Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 - 4. WEEK (18.11 - 24.11)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA 2014/15 - 4. WEEK (18.11 - 24.11)



    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

  • #2
    uh uh 3 teska gostovanja

    Comment


    • #3
      Koje gostovanje za vas nije teško ?
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • #4
        za 1 moze bit nesto,ali ostala 2 bice svasta

        Comment


        • #5
          Portland uhvatio jako dobar ritam, bice bolji nego prosle godine, jedino se jos batum trazi, ali proradice i on, ipak je sljakao na svetskom jakom puno. Kontam da sa svima mogu da se nose na zapadu, sem mozda San Antonia koji im nikako ne odgovara kao ekipa. Inace su uboli jackpot sa Kaman-om, boljeg backup centra verovatno nisu mogli da nadju.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Portland je radio na odbrani dosta i vidi se napredak, dosta su tome doprinijeli sa klupe Kaman i Blake. Proslih sezona nisu mogli da pobjede kad je bilo ko iz prve petorke odsustvovao a sad bez Batuma dobijaju 5 zaredom. Lillard je odbranu P'n'R-a mnogo popravio, prije je bilo da stoji daleko od igraca kojeg brani i zakuca se u blok. Sad mnogo blize stoji igracu kojeg brani. Jedini nedostatak Portlanda je defanzivni skok, mada se i to popravilo dolaskom Kamana. Borba za top4 ce biti opaka na zapadu a Portland je kandidat sigurno za domaci teren.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Vratio se LMA

              Zvijer!

              Comment


              • #8
                S obzirom da ce Oklahoma biti krnja jos neko vreme, Portland bi trebao da napravi ogromnu razliku koju tesko da bi mogli da ispuste, a kao pobednici konferencije imaju minimum cetvrto mesto, mada po meni mogu komotno i do treceg, mozda cak i drugog.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Meni su SAS i Memfis zakljucani za prva dva mjesta. Mnogo mocne ekipe. Ostali su svi jednaki. Clippersi su dosta oslabili ili uopste nisu napredovali, ne znam sta im je. Portland tek treba da ide na gostovanja, vidjecemo i to kako ce izgledati. Uglavnom ce biti opet ludnica na zapadu, njima PO pocinje 10 utakmica prije PO-a.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Slažem se, San Antonio i Memfis definitivno najveći favoriti za prva dva mesta, s tim što bih prednost dao naravno San Antoniju koji će definitivno biti mnogo jači kada im se u rotaciji vrate Spliter, Belineli i Mils. Što se tiče Hjustona, po meni je pitanje trenutka samo kada će pasti. Prethodne 2 utakmice koje sam gledao njihove izmedju Oklahome i Memfisa su samo potvrdile moje mišljenje da će ova ekipa ipak završiti znatno u odnosu na trenutnu poziciju.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • #11
                      Brate, sta radi Jimmy Butler ove sezone?
                      Ono nije humano koliko je mocan. MVP!
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Čovek je zverka. Pravo da ti kažem, a pričao danas sa Colketom, drago mi je bilo što je odbio našu ponudu za novi ugovor. Ona ponuda je bila uvreda. Čovek je ograničen slobodan agent, i verujem da će dobiti unosne ponude drugih klubova. Ukoliko ne budemo izjednačili bilo koju ponudu, mislim da treba da se ugasimo. Ovaj čovek će samo još više napredovati, a ako imaš ambiciju da budeš šampion, ovakav tip igrača je must have.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • #13
                          idemo legendo

                          Comment


                          • #14
                            Bradley Beal se vrce veceras. Taman da otkinu Mavse.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Reise View Post
                              Bradley Beal se vrce veceras. Taman da otkinu Mavse.
                              Koliko nisam u toku

                              Tesko cemo ih dobiti, ali za par nedelja kada Beal bude na 100% ima da gazimo sve redom.

                              Comment

                              Working...
                              X