Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Moja gaming iskustva su pocela ovom gromadom.

    Auu druze takode ,komsija imao kompjuter ja ne i stalno smo buraz i ja isli kod komsije da bi sili ovu igru koja koliko se secam nije bila laka i koja je bila
    pocetak igranja tj. zaraze za igricama pa posle neko je takode postavio Comic zone igra ..
    i sve ove legendarne igre sto postavljate auu nezaboravno iskustvo i provedene noci uz njih ..
    GIFSoup

    Comment


    • Kod nas su igraonice imale katalalog, ali su i sve sto je bilo u katalogu imale izlijepljeno po zidovima sa malim brojevima u cosku Kad dodjes na red, pogledas onaj zid sa slikama i samo kazes broj Naravno, bolje smo znali redosled igara na zidu i te brojeve nego azbuku i tablicu mnozenja

      Neke od slika na zidu za PS1

      Spoiler



























































































      Vecina ovih igara je imala svoj nastavak na PS2. Dvojka je donijela i neke legendarne naslove
      Spoiler



      E koliko sam samo sati proveo u igraonici zbog ovoga Definitivno jedna od mojih omiljenih PS2 igara.










      Kakva je ovo lektira. Bio je jedan stariji lik kojeg su zvali Hasis On je imao dogovor sa vlasnikom igraonice da dolazi uvece kad se igraonica zatvori. Ugasi svijetla, prikljuci slusalice i sjedi sam u igraoni i gazi Alone in the dark do zore Uvijek cu pamtiti ovu igru po Hasisu


















      Onimusha Kakva je ovo igra bila jbm ti U drugom ili u trecem dijelu se pojavljuje i Jean Reno... cini mi se da je taj dio bio na 4 ili 5 cd-ova








      Jedna od najboljih














      Sjeca li se neko ovoga?
      Spoiler



      Hahahaha sta si sve mogao da radis Sutnes kokosku da vidis koliko daleko mozes da je opalis Porastu ti rogovi kad stalno pravis sranja

      I ovoga


      Poznatija kao Sheep, Dog and Wolf

      Comment


      • Podseti me Slave na Hitman 2 Koliko sam to voleo da igram

        Comment


        • Secam se toga Slejv bio sam tada bas dzavolcic
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Vrhunska igra i kec i dvojka, topla preporuka svima koji nisu peglali a vole logicke zagonetke i igrariju sa fizikom
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Portal 2 ipak ostavio bio veci utisak na mene. Ali je i kec legendaran.
                sigpic

                Comment


                • Dvojka je dosta ispeglanija, bolja, kompleksnija i veca.

                  Ali je mene kec na I igranje ODUVAO.
                  sigpic

                  Comment


                  • ceo taj paket je objasnio par stvari. stvarno su ljudi rodjeni za igrice, od kultne HL1 koja je znacajna za igrice pa moze se reci kao Doom, preko CS zbog kojeg je eto ovde samo jedno 20 zivota otislo u nepovrat pa do HL2 koji sam ja bukvalno gutao ocima i prstima

                    koliko se secam portal 1 je napravljen kao zanimacija ekipe iz razvojnog tima, dal su bili razmisljali dal uospte da ga prave, a onda su ga ubacili u cuveni orange box sa team fortressom. U svakom slucaju poenta je da se ljudi onako iz gusta u pauzi napravili igricu koja je odusevila mnoge
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Slejvara alal vera sto se prisecas svih tih igara, nalazis dobre postere i posle tvojih postova sve nas hvata nostalgija.Tvoji postovi verujem da i druge inspirisu da kopaju po drugim naslovima, da nije tako samo kod mene.Vidi se po tome koliko si posvecen ovoj temi.I drugi forumasi koji su napisali nesto u ovoj temi cini temu kvalitetnijom, svako ko cita ovu temu imace sta novo da nauci, dobru zabavu posto koliko vidim vlada dobra atmosfera i mozda ce ova tema da im bude stimulans da pocnu nesto da igraju, govore neke svoje utiske o igrama ili cak da se prate desavanja vezana za gaming(turnire,e3, igra godine i tako to).Neke teme su na mene imale takav efekat da sam zbog njih poceo vise i detaljnije da se njima bavim njima posto je moj interes poraso i mogu slobodno reci da sam prosirio svoje vidike.Nijedan post ne upada u oko u negativnom smislu, tako da moze da se kaze da je ovo jedna od boljih(ako cemo subjektivno jedna od najboljih) i kvalitetnijih tema na ovom forumu.Poruka za sve, keep up the good work.

                      Comment


                      • Sad se setih i onih tycoon serijala. Airport i School su mi bili bas zabavni, verovatno cu i skinuti neki sad.. Mislim da sam school tycoon igrao zadnji put kad su mi naisla DVA tornada u isto vreme i sjebala pola skole.. ispizdeo sam

                        Comment


                        • Je l' cepao neko Moorhuhn kart 2?Ja sam to redovno cepao sa sestrom u dvoje,najjaci sam bio,doktorirao sve mape

                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Slejvara alal vera sto se prisecas svih tih igara, nalazis dobre postere i posle tvojih postova sve nas hvata nostalgija.Tvoji postovi verujem da i druge inspirisu da kopaju po drugim naslovima, da nije tako samo kod mene.Vidi se po tome koliko si posvecen ovoj temi.I drugi forumasi koji su napisali nesto u ovoj temi cini temu kvalitetnijom, svako ko cita ovu temu imace sta novo da nauci, dobru zabavu posto koliko vidim vlada dobra atmosfera i mozda ce ova tema da im bude stimulans da pocnu nesto da igraju, govore neke svoje utiske o igrama ili cak da se prate desavanja vezana za gaming(turnire,e3, igra godine i tako to).Neke teme su na mene imale takav efekat da sam zbog njih poceo vise i detaljnije da se njima bavim njima posto je moj interes poraso i mogu slobodno reci da sam prosirio svoje vidike.Nijedan post ne upada u oko u negativnom smislu, tako da moze da se kaze da je ovo jedna od boljih(ako cemo subjektivno jedna od najboljih) i kvalitetnijih tema na ovom forumu.Poruka za sve, keep up the good work.


                            To mi je i bila namjera Otvaranje ove teme me je navelo da kopam sto po internetu sto po mozgu da pronadjem ono sto odavno nisam vidio i na sto sam zaboravio. Kad naletim na nesto takvo, odma mi bude bolje a znam da ce se u tim slikama i nazivima i mnogi ovdje pronaci i da ce im biti isto kao i meni

                            Ja smatram da su video igre imale bitan uticaj na mene i moj razvoj i zahvalan sam sto sam imao priliku da odrastem u tom periodu. Video igre podsticu mastu. Iskreno, spojile su me sa knjigama koliko god to cudno zvucalo Sve je to povezano... zelja da vidis,cujes, saznas nesto novo.. za mene je sve to krenulo od igara. Sticajem okolnosti, vise se "ne igram" toliko cesto.. Sad da mi neko da PS1 sa svim onim igrama, ja bi se urnisao Jednostavno sam izgubio interes jer mi se ni malo ne svidja ovo sto nam se danas servira.
                            Eto, makar i dalje citam po nesto Uglavnom 2-3 knjige mjesecno jer ima perioda kad po mjesec-dva nemam vremena za citanje pa onda koristim slobodno vrijeme kad ga ima

                            A pricu kako video igre kvare djecu, macku o rep! Tad mi je bilo najljepse. Nisam "zakrzljao", nisam ostetio vid, nisam poludio, nisam se ozracio itd. Prav, zdrav i ponosam sto sam gejmer

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              To mi je i bila namjera Otvaranje ove teme me je navelo da kopam sto po internetu sto po mozgu da pronadjem ono sto odavno nisam vidio i na sto sam zaboravio. Kad naletim na nesto takvo, odma mi bude bolje a znam da ce se u tim slikama i nazivima i mnogi ovdje pronaci i da ce im biti isto kao i meni

                              Ja smatram da su video igre imale bitan uticaj na mene i moj razvoj i zahvalan sam sto sam imao priliku da odrastem u tom periodu. Video igre podsticu mastu. Iskreno, spojile su me sa knjigama koliko god to cudno zvucalo Sve je to povezano... zelja da vidis,cujes, saznas nesto novo.. za mene je sve to krenulo od igara. Sticajem okolnosti, vise se "ne igram" toliko cesto.. Sad da mi neko da PS1 sa svim onim igrama, ja bi se urnisao Jednostavno sam izgubio interes jer mi se ni malo ne svidja ovo sto nam se danas servira.
                              Eto, makar i dalje citam po nesto Uglavnom 2-3 knjige mjesecno jer ima perioda kad po mjesec-dva nemam vremena za citanje pa onda koristim slobodno vrijeme kad ga ima

                              A pricu kako video igre kvare djecu, macku o rep! Tad mi je bilo najljepse. Nisam "zakrzljao", nisam ostetio vid, nisam poludio, nisam se ozracio itd. Prav, zdrav i ponosam sto sam gejmer

                              Ja sam uz War Craft/Frozen Throne naucio Engleski,ali i uz COD i MOH.Iako u pocetku nisam znao sta znace te reci,kad sam u 5. razredu dobio Engleski uzeo sam recnik i sve reci pronasao i bio sam jedini u osnovnoj koji je imao 5 iz engleskog,a profesorka nam je bila razredna i davala je testove zaista teske,ali meni to delovalo lako,znao sam dosta reci i gramatika mi isla fino.Tako da se slazem sa ovim sto si napisao a opet mislim da u jednom vidu igrice i zatupljuju decu,jbg sad se sve vrsi preko interneta i racunara,nema vise uzivo price vec facebooka,ali necu da idem u off
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ovim putem zelim da se zahvalim FM-u na svom znanju Engleskog jezika. kako se nisam setio da prebacim na Nemacki?! posle jedno 20 sezona
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X