PDA

Pogledati punu verziju : LeBron James

Strane : [1] 2

Gate7
19.05.2010, 17:23
U ovoj temi sve o Lebronu i postavljajte komentare zasto ga volite,zasto ga ne volite,je l bolji od Brajanta,moze li da se poredi sa Jordanom..Onda sve sto nadjete o njegovom velicanstvu,u koji ce klub preci,da li se dopinguje,da li je on zaista najbolji igrac u NBA..Koje su mu mane koje vrline..RAZNE STVARI I VESTI O NJEMU........Ja sam temu morao da napravim,jer je zasluzio (*#^R^

g_denvernuggets
19.05.2010, 20:01
drama queen , ni blizu bryantu a pogotovu jordanu , jeste MVP lige ali moje misljenje je da pravi MVP igraci osvajaju prstenje sa svojim timom a ne statistiku.. ukratko h5g6k8

T-Snell
19.05.2010, 20:04
Melo, kao i uvek delim tvoje misljenje, ukratko si rekao sve. $#^%RT

Realan
20.05.2010, 14:08
Sto mu ne odrade neki doping test h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8

Maha23
20.05.2010, 16:09
Pravi MVP osvaja prstenje ali sa odgovorajucom ekipom. Jeli iskreno mislis da James ne bi osvojio isti broj titula,ako ne i vise sa ekipom kojom je Bryant osvajao???? Na osnovu cega to nije ni blizu Bryantu(osim titula) h5g6k8?

Roddy
20.05.2010, 16:35
Samo vi pljujte po James-u. %QWT&W Mi iz Dalasa ne biramo. $#^%RT
Omiljeni saigrac Kidd, tandem Dirk- James, nema placanja poreza, gazda koji trosi milone tek tako, igranje pred 100.000 ljudi na stadionu Dallas Cowboys-a. Nemamo salary cap , ali imamo ugovor Dampiera od 13 miliona, plus da dodamo Butlera( ili po zelji Cavs-a), i eto sign&trade za James-a. $#^%RT

mr.gold
20.05.2010, 17:50
LBJ moze da se poredi sa MJ-om taman koliko i Milijas sa Zidanom.

LBJ moze da postane dobar igrac, ali i ne mora. Od njega zavisi.
LBJ mora da osvaja titule inace ce postati Charles Barkley. A da bi osvajao titule mora da igra kao jedan od 5 na parketu, a ne da solira do besvesti. I malo vise.
Da bi osvajao titule mora da igra barem kao Kobe, a kao MJ nece nikada.

Inace, ocekujem sindrom Rafaela Nadala za najdalje 2-3 godine.

g_denvernuggets
20.05.2010, 18:25
Pravi MVP osvaja prstenje ali sa odgovorajucom ekipom. Jeli iskreno mislis da James ne bi osvojio isti broj titula,ako ne i vise sa ekipom kojom je Bryant osvajao???? Na osnovu cega to nije ni blizu Bryantu(osim titula) h5g6k8?

po chemu je ekipa - Shaq, Jamison , Mo will, Ilgauskas, Varejao , Delonte, Moon, A. Parker gora toliko od ekipe - Gasol, kobe , odom, ariza, fisher(bez bynuma jer nije igrao prosle godine)? a na osnovu chega najbolje se videlo u 2 utakmice lakersa sada... u prvoj 40 poena soliranje , u drugoj dabl dabl asistencije timska igra sve za pobedu... to kod lebrona nisam video nikada , kod njega je sve 40 poena pa 40 poena pa 40 poena dok saigraci po 10ak ... h5g6k8

Gate7
20.05.2010, 19:14
LBJ moze da se poredi sa MJ-om taman koliko i Milijas sa Zidanom.

LBJ moze da postane dobar igrac, ali i ne mora. Od njega zavisi.
LBJ mora da osvaja titule inace ce postati Charles Barkley. A da bi osvajao titule mora da igra kao jedan od 5 na parketu, a ne da solira do besvesti. I malo vise.
Da bi osvajao titule mora da igra barem kao Kobe, a kao MJ nece nikada.

Inace, ocekujem sindrom Rafaela Nadala za najdalje 2-3 godine.
E netacno,vise je Kobe isao sam kad nije imao ekipu ,izivljavao se,a ovaj ima stalno po 6-7 asistencija..Nemojte sad da ga pljujete kad lepo znamo da je najbolji..Kobe igra elegantnije lepse,mozda i ima bolji sut tehniku sve...Al ovaj je zivotinja da se ne lazemo,bilo vama to lepo ili ne..samo mu fali prstenje,sto ce mu doci iskreno se nadam..A TI T-MAC,Ako Ti Bude Presao U Chikago VOLECES GA I TI h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 ...Samo da igra za tim i ja vam potpisujem da ce postati igrac sa bar 5 puta osvojenom NBA titulom &8@^J

mr.gold
20.05.2010, 19:38
Jedan moj drugar ima obicaj da kaze: "nema facu!"
Znaci dzaba mu je sve.

Gledaj kako najbolji svih vremena to radi &8@^J

PRCTp57LQro

Gate7
20.05.2010, 19:41
Jordan je Jordan...!Ne volim ga al ga postujem jer je najbolji!Al covece,shvati Majkl Dzordan je kosarkas,a LeBron James je projekat..Oni ga tamo bilduju,daju mu tablete,daju mu sta da jede,kad da legne sta da radi..Bukvalno kao robot isprogramiran..Dok je MJ umetnik...Al sta ces tako je to sad! $%&5qw7

mr.gold
20.05.2010, 19:44
Svaka cast na postu.
Nazalost, tako je.
Zato NBA propada. Na listi najgledanijih sportova NBA je jako pao.
1. NFL
2. Baseball
3. NASCAR
4. NBA

A bili su prvi. U vreme Jordana, naravno.
Ali tada je svaki tim imao 1 do 2 zvezde i jos 10 extra igraca.
A danas imas do 10 odlicnih igraca, i sve ostalo prosek.

nidz@
20.05.2010, 20:05
Mene zanima da mi vi mene kazete gde ima jeftina kavurma,cvarci mene to brine od jutros !?! *T_*@SR *T_*@SR

Maha23
20.05.2010, 23:47
Ako LeBron nije timski igrac e onda ne znam ko je? Covjek bas voli dodati @(*6sd$% Pravi sve igrace oko sebe boljim, ko je to Mo bio u Bucksima, Varejao kakav bi bio bez njegovih paseva, Ilgauskas, pa jebeni Larry Hughes i Goden su licili na nesto dok su igrali s njim. Igra James za tim ali ako tim precesto podbacuje onda je on tu nemocan. Sta je sve prosle godine u finalu radio ali dzaba, kad niko nije bio u stanju da pogodi suta.
G nuggets, nisi nikad video kod LeBrona utakmicu od 40+ i onda double double? Pa skoro svaka mu je takva 8+ asistencija @(*6sd$%
Gasol je izmislio kosarku za Shaq-a (ovoga sada),Odom i Jamison tu negdje u napadu a u defanzivi Odom klasa iznad... uglavnom ekipa Lakersa je kvalitetnija, iskusnijija i imaju najboljeg trenera lige.... Ono sto zelim reci je da bi James sa ekipom koju imaju Lakersi sigurno osvajao titule, a cisto sumnjam da bi Kobe sa ekipom Cavsa dva puta bio 1 u konferenciji, igrao finale...
Kobe je institucija, Kobe ima bolju karijeru, Kobe igra prefinjenu kosarku, ali Kobe trenutno nije najbolji igrac, bio je do unazad 2-3 godine. Na stranu timski uspjeh, ucinak u PO i sl. ali nije dominantniji od Jamesa, niko nema bolji all around ucinak, niko nema veceg uticaja na cjelokupnu igru kosarke od njega. Mogu svi imati razlicita misljenja ali ko god da bolje poznaje kosarku mora priznati da je LeBron u posljedne dvije godine najbolji igrac lige.

Nidza, to ti kao nesto duhovit &*#GI(]

LeBron fan
21.05.2010, 01:05
James je najbolji igrac lige unazad 3 godine sigurno! Dominantan je, to se ne vidi samo po brojkama nego i po onome sta pokazuje na terenu.. Sad mozete vi da ga volite ili ne.. Mozete da pricate kako nije osvojio prsten i na osnovu toga izvuci zakljucak da nije najbolji.. E sad uvek je naci razloge zasto nije osvojio titulu ako je najbolji. Dve godine zaredom njegov tim ima najbolji skor a u PO-u tanko.. To vazi za njegove saigrace, za njega tesko.. Realno jeste "podbacio" zadnje 3 utakmice serije protiv Bostona, ali mislim da stoji nesto iza toga.. Novine pisu povreda lakta, afera njegove majke sa D.Vestom, neki cak tvrde da je namerno tenkirao utakmicu broj 5 protiv Bostona kako bi otisao.. Ali te zadnje 3 utakmice je podbacio i ja sam licno mislio da ce vise da pruzi.. Sad su pocele price kako, kad treba da odigra najbolje njega nema, sto se ja apsolutno ne slazem sa tim! Mislim dosta su tu pomogli i Seltiksi koji su mnogo jaci nego sto je vecina nas mislila i to pokazuju protiv Orlanda(koji realno ima najjacu ekipu). Kod Kavsa je sve funkcionisalo savrseno tokom sezone, najbolji skor u ligi, igraju dobro, obezbedili prednost domaceg terena, glavni favoriti za titulu... LeBron cele sezone ima odlicnu podrsku cele ekipe. Mo jeste bio povredjen jedno vreme kao i Sek, jeste kasno doveden Dzejmison, ali imao je dobru podrsku tokom regularnog dela sezone, ali je opet 90% utakmica dobio LeBron(samo se setite zadnjih 5 utakmica koje LeBron nije igrao i kakav su skor imali Kavsi). E sta se desava u Plej-ofu... TIMSKA igra Kavsa koju ih je krasila cele sezone, nestaje i sve se svodi na LeBronov individualni kvalitet. Kada odigra odlicnu partiju Kavsi dobijaju(kao npr 1 i 3 utakmice protiv Bostona), kada njega nema.. Nema ko da preuzme odgovornost i Kavsi su daleko od sampionske ekipe. O treneru je glupo trositi reci. Jeste strucnjak za defanzivu, ali sto se tice napada KAvsi nemaju 2 akcije.. Sve se svodi na pick&roll sa LeBronom ili eventualno kada ga udvajaju nadje slobodnog igraca na sutu za 3 poena. Nemaju uopste igru na niskom postu(na tome LeBron mora da radi mnogo, ima savrsene predispozicije da budem jedan od najboljih igraca na niskom postu ali je trenuto u tom segmentu igre veoma slab). Kazem opet LeBron ima podrsku tokom sezone, ali tokom PO-a niko nema herca da preuzme odgovornost. Majk Braun jednostavno nije kalibar Fila Dzeksona ili Grega Popovica.. Da li LeBron ima igraca tipa kao sto je bio R.Ori ili Dzejms Pouzi ili Dereka Fisera... To njemu mnogo fali.. Da kada njemu ne ide, da ima ko ce da preuzme odgovornost. Kobi je protiv Tandera odigrao veoma losu seriju(povreda je mnogo doprinela tome), ali imao je pored sebe Gasola koji je po meni jedan od najboljih cetvorki u ligi.. Sto se tice ofanzive poseduje toliki arsenal oruzja da je to neverovatno! 216cm, duge ruke, ima dobar sut sa poludistance, ima jednu od najboljih ledjnih tehnika, moze da odigra i na visokom i na niskom postu, moze da asistira... Tolike mogucnosti otvaraju ne samo Kobiju prostor nego i drugim igracima.. Tako da Kobi i Lejkersi bez Gasola bi bili prosecan PO tim...

nidz@
21.05.2010, 10:47
Ljudi mnogo hvalite Gasola...I treba.... +*@WT*48* ...Ali kad stane pored nekoga nizeg od njega on je sjajan!!! #$&+|r #$&+|r ..... Ali kad stane pored nekoga koji je cvsci i iste visine on je UZASAN!!! Kavsi imaju jacu eipu u regularnoj sezoni....Ne znam sta vam tu nije jasno??? $%&5qw7 $%&5qw7 ....Imali su najbolji skor....Tukli Lejkerse,Irce,Medzik itd.... ^&*ST*^# ....Tukli su Lejkerse jel tako??? Zasto??? Zbog gasola naravno &+I}\ ! Niste nije mogao pored fizicki jace centarske linije Kavsa!
A sad sta cemo??? Najbolja ekipa ispala i sad trazimo besmislene izgovore za njihov podbacaj! +*@WT*48* ...Je tako? I odmah se spominju Lejkersi....Odjednom Kavsovci zavide Lejkersima,a ispali od Iraca!! $%&RQa $%&RQa ..... U regularnoj ste pljuvali Lejkerse,a sad im zavidite....mnogi ovde Lejkersima nisu da vali vise od 2 runde @(*6sd$% @(*6sd$% ...Ali Lejkersi poceli da metu :.8-] ....I poceli su komentari tipa: Kobi nista ne moze bez Paua! Eh da Lebron ima Fisera! Eh da Lebron ima Paua! Eh da Lebron ima starca Fila &*#GI(] &*#GI(] itd.....
Pljujete Moa #%d* #%d* !!! A covek je tokom sezone izvojevao 10 pobede Kavsa! I to uvek kad podbaci Lebron! @(*6sd$% @(*6sd$%
Svako ko gleda objektivno na ligu kaze da Lebron nema taj ubilacki instikt koji ima Kobi !!! #&^4A #&^4A ... &+I}\ ....Lebronu je ovo bila najbolja prilika za titulu,ali je uprskao i to ne moze niko da ospori ko je kriv 7&@%q ! Lebronovci pomirite se sa tim! I#^@8

Lebron: "Now we look like a champ" ! *T_*@SR *T_*@SR dokaz koliko je Lebron bio zadovoljan ekipom &+I}\ !

LeBron fan
21.05.2010, 16:55
Pa izgledali su kao sampioni! I protiv Bulsa su izgledali kao sampioni! I prve 3 utakmice su izgledali kao sampioni protiv Seltika, ali posle jbg... Sve to stoji.
A kojih 10 utakmica je dobio Mo ove godine?!? Nije igrao 6 nedelja zbog povrede... Zadnjih 5 utakmica sezone LeBron ne igra Kavsi imaju skor 0-5?! A koji su skor imali Lejkersi kad nije Kobi igrao? Samo pogledaj... A dotakao sam se price o Lejkersima jer su u prethodnim komentarima pominjali Kobija i kako je on bolji igrac od LeBrona sto uopste nema logike! Daleko od toga da zelim da potcenim Kobija a da je bolji igrac od LeBrona... Nikako! Mislim glupo je pricati o Lejkersima pre i posle dolaska jednog igraca kao sto je Gasol... Kazes Gasol je ocajan protiv snaznih i visokih igraca? Nesto nisam primetio da se Hauard nadigrao protiv Gasola i Bajnama u proslogodisnjem finalu(tu je presudan bio i faktor neiskustva).. Jeste podbacio protiv Seltiksa 2008 i glavni je krivac sto nisu osvojili titulu ali Boston ima snaznu centarsku liniju(a imao je i 2008). Ima je i sada, odlicno deluju kao ekipa iako ja licno nisam mislio da mogu do ovde doguraju...Kazes Gasol je bio krivac sto su Kavsi dobili obe utakmice protiv Lejkersa ove godine. Ali jedno je PO a drugo regularna sezona.. A Lejkersi su dominantni na zapadu iz prostog razloga sto nema ko da im parira na centarskim pozicijama + Kobi+ Fil Dzekson = sampionska ekipa..

Gate7
21.05.2010, 17:28
Ljudi mnogo hvalite Gasola...I treba.... +*@WT*48* ...Ali kad stane pored nekoga nizeg od njega on je sjajan!!! #$&+|r #$&+|r ..... Ali kad stane pored nekoga koji je cvsci i iste visine on je UZASAN!!! Kavsi imaju jacu eipu u regularnoj sezoni....Ne znam sta vam tu nije jasno??? $%&5qw7 $%&5qw7 ....Imali su najbolji skor....Tukli Lejkerse,Irce,Medzik itd.... ^&*ST*^# ....Tukli su Lejkerse jel tako??? Zasto??? Zbog gasola naravno &+I}\ ! Niste nije mogao pored fizicki jace centarske linije Kavsa!
A sad sta cemo??? Najbolja ekipa ispala i sad trazimo besmislene izgovore za njihov podbacaj! +*@WT*48* ...Je tako? I odmah se spominju Lejkersi....Odjednom Kavsovci zavide Lejkersima,a ispali od Iraca!! $%&RQa $%&RQa ..... U regularnoj ste pljuvali Lejkerse,a sad im zavidite....mnogi ovde Lejkersima nisu da vali vise od 2 runde @(*6sd$% @(*6sd$% ...Ali Lejkersi poceli da metu :.8-] ....I poceli su komentari tipa: Kobi nista ne moze bez Paua! Eh da Lebron ima Fisera! Eh da Lebron ima Paua! Eh da Lebron ima starca Fila &*#GI(] &*#GI(] itd.....
Pljujete Moa #%d* #%d* !!! A covek je tokom sezone izvojevao 10 pobede Kavsa! I to uvek kad podbaci Lebron! @(*6sd$% @(*6sd$%
Svako ko gleda objektivno na ligu kaze da Lebron nema taj ubilacki instikt koji ima Kobi !!! #&^4A #&^4A ... &+I}\ ....Lebronu je ovo bila najbolja prilika za titulu,ali je uprskao i to ne moze niko da ospori ko je kriv 7&@%q ! Lebronovci pomirite se sa tim! I#^@8

Lebron: "Now we look like a champ" ! *T_*@SR *T_*@SR dokaz koliko je Lebron bio zadovoljan ekipom &+I}\ !
Svaki tvoj post ima 20 smajlija 7&@%q mrzi me da citam #%d*

bice
21.05.2010, 17:43
Ljudi jel' neko procitao danasnje novine.Pise u ALO da se LeBronova majka zabavlja sa Delonteom Vestom kosarkasom Finiksa &*#GI(] &*#GI(]sta mislite jeli istina? (%fsd%&j

LeBron fan
21.05.2010, 18:01
Ljudi jel' neko procitao danasnje novine.Pise u ALO da se LeBronova majka zabavlja sa Delonteom Vestom kosarkasom Finiksa &*#GI(] &*#GI(]sta mislite jeli istina? (%fsd%&j

Prvo Delonte Vest nije igrac Finiksa nego Kavsa... A drugo ta informacija je pustena pre nekih nedelju dana... Kao razlog lose igre LeBrona... http://www.index.hr/sport/clanak/razlog-ispadanja-cavsa-ljubavna-veza-lebronove-majke-i-suigraca-mu-westa/492257.aspx Mada ja cisto sumnjam u to..
Jos jedna od ponuda u nizu... http://www.index.hr/sport/clanak/nemoralna-ponuda-lebronu-jamesu-/492150.aspx

nidz@
21.05.2010, 19:30
Tako je...Lejkersima ne moze niko da parira na zapadu! +*@WT*48* ... Ali ne krivim Paua zbog poraza u finalu od Iraca @(*6sd$% ! To je bila samo losa taktika! Pau je uradio koliko je mogao.... @R&}* ...Poenta je u tome sto je Derik cuvao Razona !!! &+I}\ ...A to nije trebalo da se desi! *%@(D!RY- ...Zato Lejkersi sada imaju resenje za Irce jer su posle toga stavljali Kobija na Razona!!! @R&}* @R&}* ...Pun pogodak!!! Mislim da su Lejkersi dobili 4 u zadnjih 5 tekmi,ako se ne varam??? (%fsd%&j (%fsd%&j ....i to su izgubili onu koju Kobi nije igrao...tako bese cini mi se (%fsd%&j Irci su dobili jedva tu tekmu,Derik je promasio sut za pobedu.... #%d* #%d*

mr.gold
21.05.2010, 19:54
@Gate 7
umes li druze da smanjis sliku u avataru?
Ako ne znas, posalji mi link, ja cu za tebe da je smanjim.

Gate7
21.05.2010, 20:24
@Gate 7
umes li druze da smanjis sliku u avataru?
Ako ne znas, posalji mi link, ja cu za tebe da je smanjim.
&*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] ma znam ja sta tebe zivcira..Necu da smanjim ako ne moram *T_*@SR

LeBron fan
22.05.2010, 14:08
]Poenta je u tome sto je Derik cuvao Razona [/b]!!! &+I}\ ...A to nije trebalo da se desi! *%@(D!RY- ...Zato Lejkersi sada imaju resenje za Irce jer su posle toga stavljali Kobija na Razona!!! @R&}* @R&}* ...Pun pogodak!!!

Ja mislim da je glavna stvar sto su Kelti te godine dobili Lejkerse, ta sto su Pirs i Alen igrali fantasticno i Lejkersi nisu imali odgovor za njih. Rondo u toj seriji nije bio nista posebno...

Gate7
22.05.2010, 18:36
Bitka za najboljim košarkašem NBA lige se zahuktava, a prema pisanju američkog časopisa Forbs, Lebron Džejms bi, za prelazik iz Klivlenda u Njujork Nikse, dobio deo legendarnog "Medison Skver Gardena"!

"Kralj" 1. jula postaje slobodan igrač, a jedan zaposlenik kancelarije NBA lige kaže da je "nepristojna" ponuda čelnika Niksa, ako je tačna, apsolutno nelegetimna i mogla bi da bude oštro sankcionisana.

Međutim, sankcije se ne odnose na "dobijanje dela dvorane", već na činjenicu da Niksi javno izražavaju želju da dovedu igrača, kada je to strogo zabranjeno. prenosi SPORTAL.RS

Gate7
22.05.2010, 18:39
Bez dileme, najzvučnije ime NBA prelaznog roka je Lebron Džejms. Iako klubovi još ne mogu da pregovaraju sa igračima u trku za MVP igračem lige uključio se, javno, i Mark Kjuban, milijarder i kontroverzni vlasnik Dalasa.

- Znam da Lebron želi da pobeđuje i da mu novac nije bitan. Isto znam kako nije tip čoveka koji će Klivlend ostaviti bez ičega, zato verujem da ćemo dobiti priliku da ga dovedemo u Dalas preko "sign and tradea" opcije - rekao je vlasnik Mevsa, koji bi mogao da bude kažnjen od NBA lige i do pet miliona dolara sa obzirom na to da je strogo zabranjeno javno izražavanje želja van za to predviđenog roka.

Upravo je "potpiši i razmeni" jedina mogućnost da eventualno Džejms završi u Dalasu jer Mevsi nemaju dovoljno prostora pod "selari kapom". SPORTAL.RS

Gate7
22.05.2010, 18:42
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država, Barak Obama, osvedočeni navijač košarkaša Čikago Bulsa, nada se da će, po mnogima, najbolji košarkaš sveta, Lebron Džejms karijeru nastaviti izvan Klivlenda i baš u „vetrovitom gradu“.

Obama je čak i prijateljima iz Vašingtona rekao „kako bi Čikago sa Lebronom na čelu veoma brzo bio sličan onom iz vremena Džordana, Pipena, Kera...

Usput, predsednik Obama je pre nego je stigao na obale reke Potomak bio guverner države Ilinois gde je Čikago najveći grad. OCIGLEDNO JE DA JE T-MAC ZVAO OBAMU I REKAO MU DA PRIMORA JAMESA DA DODJE U CHIKAGO $#^%RT

T-Snell
22.05.2010, 18:48
Moram i ja malo da potegnem veze... $#^%RT

P.S. Brate, ovo je moglo sve da stane u jedan post, nemoj vise redjati 3 posta zaredom na istu temu. @(*6sd$%

Gate7
22.05.2010, 21:41
Moram i ja malo da potegnem veze... $#^%RT

P.S. Brate, ovo je moglo sve da stane u jedan post, nemoj vise redjati 3 posta zaredom na istu temu. @(*6sd$%
I to sto kazes @(*6sd$%

mr.gold
22.05.2010, 21:45
@ Gate7
imali smo jednoga sto je svaki dan postavljao link ka sportalu.

DinoFC
22.05.2010, 21:50
&*#GI(]

Gate7
22.05.2010, 21:53
@ Gate7
imali smo jednoga sto je svaki dan postavljao link ka sportalu.
objasni mi preko pp

Realan
23.05.2010, 12:18
Da se ne lazemo LeBron jeste dopingovan ali isto tako je i najbolji kosarkas otkad postoji ovaj sport.

g_denvernuggets
23.05.2010, 22:07
jel morash i ovu temu da useresh? $%&5/

mr.gold
23.05.2010, 22:12
Da se ne lazemo LeBron jeste dopingovan ali isto tako je i najbolji kosarkas otkad postoji ovaj sport.

100%
Kao sto je Ben Dzonson najbolji sprinter.

Gate7
24.05.2010, 18:56
jel morash i ovu temu da useresh? $%&5/
Ne zelim psovke na mojoj temi @(*6sd$% h5g6k8 ..Pusti realnog ima pravo da misli kako hoce a i znas da stalno lupeta,dobro,nekad i pogodi .. &*#GI(]

Realan
24.05.2010, 23:18
Ja sam samo ono sto kaze moj nick,i svi smo svesni toga da je LeBron James trenutno najbolji kosarkas ali isto tako smo svi svesni da je i Lebron James dopingovan.

ЕлБиЏеј
27.05.2010, 14:12
Ovako , LBJ je odlican igrac , to se ne moze poreci . Po meni , u ravni je sa MJ-om , iz razloga sto Lebron od kad je usao u ligu belezi 20+ poena , a od 2005. cini mi se , redovno belezi 25+ . Mislim , predhodne 3 godine , umalo da belezi tripl dabl u proseku . Ali kada LeBronu ne ide , smatram da pokusava previse da proigra sebe , sto je zaista lose . Mislim , kada vec vidis da ti nije dan , mozda Shaqu , Mou , Parkeru , Hiksonu i ostalima jeste . Ali i pored toga , trenutno je ubedljivo najbolji na planeti . To sto Kobe na svakoj trecoj belezi 40+ poena , to je iz razloga sto u jednoj tekmi sutne 30+ puta . Sto se tice tog dopinga , izgleda da sam jedini koji se ne slaze . Onda bi trebalo da se kaze da je i Dwight dopingovan . Jednostano je , LBJ je nadprirodan , kao i Lens Armstrong , moguce je imati odraz 125 , kao i trcati celu utakmicu i u produzecima kad su svi mrtvi , uraditi Windmill Clutch , Side il' sta vec .

Lorenzo-fan
27.07.2010, 10:13
Jedina superzvezda u NBA koji nije dopingovan je CP3.
Usput LeBron je trebao da potpise za Nikse.

T-Snell
27.07.2010, 13:57
Lorenzo fan, dobrodosao. (*#^R^

Ma nisu Knicksi imali sanse da ga dovedu, kao ni ostale ekipe sa salary cap prostorom, ko zna kad je sve ovo bilo dogovoreno.

Lorenzo-fan
27.07.2010, 15:37
To da ali ipak sa finansijske strane ubedljivo najbolje bi mu bilo da je presao za Nikse.
Pogledaj ove statistike:
http://blogs.forbes.com/sportsmoney/2010/07/lebron-james-what-the-knicks-told-lebron-new-york-and-make-billion-dollars/

D-Wade
27.07.2010, 17:42
To da ali ipak sa finansijske strane ubedljivo najbolje bi mu bilo da je presao za Nikse.
Pogledaj ove statistike:
http://blogs.forbes.com/sportsmoney/2010/07/lebron-james-what-the-knicks-told-lebron-new-york-and-make-billion-dollars/

LeBron je sam rekao da ga pare ne zanimaju tako da je New York odma otpao. U trci su od početka bili samo Chicago i Miami i odlučio se za Miami. "U svrhu da osvojim sto više titula spreman sam i na manju platu nego sto bi mogao zaraditi u Clevelandu" Cleveland je mogao da ponudi najveću platu James-u a posle njih Chicago.

Lorenzo-fan
27.07.2010, 23:37
Pogledaj ove statistike:

LeBron je sam rekao da ga pare ne zanimaju tako da je New York odma otpao.

To da ali ako nisi pogledfao ovu statistiku nemas pojma kolika je razlika u novcima, a i ko kaze da nebi mogao osvojiti tiulu sa niksima.

D-Wade
30.07.2010, 15:22
To da ali ako nisi pogledfao ovu statistiku nemas pojma kolika je razlika u novcima, a i ko kaze da nebi mogao osvojiti tiulu sa niksima.

Druze kaže roster Nicks-a koji je jadan da budemo iskreni Samo Galinari i Lee su kvalitetni a Chandler je solidan i ostalo je riža. Što se para tiče ne birni se ti za LeBrona zaradiće on njemu treba titula a Miami je i sa rosterom od upravo završene sezone bio jači od New Yorka tako da i sa James-om oni nisu u stanju da budu prvaci. Morao bi imati bolji prosek nego u Cleveland-u i da PO odigra na nivou Jordan-a plus da ima sreće kao niko

Sada Nicks-i imaju solidan tim sa Amare-om i Felton-om ali opet otišao im je Lee i jedino sto iole valja su Chandler i Gallinari uz ovu dvojicu ali opet nista od njih mogu možda u PO i to im je dosta

ЕлБиЏеј
02.08.2010, 12:14
Valja i Harrington , setimo se utakmice protiv Bostona , gde je KG pogodio game winner . I statisticki je dobar , negde oko 16-17 poena kolko se secam .

D-Wade
02.08.2010, 14:44
Valja i Harrington , setimo se utakmice protiv Bostona , gde je KG pogodio game winner . I statisticki je dobar , negde oko 16-17 poena kolko se secam .

Harrington je otišao u Denver i da slažem se dobar je igrač

Lorenzo-fan
03.08.2010, 11:23

Druze kaže roster Nicks-a koji je jadan da budemo iskreni Samo Galinari i Lee su kvalitetni a Chandler je solidan i ostalo je riža. Što se para tiče ne birni se ti za LeBrona zaradiće on njemu treba titula a Miami je i sa rosterom od upravo završene sezone bio jači od New Yorka tako da i sa James-om oni nisu u stanju da budu prvaci. Morao bi imati bolji prosek nego u Cleveland-u i da PO odigra na nivou Jordan-a plus da ima sreće kao niko

Sada Nicks-i imaju solidan tim sa Amare-om i Felton-om ali opet otišao im je Lee i jedino sto iole valja su Chandler i Gallinari uz ovu dvojicu ali opet nista od njih mogu možda u PO i to im je dosta

Sa sadasnjim rosterom ne bi mogli, ali kada bi LeBron dosao u Knmikse doslo bi jos njih. Da li si pogledao tu statistiku, razlika u novcima je ogromna.

D-Wade
03.08.2010, 12:33

Sa sadasnjim rosterom ne bi mogli, ali kada bi LeBron dosao u Knmikse doslo bi jos njih. Da li si pogledao tu statistiku, razlika u movima je ogromna.

Slažem se ali je Miami imao bolju osnovu samim tim što je Wade već bio tu a i Bosh a i Chicago je imao jako dobar tim i nakon potpisa Boozer-a imali su dosta da dovedu James-a sa platom koju ima u Miami-u i uradili bi sign-and-trade a Nicks-i bi dobili neke dobre back-up igrače ali opet to bi bio drugi Cleveland i na kraju bi sve zavisilo od James-a dok je u Miami-u drugačije. Kada je donosio odluku veruj mi bio je on svestan da može on sam dovesti igrače za sobom ali njemu su Nicks-i bili treća ili četvrta opcija (Miami,Chicago i Cleveland). Shvatio je da u Miami-u nema toliku odgovornost i da će u Wade-u i Bosh-u imati najbolju moguću podršku e sad je i Miami doveo dosta kvalitetnih igrača i dobili su veoma jak tim razumeš. Nisam ja rekao da Nicks-i ne bi imali dobar tim dolaskom James-a a ako negde jesam onda je zabuna ali u Miami-u realno ima najbolju podršku pored Chicaga

Lorenzo-fan
03.08.2010, 13:17

Sa sadasnjim rosterom ne bi mogli, ali kada bi LeBron dosao u Knmikse doslo bi jos njih. Da li si pogledao tu statistiku, razlika u movima je ogromna.

Slažem se ali je Miami imao bolju osnovu samim tim što je Wade već bio tu a i Bosh a i Chicago je imao jako dobar tim i nakon potpisa Boozer-a imali su dosta da dovedu James-a sa platom koju ima u Miami-u i uradili bi sign-and-trade a Nicks-i bi dobili neke dobre back-up igrače ali opet to bi bio drugi Cleveland i na kraju bi sve zavisilo od James-a dok je u Miami-u drugačije. Kada je donosio odluku veruj mi bio je on svestan da može on sam dovesti igrače za sobom ali njemu su Nicks-i bili treća ili četvrta opcija (Miami,Chicago i Cleveland). Shvatio je da u Miami-u nema toliku odgovornost i da će u Wade-u i Bosh-u imati najbolju moguću podršku e sad je i Miami doveo dosta kvalitetnih igrača i dobili su veoma jak tim razumeš. Nisam ja rekao da Nicks-i ne bi imali dobar tim dolaskom James-a a ako negde jesam onda je zabuna ali u Miami-u realno ima najbolju podršku pored Chicaga

I zato si upravu ali u Kniksima bi mogao da zaradi skoro duplo vise.

Pogledaj ovo .

Realan
06.08.2010, 12:56
Koliko je dobio James za koliko godina?koliko Wade za koliko godina?a koliko Bosh za koliko godina?ako neko zna to neka odgovori pozdrav

D-Wade
06.08.2010, 17:18
Koliko je dobio James za koliko godina?koliko Wade za koliko godina?a koliko Bosh za koliko godina?ako neko zna to neka odgovori pozdrav

Wade-107,5 na šest godina, James-110 miliona na šest godina i Bosh-110 miliona na šest godina. Ustvari, 5+1 je ugovor što znači, da nakon pete godine mogu istupiti iz ugovora i opet u isto vreme biti slobodni agenti $8#a

T-Snell
06.08.2010, 17:33
Ja mislim da sva trojica imaju i opciju da posle trece godine izadju iz ugovora i postanu slobodni agenti.

D-Wade
06.08.2010, 17:58
Tačnije, nakon četvrte sezone, moja greška pardon http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=5368003 2014, mogu ponovo biti slobodni agenti $8#a

Petko_Ronaldo
10.09.2010, 16:13
Животиња од играча али Џордан је ипак тата ^%@7f

Realan
15.09.2010, 12:40
Ni on a ni Dzordan a ni Brajant nisu kao Kevin Durant,realno gledano Durant je najbolji kosarkas otkad postoji ovaj sport.208cm 225cm raspon ruku neverovatan sut i za 2 i za 3 odlican u odbrani brzina dribling smirenost realno najbolji kosarkas danasnjice.Zna li neko koliko je uzeo za ugovor sa Olkahomom do 2016?

Lorenzo-fan
15.09.2010, 12:53
Ni on a ni Dzordan a ni Brajant nisu kao Kevin Durant,realno gledano Durant je najbolji kosarkas otkad postoji ovaj sport.208cm 225cm raspon ruku neverovatan sut i za 2 i za 3 odlican u odbrani brzina dribling smirenost realno najbolji kosarkas danasnjice.Zna li neko koliko je uzeo za ugovor sa Olkahomom do 2016?

85 miliona je uzeo, mada zasluzuje vise. Sjajan je on ali se puno ispucava i sebican je

ЕлБиЏеј
15.09.2010, 16:30

MJ >>>>>>>> Durant . &+I}\

Petko_Ronaldo
24.09.2010, 21:35

Погледај некад текму Чикаго - Јута и како је Џордан играо у завршници па онда причај...

Valentino Rossi #46
12.10.2010, 20:18

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

LBJmvpFORlife
31.01.2011, 09:15

Molim bih te vrlo ljubazno i od srca da odes do prve terase i da skocis na glavu. Ako ti je previse tesko da to uradis bar se potrudi.

Branislav
02.02.2011, 00:08
Ovako je nekada izgledao Cleveland! Tada i NIKADA VISE jer se ispostavilo da je Cleveland=James!

LeBron James Wired (http://www.youtube.com/watch?v=LJBmRM7K8FY#)

Branislav
02.02.2011, 10:46
A sada LeBron fuckin' James and Miami Heat! +*@WT*48*

Lebron James Miami Heat Mix (http://www.youtube.com/watch?v=HLar-uSUYf4#ws)

andrijazmajkv
04.02.2011, 12:23
koji je njegov rekord po broju poena?

Dusan
04.02.2011, 13:02
koji je njegov rekord po broju poena?

56 poena

http://www.nba.com/games/20050320/CLETOR/recap.html

Branislav
05.02.2011, 23:20
FULL VERSION: McDonald's Commercial with LeBron James and Dwight Howard (http://www.youtube.com/watch?v=PmrTDZy3f2M#ws)

Branislav
05.02.2011, 23:30
[HD] Dwyane Wade & LeBron James & Chris Bosh Early Season Mix 2011 (http://www.youtube.com/watch?v=8ynmzuQSIuU#ws)

Seoski Terminator
05.02.2011, 23:31
Hahahahahahah svidja mi se reklama! $#^%RT

Branislav
05.02.2011, 23:44
Hahahahahahah svidja mi se reklama! $#^%RT

h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8
Pa meni je isto "cool". To je rimejk neke reklame koju su radili 1993. Jordan i Bird! +*@WT*48*

Branislav
07.02.2011, 14:09
51/11/8

LeBron Highlights vs. Magic HD (http://www.youtube.com/watch?v=b9X82XFJrgI#ws)

KeeBMeisteR
07.02.2011, 14:36
Meni je ova reklama nekako najjaca...! :D

Michael Jordan Commercial (http://www.youtube.com/watch?v=IpfzaqIuR34#)

Branislav
07.02.2011, 19:09
Lebron James Best Video (http://www.youtube.com/watch?v=8CpM4hSMHl0#)

Branislav
09.02.2011, 20:20
41/13/8

Miami Heat vs Indiana Pacers - February 8 2011 (http://www.youtube.com/watch?v=ljIzJhoDfMU#ws)

Arroyo
09.02.2011, 20:22
Ako nastavi u ovakvom ritmu, sigurno ce biti opet MVP &8@^J

Branislav
09.02.2011, 20:53
Ako nastavi u ovakvom ritmu, sigurno ce biti opet MVP &8@^J

I hope so, I hope so... $#^%RT

Branislav
09.02.2011, 20:55
Dwyane Wade jokes around with LeBron (http://www.youtube.com/watch?v=0OV2szvYkdA#ws)

Branislav
10.02.2011, 16:36
2009 NBA MVP: LeBron James (http://www.youtube.com/watch?v=6A_s1CNGR3g#ws)

Branislav
11.02.2011, 23:47
LeBron James - 'The King' HD (http://www.youtube.com/watch?v=yuEVC9diecc#ws)

Branislav
12.02.2011, 00:11
MKII Fatality: Brad Pitt vs. LeBron James (http://www.youtube.com/watch?v=gZsi_FQsqBk#ws)

Vladan
12.02.2011, 03:30
U zivotu nista gluplje nisam vidio!Ocu moj minut i 43 sekunde nazad!

Dusan
12.02.2011, 11:28
Amazing Basketball Shot (NBA) (http://www.youtube.com/watch?v=_MbqxJx_ups#)

Vule_89
12.02.2011, 11:57
Montaza...

LBJmvpFORlife
12.02.2011, 14:18
Montaza...

Majke ti? (%fsd%&j ma mozda nije? (*#^R^

Vule_89
12.02.2011, 14:26
Majke ti? (%fsd%&j ma mozda nije? (*#^R^

Jeste... %QWT&W Da je pogodio 2 puta pa pa bih mozda i poverovao,ovako,tesko...

D-Wade
12.02.2011, 14:45
Ma nema sanse da ovako ubaci, ona dva i mozda, ali ono kada se okrenuo, nema sanse, ne verujem.

Black Mamba 24
12.02.2011, 14:48
Kakva montaza LeBron je svemoguc. &8@^J &8@^J &8@^J

Ma nema sanse da dobaci sa onakvim izbacajem od svog kosa,a luk je jos kriticniji. #%d*

Dusan
12.02.2011, 16:22
Ono ne moze da bude montaza. &+I}\

Branislav
12.02.2011, 16:36
Evo jos malo "montaze"! $%&RQa

LeBron James & Kanye West "Amazing" 09 Highlights (http://www.youtube.com/watch?v=NddoBefR-so#ws)

Dusan
12.02.2011, 16:40
LeBron James hits the third quarter buzzer-beater (http://www.youtube.com/watch?v=iJUdbiXsxvo#ws)

D-Wade
12.02.2011, 16:41
LeBron je odlican igrac, ali ono ne moze onako da pogodi. Suta kao da je na trojci, a ne kao da je kod svoje trojke. Ne kazem da ne moze da ubaci, ali bas onako lezerno, ne verujem.

Dusan
12.02.2011, 16:43
Lebron James Buzzer Beaters and Trick Shots (http://www.youtube.com/watch?v=hXflQWIX7fg#)

Evo boljeg kvaliteta

LeBron James best basketball trick (AMAZING) (http://www.youtube.com/watch?v=7mUxuXt2Ms8#)

Casiraghi
12.02.2011, 17:05
Cista montaza,sutira kao da je na distanci.Strasan igrac ali ono je cista montaza. &+I}\

Dusan
12.02.2011, 17:07
Lebron James buzzer beater vs. Lakers (Ilija Kovacic reactions) (http://www.youtube.com/watch?v=3OIqmT17I5E#)

Branislav
12.02.2011, 17:12
LeBron James Half Court Shot Game 1 vs Pistons 4/18/09 (http://www.youtube.com/watch?v=v-mcnC7aILE#ws)

LeBron James and Dwight Howard Half-Court Contest (http://www.youtube.com/watch?v=AGBA_LRctYU#ws)

LeBron James underhanded half court shot (http://www.youtube.com/watch?v=LVjcDwkNF1I#)

Branislav
12.02.2011, 17:41
LeBron James Football Commercial Director's Cut Extended Version (http://www.youtube.com/watch?v=SvmALPg9Cmk#ws)

Branislav
14.02.2011, 23:27
2011 NBA East All-Star Starter: LeBron James (http://www.youtube.com/watch?v=sObhK4PBi7s#ws)

Dusan
14.02.2011, 23:59
LeBron James Finds Big 'Z' Behind His Back (http://www.youtube.com/watch?v=x1CogbmZ4cM#ws)

Branislav
16.02.2011, 22:13
Lebron James Highlights Miami Heat Vs Indiana Pacers 2/15/2011 Tuesday February 15 2011 (http://www.youtube.com/watch?v=wW1SuRswV7E#)

Branislav
21.02.2011, 10:51
LeBron James 2011 NBA All-Star "Theme Song" mixtape (http://www.youtube.com/watch?v=yR4-_lB41AM#ws)

Branislav
23.02.2011, 10:53
James-u je nocas bila 250. utakmica na kojoj je postiga 30+ poena u karijeri! &8@^J &8@^J &8@^J

Branislav
05.03.2011, 15:56
LeBron James Sprite Commercial - SPRITE SPARK PARK (http://www.youtube.com/watch?v=5xrlG6Rxe1s#ws)

Dusan
05.03.2011, 17:53
LeBron James Scores a Falling Shot Against the Magic (http://www.youtube.com/watch?v=VoGZv78npKA#ws)

Branislav
10.03.2011, 23:03
http://www.nba.com/heat/photos/hpg1011_james_wallpapercollection5_1024.jpg

Branislav
10.03.2011, 23:22
LeBron James tomahawk dunk in transition -- Miami Heat vs. Portland Trail Blazers - 3/8/2011 (http://www.youtube.com/watch?v=u0svkxVVGOM#)

Ljuba90
11.03.2011, 23:41
Obavezno pogledati film "More Than a Game" !

Radi se o LeBronovim kosarkaskim pocecima,a pre svega film govori o prijateljstvu LeBrona i njegova 4 druga koja su harala srednjoskolskom kosarkom!

Svi koji gotive LeBrona,jos vise ce ga gotiviti,a svi koji ga ne gotive,ce verovatno malo omeksati kada pogledaju ovaj film :)

http://www.imdb.com/title/tt1286821/ IMDB

http://btjunkie.org/torrent/More-Than-A-Game-2008-DVDRip-XviD-VoMiT/4358b567c8881ddc604291475745de553b3a4529e236 TORRENT

TRAILER
More Than A Game Movie Trailer (http://www.youtube.com/watch?v=ttw6lLoCo78#ws)

Branislav
11.03.2011, 23:47
Obavezno pogledati film "More Than a Game" !

Radi se o LeBronovim kosarkaskim pocecima,a pre svega film govori o prijateljstvu LeBrona i njegova 4 druga koja su harala srednjoskolskom kosarkom!

Svi koji gotive LeBrona,jos vise ce ga gotiviti,a svi koji ga ne gotive,ce verovatno malo omeksati kada pogledaju ovaj film :)

Bravo majstore! #$&+|r #$&+|r #$&+|r <thumbsup> <thumbsup> <thumbsup>

Ljuba90
11.03.2011, 23:51
Jesi gledao Bane? %QWT&W

LBJmvpFORlife
11.03.2011, 23:53
Veliki, najveci, MVP %QWT&W

Branislav
11.03.2011, 23:55
Veliki, najveci, MVP %QWT&W

I jedan jedini! <thumbsup> <thumbsup> <thumbsup>

Branislav
11.03.2011, 23:57
Jesi gledao Bane? %QWT&W

Kako nisam. Imas i na YT-u delove iz filma u vidu klipova!

Ljuba90
11.03.2011, 23:59
Ma bolje skinuti,treba imati to u kolekciji :)

Branislav
12.03.2011, 00:02
Ma bolje skinuti,treba imati to u kolekciji :)

Slazem se ali mi zena nedozvoljava jer navija za Lakers-e! <wicked>

Seoski Terminator
12.03.2011, 00:04

Klompo. $%&5@$A

LBJmvpFORlife
12.03.2011, 00:05
http://insider.espn.go.com/nba/insider/columns/story?columnist=hollinger_john&page=PERDiem-110208

Ocu da crknem ima jedan tekst na espn gde jedan strucnjak kaze LeBron James is MVP every year. Al ne mogu da nadjem &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

Branislav
12.03.2011, 00:06
Klompo. $%&5@$A

*T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

To je reakcija na Ljubin post od sinoc! $%&5@$A $%&5@$A $%&5@$A

Branislav
12.03.2011, 00:07
http://insider.espn.go.com/nba/insider/columns/story?columnist=hollinger_john&page=PERDiem-110208

Ocu da crknem ima jedan tekst na espn gde jedan strucnjak kaze LeBron James is MVP every year. Al ne mogu da nadjem &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

Mislim da sam citao taj tekst ako mislimo na isto?

Branislav
12.03.2011, 00:10
Ovo je postavi D-Wade ali moze i kod nas! $%&5@$A

Wade steals ball & game from the Lakers (http://www.youtube.com/watch?v=cnWvD2fuPdM#)

LBJmvpFORlife
12.03.2011, 00:10
Mislim da sam citao taj tekst ako mislimo na isto?

Mozda, prica o tome kako nije strasno da daju nekom drugom MVP titulu kad su blizu jer James je uvek MVP pa ono gre'ota %QWT&W

Ljuba90
12.03.2011, 00:11

hahaha,procitao si $#^%RT Dobra fora $#^%RT

Branislav
12.03.2011, 00:13
Mozda, prica o tome kako nije strasno da daju nekom drugom MVP titulu kad su blizu jer James je uvek MVP pa ono gre'ota %QWT&W

Jeste, to je taj tekst! <thumbsup>

hahaha,procitao si $#^%RT Dobra fora $#^%RT

Naravno da sam procitao. Uvek citam sve postove, a pogotovo tvoje! <thumbsup> $#^%RT $#^%RT $#^%RT

Ljuba90
12.03.2011, 00:20
Shvaticu to kao kompliment $#^%RT Ako nadjete jos neki dugometrazni film o LeBronu,postavite ga ovde %QWT&W

Branislav
12.03.2011, 00:22
Treba uskoro iz Toronta da mi stigne Heat-ov dres sa brojem 6 $%&RQa , a vec imam Spalding loptu sa logom Cavaliers-a pa, iako bacam loptu samo rekreativno, cim otopli idem na lokalni teren da se malo "kurcim"! $%&5@$A $%&5@$A $%&5@$A

Dusan
12.03.2011, 00:25
Lebron Clutch 3 Pointer over Courtney Lee vs.Magic (http://www.youtube.com/watch?v=EsVWpIYCpDE#)

LBJmvpFORlife
12.03.2011, 00:32
Ima neki lik iza trga Nikole Pasica prodaje neverovatne kopije za 1k dinara.

Ljuba90
12.03.2011, 00:38
Ja sam uzeo njegov dres,cini mi se 2004. u championu,platio sam ga 4k tad,keva je jedva ispljunula novac :)

Onda sam taj dres poklonio najboljem drugu kada je isao u Ameriku da se skoluje $#^%RT

Branislav
12.03.2011, 08:58
Ima neki lik iza trga Nikole Pasica prodaje neverovatne kopije za 1k dinara.

Znam za njega. U onom prolazu kod banke i "Meka". Nisu lose kopije. Mozda cu da odem da pogledam sta ima.

LBJmvpFORlife
12.03.2011, 09:03
Znam za njega. U onom prolazu kod banke i "Meka". Nisu lose kopije. Mozda cu da odem da pogledam sta ima.

Uzeo sam ja MVP-ev %QWT&W ima cak i ona deklaracija na dresu $#^%RT

ЕлБиЏеј
12.03.2011, 09:06
Da, kod tog lika sam cak i kupio Ronaldinjov dres iz PSG-a, ali nisam uzeo NBA-ove . Verovatno zato sto mi se brzo pocepao malopre pomenuti .

LBJmvpFORlife
12.03.2011, 09:16
Da, kod tog lika sam cak i kupio Ronaldinjov dres iz PSG-a, ali nisam uzeo NBA-ove . Verovatno zato sto mi se brzo pocepao malopre pomenuti .

Ma ja nosim samo po kuci %QWT&W a i ti sta oces za 1000 dinara? h5g6k8

Arroyo
12.03.2011, 10:05
19/8/9 protiv Lakersa... Bice mi strasno zao ako ne bude MVP zbog nesto losijeg skora Majamija u zavrsnici i ovih 5 poraza &*(@W6 &*(@W6

Branislav
12.03.2011, 10:14
19/8/9 protiv Lakersa... Bice mi strasno zao ako ne bude MVP zbog nesto losijeg skora Majamija u zavrsnici i ovih 5 poraza &*(@W6 &*(@W6

//h*svb //h*svb //h*svb ako ne bude MVP!

Arroyo
12.03.2011, 16:37
Ma jednostavno mora da bude, niko nije toliko kompletan i raznovrstan kao on... I ranije je bio zverina, ali od prosle sezone je dosta popravio sut i mozemo reci da od prosle sezone igra najbolje u zivotu. A Majami je imao toliko glupih i retardiranih poraza tako da videcemo...

Ljuba90
12.03.2011, 16:52
Ma bice MVP,nemojte da se brinete...Mada je totalno nebitno :D

LBJmvpFORlife
12.03.2011, 18:10
Ma bice MVP,nemojte da se brinete...Mada je totalno nebitno :D

Bitno je i te kako!

Ljuba90
12.03.2011, 18:20
Zasto?

LBJmvpFORlife
12.03.2011, 18:22
Zasto?

Zato sto hocu da uzme 7 u karijeri toliko moze %QWT&W

Ljuba90
12.03.2011, 18:23
Ja mislim da je totalno nebitna stvar...moze on da osvaja do kraja karijere svake godine MVP nagradu,ako ne osvoji prsten...neki manji igraci ce uvek biti veci od njega @(*6sd$%

Zato Heati idemo do prstena ako ne ove,onda sledece sezone :D

LBJmvpFORlife
12.03.2011, 18:26
Ja mislim da je totalno nebitna stvar...moze on da osvaja do kraja karijere svake godine MVP nagradu,ako ne osvoji prsten...neki manji igraci ce uvek biti veci od njega @(*6sd$%

Zato Heati idemo do prstena ako ne ove,onda sledece sezone :D

Prsten ce da dodje a ja ocu 7 MVP titula!

ЕлБиЏеј
12.03.2011, 20:09
Ma ja nosim samo po kuci %QWT&W a i ti sta oces za 1000 dinara? h5g6k8

Jbg, imam astronomska ocekivanja .

Inace, Lebron je vec dosad mogao da ima minimum 4 MVP titula. 2007-2008-30/8/7-nije dobio, dok je 2005-2006 zavrsena sa 31/7/6, a nagrada otisla Nashu u ruke ( 20/10/3 ) .

Svejedno, kada osvoji prsten ( naravno da bih strasno voleo da se to desi, ali za mene los deo je sto ce doci u dresu Heata a ne Cavsa ) bice otklonjena svaka sumnja da je njegova karijera neupotpunjena .

Dusan
12.03.2011, 23:47
LeBron James 2009 NBA Playoffs Mix (http://www.youtube.com/watch?v=dFsjmWok6TQ#)

LBJmvpFORlife
12.03.2011, 23:58
LeBron James 2009 NBA Playoffs Mix (http://www.youtube.com/watch?v=dFsjmWok6TQ#)

The best there will ever be! &^@4(

Dusan
13.03.2011, 00:05
LeBron singing Staying alive THE FULL VERSION (http://www.youtube.com/watch?v=86LnyzWGXdQ#)
&*#GI(]

Branislav
13.03.2011, 00:08
The best there will ever be! &^@4(

Cekace svet jos mnogo godina da se pojavi igrac poput James-a! &8@^J &8@^J &8@^J

Nema zamene James-u ni na vidiku!

Branislav
13.03.2011, 00:10
LeBron singing Staying alive THE FULL VERSION (http://www.youtube.com/watch?v=86LnyzWGXdQ#)
&*#GI(]

&*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

Gospodin covek! KING!!! <cw> <cw> <cw>

Dusan
13.03.2011, 00:16
LeBron James dancing during a timeout (You didn't see this one on TV) (http://www.youtube.com/watch?v=XXjNkFvZcaw#ws)

ЕлБиЏеј
14.03.2011, 11:19
Top Dunkers: LeBron James (http://www.youtube.com/watch?v=H1iwGxOzShI#ws)

&8@^J &8@^J &8@^J

Forever (Explicit Version) (http://www.youtube.com/watch?v=eDuRoPIOBjE#)

Pesma vezana za film More than A Game .

Branislav
23.03.2011, 22:58
&8@^J &8@^J &8@^J

LeBron James takes over Game 5! (http://www.youtube.com/watch?v=d1Px-jPm_TU#)

LBJmvpFORlife
26.03.2011, 09:31
http://www.youtube.com/watch?v=liPFY8x6hRo&feature=related

GOAT!

LBJmvpFORlife
29.03.2011, 02:45
http://espn.go.com/blog/truehoop/miamiheat/post/_/id/5622/who-is-the-heats-closer

ЕлБиЏеј
30.03.2011, 20:51
http://www.youtube.com/watch?v=saqNDwVFE7k&feature=related

Excuse me son, can you move? :biggrin:

Il Capitano
30.03.2011, 20:56
Excuse me son, can you move? :biggrin:

:biggrin::biggrin::biggrin:

LeBron popizdeo...

Emil_LBJ
07.04.2011, 23:38
http://www.youtube.com/watch?v=xX5NdToDjfk&feature=related
E pa stvarno je KING :D

LBJmvpFORlife
14.04.2011, 22:03
http://www.youtube.com/watch?v=DeX6ri7tYok

LBJmvpFORlife
14.04.2011, 22:05
http://www.youtube.com/watch?v=g-hdI5jqVfs

Branislav
15.05.2011, 21:34
http://youtu.be/3VN6l6gxS_I

Emil_LBJ
15.05.2011, 22:22
http://youtu.be/3VN6l6gxS_I

:wthy::wthy::wthy::wthy::wthy:

amare@stoudemire
25.05.2011, 20:36
http://www.youtube.com/watch?v=adJ_X_Q9aCg&feature=youtu.be

Black Mamba 24
25.05.2011, 20:42
Postavljajte video sa YT tako da ga mozemo gledati i u temi.;)

Ovako kao sto sam ja prepravio post Amare-ju.;)

amare@stoudemire
25.05.2011, 20:45
Postavljajte video sa YT tako da ga mozemo gledati i u temi.;)

Ovako kao sto sam ja prepravio post Amare-ju.;)

kako to?

D-Wade
25.05.2011, 20:59
Kada pises post, imas na meniju alata ikonicu koja izgleda kao filmska traka (insert video), tu kopiras link sa YT-a i odes na OK. To bi bilo to. ;)

LBJmvpFORlife
27.05.2011, 13:24
http://www.youtube.com/watch?v=4gyPqq6N1r4&feature=related

ЕлБиЏеј
27.05.2011, 13:51
U spotu pesme koju peva se i sam pojavljuje ( Forever - Drake, Kanye West, Lil Wayne, Eminem ) . :D

LBJmvpFORlife
27.05.2011, 19:33
U spotu pesme koju peva se i sam pojavljuje ( Forever - Drake, Kanye West, Lil Wayne, Eminem ) . :D

Znam jbt :D

Kalu
27.05.2011, 19:34
I cepa poker stars kralj,rejzovao 100 dolara xD

Emil_LBJ
29.05.2011, 23:37
http://www.youtube.com/watch?v=0eDjYYO-rAw

Branislav
01.06.2011, 12:39
KRALJ LOMI KOS ZA POBEDU NAD FUCKIN' KAUBOJIMA!

http://www.nba.com/heat/photos/hpg1011_james6_dal1_110531.jpg

Branislav
01.06.2011, 12:44
ISKUSNI STARCI IZ DALLAS-A POKUSAVAJU DA SACUVAJU KRALJA! 3 NA 1! ALI NE IDE! :lol1:

http://www.nba.com/heat/photos/hpg1011_james9_dal1_110531.jpg

ЕлБиЏеј
01.06.2011, 12:56
Pa ne bi pomoglo da je usao i prvi red publike, kamoli triple team . :D

Branislav
01.06.2011, 12:59
Pa ne bi pomoglo da je usao i prvi red publike, kamoli triple team . :D
Ohohohohohoooooooo... :lol1::lol1::lol1:

LBJmvpFORlife
01.06.2011, 13:00
Samo gazi idemo do 6 komada zaredom i dovidjenja ne igra vise :biggrin:

Branislav
01.06.2011, 13:03
Samo gazi idemo do 6 komada zaredom i dovidjenja ne igra vise :biggrin:
:tu2::tu2::tu2:

Pa da pravimo analize za istoriju i buduce narastaje :D

LBJmvpFORlife
01.06.2011, 13:24
:tu2::tu2::tu2:

Pa da pravimo analize za istoriju i buduce narastaje :D

Prestajem da gledam sport kad LeBron zavrsi karijeru :biggrin:

ЕлБиЏеј
03.06.2011, 21:55
http://www.youtube.com/watch?v=HzHsNJoPRr8&feature=relmfu

:wthy:

I ove sezone je imao zastrasujuce chasedown banane, protiv Milvokija, protiv Chikaga itd.

Branislav
05.06.2011, 22:42
http://www.nba.com/heat/video/2011/06/05/jamesshoot-1726169

M_G_S
13.06.2011, 08:24
Svaka cast majstoru, odlicna je sezona iza njega. Nije mi bio pretjerano mio igrac, dok nisam poceo da primjecujem koliko on daje sebe za tim. Izgubili su prsten od ekipe sa zapada, koji je i ove sezone bio kvalitetniji, sta god pricali pseudostrucnjaci. U poslednjoj utakmici je imao imao los indeks na box score-u, ali ko je gledao utakmicu vidio je da je to bila jos jedna vrlodobra partija. Njegove fantasticne asistencije Mileru, Calmersu, House-u, ..., nisu bile ni blizu realizaciji, sve zbog limitiranosti tih igraca. Izgubio je titulu od Terija, Baree, Mariona, Kida, ..., a ne od Dirka. Pljuvacina prema momku koji nije to zasluzio, svojim ponasanjem na terenu, je stvarno degutantna.

ЕлБиЏеј
13.06.2011, 09:14
Ma odigrao je neverovatno PO, nokautirao Boston i Chicago, ali se u seriji protiv Mavsa moze konstatovati " good when he needed to be great " . Ma ima on jos dosta, dosta vremena da dodje do titule, siguran sam da ce se desiti kad-tad .

nikola stanimirovic
13.06.2011, 11:14
Jel sme da se napise nesto lose za Lebrona??? :z:

LBJmvpFORlife
13.06.2011, 12:55

Ovde ne, imas teme gde mozes da ga pljujes mada cemo ga i tamo braniti iz sve snage.

nikola stanimirovic
13.06.2011, 13:04
Ovde ne, imas teme gde mozes da ga pljujes mada cemo ga i tamo braniti iz sve snage.

Tome sam se i nadao... ::) Izvini al tvoj decko je bio los u finalu:ne_znam:, imao je malo odgovornosti:blush:, puno dodavanja :mGP:, malo sebicnosti :f1:,ocekivao sam 35 poena po mecu,ali on je jedva sakupio 100 u celoj seriji... :fp2:

LBJmvpFORlife
13.06.2011, 13:13
Tome sam se i nadao... ::) Izvini al tvoj decko je bio los u finalu:ne_znam:, imao je malo odgovornosti:blush:, puno dodavanja :mGP:, malo sebicnosti :f1:,ocekivao sam 35 poena po mecu,ali on je jedva sakupio 100 u celoj seriji... :fp2:

Uz ovakvog trenera treba dati orden njemu Di Vejdu i Krisu sto su uopste dosli do finala, orden.

Debeli Majk
13.06.2011, 15:08
zasto je uvek neko drugi kriv kad lebon ne uzme? aj malo sagledajte istini u oci.

ЕлБиЏеј
13.06.2011, 15:22
Zato sto je kosarka timski sport i individua nikada ne moze biti glavni krivac . U ovom slucaju kriv nije ni Spolstra, ni LeBron, ni Pittman, vec Heat .

LBJmvpFORlife
13.06.2011, 15:28
zasto je uvek neko drugi kriv kad lebon ne uzme? aj malo sagledajte istini u oci.

Ne nego je on kriv. Igrao 44 minuta po tekmi koji normalan covek bi to izdrzao. Moron Spoelstra kao da D-Wade ne moze da iznese sam dok se ovaj ne odmori pa Wade je 7 godina igrao sam i savrseno je dobro to radio, glupi Spo.

Ljuba90
13.06.2011, 15:46

Znaci LeBron je jedini krivac sto je Majami izgubio ???

Kada Wade-a nije htelo pre finala,James je gurao tim-jel neko pljuvao Wade-a? Nije.Niti treba,jer je jedan od najboljih igraca danasnjice...Isto tako je i LeBron ;)

miki1
13.06.2011, 15:50
Ne nego je on kriv. Igrao 44 minuta po tekmi koji normalan covek bi to izdrzao. Moron Spoelstra kao da D-Wade ne moze da iznese sam dok se ovaj ne odmori pa Wade je 7 godina igrao sam i savrseno je dobro to radio, glupi Spo.

dok miami ne dovede trenera koji nesto ume nece nista uraditi. Imaju oni vise nego solidnu ekipu ne racunajuci zvezde pre svega mislim na klupu,ali dzaba kada spolstra nema veze sa kosarkom. Ne mogu da verujem da chalmers igra sa klupe a bibby u prvoj petorci, chalmers je mnogo dobar igrac gledao sam ga jos dok je igrao za kanzas ali ne kapiram sto ga ne pusti da igra u prvoj mlad zeljan igre i sigurno bi vise pruzio od bibbyja... znaci ocekujem da spolstru sutrnu i da dovedu i t-maca i da jurisaju na prsten

trigger
13.06.2011, 17:56
al sto neki ne vole dzejmsa kao da im je pobio pola porodice :biggrin:

ЕлБиЏеј
13.06.2011, 20:22
al sto neki ne vole dzejmsa kao da im je pobio pola porodice :biggrin:

A "neki" ga vole kao da je deo porodice :D

@miki

Bibby je u finalnoj seriji poceo u startnoj, zatim izasao i mahao peskirima . Chalmers je imao solidnu minutazu protiv Dallasa, oko 30 min, sto je razumljivo, odlicno je igrao ceo Playoff .

nikola stanimirovic
13.06.2011, 21:35
i da dovedu i t-maca i da jurisaju na prsten

Daj covece zezas da bi voleo da Trejsi zavrsi u Hit???:td::confused:

Debeli Majk
14.06.2011, 01:27
Znaci LeBron je jedini krivac sto je Majami izgubio ???

Kada Wade-a nije htelo pre finala,James je gurao tim-jel neko pljuvao Wade-a? Nije.Niti treba,jer je jedan od najboljih igraca danasnjice...Isto tako je i LeBron ;)
ko je to rekao?
kriv je ceo majami ali da se svaljuje cela krivica na trenera nema smisla. nije spo kriv sto ovaj ne moze da prodje meriona 1 na 1 iz pozicionog napada.

Ljuba90
14.06.2011, 01:32
Normalno da nije ni Spo kriv...Dallas je bio bolji,a Majamiju ni jednom nisu sve zvezde igrale kako valja(ne samo u finalu)...Ako dodje jedan pristojan centar,bice to u redu sledece sezone ;)

LBJmvpFORlife
14.06.2011, 03:09
ko je to rekao?
kriv je ceo majami ali da se svaljuje cela krivica na trenera nema smisla. nije spo kriv sto ovaj ne moze da prodje meriona 1 na 1 iz pozicionog napada.

Spo nije prozvao 2 valjana napada posle tajm auta od kad gledam Majami.

Branislav
14.06.2011, 21:28
Glupo je da ovde pises bilo sta lose za James-a! :tp:

Svaka cast majstore za celu sezonu 2010/2011. :wthy: :wthy: :wthy: :wthy: :wthy:

http://www.nba.com/heat/photos/hpg1011_whiteplayoff_james.jpg

miki1
15.06.2011, 18:54
Daj covece zezas da bi voleo da Trejsi zavrsi u Hit???:td::confused:

nego sta,jos da im dodje t-mac i titula ide u miamiju,fali im jedan takav igrac koji moze odigrati jako dobro u zavrsnici,pogodio je nekoliko buzzer beatjher suteva ove sezone,ali pod uslovom da sutnu ovog spolstru,lik nije t od trenera,ali realno... nemoj se ljutiti navijaci heata ali spolstra je jedan od najgorih trenera u nba uz del negra

LBJmvpFORlife
15.06.2011, 19:05
nego sta,jos da im dodje t-mac i titula ide u miamiju,fali im jedan takav igrac koji moze odigrati jako dobro u zavrsnici,pogodio je nekoliko buzzer beatjher suteva ove sezone,ali pod uslovom da sutnu ovog spolstru,lik nije t od trenera,ali realno... nemoj se ljutiti navijaci heata ali spolstra je jedan od najgorih trenera u nba uz del negra

Je l se ti zezas za Mekgrejdija?

D-Wade
15.06.2011, 19:15
http://www.youtube.com/watch?v=KFtWC1fFw3o

:D

carter985
15.06.2011, 19:15
http://i.imgur.com/STCH8.jpg
:lol: stevenson:wthy:

LBJmvpFORlife
15.06.2011, 19:42
:lol: stevenson:wthy:

Jadan je forum na kom je najobicniji spamer VIP clan.

ЕлБиЏеј
15.06.2011, 21:16
Ma kakav McGrady u Heatu, taj je napravio transformaciju iz neverovatnog scorera u fosila, zaista su ga unistile povrede . Mogao je da bude Hall of Famer, ali sreca jednostavno nije bila na njegovoj strani .
Miami ima i vise nego dovoljno 30+ igraca u timu, ne postoji nacin na koji bi im pomogao jos jedan stariji igrac .

M-POT
15.06.2011, 21:55
ЕлБиЏеј (http://www.sportklub.info/forum/members/2040-%D0%95%D0%BB%D0%91%D0%B8%D0%8F%D0%B5%D1%98) brate jer znas sta treba da stavis na LeBron did not:win nba championship(KOBE,J.Kidd),i daj nemoj da se gubis i da mesas privatne zivote drugih ljudi,i Kobe i Kidd i Tiger mozda jesu napravili sranja ali su daleko veci ljudi i sportisti od LeBrona.Ja sam LeBrona gotivio dok je igrao za Cavse,ali ono sto je on uradio je najveca greska koja moze da se dogodi u sportu pokazo je nepostovanje prema klubu koji ga je napravio i osramotio ih pred celim svetom,potom je jos sebi dao za pravo da kaze da ce Majami uzeti sedam titula on je pravi primer uobrazenog coveka sve druge igrace i timove gledo je sa visine cele sezone to nikad nisu uradili ni Kobe ni Kidd.Nepostuje nikog pa cak ni svoje saigrace gleda samo kako sebi da nabudzi statistiku i gleda samo kako da udje u kucu slave,nije timski igrac i ako ima sedam asistencija po mecu.Zato nikad nece ni biti sampion jer on negleda da tim uzme prsten nego gleda samo kako on da n uzme prsten.Da nije kada je odlazio iz Klivlanda pravio toliki sou verovatno ga niko nebi mrze!!!

LBJmvpFORlife
15.06.2011, 22:00
ЕлБиЏеј (http://www.sportklub.info/forum/members/2040-%D0%95%D0%BB%D0%91%D0%B8%D0%8F%D0%B5%D1%98) brate jer znas sta treba da stavis na LeBron did not:win nba championship(KOBE,J.Kidd),i daj nemoj da se gubis i da mesas privatne zivote drugih ljudi,i Kobe i Kidd i Tiger mozda jesu napravili sranja ali su daleko veci ljudi i sportisti od LeBrona.Ja sam LeBrona gotivio dok je igrao za Cavse,ali ono sto je on uradio je najveca greska koja moze da se dogodi u sportu pokazo je nepostovanje prema klubu koji ga je napravio i osramotio ih pred celim svetom,potom je jos sebi dao za pravo da kaze da ce Majami uzeti sedam titula on je pravi primer uobrazenog coveka sve druge igrace i timove gledo je sa visine cele sezone to nikad nisu uradili ni Kobe ni Kidd.Nepostuje nikog pa cak ni svoje saigrace gleda samo kako sebi da nabudzi statistiku i gleda samo kako da udje u kucu slave,nije timski igrac i ako ima sedam asistencija po mecu.Zato nikad nece ni biti sampion jer on negleda da tim uzme prsten nego gleda samo kako on da n uzme prsten.Da nije kada je odlazio iz Klivlanda pravio toliki sou verovatno ga niko nebi mrze!!!

Prvo momak uz duzno postovanje ti nemas veze sa zivotom, drugo on je napravio Cavse a ne oni njega trece, ti si taj sto zna da l' ce on da bude sampion ili nece, idi na neku drugu temu pa mrzi i hejtuj ovde boga mi neces ili ces da naidjes na fin odgovor.

P.S. Kaze se JE L' a ne JER. :facepalm:

Ljuba90
15.06.2011, 22:11
U svakoj temi vezanoj za igraca ce biti obrisani svi postovi koji izrazavaju nepostovanje prema tom istom...;)

M-POT
15.06.2011, 22:14
LBJmvpFORlife (http://www.sportklub.info/forum/members/4398-LBJmvpFORlife) sto te je moj komentar toliko pogodio ja nigde nisam napiso da mrzim LeBrona,to je moje misljenj da on nece osvojiti prsten i imama prava da ga iznesem,nemoj se nerviras!!!

LBJmvpFORlife
15.06.2011, 22:19
LBJmvpFORlife (http://www.sportklub.info/forum/members/4398-LBJmvpFORlife) sto te je moj komentar toliko pogodio ja nigde nisam napiso da mrzim LeBrona,to je moje misljenj da on nece osvojiti prsten i imama prava da ga iznesem,nemoj se nerviras!!!

Nemoj DA se nerviras, popravi gramatiku momce ;) Ne nerviram se samo na ovoj temi su obozavaoci LeBrona a ne oni koji ga ne vole imas druge teme da izrazavas svoje misljenje u tom pravcu ovde neces sigurno to raditi.

Branislav
15.06.2011, 22:53
ЕлБиЏеј (http://www.sportklub.info/forum/members/2040-%D0%95%D0%BB%D0%91%D0%B8%D0%8F%D0%B5%D1%98) brate jer znas sta treba da stavis na LeBron did not:win nba championship, ja sam LeBrona gotivio dok je igrao za Cavse,ali ono sto je on uradio je najveca greska koja moze da se dogodi u sportu pokazo je nepostovanje prema klubu koji ga je napravio
Ti znas sta ce Lebron da uradi u buducnosti??? :confused: :bum:
Cleveland Cavaliers-i su bili niko i nista dok Lebron nije draftovan 2003. Od tada oni su postali ime u svetu kosarke. On je stvorio od njih nesto, a ne oni od njega. I mogu da zapisu u svoje arhive kada su igrali finale NBA sa James-om na celu jer im se to vise nikada nece desiti. Dok James nije dosao da igra za njih za Cleveland nisu navijali ni sami stanovnici tog grada. :fct:

Imas druge teme gde mozes da pljujes James-a. Ovo je tema za njegove postovaoce. Ne treba ti nama da objasnjavas ko je Lebron James jer svi mi koji ga postujemo to znamo "X" puta bolje od tebe. :tp:

D-Wade
15.06.2011, 22:57
E kakvi ste ljudi, niko da prokomentarise highlights-e LBJ-a i Wade-a. :dr: :biggrin:

Branislav
15.06.2011, 23:10
E kakvi ste ljudi, niko da prokomentarise highlights-e LBJ-a i Wade-a. :dr: :biggrin:
Sta reci osim onoga sto svi znaju: najbolji tandem svih vremena! :wthy: :wthy: :wthy:

A sta kaze onaj Gundy iz Orlando-a, da nisu uzeli Titulu jer njih dvojica ne mogu da igraju zajedno! :facepalm: Pa bi on da pomogne Miami-u tako sto bi da razbuca taj tandem, a za uzvrat nudi Howard-a! E ima ljudi... :nzm:

D-Wade
15.06.2011, 23:13
Idiot..... :D

Pokazace LBJ i Wade koja su klasa.... :D

Branislav
15.06.2011, 23:19
Idiot..... :D

Pokazace LBJ i Wade koja su klasa.... :D
Pokazati i dokazati! Prva sezona kako igraju zajedno, za James-a nova sredina, novi trener, novi saigraci i za njega i za Wade-a i odmah Sampioni Istoka i NBA finale! :bch:

ЕлБиЏеј
16.06.2011, 07:13

Da, da, osramotio Cleveland tako sto je presao u drugi tim :facepalm: A onaj Decision na ESPN-u uopste nije bila njegova ideja, nego ideja nekih burzuja kojima se samo $ vrti po mislima . Znali su da je LBJ jedini covek u NBA-u koji moze napraviti vise para nego sama utakmica, to iskoristili i pritom od LeBrona napravili predmet mrznje .

Anyway :

http://www.youtube.com/watch?v=ngJSHNxtSko

http://www.youtube.com/watch?v=8yw5M4lE76k&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=vEPUpl36J6Q&feature=relmfu

Koliko se dobro razumeju, neverovatno :wthy:

Il Capitano
16.06.2011, 10:30
Kad se setim ovog...

http://www.youtube.com/watch?v=mAeZMQppsHw

Koja snaga jbt treba za ovo! Inače Knicks-i su dobili ovaj meč ::)

ЕлБиЏеј
18.08.2011, 10:31
http://www.youtube.com/watch?v=l0xJYpPacX4&feature=related

trigger
18.08.2011, 10:36
http://www.youtube.com/watch?v=sMlUFrvwQtk&feature=player_embedded
A gledaj ovo.:biggrin:

ЕлБиЏеј
18.08.2011, 15:18
Ma vi'š da se zajebavao, znas li kako bi ga zalepio da ta tekma uopste ima znacaja?

trigger
18.08.2011, 15:53
Ma znam,pa nece se sad tu boriti sa klincima,pusta ih malo da se loze.:D Al je ispalo smesno.:biggrin:

amare@stoudemire
27.08.2011, 12:10
http://youtu.be/sUt6vJXALmg
Malo se uplasio....al dobro je ispalo na kraju...

Branislav
25.09.2011, 21:50
Da se podsetimo ko je jedini pravi Kralj! :dw:

http://www.youtube.com/watch?v=adilrqEB6qQ&feature=player_detailpage

LBJmvpFORlife
25.09.2011, 22:03

Branislav
25.09.2011, 22:22
U PO je brutalno demontirao dve najjace odbrane lige (Bulls-i, Celtics-i), a ova blokada za pobedu mi je jedna od najdrazih.

http://www.youtube.com/watch?v=ey6cpTY10UU&feature=player_detailpage

ЕлБиЏеј
26.09.2011, 14:29

Izraz lica na 2:16 je objasnio ::)

LBJ- najbolji SF ikada...

Ljuba90
26.09.2011, 14:38
Ovo sto je uradio Keltima i Bullsima je tezak genocid :D

LBJmvpFORlife
18.10.2011, 21:42
http://espn.go.com/nba/story/_/id/7116977/nba-player-rankings-1

Branislav
18.10.2011, 22:49
:dw:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6Af8J8wh6H4

Branislav
18.10.2011, 23:03
Krljaj, deri, satri, uništi, spali neprijatelja sa zemljom! :dw: :dw:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=adJ_X_Q9aCg

Branislav
18.10.2011, 23:09
"King" objašnjava odbrani Bulls-a kako se igra košarka! :bch:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=2ns_Txt7_fE

ЕлБиЏеј
19.10.2011, 09:57
Zivotinja... obozavam ga.

http://www.youtube.com/watch?v=H5OWJC1Sibw

In trouble... Oh my!

peca
19.10.2011, 20:41
http://www.youtube.com/watch?v=0nzZSYhFRfk&feature=player_embedded
http://counterkicks.com/2011/09/19/nike-lebron-9-china-dragon/

nove patike sabijaju:)

peca
20.10.2011, 20:26
opasno prozivanje

http://www.youtube.com/watch?v=2B28F9xzd34&feature=player_embedded

ЕлБиЏеј
28.10.2011, 21:03
http://www.youtube.com/watch?v=L-LhumW6mic

LBJmvpFORlife
31.10.2011, 03:19
http://www.youtube.com/watch?v=tyd4NPvzKQg

Branislav
06.11.2011, 21:32
`Bem ti jade, kažem, `bem ti jade!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TfD1y8iEEgQ

Branislav
06.11.2011, 21:47
"Kao enter sendmen dolazim po tebe....."

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SXdyQin8wkc

Dusan
11.11.2011, 17:31
http://www.youtube.com/watch?v=60JVErBiEqw

:haha:

LBJmvpFORlife
14.11.2011, 02:18
http://www.youtube.com/watch?v=qhiY3jVoAuM

Branislav
22.11.2011, 01:29
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SPt0in77ibE

Casiraghi
22.11.2011, 15:01
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/lebron-kenny-is-something-else

Sad cu vec moci da ga podnesem. :D

ЕлБиЏеј
22.11.2011, 21:26
Kakav je gospodin u ovim naocarima i smokingu, british swagger :D Ne postoji stvar u kojoj ovaj covek nije dobar :D

LBJmvpFORlife
25.11.2011, 17:03
http://www.youtube.com/watch?v=UJfmCy_Mcwo

The King is in the building.

Fabregas4
26.11.2011, 10:52
Moj najdrazi igrac u NBA kosarci :) Legenda...

LBJmvpFORlife
07.12.2011, 00:31
Here is the official 2011-12 Miami HEAT Schedule

DATE OPPONENT TIME

DECEMBER
Sun 25 AT Dallas 1:30
Tue 27 Boston 8:00
Wed 28 AT Charlotte 7:00
Fri 30 AT Minnesota 7:00

JANUARY
Sun 1 Charlotte 6:00
Mon 2 Atlanta 7:30
Wed 4 Indiana 7:30
Thu 5 AT Atlanta 8:00
Sat 7 AT New Jersey 7:30
Tue 10 AT Golden State 7:30
Wed 11 AT LA Clippers 7:30
Fri 13 AT Denver 8:30
Tue 17 San Antonio 7:30
Thu 19 L.A. Lakers 8:00
Sat 21 Philadelphia 7:30
Sun 22 Milwaukee 6:00
Tue 24 Cleveland 7:30
Wed 25 AT Detroit 7:30
Fri 27 New York 8:00
Sun 29 Chicago 3:30
Mon 30 New Orleans 7:30

FEBRUARY
Wed 1 AT Milwaukee 7:00
Fri 3 AT Philadelphia 7:00
Sun 5 Toronto 12:00
Tue 7 Cleveland 7:30
Wed 8 AT Orlando 7:00
Fri 10 AT Washington 7:00
Sun 12 AT Atlanta 7:00
Mon 13 AT Milwaukee 7:00
Tue 14 AT Indiana 7:00
Fri 17 AT Cleveland 7:30
Sun 19 Orlando 3:30
Tue 21 Sacramento 7:30
Thu 23 New York 7:00

MARCH
Thu 1 AT Portland 7:30
Fri 2 AT Utah 7:00
Sun 4 AT L.A. Lakers 12:30
Tue 6 New Jersey 7:30
Wed 7 Atlanta 7:30
Sat 10 Indiana 7:30
Tue 13 AT Orlando 7:00
Wed 14 AT Chicago 7:00
Fri 16 AT Philadelphia 7:00
Sun 18 Orlando 7:00
Tue 20 Phoenix 7:30
Fri 23 AT Detroit 8:00
Sun 25 AT Oklahoma City 7:00
Mon 26 AT Indiana 7:00
Thu 29 Dallas 8:00
Fri 30 AT Toronto 7:00

APRIL
Sun 1 AT Boston 3:30
Tue 3 Philadelphia 7:30
Wed 4 Oklahoma City 8:00
Fri 6 Memphis 7:30
Sun 8 Detroit 6:00
Tue 10 Boston 7:00
Thu 12 AT Chicago 7:00
Fri 13 Charlotte 7:30
Sun 15 AT New York 1:00
Mon 16 AT New Jersey 7:30
Wed 18 Toronto 7:30
Thu 19 Chicago 8:00
Sat 21 Washington 7:30
Sun 22 Houston 6:00
Tue 24 AT Boston 8:00
Thu 26 AT Washington 8:00

LBJmvpFORlife
14.12.2011, 15:46
Jelling numbers: LeBron James averaged 24.4 points per game before New Years last season. After? 28.5.

ЕлБиЏеј
26.12.2011, 21:31
http://www.youtube.com/watch?v=8ymYm5g1DRk

ЕлБиЏеј
28.12.2011, 23:07
http://www.youtube.com/watch?v=FAVODrTa5Vo

Kako je brz idi u pic*u materinu...

Branislav
29.12.2011, 18:41
Evo vam ga teksašani evo, pa sa njega gledajte Mirijevo!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FXxoRoNg9fg

ЕлБиЏеј
29.12.2011, 19:27
Koliko je samo ovaj covek popravio post igru, to je neverovatno. Ficizki je dominantan te bez problema moze ugurati igraca, lako se okrece u roling kada defanzivac pokusa da izbije loptu, ima veoma mekanu ruku pri turnaround sutevima, sada praktikuje i sut bez spustanja lopte ispod ramena... Imao je predispozicije, falila mu je samo finesa koju mu je Hakeem uneo.

Sinoc protiv Charlotte-a, protiv Bostona a bogami i protiv Dallasa cesto sam primecivao da se spustao dole i u polukontrama, ne znam koliko je to dobro s obzirom da je jedan od najbrzih igraca u ligi.

Emil_LBJ
30.12.2011, 19:26
Happy birthday Lebron! :dw:

LBJmvpFORlife
30.12.2011, 19:27
Happy birthday Lebron! :dw:

Zaboravih krv ti jebem :S

stefan12
30.12.2011, 19:29
happy birthday KING

LBJmvpFORlife
30.12.2011, 19:32
http://www.youtube.com/watch?v=UJfmCy_Mcwo

fly fly fly :srce:²

Emil_LBJ
30.12.2011, 19:32
Zaboravih krv ti jebem :S

Godinu ranije od Jordana uzima titulu :) 27 :dw:

ЕлБиЏеј
30.12.2011, 21:21
Rodjendanski poklon: Pobeda nad Minijem od 30+ razlike, tripl dabl i 45 poena u 30 minuta. :D

ЕлБиЏеј
08.01.2012, 15:00
Prvi u poenima, cetvrti u ukradenim loptama, deveti u asistencijama, drugi u procentu suta... apsolutna dominacija.