tu ne mozes nista da uradis. Sedi 1.
Zatvorio sam mu dotok kamagre i plavih tabletica tako da je to Deni sredjeno. Cak je sredjena i ona tvoja g6 boja za auto.

Sto se tice Londoske berze pozvao sam Topdziju kada Vi niste hteli da ga aktivirate. Sto se tice Tokia, Saburo je to zavrsio. Pod uslovom da porazgovaram sam Murinjom.
Javio se Tuta salje AK. Mikula ja trazio vecu funkciju i to smo sredili. Ti Vengeru pilulice ne mozes da obezbedis caletu rodjenom, a ovamo pricas da ces po njih dve. Sram te bilo lazi koje izgovaras. :cf:

Ricma
06.10.2015, 16:16

Lopove, krades mi lajkove!

bice
06.10.2015, 18:05
Samo reci koliko zelis i to je zavrseno. Sto se toga tice to je neograniceno.

Aki ti si jednom rekao da si ti Vengerov vanbracni sin. Tako da ti tu ne mozes nista da uradis. Sedi 1.
Zatvorio sam mu dotok kamagre i plavih tabletica tako da je to Deni sredjeno. Cak je sredjena i ona tvoja g6 boja za auto.

Sto se tice Londoske berze pozvao sam Topdziju kada Vi niste hteli da ga aktivirate. Sto se tice Tokia, Saburo je to zavrsio. Pod uslovom da porazgovaram sam Murinjom.
Javio se Tuta salje AK. Mikula ja trazio vecu funkciju i to smo sredili. Ti Vengeru pilulice ne mozes da obezbedis caletu rodjenom, a ovamo pricas da ces po njih dve. Sram te bilo lazi koje izgovaras. :cf:

Podari mi zdravlje,srecu i dug i lep zivot sa mojom dragom i presudjujem u tvoju korist. :):cheers:

Lord Gangarić
06.10.2015, 18:14
Limar brat koliko obećava može lagano da se kandiduje za predsednika i da nasledi Tomu grobara :D

Урош94
06.10.2015, 18:28
Марли брат лично :D

http://www.dodaj.rs/f/31/c1/z1Pi90l/2.png

Spreman račun za RTS pretplatu (http://mondo.rs/a836654/Info/Drustvo/RTS-pretplata-spreman-racun.html)

Lord Gangarić
06.10.2015, 18:37
Laže pred izbore :olja:

l1m4r
06.10.2015, 19:32
Laže pred izbore :olja:

Kakva crna kandidatura, viši interesi su u pitanju.

Uros me usrao :biggrin:

l1m4r
21.10.2015, 16:27
Znaci ako si rekao da je sranje onda ce to neko ko voli teze podneti nego kada si rekao da je mediokritet :D
Svako ima pravo da kaze sta misli o bilo cemu. Pa i uz neku odredjenu (ne preteranu naravno) dozu psovke.
Najiskrenije ja tebe smatram za gospodina (Tako mi nekako kroz postove delujes. Nesto slicno kao jedan lik NI sa teniskog pdf-a) uzdrzan, inteligentan, a najvise korektan. Lik sa sirokim dijapazonom znanja i opstom kulturom na visokom nivou (zbog toga te najvise postujem). Pa onda reko da raspalim ja za tebe, nije mi tesko zaista :D
Imas ti i mana naravno (da ne ispadne da ti se uvlacim sada), ali ko ih nema!? Ja prvi sam ih prepun ....
Tako da Erice ili psuj ili pusti mene da to uradim za tebe ..... a znamo svi da znas i to onako masno da raspalis :biggrin:

Tesko sranje, kazi slobodno sta se postas. Ako neces tj ako si iznad toga svaki put kada hoces neku psovku da spicis sibni meni pp uradicu ja to za tebe onako od srca ...

Sandu haha

Ricma
22.10.2015, 22:20
Jevreji pizdeci. Neka je njima na centru Solgar, kompanija koja je u vlasnistvu Carlyle grupe koja je odgovorna za mnoge lose stvari u svetu. Sve najgore!
Da, pao sam na kladionici... :cf:

:ha::ha::ha:

Ziva je prepicka, umrla nije!

bice
30.10.2015, 10:52
Hahahahha, to je ta priča. Imam komp, 2000. godiste. Za koju godinu mu pravim punoletstvo. Malo je jači od prosečnog smart telefona, ali malo...:D

Na kraju meseca taman uštedim za patike za fudbal, i to neke jeftinije...:biggrin: Sramota me da idem više na termine. Svaki put kad šutnem loptu bojim se da ću golmana da pogodim u glavu sa đonom...:facepalm:

Zola kralj :wthy::wthy:

Lord Aleksoni
05.11.2015, 18:08
Felaini fura grivu i esarpu da ga zene ne opsedaju zbog vrelih gleznjeva. Blind milion posto ima ogledala na svakom plafonu. Zidu i vratima.
Romero se picnuo kao legenda Cukarickog i Strajnicev gost.
Wilsonova draga je topdzinica - 4 nedelje out, izvrnut zglob.

Hahah

Ser Gagi
07.11.2015, 17:59
Ali Mata brate, on kad je polagao vožnju, polagao samo rikverc i savijanje ulevo. :facepalm:

:ha:

bice
28.11.2015, 17:49
Slosilo mi se..

https://www.youtube.com/watch?v=wmSgv9A_ZqM

ps: Staviti brzinu na yt 0.5

Brate mili blago onom ko u ovo ulazi majke mi moje Radmile :(

Lord :wthy:

Erik MK II
30.11.2015, 05:32
Nezgodno je kad vidiš da ti se dojučerašnji manager Alan Pardew trudi da sakrije osmeh, dok ti se sadašnji trener McClaren ne trudi da sakrije svoj očaj McClaren Out, Ashley Out, Charlney Out, Carr Out, ovi što kose travu Out, ekonom Out, svi Out!!!

Extremno skracen ali me nasmejao do suza :biggrin:

Lord Aleksoni
30.11.2015, 13:12
Mislim kada bi nastupila apokalipsa da bi Limar poslednje sate na Zemlji proveo ne tako sto bi bio sa porodicom vec da nadje Kerika negde u nekom bunkeru i da ga overi.

Evo i tvoj Eriče mora da se nađe ovde ::)

miloolja
06.12.2015, 15:41
Ovaj čovek je genijalac, deo priče o filozofiji LvGa, naravno :D

Verovatno je filozfija nešto tipa: "Kad dođete ispred 16 nemojte ništa da radite, kružite oko gola, nemojte da šutirate. Iks nam je dovoljan, svaki meč na Trafordu idemo na iks jer ja volim se ložim na zvižduke posle utakmice, palim se 0-0 više nego Neša Twins na bol, pravim postere od poseda o statistici i lepim ih deci u sobu, ženi u kuhinju i sebi u garažu u kojoj pijem vino s Runijem koji me ucenjuje mojim golišavim fotkama da bi stalno igrao. Ako budu neke dobre šanse šutirajte u golmana ili oko gola, ako bude zaista trebalo gol da se da - utrčaću ja da ga dam, vi se pravite bogalji odlično pripremljeni za paraolimpijski stoni fudbal.“

A ko želi da pročita ceo o radovima na putu... http://www.sportklub.info/forum/showthread.php/504-Manchester-United?p=1448671&viewfull=1#post1448671

Ser Gagi
06.12.2015, 17:44
Gojko vidi bar nekoliko linija, ne bi ni vama bilo lako da odlucite koja je prava

:lol1::lol1::lol1::wthy:

Lord Aleksoni
14.12.2015, 18:27
Crni Mikel, nemoj to da radiš čoveku :D

Ja cu da isecem vene taj dan ako mu produze ugovor,prodam babin stan,dam to u humanitarne svrhe i idem da se zapalim ispred ambasade Nigerije sa Mikelovom ikonom u rukama.

l1m4r
17.12.2015, 20:19
Nema Roman keša, iste gaće nosi par dana, kupuje u Lidlu, hteli pre neki dan da mu seku struju. Daj da se ne zajebavamo više.

Ja ga video pre neki dan stoji u redu u DM-u, uzima neki Hugo Bos na akciji 2500 din.

Zvace velikog neimara Arsena da mu projektuje stadion sa sto manje utrosenog novca.

Bih...skroman sam ja momak.

:rofl::wthy:

p4p1
20.12.2015, 00:09
Dule, moram ti priznati da sam bio krajnje skeptican u opstanak ove teme kada si je prvi put otvorio, ali ti si svojim trudom i radom doprineo da ova tema Barnlija postane veca i od teme Mancester Junajteda, i ja ti na tome cestitam :cheers:

:laugh:

Ricma
26.12.2015, 17:46
http://www.sportklub.info/forum/showthread.php/4596-Barclays-Premier-League-SkyBet-Championship-2015-16/page11?p=1454391&viewfull=1#post1454391

Ozil and Christmas Tree.

Prosecan dan studenta prava subotom

"Mutirao tv da moze da uci u tisini,prati prem,posta na forumu u live temi i preslisava se jedno pitanje ceo dan"

Edit:

Kakva forma za ispadanje iz lige. Ona upozorenja sa cigara stavljati umesto grba, zameniš "pušenje" sa "van gaal" i to je to. Može "mančester" umesto "van gal" ali trenutno sam više hejterski raspoložen.

van gal ozbiljno šteti vama i drugima oko vas

prestanak van gala umanjuje rizik smrtnih srčanih ili plućnih bolesti

deca se ugledaju na vas! deca van gala i sama češće postaju van gal

van gal ubija. vangalski dim šteti ljudima u vašoj okolini

želite bebu (gol, pobedu)? van gal nepovoljno utiče na plodnost kod muškaraca i žena

...

bice
27.12.2015, 00:36
Nastavnikov trademark vise od deceniju je da kad mu ekipa veze par dobrih rezultata izgubi neko gostovanje par razlike i upada u krizu i tako u krug. Koliko je to jedan uplasen tip, kad mu vidis onu tuznu facu, tacno ti dodje da ga pomilujes po glavi i izvadis mu 200 dinara da kupi nesto da pojede.

Hahhaha :ha::ha:

l1m4r
08.01.2016, 23:59
Pored svih promašaja sa transferima i otpuštanja igrača uspjeli su da plate obeštećenje za jednog Štimca, za kojeg se zna da ne može ni Brajkulu s foruma odbraniti a Brajkula ni dvokorak ne zna napraviti kako treba. Za Simonovića je sve rečeno, slijepac samo ne vidi kako ga trpaju, niko ništa nije promašio preko njega kao i protiv Cedevite. Puna podrška upravi i treneru, vidi se da znaju šta rade :dw:

Bastia33
09.01.2016, 09:41
Zatvaraj temu, igra je gotova:ha:

Mi smo kao stolarska radionica.
Zamislite stolarsku radionicu, i sad tu ima raznih masina i drvene gradje, greda, dasaka, letvica... Od svake daske mozes napraviti nesto, svako parce drveta ima potencijal da postane nesto vise u procesu obrade. U celoj toj radionici Lazic bi bio ona panjcina koja drzi vrata kako se ne bi stalno zatvarala.

miloolja
09.01.2016, 20:53
Ako mislite da će iko drugi poneti lentu ove teme, a ne ovaj čovek dole citirani, grdno ste se prevarili i džabe se trudite :laugh:

Inace nisam gledao tekmu, kakvi smo bili?

Šta god da si radio, zavidim ti.

Komotno može doživotna, injekcija, giljotina, streljanje, vešanje, električna i ova tekma.
Da imam sezonsku, ovog trenutka bih je menjao za box set Esmeralde. Blind tamo, Blind ovamo.

l1m4r
18.01.2016, 00:33
Kakva ekipa su Sunsi jbm ti. Poezija...
Los je trener, al su zato igraci jos losiji.
Igraju lose u napad, al su zato jos gori u odbrani.

Ono kao :)

Lord Aleksoni
23.01.2016, 14:35
Sa ovakvom karlicom, garant može da rodi trojke bez problema.

Ahahaha :D

bice
24.02.2016, 20:34
Nemoj SK da me izdaš za tu PL! Razočarao bi se više nego da mi devojka učestvuje u nekom gang-bangu ...:cry:

Hhahahaha Zola u elementu. :ha::ha:

l1m4r
28.02.2016, 16:38
Jel još jedan gol za tripletu? :cf:

Rashford batica pokidao :cool:
Wenger izgleda kao da ima zatvor, neprocenjivo :D

Ovo ako se danas ne pobjedi kolektivno da se ugasimo kao klub.:cf:

Spomenuh ranije, ovo je po meni utakmica sezone. Bitna je iz vise razloga. Ovo ako dobijemo titula je nasa, ako ne, onda jebiga nije. Toliko je prosto.

Wenger pokazuje van Gaalova muda. Flamini ni na klupi, a Perica na klupu.

Idemo ih rastaviti kao u septembru :dw:

Znam da treba samo jedan post, ali sam propustio jos jedno 3, 4 opasna posta :D Moraju svi da idu ovde, pa na glasanje :D

Rossonero
12.03.2016, 21:38
Svi u Real, jebeš Ramosa, Iska i Jamesa, treba to prodati i dovesti Lovrena, Brozovića i Perišića.

Gokara u svom stilu. :tnt:

bice
15.03.2016, 17:48
Nema frke, idemo kolektivno na sahranu. Jebes ga, nije Brajko bilo ko.

Vec vidim scenu, Olja sa crnim velom place, Princoni napisao govor, Gokara brat nateze vinjak do iznemoglosti, Aki sabira da li mu je ekonomicnije bilo da rikne pre titule ili posle. Mamba i Kondicija bojkotovali sahranu, duzan im pare. Vladan poslao suzu iz braCke Crne Gore. Duka ga uramio i stavio pored slike Radonje. ....

ps: Petrovac pogodio tacan datum umiranja i obogatio se

:D

Mozda post meseca :fct::wthy::wthy:

Duka
16.03.2016, 16:16
:haha: haaha limar,pa strasno :rofl:

l1m4r
29.03.2016, 18:31
Prvi meč sam odgledao pre oko godinu,dve bilo je neko finale ne znam ni sam uglavnom igrao je Nole , žena po običaju ništa nije napravila za večeru blenula je ispred televizora kao zombi i gledala kako se loptica prebacuje preko mreže . Kad sam pitao za večeru rekla je nema ni ses-a ni večere ako Novak ne pobedi i šta ću primoran sam bio da odsedim i odgledam , sva sreća ovaj manijak je pobedio tako da nisam ostao ni gladan ni napaljen :biggrin:

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: :facepalm::facepalm::facepalm:

Lord Aleksoni
29.03.2016, 18:33
Jadni Gangara, kakve probleme ima sa ženom :(

Sva sreća pa se Novak smiluje i dobije meč :D

Lord Gangarić
29.03.2016, 19:26
Najebao sad kad prestane da dobija :( :pravda:

z0La
29.03.2016, 19:46
Ćuuuuti, još imaš sreće. Zamisli da navija za Nadala....:biggrin:
Pa ne bi bilo ses-a ni za rođendan, a o hrani i da ne pričam...:biggrin:

Lord Aleksoni
29.03.2016, 19:46
Ko te to slagao? :biggrin:

goku
10.04.2016, 18:16
Van gaal podesio odbranu do 18.45h, sve golove su dali kasnije. Da je bus stigao na vreme, eto 0-0.

Zna lvg sta radi, samo nema covek srece sa saobracajem, automobilima i ostalim lamelama.

miloolja
10.04.2016, 18:39
Rekla sam odavno da se svi ostali džabe trude, mada nekada nekome prosto izleti vrhunski post, ali apsolutni pobednik ove igrice je Tomislav ili tamo neki njegov alijas...ima ih...nebitno. :prv:

Abel
10.04.2016, 18:41
:propadauzemlju:

miloolja
10.04.2016, 18:43
Hahhaah hteo si da kažeš : propadauzemlju: ? :p

Rossonero
11.05.2016, 22:04
Ovo jednostavno mora da se postavi. :wthy:

Jel ima neko iskustva sa pipkanjem silikona?
Ima li sličnosti sa balonima napunjenim vodom

Dule Krtola
12.05.2016, 07:29
A mogu misliti koja ga je muka naćerala pa da pita ovakvo nešto.

bice
30.05.2016, 19:35
Ovoj Noelle, 100% ima bradavice kao ventili u BMWa

Opet dominira bane brat. :wthy::wthy::ha:

Bane je
04.06.2016, 16:43
Opet dominira bane brat. :wthy::wthy::ha:

Što je ovo haha... Sad će ljudi mislit da sam neki sisopaćenik ccc...
A nisam stvarno, ja volim da su male i tvrde kao kao čvarci

bice
05.06.2016, 11:47
Tako i treba da se pise!

Sinoc se odmaralo od Vinjaka. Naleteo na neke strance u Bg-u zanimljiva imena imaju, Hoegarden, Paulaner, Erdinger i Ginis. Nego Ginis nesto jeo govna sinoc pa nije hteo da se lepo druzimo. Ali ova trojica su bili bas drugari sinoc :).

Ma limare brate ti si legenda! :wthy::wthy:

Tarantula
16.06.2016, 22:12
Једино логично решење би био Стен ван Ганди.

Zna čovjek znanje. Inače novi trener Partizana.

bice
19.06.2016, 21:25
Deru se dresovi ko srednjoskolke na ekskurziji.

Kako je covek pogodio sa poredjenjem :biggrin::biggrin:

l1m4r
15.07.2016, 20:10
Trece, Gokara brate postavio si rekord, vec tri cetiri diskusije si odradio bez bana, samo tako nastavi da guras, podrzava te brat :love:

:wthy: :biggrin:

Lord Aleksoni
15.07.2016, 20:14
Ma da, ovo kao da kažeš mlečnom i stalnom zubu da će jesti koricu hleba dugo i srećno do kraja života. Ne vidim scenario u kom se Jones neće na prvoj tekmi spotaknuti o kreč peterca, roknuti glavom o stativu i propustiti tri meseca.

::)::)

l1m4r
06.08.2016, 21:07
Barem Princara ne peva albanske pesme :cf2:

Post leta 2016 godine.

Rossonero
19.08.2016, 13:04
Nikako da nahvatam dan da sam trezan i da iskomentarišem meč sa Liverpulom.

https://i.ytimg.com/vi/wgDsVVRINqc/hqdefault.jpg

Bane je
21.08.2016, 07:42
VATERPOLO FINALE OLIMPIJADE 2016

SRBIJA - HRVACKA

U par riječi:

Mandić urinira po centrima i golmanima.

Lord Aleksoni
01.09.2016, 19:11
Brat napaćeni :(

Moram da vam odam jednu veliku tajnu . Večeras sam se vratio iz kafića peške , pošto mi je otišao anaser na autu . I sad idem ulicom i razmišljam koliku će platu imati Levandovski i kako će naši radnici uspeti da to iskrpe . Dobar je on igrač , pomoći će nam da uzmemo tripletu ali mi je žao te londonske sirotinje što nema leba da jede i prosto je glupo da im on uzima leb iz usta . I dođem ja tako kući , Ema mi ispekla pile , roknem to na brzinu sa paradajz salatom i reko da sednem za komp kad imam šta da vidim. Na svu moju muku u životu i sve litre ne ispijenog vinjaka Spursi dovode Musu Sisoka za 30 miliona funti . Sad da me ne shvati narod pogrešno ja znam da je Wenger gazda na ostrvu i da je tripleta naša ali ovako moćan transfer me je malo zaplašio . Hladna znoj je počela da me probija , srce mi ubrzano kuca vidim nije mi dobro . Šaljem poruku mom bratu Akiju da li je to istine on mi kaže kako njegovi izvori kažu da je istina i da je i on upao u depresiju . Toliko smo hteli tu tripletu i sad da nam tako sklizne iz ruke ovim transferom prosto ne mogu da verujem . Srce hoće da mi pukne , ruka poseže za flašom vinjaka koja stoji pored kompa , Ema me ljutito gleda sa kreveta a ja u nedoumici Poketino brate moj napaćeni zašto mi to radiš , zašto mi uništavaš snove kada su mi na dohvat ruke

Lord Gangarić
01.09.2016, 19:12
Je Suis Gangara :cheers:

Lord Aleksoni
17.09.2016, 18:49
U slobodno vreme se bavi humanitarnim radom tojest vodi brigu o nevaljalim dečacima.

Samo daj mesa, pa nismo vegetarijanci božemioprosti.

Koja braća!!! :biggrin:

Jax Teller
17.09.2016, 18:54
Postovi u sitne sate kad pošten svijet spava :biggrin:

maliajnstajn
18.09.2016, 20:25
Ma to njemu roditelji petlica dodju da kukaju sto je njihov petlic rezerva, a onda ih Akan farba da su sve to legitimni clanovi rotacije, a ne rezerve :D

Prekuco Princara danas:D

maliajnstajn
15.10.2016, 19:34
Jel to žuti karton sudija, daBogda ti dijete iz tri palo na polugodištu.

Post stoljeca :wthy:

:haha: :lol1: :vinjak:

Lord Aleksoni
23.10.2016, 19:30
Brate mene Ema zove kao ajde u krevet reko nema šanse Aki i Fiksni vode bitku ovo mora da se isprati :D

Ahaha :biggrin:

l1m4r
18.02.2017, 14:08
Ne batice uopste nije zbog toga, s obzirom na inteligenciju pomenutog clana radi se o veoma komleksnim stvarima.

Radi se zapravo o teoriji malog sveta ili teoriji lanaca u svetu poznatiju pod imenom "Six degrees of separation".
Iako teorija madjara Karintija govori o kompleksnosti medjuljudskih odnosa I " smanjvanju" sveta pojavom modernih tehnologija, Lalana, koji je cini mu se to rekao, zapravo je malo prepravio tu teoriju I sveo je na to da je svaki sesti stanovnik ove planete zapravo navijac Manchester uniteda.

Sigurno je na to mislio, veoma vesto bacena aluzija kako ga ne bi provalili u njegovom simpatizerskom taboru.
Vidljiva kriza indetiteta, mozda mogu biti bezobrazan I naslutiti da je potajno u sebi mali djavo.

Nadam se da sam ti pojasnio. :)

Rossonero
27.02.2017, 12:21
Dominejšn

Ali zato Lalaisanje i pederisanje se nagradjuje i te kako .... Akademija vlada!

Lord Aleksoni
15.03.2017, 10:28
Ja te ne branim - ja te podjebavam.

:haha: :haha:

Rossonero
29.03.2017, 23:14
Nema dalje...

Ja na primer sam veliki borac protiv alkoholizma i vodim organizaciju koja se bori da se ukine alkohol.

Lord Aleksoni
31.03.2017, 12:46
Ovako na trezan stomak slabo , moram da se podmažem vinjakom. Al zato kad se podmažem sa pola flaše simuliram kao da sam rodom iz Barselone , u svoje vreme su me zvali Šabački Buskec :cool::vinjak:

bice
15.04.2017, 18:17
Cuo sam da se u novom Star Warsu pojavljuje Ibrahimovic i da zadavi Pogbu Silom - Vader style.

Lord Aleksoni
18.04.2017, 17:06
Ali bez obzira na sve mi smo svetski ljudi i prihvatićemo te takvog kakav jesi,i tebe i Džakića bićete naš Kapetan Flint i Tomas Hamilton :srce:

Tobdzija
18.04.2017, 19:33
Voli Džakić dublje:D Moram da ti priznam Aki posle tvog izlaganja o ženama pre neki dan jedna forumašica i ja smo pričali i došla je do zaključka da si ti možda pripadnik homoseksualnog opredeljenja.Naravno ja se tu nisam složio ali posle Džakićevog nastupa i pipkanja pojedinih igrača i tvoje uzdizanje istog moram ti reći da sam u neverici:D Ali bez obzira na sve mi smo svetski ljudi i prihvatićemo te takvog kakav jesi,i tebe i Džakića bićete naš Kapetan Flint i Tomas Hamilton :srce:

Lordina! :wthy:

Marija81
20.04.2017, 12:15
Objasnila...

Pa tesko da neko trudan moze da osvoji ATP turnir, cak mislim da ne moze ni mec da dobije :cf:

madrid
22.04.2017, 22:18
Nema Gojka 10 minuta..
Još ga nema,jeb'o majku ako nije zaspao :D

:ha::ha: Najjace sto je stvarno bilo preko 10 minuta proveravao sam na D3GO, a utakmica bila 0:0. Lik se posle 'ladno ukljucuje "lopta bacena, zapravo...." bez ikakvog objasnjenja ili uvoda.

l1m4r
25.04.2017, 22:45
Ja imam neki Samsung, veze nemam koji al' je izdrzljiv na padove.

Lord Aleksoni
02.05.2017, 19:59
Maric pokusava da trpa limara, limar trpa sve redom, torpedo voli kad neko nekog trpa a bici, bici bi voleo da madridista nesto trpa.

HAHAHAHAH :laugh: :rofl:

l1m4r
08.05.2017, 20:40
Raširim katete da dodam jednu hipotenuzu i dobijemo bermudski trougao :D

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
:facepalm::biggrin:

Jax Teller
08.05.2017, 20:44
Brat je Pitagorinu teoremu pretvorio u perverziju. Čestitke na kreativnosti. :biggrin:

l1m4r
08.05.2017, 22:37
Brat je Pitagorinu teoremu pretvorio u perverziju. Čestitke na kreativnosti. :biggrin:

Ko bi rekao da je matematika zanimiljiva!? :vinjak:

p4p1
08.05.2017, 23:39
Hahahahaha, pa vrhunski Deni. :laugh:

Ser Deni ®
14.05.2017, 10:48
Post nedelje u nedelju :biggrin:
:rofl:

Kako cu ovog Gangaru da ucenjujem za javna balavljenja u ovoj gresnoj temi. Samo da nekako stupim u kontakt sa Emom, ima Gangaric da mi masira stopala dok se kupam u vinjaku i peva mi glori glori man junajted.

Marija81
25.05.2017, 15:32
Vec je prirodni poredak kod Trumpa. On je mahnit.:cf:

:hm:

Lord Aleksoni
27.05.2017, 19:39
Limar je u svom elementu i sa Rojsom i bez njega. :vinjak:

p4p1
28.05.2017, 00:29
Zato Vladan ni ne ulazi u ovu temu, on kada vidi da se nisu slikale sa Xiaomiem, izgubi volju I propisno se iznervira. Onda baci pogled na bateriju , vidi da je na 49% nakon tri nedelje konstantnog koriscenja I momentalno mu bude bolje :D

bice
04.06.2017, 23:12
Vjerovao ili ne Nole je karijeru zavrsio sa 19 Slemova, istu brojku ima i Federer, jednim manje od Milosa Zvereva, unuka Aleksandra Zvereva. Aleksov sin Simeon se ozenio sa Marejevom kcerkom, ima probleme sa njemackom federacijom oko sina i Djokovic ih ubijedio da dodju kod njega u akademiju, akademija se zove Ljubav, mir i harmonija. Sico je tu pronasao najbolje uslove za Milosa i Milos je postao najbolji svih vremena. Milosa je trenirao Marko Djokovic, a znao je i Pepe da dolazi na treninge i meceve iako tada star vitalan jer ga je hranila Maja Volk i odrzala mu snagu.

hahahahhaa :ha::ha:

l1m4r
11.06.2017, 12:08
Svasta sam video u zivotu, i kad je Prasak ubijen, i kad je ludi Zeks skocio kroz prozor, kad je Duje iz zasede uhvatio hemicarku za bulju, kad je Banjaluki goreo mercedes, i kad je Mira pusila Ganguli, ali Murinjo koji dovodi holdera i ball playing stopera u jednom prelaznom roku, e to vec nisam ocekivao da cu da vidim.
:facepalm::biggrin::biggrin::biggrin:

bice
29.06.2017, 23:28
Fudbal se igrao na betonu u Engleskoj dok ne dodje Vengerica i rece im da je bolje na travi. To iskopirase i ovi iz tenisa i napravise Vimbldon, a u znak zahvalnosti dadose po Vengerici pocetno slovo turniru :fct:

:ha::ha::ha::ha:

bice
03.07.2017, 20:15
To je to!!!

Ma moje iskustvo kaže, što je cura ljepša to je lošija u krevetu. Neće da se trudi, misli da je dovoljno što je lijepa.
Dok cure koje imaju ili klempave uši ili veliki nos ili male sise ili su sa sjevera Crne Gore, su puno bolje u krevet.. Spremne su na sve samo da zadrže partnera.

Lord Gangrena, ma neću joj slati takve slike... Smučile su mi se cure koje u meni vide samo veliku obdarenu sex mašinu... Bilo je to zanimljivo dok sam bio mlađi, sve one (oko 900) su bile samnom samo zbog toga.
Nadam se da ću naći neku koja će da me voli kao običnu osobu sa vrlinama i manama.

Najjaci brat!!! :D:D

l1m4r
16.07.2017, 01:05
E ako nas je Dzaka drzao u borbi za LS ja cu moj penis sad da stavim na panj i da odsecem mame mi moje Radmile

Nerealan
22.07.2017, 05:58
Vi se jos lozite na zene?

Meni pocelo da smeta koliko golotinje dje god covjek pogleda.
Sve u zadnjice, sve izgledaju isto...

Pocelo ono bas da mi smeta.

Vrijeme da se ponovo stvori kult muskog tijela.
Kao u antickoj Grckoj.

4 karaktera

Bane je
22.07.2017, 09:40
Auu... Ovo je jezivo!

bice
28.07.2017, 23:52
Brate ne stavljaj u spoiler, svaki put se ponadam da ima golotinje.

Kraljina :ha::ha:

Bane je
04.08.2017, 19:24
Gangarić da se predloži za ulazak u 'kuću slavnih forumaša', ako postoji takvo nešto.

Inače braćo došao sam do eksluzivnih fotografija mog hapšenja i ovim putem želim da obavestim moju odbranu brata Princovića sa materijalom koji će biti presudan u našem slučaju.

Ovo je momenat kada su mi preprečili auto na lokaciji stari grad Šabac.
https://image.prntscr.com/image/66Uu_IPJQgWoFdWLCDZW1g.png

Ovde se vidi kako član koji me je lišio slobode jasno prilazi mom autu naoružan vatrenim oružijem.
https://image.prntscr.com/image/HyQVrdodS1y2YTgSKbLJLA.png

Izvlači me iz auta uz pomoć svoje koleginice koja takođe poseduje vatreno oružije
https://image.prntscr.com/image/VsoGfLoVS-yoQERcvujEMA.png

Transportuju me u svoje vozilo sa oznakama SK
https://image.prntscr.com/image/hI8bD7DLTla7ZPS-OQ2XIA.png

Još jedna slika samo iz drugog ugla
https://image.prntscr.com/image/p45YToEQTJKuirwPrJHokw.png

Dovode me na nepoznatu lokaciju kako bi me mučili :(
https://image.prntscr.com/image/1OUsFxqOToqpAZuvqC159w.png

Vežu me i nastavljaju da prete pištoljima
https://image.prntscr.com/image/edAauK8oQy_jiJEyKtcyew.png

Član koji me je uhapsio mi preti da moram da pokleknem i da se pokorim :(
https://image.prntscr.com/image/KVfgU4WkSWe1Yb-jsjketg.png

Kada ni tako nije uspela onda pušta koleginicu da nastavi da mi preti vatrenim oružijem koga se ja baš mnogo plašim :(
https://image.prntscr.com/image/SBOrKsktQqSxXz95QDywAg.png

Nastavljaju sa pretnjama,ovaj put udruženim snagama ali ne znaju da u meni trenutno teče litra vinjaka i da imam hrabrost slavnih Gangarića :dw:
https://image.prntscr.com/image/3N6diRpRQzeY2lHGbg9whA.png

Ovde su uvideli da me neće slomiti i tu kreće nervoza
https://image.prntscr.com/image/NDuXDgU3SPOGxxbzTm5RAQ.png

Ali u tom momentu dolaze braća Vinjaklije
https://image.prntscr.com/image/OKfProHtQRKhl8hng1MU8g.png

Svojom superiornom obukom i znanjem uspevaju da savladaju pripadnike administracije
https://image.prntscr.com/image/Cq6smIQyQGKEsNnHeDrPFA.png

Hapse ih i smeštaju u pritvor gde se neće dugo zadržati zbog jakih političkih veza koje poseduju.
https://image.prntscr.com/image/lVI34N9LS0i8jtzmuQandQ.png

I na kraju moja slika onako potrešenog kada sam konačno ugledao svetlo dana,hvatam se telefona i zovem mog distributera iz Rubina Bakija i naručujem jedan paket vinjaka kako bi došao sebi posle ovog traumatičnog događaja
https://image.prntscr.com/image/bjjw90bASpuMLUHtkmBkgA.png

Ovim putem želim da se zahvalim braći koja su prisustvovala u mom oslobađanju i koja su mi bila podrška u ovoj nemiloj situaciji i da apelujem na ljude koji su bili u sličnim situacijama kao ja da ne ćute o ovome i da podele sa svetom svoje traumatične trenutke u Banovićima.

Lord Aleksoni
04.08.2017, 19:26
Prekucao brat igricu :wthy:

Nerealan
05.08.2017, 01:55
Opet Gang :vinjakrulz:

Šalim se naravno,odakle ste došli bre ljudi šta se dešava odem na veče da se napijem vratim se ne poznajem nikog :D Sva sreća pa mi ista žena u krevetu dobro je da nju poznajem :D

Rossonero
07.08.2017, 19:36
Krenem ja danas da navlačim čarape, nije mi bilo baš nešto ugodno bosom, pogledam na termometar kad ono 29 stepni. Zaladilo u tri lepe...:biggrin:

l1m4r
07.08.2017, 21:12
Vi se zajebavate a Miko se stvarno promijenio dosta, što je negdje i normalno jer je kod nas pisao kao dijete. Ono što se nikad kod njega neće promijeniti su njegova predviđanja, da sutra kaže da će svanuti, sunce bi odlutalo u druge galaksije bar na jedan dan.

Prototype
07.08.2017, 21:21
Oplako sam na taj post :biggrin:

l1m4r
07.08.2017, 21:22
Bar da je predvidjao nesto prosle nedelje :biggrin:

l1m4r
11.08.2017, 19:49
Da lije jan vno iyjavlivanje ljubavi jednoj pfrouma[ici po pravilniuku tojest da l ike zarbranjeno??

Molim sve na forumu, ako ikada napisem ovakav post, da mi zabranite da kucam na godinu dana.

Marija81
26.08.2017, 22:00
Sve od Ace Lukasa

Oplakah jbt...

bice
28.08.2017, 15:13
Ne znam možda sa mnom nešto nije u redu ali više me pogodila ona loša scena seksa u GoT nego ovo za Lemara :D

Marija81
11.09.2017, 17:26
Imate problem sa potencijom? Jedini nacin da se to resi, ne biste verovali, kapitalizam. :biggrin:

:lol::lol::lol:

Lord Aleksoni
14.09.2017, 16:49
DOSTA

l1m4r
18.09.2017, 21:24
To samo ukazuje na njenu nesebicnu,velikodusnu prirodu.Andjela do pobjede.

:biggrin::facepalm:

Lord Aleksoni
30.09.2017, 12:51
Imao sam miran san kad sam ga stavio. :D

hahhahahah :rofl:

mark it zer0
15.10.2017, 15:34
Предлажем да се у правила додају и стимулативне мере. Да не кажем награде.

Ево на пример.

Сви који су слободне дане свог живота бесмислено провели на форуму уместо у реалном животу, треба да добију књигу - "Социјални живот постоји и изван рачунара".

Такође предлажем посебне повластице за број порука.
Ево на пример:

10 000 порука - бан од месец дана.
Како би се дотична персона мало вратила у нормалан социјални живот. Почетак асоцијалности је на видику.

20 000 порука - бан од три месеца.
Тежак облик зависности од виртуелног живота. Асоцијалност у поодмаклој фази.

30 000 порука - бан од пола године.
Милосрдни чин за потпуну зависност од виртуелних људи. Покушај да се персона упозна са правим социјалним животом и живим светом око нас. Могућност да је заборавио да тако шта постоји је енормна. Уживање у истом не постоји.

40 000 порука - бан од годину дана.
Потпуна рекованлесцентна терапија у циљу спашавања што се спасти може. Покушај повратка у природу. Могући су тешки пропратни ефекти услед тако наглог скидања са виртуелног света. Препоручује се помоћ социјалне установе и посебно обучених социјалних радника.

+ 50 000 порука - доживотни бан.
Давање имена у манастир да им се читају молитве за повратак разума. Укључивање широког круга друштвених и социјалних центрара, укључивање заједнице и што шире породице. То је прилика да се дотични упознају да имају породицу изван виртуелног света, као и прилика да се увере да социјалне мреже стварно постоје. Могуће је да ће дотичне персоне покушати кришом да се конектују на форум, те такве појаве крајње зависности на виртуелни свет треба исећи у корену укидањем рачунара. Као најбољи лек се препоручује одвођење зависника на неку планину, потпуну забит, везаних очију. Шапић ће отворити посебан број за слање порука за помоћ тим зависницима.

Ето. То је мој скромни допринос.
Увек је добро имати и бенефите а не само репресивне мере :inlove:

Scouser
01.12.2017, 12:35
Powerslave
Moj dobar drug drzi teniske terene i svake godine organizuju taj Royal Cup ili kako god li se zove... Jedne godine je fond bio 50.000$ tako da je organizacija uvijek bila na nivou, ali je nama bila banja tu radimo. Ubacio nas drug na sve funkcije moguce

Kakvih je tu scena bilo, majko mila Ja sam vodio court office tako da koja god je dosla tu, morala je kod mene da svrati Ako oces da zakazes termin za trening, moras kod mene Trebaju ti nove loptice, voda kod mene... reket da se spanuje, kod mene... treba ti prevoz, oces da se zalis na nesto, trazis nekoga... sta god... u sve sam bio upleten

Ja i jos dva druga smo to radili. Mi smo manje-vise bili pijani i napuseni od 12 popodne svaki dan.. ostajali tamo dok se svi ne razidju. Donijeli sponzori pakete vode koji trebaju kod mene u frizider da stoje... da se vidi i to je bilo samo za sudije i teniserke. Mi smo istu noc pola izbacili iz frizidera i nakrcali ga pivom Ima li smo i rakije tu vazda... Ubjedjivali teniserke da drmnu jednu prije nego sto odu na teren Tradicija je bila, da kad ispadnu dodju kod nas da se napiju. Treneri su najvece face... Svaki stariji trener je svratio na casicu, dvije. Pogotovo su nas voljeli treneri iz Slovacke, Poljske, Njemacke... piju kao blesavi Bjese jedan Nick sa Novog Zelanda. Taj je volio nasu lozu kao malo ko

Organizovali smo bili i fudbalski turnir u toku tog teniskog Tri ekipe: zaposleni, sudije i teniserke Svako sa svakim igra, gajbu piva kupuju ovi sto izgube. Dominirali smo na fudbalskom terenu, a svi su znali u koji frizider to pivo ide

Jedno vece smo uzeli starog Juga od komsije i njime smo razvozili teniserke Nekima je bilo smijesno, a neke su protestovale i trazile da im se zovne taksi Ne znam sta se bune... misle da je lako voziti stari Jugo po noci, onako pjan.

Izvodili smo ih uvece u grad(naravno, kad ispadnu). Tu je bilo svega i svacega sa njima

Znam samo da je stari, nervozni supervizor turnira, Slovenac inace, jedva prezivljavao te turnire... Kako mu je skakao pritisak kad dodje do court office-a a sve mirise na vutru, a raspored za taj dan se koristi kao podmetac na sanku dje je necije naceto pivo

Svi su nam govorili da to nidje nisu vidjeli i da ne mogu da vjeruju da je nama takva zajebancija tu

Bilo je i blamova... Sjecam se kad je bila svratila Vangelova da preuzme rekete sto je ostavila da se naspanuju... morala je tu da saceka jer je ovaj moj drug kasnio vec pola sata. Dok je ona tu cekala mi smo nesto pricali izmedju sebe... nesto smo nju komentarisali, ko ce ti ga znat sta smo lajali Uglavnom, nesto sam je pitao u medjuvremenu i ona mi odgovorila na srpskom i pocela da se smije. Da nisam bio napusen, mozda bi me bila i sramota sto je cula i razumjela to sto smo mi pred njom pricali Posle nam rekla da joj je momak iz Srbije... eeee a nije to bio prvi put da smo je komentarisali dok je bila na metar od nas

Jednom je sudija morao da prekine mec jer se osjecao miris trave na terenu koji je bio blizu ovog naseg ofisa Nikad necu zaboraviti kako se nadusio bio supervizor kad nam je uletio tu Prekidali su mec na tom istom terenu i jer smo mi debili bili previse glasni kad smo se svadjali ili nesto raspravljali u ofisu.. kad sastavis tri pijana Crnogorca pa se nadvikuju da bi se rijec preuzela

Jedne godine sam u finalu dobio jaci aplauz nego obije teniserke zajedno. Pokvario se sudiji mikrofon pa sam morao da se penjem kod njega da mu to popravim. Naravno, mikrofon bio ukljucen dok sam ja pokusavao da to zalijepim selotejpom... ono pipavo, ja pjan... sve mi ispada... ja psujem kao kocijas, a sudija zakukao jer mu se ljulja stolica zbog mene od 100 kila Sve se cuje na razglasu, publika umire od smijeha To je bio pakao. Ali su me svi prisutni ispratili sa terena kao da sam Federer jbt

Svasta se tu desavalo
:wthy:

Mrkela
02.01.2018, 10:21
Dobri moji ljudi, srecna vam Nova! Sve najbolje vama i vasim voljenim!

Ja sam jedva pretekao sinoc :biggrin: Uzeo sam neki acid od druga prije neki dan i cuvao ga za Novu. Reko dosta ce mi bit onaj jedan tab, jer ne volim da idem medju ljude tj uopste da izlazim iz kuce kad tripujem.. pa zato reko dosta ce bit jedan samo da me baci u dobro raspolozenje i da me drzi jedno 10-12 sati onako blagi neki efekat, a i bice samo ljudi sa kojima i onako stalno visim vec par godina pa me nece vatati paranoja..

... plot twist :biggrin: Ovaj mi konj nije rekao da je to dobio od ekoga iz cuvene Greatful Dead Family ekipe(rekao mi tek kad sam dosao na zurku) Ja uzeo dok sam job bio kuci. Reko dok se ja istusiram i spremim i popijem 3-4 piva dok ne naleti drug da me pokupi taman ce da me uvati. Provalim ja da me bas dobro vozi i reki, ih super top raspolozenje... E muke su pocele cim sam iz kuce izasao. Prvo neki cirkus na benzinskoj pumpi i kazem ja sebi pa kad mi je ovih 2 minuta na pumpi bio pakao kako li cu onda takav medju narod i u guzvu :D Zurka je bila u salonu za tetoviranje i koliko je meni bilo receno, trebalo je da bude onako opusteno...

Plot twist no.2 : udjem ja na prednja vrata ne cujem nista... mrkli mrak, pa ne znam ni kud idem... izguram tu prvu prostoriju i vidim na kraju crni najon u sluzbi zavjese i cuje se muzika tamo nedje iz dubine salona. Prodji ja kroz zavjesu, tu je sank i neko priguseno svijetlo i nidje niko.. jos jedna najlonska zavjesa na drugom kraju i vec glasnija muzika. Prodji kroz drugu zavjesu kad ono jbni Gotham City iz Batman Forever. Black light, fluroscentni grafiti i crtezi po zidovima.. sve one neonske, drecave boje, sto za beer pong sav isaran isto tako, svaka casa sija... sijaju loptice koje prolijecu tuda... svi ljudi izmazani od glave do pete fluroscentnom bojom i iscrtani flomasterima i nose one glowing in the dark ogrlice i mindjuse i cuda... bije ovaj popularni trap sto je popularno odje dosta a bas jedan uzas od muzike... Ovi sto su organizovali zurku obuceni svi u lagane bijele pantalone i nose neke fantasticne havajke i sesire.

Ja kad sam tu scenu ugledao... pa kakav vizuelni sok i iznenadjenje. Totalno mi se mozak pogubio, poceo da blenem u one zidove, ne mogu ljude da prepoznam, ne kapiram sta mi pricaju, ne vjerujem sta im ja odgovaram. Vidim ja, gotovo je... istopio se mozak.

Eeeee kakva mi je voznja bila u glavi sinoc, majko mila :D

Znam samo da sam se probudio u svom krevetu danas oko 4 popodne. U plavoj havajskoj kosulji sa narandzastim i zutim papagajima. "War paint" iscrtan po glavi kao Braveheart :biggrin: ali plavo, zuto, narandzasto, zeleno... komplet glava.. jedino boje nisam imao u bradi.. ali sam zato imao dvije one glow narukvice nekako.. jeste, u bradi :biggrin: Bad mi nista nije jasno bilo kad sam oci otvorio :D

Imam i ja kuci u kupatilu black light neonku pa kad sam nju ukljucio, vidio sam da mi je lice i glava takodje israna onim flomasterima sto samo mozes da vidis pod takvim svijetlom :D Nekakve ruze i lobanje :D Mada, ko god mi je to uradio, razbio je kako je to sve nacrtao.. sto je normalno jer su prisutni vecinom bili tattoo majstori.

Ne znam dje mi je telefon, trazim ono sto sam nosio sinoc. Gledam jesam li sta izgubio... haos :D Kao posle dobrog pijancenja ali jbg umjesto mamurluka i glavobolje, ja sam morao da se nosim danas cijeli dan sa propratnim efektima acida.. totalna pogubljenost, anksioznost, paranoja... Daj reko, puni lulu da se uzme koji dim dako ne malo smiri i ako sam znao da nece biti os pomoci jer je ovaj LSD bio real deal :biggrin:

Pod tus sam bio jedno sat i po, mozda i jace. Dok sam svu onu boju izribao uvatio me umor pa mi je muka bila da izadjem iz kade, a jbg acid i dalje vozi bajo moj... ono stadardno sjutra dan kad te vataju tripovi izmedju napada panike :D

Nasao se sa dva druga na rucku.. I onda su me oni uputili sta se dogadjalo sinoc, pokazivali mi neke snimke kao napr. ja koji lomim sliku metar sa metar drugu o glavu i onda obojica placemo od smijeha jer mu je ram za malo oko izbio :biggrin: Po njihovoj prici i po foto i video dokazima, meni je izgleda bilo fenomenalno :D Steta samo sto se ja ne sjecam :D

Oplakah :rofl: :rofl: :rofl: :wthy:

limun
09.01.2018, 22:32
Duplo, Samsung da oce mogao bi da drzi apsolutni monopol, a i ovako ga drzi. Njima su telefoni samo kap u ogromnom moru proizvoda i usluga koje rade. A sto se tice telefona Samsung Ajfonu proizvodi procesore, a od sad ga snadbijeva i ekranima, ostali od njih narucuju ekrane godinama vec, Samsung je nedostizni gigant i sad se mnogi pitaju je li Saomi sledeci Samsung, posto Saomi trenutno svasta radi, od telefona do carapa. Ali ipak nisu gradjevinska kompanija, Samsung i to jeste. Samsung je prije pet godina bio zasluzan za 20% ukupne juznokorejske ekonomije. To je drzava bukvalno.

Heheheh

miloolja
12.02.2018, 17:11
Ljudi jel se vi zajebavate sa tim fudbalom :D

Znaci Akiju kad budemo pravili momacko vece odvedemo ga na ekonomski forum u Davosu, pobacamo po stanu grafikone ekonomske propasti Venecuele i dovedemo tri Norvezanke koje ce mu na uvce pevati o skorijoj propasti privrednog sistema i nacinu oporezivanja.

Ivanapg, odvedemo na Rtanj, najmisteriozniju planinu u Srbiji. On ce momacko imati negde tamo sa Molderom i Skali, dupla vodka izmdeju dva sondiranja [emoji23]

Limunovo momacko vece :D

https://i.imgur.com/MnDSdGn.gif

:rofl: :rofl:

tt

Marija81
02.03.2018, 13:36

Jel to flaster na Bulju? :P

Carcosa
02.03.2018, 16:36

Blagodarim sto sam se nasao u ovako probranom drustvu :)

P.S. Retki su trenuci kad se od mene moze cuti nesto pametno. Ovo definitivno nije bio taj :)

Lord Aleksoni
05.07.2018, 16:15
Diegu Costi dozvolis i da ti j.be zenu ako treba, ali ga ne pustas da ide iz tima

mark it zer0
21.08.2018, 11:43
Немој очију ти, срушиће се форум.
Форум је жив организам, навикне се на садржај, и сходно истоме се на нивоу и по правилима вештачке интелигенције понаша.

О томе је још Исак Асимов писао, а ја следствено његовом умовању и на основу теорија које је изнео, могу само да те замолим да наставиш да качиш идиотске гифове.

Разумеш?

Ја то због форума као центра твог обожавања.
Уочио сам, иако сам ретко присутан на форуму а тиме је тежина мог уочавања и значајнија, да си некако помало мазохистички настројен према виртуелном месту које ти дозвољава да се бановањем уздижеш над члановима форума.
Требало би, не мораш до тебе је, али требало би мало више да га поштујеш, јер си захваљујући њему напокон дошао до било какве моћи у животу.
Јасно је да је та моћ дијаметрално супротна животном остварењу једне индивидуе у нормалном свету.
Али је ипак моћ.

Мало са одлутао са поенте којом сам започео овај пријатељски савет, опрости ми.
Не знам да ли те ово хумано филозофско становиште дотиче, но морао сам да покушам.
Надам се да ћеш исправно разумети сврху мог изјашњавања гледе опасности која се надвила на форум.

Дакле, спаси форум, и настави да постављаш идиотске гифове.

:wthy:

p4p1
11.09.2018, 04:26
Mislio sam da ne tražim da nadležni skinu forum od koga se vlasnik pismeno ogradio da radi moderaciju i bilo šta.
"Divlji forum".

Sutra šaljem REM-u da se skine "divlji forum" za koga se ne zna u čijem je vlasništvu i odgovornosti.

Ima govora mržnje.

Jasno pitam, ko je odgovoran za forum? Radi se o "divljem forumu".
Takav ne može da postoji.

Vlasnik nominalni je dao izjavu o odricanju od odgovornosti.

Nije REM jedini koji skida.

Pozivalo se ovde na svašta i svašta se pisalo, imam sve snimljeno.

Moraće da se skine.

Ko je vlasnik foruma?

Ko je odgovoran što ovde ime elemenata govora mržnje, propagiranja svega i svačega?

Da li si to ti?

United Media negira odgovornost za uređivanje i postojanje foruma?

Uki brate, ako je forum Bojanin i Oljin ok.

Onda BojanaOlja Forum.

Ali ne može da stoji SK forum jasno, jer je vlasnik SK United medija dao izjavu o odricanju od odgovornosti za ono što se dešava na forumu.

Pitam ih 100 puta, ko je odgovoran za forum i ništa LOL

Tako nešto može da postoji kao divlja objekat na javnom dobru. Dakle ne može.

Kako će nadležni reagovati, pa videćemo.

Bilo je mnogo nezakonitosti.

Čuj nedelje. Godine! :D

Hvala Marko od srca. Bold me je u totalni delirijum bacio :rofl: :rofl: :rofl:

Mrkela
06.02.2019, 14:43
Da su se igraci Partizana povukli sa terena bio bi taj rezultat, ali u pitanju je iskljucenje igraca zbog 5 licnih gresaka, cime bi na terenu ostalo samo 2 igraca i u tom slucaju se mec prekida i igra ponovo - "poznavaoce".

Ne blamiraj se...To kao u fubalu dobiju 4-5 crvenih i igra se opet...Mislim sta ti pises nema smisla..hahah..

Gubis 20 razlike na HT, finale...7 mec..pravis samo greske licne i ponavlja se mec hahahahahahaha

:ha::ha::ha::ha:

Mr. Wolf
25.03.2019, 10:00
Nekoliko utisaka sa derbija:

- prvo bi se zahvalio komsijama na kupovini 1000 karti, znacila nam je ta finansijska pomoc. Nemojte se ustrucavati ni sledecih godina to da radite. Covek da pozeli takve goste, daju novac a ne dodju
- drugo bi se zahvalio Trinkijeriju. Vidite sta znaci iskusan trener, kako je podjebavacki "krenuo" na Filipa, pa mu ovaj vratio na terenu. Bravo majstore. Samo da se ne seti i krene nekog svog igraca da proziva...

Tomic je odradio doktorski pripremu meca. Ponistio je onu skupocenu prevaru kao taksenu marku. Do povrede Reglanda mi smo delovali tako mocno i igrali jebacku kosarku da komsije nisu znale sta ih je snaslo. 11:2 za prvih 5-6 minuta igre. Delovalo je kao da ce utakmica da se zavrsi sa 72:43 rezultatom. Medjutim povreda Reglanda, njegova zelja da igra uprkos povredi(covek manje u odbrani i covek manje u napadu) nas je prilicno kostala momentuma. Narocito u trecoj cetvrtini kada je Regland isao samo pravolinijski, cak nije ni mogao da se demarkira od svog cuvara.
Odlicna promena taktike u toku utakmice i prilagodjavanje teskoj povredi prvog pleja i najboljeg igraca. Bravo Milane. Igraci nisu padali duhom iako takve povrede znaju da uticu i na tim, ali je Filip odlicno komandovao nasom igrom, uprkos svemu: mali, zdepast, debeo, kratki udovi, nema brzinu ali je srcem odigrao na, cini mi se, 150% svojih mogucnosti.

Na kraju o sudjenju. Uopste nisam zadovoljan. Sreca pa je Belosevic malo korigovao onu dvojicu pe*era(karakterna osobina) inace bi bilo katastrofalno. Doduse jeste morao da se izvinjava klupi KKP posle jedne odluke...ali dobro velikodusni ste vi, pa cete mu oprostiti.
Sudjenje je bilo tacno takvo kako sam ocekivao Odzo i Beron po 3 licne vec pocetkom druge cetvrtine (bravo Milane i za ovo prilagodjavanje), par faulova u napadu, nekoliko faulova sviranih u odbrani za povlacenje igraca za dres, iako se takvi startovi na drugoj strani nikad ne sviraju - cak i ako igrac podigne ruku da prizna faul, Pejdz kada je faulirao igraca na 40s pre kraja utakmice na +5 za nas, da je sudija svirao faul to bi i bio kraj meca, ne bi se ni igrao produzetak. Ali to je Javor. Bilo je jos nekih gresaka na obe strane ali mislim da to nisu tendencije.
Nadam se da cemo u sledecem mecu imati bolje sudjenje

P.S.
Kakva je ono taktika da ne dozvoljavas bilo kakav pokusaj suta za 2 poena?!?!? Alo majstori... pa meni je zao samo sto nisu bile bolje sudije pa da odsude svih 20 namernih prekrsaja. Alo majstori pa i ne pokusavate da bar malo idete na loptu kod prekrsaja(doduse ocekivaano obzirom da je Blavor sudija). Ja ne znam da li bi mogao uopste da navijam za tu grupaciju mesara. Pa vaseg Jankovica (koji ne bi pogodio slobodno ni da mu zivot zavisi od toga) smo nekoliko puta pustili da poentira kada je se lepo izborio za poziciju a bar njega bi bilo logicno faulirati mesarskim faulovima. Cestitke momci sto ste ostali kosarkaski igraci i sto vam je igra ispred "pobede po bilo koju cenu"

.....

joshmor
07.06.2019, 21:50
sa TPF:biggrin:

Celi staidon protiv tebe. Svi uz Rogera a bit če isto i u finalu protiv Novaka ili Thiema.

A i ciljei teniski svet protiv tebe - forumi, stručnjaci, komentatori

Rafa sam proti svih. VAMOS majstore. Ponosan sam na tebe.

Molim te osvoji taj RG i milion i jedan put dokaži opet svima, da si GOAT::)

inace,covek je meni aj da kazem umereni fan,premda me demantuje sledecim postom

WE ARE NOT RAFA FANS, WE ARE RAFAFANATICS:biggrin:

joshmor
18.07.2019, 15:17
i jos jedan biser mudrosti sa TPF:biggrin:

Ipak, postoji jedan kulturna razlika koja izaziva odredjenu odbojnost. Iako je to sekundarno. Kao i mnogi Balkancima i Mediterancima, Novakov govor tijela izraz lica je povremeno previse ekspresivan.