Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 2 - GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto 2 - GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland

    Sachsenring!!!



    10 levih, 3 desne krivine
    Najduži pravac : 700m
    Najbrži krug: Jordi TORRES, 1'24.634

    Agerter se vraća na mesto svog prošlogodišnjeg trijumfa. Posle te pobede mnogi su očekivali da nastavi sa dobrim vožnjama. Uvek smo ga hvalili kao izvrsnog stratera, a ta pobeda je trebalo da označi ulazak u seriju vrhunskih rezultata. Međutim, Agerter nije dokazao da može da bude konstano dobar, ali neko jeste:



    Koliko smo ove godine hvalili Zarca! Francuz je u životnoj formi, i kao da mu treba dodatna pomoć, sada mu ide na ruku situacija sa Rabatovom povredom. Tito je na treningu polomio ključnu kost, operisan je i ipak će voziti u Nemačkoj, što je za svaku pohvalu.



    Međutim, svi dobro znamo da posle takve povrede Rabat ne može da bude 100% spreman za okršaje za Zarcom kome sve polazi za rukom. Uvek smo se divili ovim momcima što mogu da stisnu zube, trpe bol i idu napred, ali ovo ipak neće biti ravnopravna borba.



    Domaći navijači će moći da bodre Schrottera, Cortesea i Folgera. Organizatori su stavili Sandrissima na zvanični plakat za trku, ali mislim da su ga malo precenili. Ako neko uspe da ih obraduje, mislim da će to biti Jonas Folger.

    Kao i svake godine, pred trku u Nemačkoj se pomno prati vremenska prognoza. Za ovaj vikend su najavljeni sunčani dani tokom treninga, ali se u nedelju očekuje kiša.

    Posle Sachsenringa nam predstoji poduža pauza, zato nemojte da poprustite nijedan trenutak u druženju sa našim ljubimcima!!!

    sigpic

  • #2
    Svaka cast Rabatu na sestoj poziciji
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #3
      Kakva zadnja krivina

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #4
        Kakva šteta za Rabata , nadam se da je samo ugruvan . Reporteri tvrde da je Morbideli kriv , ali ne bih ga baš tako , na prvu , okrivio . Ne znam...
        Čestitke Simeonu i Gresiniju !

        Comment


        • #5
          Baš šteta za Rabata, lavovski se borio sa polomljenom ključnom kosti... Teško da se nešto može zameriti Morbidelliu, nije iskusan u brobi za podijum, želja prevelika. Nadam se da će Rabat uspeti da se oporavi tokom leta, šteta bi bila da ne bude u poziciji da se borbi za podijume i pobede do kraja godine...

          Comment


          • #6
            Dobra trka. Stvarno steta za Rabata.

            Comment


            • #7
              Odlicna trka mislim da je Morbideli hteo da se odbrani ali je izgubio kontrolu i pao i pokupio nazalost i Rabata steta zbog sampionata ali svaka cast Rabatu na svemu pogotovo me odusevilo sto je na kraju smogao snage dok su ga nosili da mahne publici...
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • #8
                Preseo mi rucak zbog tog pada -.-' Rabat i ovako povredjen, pa jos tudjom greskom izleti, sad samo da bude okej.
                sigpic

                Comment

                Working...
                X