Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svet automobila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svet automobila

    Kao sto sam naziv kaze, za sve one kojima su cetvorotockasi nesto vise od prevoznog sredstva
    Last edited by Miletić; 28-01-15, 18:18.
    VALENTINO ROSSI #46

  • #2


    ukusi su različiti, nekima se sviđa, nekima ne, mnogi će reći kič... bilo kako bilo niko nije ravnodušan i ovaj Aventador Roadster savršeno radi ono za šta je predviđen, pored pružanja užitka vlasniku - privlači pažnju
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #3
      Ah, nema ružnog super-auta

      Ja sam se zaljubio u McLarenov P1 istog trena kada je izašao.



      Spoiler

      Comment


      • #4
        Remek delo Ja sam licno vise za klasicne velike ciste V12 ili V8 motore, ovi hibridi me pomalo plase



        ali zaista P1, 918 Spder i LaFerrari, svi sa slicnom platformom, svi hibridi, ulivaju mi nadu da ipak ima spasa
        zato jedva cekam 22. sezonu TG i ovaj uporedni test



        naravno ocekujem da Britanci kazu da je njihov najbolji ali znamo svi da je LaFerrari #1
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #5
          Što se sezone 22 tiče počela je u nedjelju, dobra epizoda.
          A mislim da nećemo imati uporedni test Ferrarija, McL-a i Porschea, već samo zaseban test LaFerrarija, što je razočaravajuće. To snimanje je valjda rađeno za TG Magazin. Tako sam ja čuo, nadajmo se da nisam u pravu.


          Inače, kako ti se čini novi Huracan?
          Meni je prelijep

          Comment


          • #6
            Jeste za TG magazin snimanje, a trebalo bi da rade test LaFerrarija sigurno, to ne bi smeli da propuste jer su i P1 i 918 odavno prosli kroz ruke Klarksona i Hamonda... Uporedno testiranje verovatno ne, ali mogli bi da nas pocaste nekim road trip-om kroz Evropu u ta 3 modela, ta njihova putovanja , celendzi i specijali su meni omiljeni, trio u punom sjaju

            Huracan, sta da kazem, fenomenalno izgleda kao i svaki Lambo i cini mi se da dostojno menja svog prethodnika iako je dobio toliko tezak zadatak... Ipak je Gallardo najprodavaniji model Lamborghinija svih vremena, mislim da Huracan moze da bude podjednako uspesan ako se zadrzi u proizvodnji i prodaji toliko dugo. Ove godine pocinje da se prodaje Spyder verzija od koje zastaje dah

            Last edited by Miletić; 29-01-15, 12:14.
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • #7






              Ko bi rekao da će Gallardo ikada izgledati kao kockica...



              http://www.topgear.com/uk/photos/fer...ing-2014-08-21

              Comment


              • #8
                Bukvalno sam prvo to pomislio gledajuci fotografije pa sam onda ispod video tvoj komentar Stvarno, daleko je 2003. ali opet mi je neobicno da vidim da je Gallarda na neki nacin "pregazilo vreme", iako je to daleko od istine
                po meni najlepsa verzija, LP570-4 Performante Spyder

                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • #9
                  Stigao je naslednik najekstremnije verzije velikih Lamborghinijevih modela, naravno onih sa oznakom SV (Super Veloce)

                  u pitanju je naravno Aventador, sa oznakom LP 740-4 SV, sto nam naravno otkriva da mu je snaga 740 konja i da ima pogon na svim tockovima... Nosi ime slave verzije SV koju su pre njega poneli Miura, Countach, Diablo i Murcielago koji je nosio oznaku LP670-4 SV












                  Karakterise ga nesto agresivniji izgled u odnosu na osnovnu verziju, uocljiv je ogroman zadnji spojler kao i 4 zasebna izduva, veci zadnji difuzori i promenjena prednja maska, naravno tu je SV znak, ovoga puta nesto diskretniji u odnosu na prethodnika
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #10
                    Gde ti ovde vidiš spojler, Miletiću?

                    Comment


                    • #11
                      Krilo, spojler zavisi kako ko zove

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • #12


                        vole Italijani da se vozikaju po Fioranu, obozavaju
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Miletić View Post
                          Krilo, spojler zavisi kako ko zove

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                          Nije isto, nemojmo da se igramo terminima.

                          Spojler kvari (spojluje) vazdušnu struju tako da pboljšava karakteristike vozila.



                          A krilo je krilo, zna se šta je...

                          Comment


                          • #14
                            Znam da ima razlike samo me iskreno nikad nije interesovalo cemu sluze

                            Onda definitivno veliko zadnje krilo na Aventadoru SV, eto potrudicu se bar da proverim ubuduce pre postavljanja
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #15
                              Mali dodatak za Lambo, iako nije proizveden kao serijski model...

                              http://www.lamborghiniregistry.com/F...DiabloVTTT.php

                              Comment

                              Working...
                              X