Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mamic 1/2

    Comment


    • Idemo Primera nadam se sa 5 ucesnika u LS

      Dinamo isto vjerovatno zavrsio posao...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment




      • Pa moze li ovo ovako, msm nema smisla

        Comment


        • Zehavi u 96-om wtf?
          Cak 3 gola na 3 utakmice pala u nadoknadi.
          Last edited by bice; 19-08-15, 21:52.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Zehavi u 96-om wtf?
            Cak 3 gola na 3 utakmice pala u nadoknadi.
            od tiih 3, dva mi isla u korist dok onaj treci mi zivot skrati Taman skocis od srece, prolazis tiket i onda Zehavi ej bre jbni Zehavi ti sjebe situaciju !! a taman sam bio rahat celo leto nisam igrao nista. Sad evo vec drugi put zaredom me jedan gol zajebe. Prvo Porto pa sada ova stoka jevrejska

            Comment


            • Norveski Odd vodio 3-0 za 20 minuta i uspeo Dortmund da izjednaci na 3-3,kakva ludnica
              Rabotnicki izvukao nereseno sa Rubinom.

              Evo i golcine za 3-0

              http://www.dailymotion.com/video/x32...-2015-hd_sport
              Last edited by bice; 20-08-15, 21:11.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Norveski Odd vodio 3-0 za 20 minuta i uspeo Dortmund da izjednaci na 3-3,kakva ludnica
                Rabotnicki izvukao nereseno sa Rubinom.

                Evo i golcine za 3-0

                http://www.dailymotion.com/video/x32...-2015-hd_sport
                I na kraju 3-4. Bravo Dortmund.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  I na kraju 3-4. Bravo Dortmund.
                  Znamo da imas 92 poruke I sta treba sada?! da trazis neki post I na svaki post da citiras kako bi podigao rejting
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Originally posted by stewanoskipp View Post
                    Znamo da imas 92 poruke I sta treba sada?! da trazis neki post I na svaki post da citiras kako bi podigao rejting
                    Šta ti bi?
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Gledam koeficijente i bice klanje od 2-4 mesta ove i sledece sezone i moguce da Italijani vise nece da budu cetvrti i pored toga sto se Sampdorija izblamirala.Vec na kraju ove sezone mogu Italijani da dodju do drugog ili treceg mesta, ali treba da budu blizu proslogodisnjeg nivoa.Cak i ako Italijani budu zaostajali, sledece sezone ce se to anulirati posto su imali veoma slabu 2011/12 i skoro 4 boda zaostatka za Nemcima i Englezima.Kroz najkasnije tri godine ocekujem da ce oni ponovo da imaju 4 predstavnika, ako se stvari poklope mogu i kroz dve i da im ovo bude poslednja sezona gde trece mesto donosi kvalifikacije za LS.

                      Comment


                      • Originally posted by stewanoskipp View Post
                        Znamo da imas 92 poruke I sta treba sada?! da trazis neki post I na svaki post da citiras kako bi podigao rejting
                        Majstore nemoj da ti se ovo ponavlja,jer on citira nekog drugog dok ti citiras sebe...pusti ljude da pisu i uzivaj
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ne znam šta sam pogrešno uradio, samo sam komentarisao.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • To bi bilo to sto se tice Monaca i LS.

                            Negredo

                            Last edited by Rossonero; 25-08-15, 19:52.

                            Comment


                            • Zehavi nastavlja tamo gde je stao,ponovo gol.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ma samo Armin Hodzic,samo mali Ara
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X