Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 CHINESE GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2015 FORMULA 1 CHINESE GRAND PRIX



    Raspored događanja:

    Petak, 10. April 2015.
    Prvi slobodni trening: 04:00 - 5:30
    Drugi slobodni trening: 08:00 - 9:30

    Subota, 11. April 2015.
    Treći slobodni trening: 06:00 - 7:00
    Kvalifikacije: 09:00

    Nedelja, 12. April 2015.
    Trka: 08:00

    ‪#‎F1FastFact‬ - Alonso, Raikkonen & Hamilton all claimed their first ‪#‎F1‬ title the same year they won their first ‪#‎ChineseGP‬
    Last edited by MarkedOne8; 07-04-15, 17:40.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

  • #2
    Petak
    Prvi trening: 04:00
    Drugi trening: 08:00

    Subota
    Treci trening: 06:00
    Kvalifikacije: 09:00

    Nedjelja
    Trka: 08:00
    Last edited by MarkedOne8; 07-04-15, 14:12.

    Comment


    • #3
      Hvala, Dule. Možeš li mi kopirati link za izvor? Našao sam neki alternativni sajt pošto se i dalje ne snalazim sa F1.com. Mnogi kažu da čak više i nemaju tu opciju.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by MarkedOne8 View Post
        Hvala, Dule. Možeš li mi kopirati link za izvor? Našao sam neki alternativni sajt pošto se i dalje ne snalazim sa F1.com. Mnogi kažu da čak više i nemaju tu opciju.
        Satnicu sam nasao dje i ti. Da sada ne reklamiramo sajt odnosno forum. Kopiraj od njih sve, nije strasno. Il ceprkaj po guglu sliku staze, proslogodisnjeg pobjednika trke, najbole vrijeme staze, nesto o stazi i to je to. Nema potrebe za vise, bitno je da se otvorila tema i da mogu ljudi dje da pisu. Generalno meni dovoljna je samo satnica.

        Ja ti predlazem da kopiras od njih te informacije.
        Last edited by Dule Krtola; 07-04-15, 15:09.

        Comment


        • #5
          Nisam od ‚‚njih" koipirao, niti sam ih gledao.
          Našao sam na redditu neki f1calendar sajt i tamo gledao podatke ali sam se preračunao.
          Dodaću sliku staze. Mislim da je to dovoljno. I onako retko ko kopa prethodne strane tema.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Nisam od ‚‚njih" koipirao, niti sam ih gledao.
            Našao sam na redditu neki f1calendar sajt i tamo gledao podatke ali sam se preračunao.
            Dodaću sliku staze. Mislim da je to dovoljno. I onako retko ko kopa prethodne strane tema.
            Onda izvini.
            Znas kako, najbolje ti je to, staviti satnicu i eto sliku staze i to je to. Ponavljam, bitno je da se otvorila tema, da se moze dje pisati. A ostalo je najmanje bitno, barem meni.

            Comment


            • #7
              Slažem se. Pre kad smo više pažnje davali na taj uvodni post dešavalo nam se da same trke budu nikakve. Sad kad malo pažnje pridodajemo uvodnom postu, nekako su bolje trke i više se piše o samim trkama.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by MarkedOne8 View Post
                Slažem se. Pre kad smo više pažnje davali na taj uvodni post dešavalo nam se da same trke budu nikakve. Sad kad malo pažnje pridodajemo uvodnom postu, nekako su bolje trke i više se piše o samim trkama.
                Sjeti se uvoda pred VN Malezije, a sjeti se kakvu smo trku gledali
                Tako da, treba se toga pridrzavati, talicno nam je.
                Last edited by Dule Krtola; 07-04-15, 21:14.

                Comment


                • #9
                  Monte Carlo, Spa i Monza će imati dostojanstvene uvode, a vi kako hoćete.

                  Vremena na sajtu F1 imate u sekciji gde su naređane trke, kad se malo spusti niže glavna stranica. Kad se stane kursorom preko neke trke otvori se prozor kakav je nekad bio sa strane sa vremenima i kad sesije prođu sa linkovima ka rezultatima.

                  Comment


                  • #10
                    Znas kako, preko telefona ulazim jer mi je Lap Top u kvaru, pa nemam volje da ceprkam po sajtovima, odnosno da pomognem Markedu. Al ovo sto je stavio je sasvim dovoljno, to jest stavio je ono najosnovnije i to je to.
                    Priznaces, slabo ko to i gleda, kada se predje prva stranica, tako da ne treba lomiti se oko uvoda.

                    Comment


                    • #11
                      Za ove tradicionalne trke sam rekao. Za ostalo kako god je želja autora (da ne kažem da me za Yas Marinu i njoj slične sasvim boli uvo). Tradicija se poštuje.

                      Comment


                      • #12
                        Silverstone i Suzuka se podcjenjuju, a? Mada razumijem te za današnji Silverstone...
                        Napiši nešto barem za Španiju, pred početak Evropske turneje.

                        Comment


                        • #13
                          Znaci treba ocekivati 3 dosadne trke
                          Salim se, al generalno ne znam ima li potrebe da se sada ko za koliko pise uvod, jer realno malo ko to gleda odnosno obraca paznju na to.
                          Danas ti je fora, sto krace i jednostavnije to bolje i toga se ja nekako drzim.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Bastia33 View Post
                            Silverstone i Suzuka se podcjenjuju, a? Mada razumijem te za današnji Silverstone...
                            Napiši nešto barem za Španiju, pred početak Evropske turneje.
                            Slobodno i vi sami otvarajte teme. Ja sam samo rezervisao Monzu, kao svake godine.

                            Dule, to danas što kraće i jednostavnije opako zatupljuje ljude. Ne bih da filozofiram, ali neke stvari danas... sve se tako zbrzava, gubi poentu i slast...

                            Comment


                            • #15
                              Moja je Ostin, da rezervisem.


                              Fino si to rekao ali zivimo u takvom vremenu, i fino sto cuvas te staze od nezaborava, jer ipak tu lezi istorija. Ali sad da li treba pisati kilometreske tekstove kao uvod za to nisam. Al nesto u 10tak recenica, malo slika itd, sto da ne.

                              Comment

                              Working...
                              X