Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monte Carlo 2015

    MC je prvi od tri mastersa na sljaci. Ujedno i najstariji i najprestrizniji iako oficijelno nije mesters.

    Ovo sam napisao tek da otvorim temu. Vrijeme je vise.

  • #2
    Kad je zrijeb?

    Comment


    • #3
      Titulu brani Stanimal

      Comment


      • #4
        Originally posted by NI View Post
        Kad je zrijeb?
        Sutra u pola jedanaest ili jedanaest, nisam siguran.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • #5
          Ja mislim da je zreb u 12:30, ucestvuju Role i Stan, a posle ce valdja neku mini egzibiciju da odigraju
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #6
            Ovako se otvaraju teme, što da se pravi predstava od toga o nečemu što malo ko i pročita.

            http://montecarlotennismasters.com/e...eeks-schedule/

            Comment


            • #7
              Zreb je u 12h 30
              Sutra je i egzibicija u okviru humanitarne akcije Cilica i njegove fondacije "Marin i prijatelji".

              Btw, nema nam Maria duze vreme
              Similis simili gaudet

              Comment


              • #8
                A kada se vrati Marin (svojim dobrim igrama) vratice se i Mario
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • #9
                  A sta je ako oficijelno nije Masters? Mislim, gde cemo ga?
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Nosi 1000 poena, ne mozemo u temu za 500, sto znaci da mora da ima svoju temu
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #11
                      A zašto ovo nije Masters? Uvek ih je bilo 9.

                      Comment


                      • #12
                        Ni meni nije jasno kako nije masters kada na zvaničnoj stranici stoji da jeste

                        http://www.atpworldtour.com/Tourname...t-Landing.aspx
                        Kako god,jedva čekam da vidim žreb.Ako neko ima link za praćenje žreba uživo bila bih jako zahvalna.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • #13
                          Monte carlo jeste zvanicni masters u seriji 1000, jedino je razlika u odnosu na ostalih 8 turnira sto igraci mogu da preskoce ovaj turnir. Ostalih 8 moraju da igraju i mogu ih preskociti samo uz potvrdu lekarske komisije o nemogucnosti igranja...
                          Last edited by MohikanacDzek; 11-04-15, 08:06.

                          Comment


                          • #14
                            I u koliko igraju MC on im se kasnije racuna kao jedan od turnira iz serije 500 koji su obavezni da igraju u godini. 4 500-ICE treba da igraju godisnje, tj 4 najbolja rezultata iz serije 500 im se racunaju, ali u koliko je neko igrao MC onda mu se racuna umesto jednog rezultata iz serije 500, tj ne mora da odigra 4 vec 3 turnira te kategorije
                            Last edited by Sandugp; 11-04-15, 08:11.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • #15
                              #MonteCarlo Main Draw. Top half: #Djokovic, #Nadal, #Ferrer and #Cilic. Bottom half: #Federer, #Raonic, #Wawrinka and #Berdych.
                              Wild-cards for Monfils and Pouille



                              Ukoliko je zele moderatori neka edituju post kada izadje u pdf formatu
                              Last edited by Maxx-a; 11-04-15, 11:17.
                              Similis simili gaudet

                              Comment

                              Working...
                              X