Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 - 5. WEEK (25.11 - 01.12)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA 2014/15 - 5. WEEK (25.11 - 01.12)



    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

  • #2
    Rekao bih da je Toronto kandidat za finale istoka, a Hornets-i ako ovako nastave, nece ni u PO.
    sigpic

    Comment


    • #3


      Magija

      Comment


      • #4
        Originally posted by colke995 View Post
        Rekao bih da je Toronto kandidat za finale istoka, a Hornets-i ako ovako nastave, nece ni u PO.
        Neka, neka, veoma precenjena ekipa od strane ''strucnjaka''.Slogirao sam se kad sam video da njih stavljaju ispred Finiksa.Dve-tri godine su udaljeni od PO, treba i FA dobro da odrade+neka ekipa koja je ispred njih trenutno da se raspadne.

        Comment


        • #5
          MIslim na Charlotte Maricu, oni su sad Hornets-i. A ovi o kojima pricas su Pelicans.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Ja i dalje Sarlot gledam kao Bobcats, uslo u glavu i nece da izadje tako i za Pelikane.Pre par dana jos rekao nema leba od ovih Svetaca(Saintsi su NFL ekipa, ali mislio na kosarkase) iz NO.

            Slazem se za Hornetse, ja i dalje ne mogu da verujem da je od njih Finiks izgubio na svom terenu.

            Comment


            • #7


              Lomi mu kolence

              Comment


              • #8
                Cini mi se da je moj igrac sa avatara visak, Finiks sada protiv Denvera podsetio na proslu sezonu.Ovako sa Tomasom gusi se Dragic ili Bledso ili obojica, sto najvise utice na njihovu minutazu.Videlo se da i dalje postoji hemija izmedju Dragica i Bledsoa, malo minuta su zbog konkurencije zajedno na parketu.Obojica su zabelezili solidan broj asistencija.Len za ono malo sto je odigrao je bio odlican, samo neka ovako nastavi i dogodine ce da bude siguran starter.Kad bolje razmislim ne verujem da ce McD da napravi trejd do kraja sezone koji ce da ukljucuje Tomasa ili Bledsoa zbog dva razloga, prvi je sto i dalje postoji mogucnost da se Bledso povredi, drugi je to da Dragic ima PO u svom ugovoru koji najverovatnije nece da iskoristi posto je prenizak i sto na leto neki tim kojem je potreban moze da ga pretplati.Ostanak Tomasa njegova ucinkovitost na terenu opada, a time i njegova vrednost tako da nece moci puno da trazi.

                Comment


                • #9
                  Etore Mesina je ušao u istoriju NBA lige!

                  Italijanski stručnjak postao je prvi Evropljanin koji je imao ulogu glavnog trenera nekog NBA tima i to ne bilo kog, već aktuelnog šampiona San Antonija.

                  Mesina je na klupi zamenio Grega Popoviča, koji zbog zdravstvenih problema nije prisustvovao meču u kojem su Sparsi kao domaćin savladali Indijanu 106:100.

                  Comment


                  • #10
                    I'm back bitches!



                    Jos otac da se vrati i onda show moze da pocne!

                    Spoiler
                    Last edited by Rossonero; 29-11-14, 12:26.

                    Comment


                    • #11
                      Toronto's DeRozan Out Indefinitely
                      http://hangtime.blogs.nba.com/2014/1...41129_36438517

                      E jbg, a baš ih je krenulo...

                      Comment


                      • #12
                        Ja sam negde procitao da ce odsustvovati samo 4,5 nedelja, ako je tako, nece ih to previse omesti. I bez njega komotno mislim da mogu biti u top 4. Sada ce Ross dobiti mnogo znacajniju ulogu.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Ne moze samo povrede da zadese Bulse, a da ostale zaobilaze.Toronto jos nije imao ni nesto preterano tezak raspored do sada.Sem ako ih ne zadesi veci peh ne vidim da ce biti van top3, ne verujem da Vasington moze da ih ugrozi.

                          Comment


                          • #14
                            Dici ruke od ove sezone i juriti pik na draftu, sledeci offseason moze da pokrene ekipu i vrati je u ravnopravnu borbu za PO sa pravim potezima(potrebno je promeniti pola tima) ili ce da budu zaglavljeni na istom mestu(ako ne i nize) sledecih par godina.Ovo je prava lose-lose sezona, niti se boris za PO niti igraci sa proslog drafta dobijaju sansu.Jedina dobro koje vidim je razvoj Lena, dogodine bi trebalo da postane starter dok bi Plamli polako poceo da se sprema za selidbu.Sada kada se presece offseason zapravo su puno zabrljali, pocevsi od dovodjenja Tomasa, kapiram ja da nisu mogli da zadrzaju Fraja jer bi ipak bilo previse da mu daju 8 miliona, ali uopste mi se ne svidja sto Voren ne moze da dobiju minutazu zato sto Markus igra trojku, a i cini mi se da je greska sto su produzili ugovore sa bracom Moris, pa mozda i sa Takerom zato sto pik sa drafta tu najvise ispasta.Kada su draftovali Enisa ocekivao sam da ce on da ima ulogu Isa Smita prosle sezone.Puno toga mi se sada uopste ne svidja, nadam se da ce McD nesto veliko preduzeti kada se sezona zavrsi i napraviti velike promene u ekipi kao i pre vise od godinu dana kada je dosao na mesto GM.

                            Comment


                            • #15
                              Kobe majstore

                              James Johnson iz Toronta koji je sinoć čuvao Kobea: "On je još uvijek najbolji igrač u NBA-u. Ne zanima me što drugi misle."
                              - Najstariji igrač u povijesti s najmanje 30p, 10sk i 10as u jednoj utakmici
                              - Prvi igrač u povijesti s najmanje 30,000 poena i 6,000 asistencija u karijeri
                              - 20. triple double u karijeri


                              Comment

                              Working...
                              X