Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 - 9. WEEK (24.12 - 30.12)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA 2014/15 - 9. WEEK (24.12 - 30.12)



    sigpic

  • #2
    Da ne kaze Djomla kako ne radim nista
    sigpic

    Comment


    • #3
      Poslat Toliver u Detroit sto je samo potvrda toga da je izgubio mesto od Markusa kojeg je Hornacek u poslednje vreme stavljao na cetvorku bez obzira sto je poceo sezonu kao trojka.Valjda ce Voren da dobije vise minuta u narednom periodu.

      Hjuston vec sada trazi Dragica, McD trazi za njega pik NO kao i Donatasa.Vise bih voleo da Dragic ode na kraju sezone nego da Mori odere McD-a u trejdu.

      Comment


      • #4
        ......

        Oklahoma City Thunder star Kevin Durant has been ruled out for the team's Christmas Day game against the defending champion San Antonio Spurs.

        Comment


        • #5
          Pobeda nad Sakramentom bez Kazinsa nije vredna, a time i sou koji je priredio Ajzea svojim bivsim saigracima u poslednjoj cetvrtini.Malo mi je samo krivo sto izgleda lakse povrede sprecavaju Lena da ima malo vecu minutazu, drago mi je da pocinje ko starter sto mu znaci na samopouzdanju.Dobija vise lopti u poslednjih sedam dana nego tokom cele sezone.

          Sta se desava sa SA?

          Comment


          • #6
            Povrede ubise SAS.
            Josh Smith u svojoj prvoj utakmici uzeo vise suteva nego Harden i DH12.
            sigpic

            Comment


            • #7
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • #8

                Comment


                • #9
                  Pricao sam preksinoc sa jednim forumasem koji ovde vise ne dolazii dosli smo do zakljucka da je Dok precenjen trener i da je u tom sampionskom Bostonu najbitnija karika bio Tibodo, da je Tibs napustio ranije Boston cisto sumnjam da bi za pocetak eliminisali onakav Klivlend.Treba Dok da nadje nekog defanzivnog gurua inace dalje od prve/druge runde nece da vidi.Najverovatnije ce uci u PO zato sto OKC i SA su imali/imaju problema sa povredama, kao i to da su Sansi dobrovoljno delili pobede kod kuce autsajderima.

                  Comment


                  • #10
                    Ne zezaj Maricu. Clippersi imaju roster koji se raspada. Klupa im je u ocaju, ne brojeci J-Crawa, a Matt Barnes im startuje. Propadaju, cudi me kako su uspjeli ovoliko pobjeda da pokupe, vjerovatno su imali laksi raspored.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Lose je skrojena ekipa, malo ko od njih zna da pegla odbranu, los balans izmedju odbrane i napada.Nisam ih gledao puno, ali kad je to bilo protivnici su ih busili sa svih strana.Met Barns po meni nije ni toliko sporan.

                      Comment


                      • #12
                        Na Barnesa uvijek mozes da sakrijes nekog igraca, bilo da je to los defanzivac ili neki undersized.
                        Sinoc Griffin nije htio odbranu da igra, da je sprintao nazad nekoliko puta, Clippersi bi odbranili kontre lagano. Upitni su mi skroz, cak i za PO. CP3 takodje ne igra kako bi trebao. Dosta su oni daleko od najboljih timova zapada.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Jasno je tu da nesto ne stima i da postoji losa atmosfera u ekipi, Rivers je svakako jedan od glavnih krivaca s obzirom da beleze slabije rezultate u odnosu na proslu sezonu.Razlika je samo sto nema Dadlija koji i nije bio veliki faktor, a dosao Houz.Doka sam cenio pre godinu-dve, dosta me je razocarao u poslednje vreme.Morace da naprave velike promene na leto, inace ce da nastavljaju da padaju.Mada to cak i da se desi, siguran sam da Dok ne nadje novog Tibodoa finale Zapada nece da vide.

                          Comment


                          • #14
                            Odavno nisam krocio na ovom forumu, inace najbolji forum na nasim prostorima... Najvise mi se svidja sto nema protekcija kod clanova, vec se pridrzava disciplina za sve clanove....

                            Ovako sto se tice sezone tu i tamo, Toronto definitivno iznanadjenje sezone, mada ruku na srce i Istok jako jako slabiji u odnosu na Zapadnu konferenciju. Zapadna konferencija daleko jaca, mozda i najjaca u poslednjih nekoliko godina... Svidja mi se jako Wiggins prvi pik sa drafta, ne znam po stilu igre jako me podseca na T-Maca, mora poraditi jos na sutu, ali ima ono nesto u njemu, dobar je u prodoru, dosta koristi igru ispod kosa sto mi se svidja... San Antonio los, ali sve je to zbog povreda, jako nedostaje Mills, Parker nije na nivou, ali mislim da kada se to sredi bice to opet stariji SA. Kawhi se takodje muci sa povredama. Ali moraju biti barem u top 4 ako razmisljaju da odbrane titulu

                            Comment


                            • #15
                              Pa vidi ovako, mislim da ce u njihovom slucaju skroz da bude irelevantno da li ce da budu cetvrti ili sesti, najbitnije ce im biti da samo Oklahoma i Dalas nemaju prednost domaceg terena tj da imaju bolji skor od te dve ekipe.

                              Comment

                              Working...
                              X