Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio d'Italia TIM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto GP - Gran Premio d'Italia TIM

    Mugello!!!



    Dužina staze: 5,2 km
    6 levih, 9 desnih krvina
    Najduži pravac: 1141 m
    Najbrži krug: Dani Pedrosa 1:47.157



    Godinama unazad nije vladalo ovakvo interesovanje za trku u Mugellu. Ko je najzaslužniji za to? Zna se-Doktor!!!
    Posle par (ne)uspešnih godina Rossi je ove godine ponovo u vrhu, a to znači da nas za vikend očekuje prava moto groznica. Hiljade fanova će ispuniti tribine na stazi smeštenoj uz jedan od najlepših gradova, Firencu.



    Skor koji je Yamaha do sada ostvarila možda prevazilazi čak i njihova očekivanja-4 pobede na 5 trka je izuzetan rezultat.
    Staza u Mugellu ima brz pravac, dužine oko 1km. Da li će se Yamaha ponovo biti najbolja i, ako bude, čija će se himna intonirati ? Oba vozača imaju po 2 pobede ove sezone i zavidan skor u Mugellu. Rossi je trijumfovao 7 puta u najjačoj klasi, dok je Lorenco u 3 navrata zabadao svoju zastavu pored staze.
    Što se tiče pol pozicija, statistika je na Rossijevoj strani. Doctor je 5 puta u Mugellu kretao sa čela i eto prilike da se ove sezone malo popravi u kvalifikacijama.

    Sa druge strane, Marquez jedva čeka da uzvrati udarac. On je borac i loš početak sezone ga neće obeshrabriti. Naprotiv, to će mu samo biti motiv više u želji da se vrati na tron. Prošle godine je pobedio na trci u Mugellu, ali tada je odnos snaga bio potpuno drugačiji...

    Ako postoji neko mesto na kom Ducati sanja pobedu, onda je to Mugello. Na njihovu žalost, problemi sa Iannoneovom povredom se nastavljaju. Nedavni sken je pokazao frakturu ruke koja je prvobitno promakla lekarima. Iako će Maniac voziti, ekipa će više nade će polagati u Doviziosa.



    Ipak, nezgodna povreda nije omela Iannonea na Le Manu gde je vodio oštru borbu sa Marquezom. Stari rivali su režirali najuzbudljiviji deo trke. Maniac je na kraju posustao, ali u Mugellu, pred domaćim fanovima, adrenalin će učiniti svoje.

    Honda želi da što pre zaborave očajno izdanje u Francuskoj kada su Crutchlow, Pedrosa i Miller iz garaže gledali kraj trke.

    Braća Espargaro stižu u Italiju nedovoljno oporavljeni posle operacija koje su nedavno obavili.

    Svim dragim forumašima koji će sa lica mesta pratiti spektakl u nedelju, želim malo sna u kampu pored staze i dobar provod.



    sigpic

  • #2
    Uf jedva cekam da krenu treninzi ....nb_korac sjana otvaranja tema za staze svaka cast
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #3
      Originally posted by dzoni gp View Post
      Uf jedva cekam da krenu treninzi ....nb_korac sjana otvaranja tema za staze svaka cast
      HVALA!!!!!
      sigpic

      Comment


      • #4
        Satnica:

        Petak - SK 1
        09:00 Moto GP Mugello – Trening Moto 3 DIREKTNO
        09:55 Moto GP Mugello – Trening Moto GP DIREKTNO
        10:55 Moto GP Mugello – Trening Moto 2 DIREKTNO

        13:10 Moto GP Mugello – Trening 2 Moto 3 DIREKTNO
        14:05 Moto GP Mugello – Trening 2 Moto GP DIREKTNO
        15:05 Moto GP Mugello – Trening 2 Moto 2 DIREKTNO

        Subota - SK 1
        09:00 Moto GP Mugello – Trening 3 Moto 3 DIREKTNO
        09:55 Moto GP Mugello – Trening 3 Moto GP DIREKTNO
        10:55 Moto GP Mugello – Trening 3 Moto 2 DIREKTNO

        12:35 Moto GP Mugello – Kvalifikacije Moto 3 DIREKTNO
        13:30 Moto GP Mugello – Trening 4 Moto GP DIREKTNO
        14:10 Moto GP Mugello – Kvalifikacije Moto GP DIREKTNO
        15:05 Moto GP Mugello – Kvalifikacije Moto 2 DIREKTNO

        Nedelja - SK 1
        08:40 Moto GP Mugello – Warm Up Moto 3 DIREKTNO
        09:10 Moto GP Mugello – Warm Up Moto GP DIREKTNO
        09:40 Moto GP Mugello – Warm Up Moto 2 DIREKTNO

        11:00 Moto GP Mugello – Trka Moto 3 DIREKTNO
        12:20 Moto GP Mugello – Trka Moto 2 DIREKTNO
        14:00 Moto GP Mugello – Trka Moto GP DIREKTNO
        sigpic

        Comment


        • #5
          Odličan uvod! Svi naloženi i naprženi, takav Mugello nam uvek treba

          Comment


          • #6
            Steta :/
            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by nb_korac View Post
              Ipak, nezgodna povreda nije omela Iannonea na Le Manu gde je vodio oštru borbu sa Marquezom.
              Nije?
              https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

              http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

              Comment


              • #8
                Da li bi neko mogo da mi pošalje link u pp,za SK program da se gleda,ali da radi.

                Inače optimizam čist!!!ROSI POBEDJUJE!!!

                Comment


                • #9
                  Zamolio bih voditelje da preskoce formulu 1 Hamiltona Montoju nascar indycar i ostale cetvorotockase ako je ikako moguce. Ako nemaju komentar za ono sto trenutno gledamo, na kafu i samo ton. Aman od prve trke sezone se pominje F1 i Hamilton. Oce da dodje da vozi yamahu mozda? Grrrrrrrr

                  Comment


                  • #10
                    Ja im ne zamjeram puno, i tokom F1 prenosa znaju pričati o MotoGP-u. A s obzirom da je tek prvi trening naslabije kategorije, i nema se baš puno toga za pričati (i sam vidiš da ponavljaju iste stvari koje su pričali prošlog vikenda tipa Fabio, Feniks Fenati, mogućnost da neko stigne Kenta itd.), ne zamjeram im što ponekad odlutaju u svijet četvorotočkaša.
                    Ali mislim da nije potrebna ovolika priča, Srđan je otišao duboko u vode F1 i pričao radio vezama Hamiltona, što je trebao sačuvati za studio, ako u njemu bude... To je već bila nešto detaljnija priča kojoj baš i nije mjesto u prenosu MotoGP-a.

                    Naravno, ovaj problem je jako sitan, nije nešto veliko da se diže pola Srbije da se ispravi. Možda nam je veći problem 'štekanje' Ace ujutro, dvije riječi pa 5 minuta pauze, strašno udara u živce
                    Last edited by Bastia33; 29-05-15, 10:02.

                    Comment


                    • #11
                      Miller, Marquez i Pol imali greskice, nista posebno...
                      Vremena:
                      Dovizioso 1.47.893
                      Lorenzo 1.47.926
                      Iannone 1.47.940
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Prvo da pohvalim voditelje !!! Zaista napreduju iz sezone u sezonu!!! Momci svaka cast i samo tako nastavite

                        Ja za trku kazem sledece.... Prvo cu da obrazlozim odgovore: Rossi, Dovizziozo i Iannone !!! Zasto njih trojica??? Ducati na domacoj stazi sa dva domaca vozaca (Dovizioso i Iannone) da dodju do prve pobede posle mnogo godina i to bas na domacoj stazi, pa mislim da ne postoji bolje mesto za italijansku ekipu da zapocne neku bolju eru Ducati-ja i to na domacoj stazi !!!! I da ne zaboravim Italijan na Ducati-ju VAUUUUUUUUU !!!! A zasto Rossi?? Pa Rossi zbog toga sto je on ipak Doctror i da se ne lazemo ipak i dalje dobar deo publike dolazi upravo da gleda kako Doctor pobedjuje !!! ...... Ja Licno navijam za Rossija ali i uvek sam voleo Ducati kao ekipu jer su uvek bili drugaciji od drugih !!!!


                        Neka bude ovako!!! 1.Dovziosio 2. Rossi 3. Maniac Joe




                        A sto se tice kvalifikacija: 1.Dovisiozio 2.Marqez 3. Lorenzo....... Rosi negde izmedju 5 i 7 mesta a Maniac Joe izmedju 4 i 6 mesta !!!!!!!!
                        Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

                        "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

                        Comment


                        • #13
                          ‪#‎ItalianGP‬ Free Practice nr2: 9th 1'48.211 +0.732

                          super je ovo vodi ka 8. startnom mestu a znamo svi sta sledi nakon toga
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #14
                            Hahaha ispada lakse za konkurenciju kada je Rossi do 5,6 mesta, kad je 8mi u QP naslucuje se ishod trke xD

                            FP 2
                            Vremena:
                            Dovizioso 1.47.479
                            Marquez 1.47.643
                            Lorenzo 1.47.852
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Redosled koj sam rekao za kvalifikacije je dosao u fp2 Pitam se samo da li moze tako da bude i u kvalifikacijama??? !!!! Doviziosio, Marqez, Lorenzo !!!! A ocekujemo ludilo trku... Kao sto rekoh i dalje mislim da ce u trci biti Doviziosio, Rossi, Maniac Joe !!!!!!
                              Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

                              "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

                              Comment

                              Working...
                              X