Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Generali de la Comunitat Valenciana

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2014 MotoGP Generali de la Comunitat Valenciana



    Poslednja ovosezonska trka. Sampion je poznat, ali ostalo je jos toga da se resi. Mark zeli da obori rekord Duana po broju pobeda u sezoni. Rosi i Lorenco se bore za drugo mesto u sampionatu. Pedrosi bi pobeda takodje veoma znacila, da pokusa da spasi ocajnu sezonu. Zanimljivo je i videti sta moze Kraclou, pre nego sto napusti dukati. Odlican na kraju sezone, uz malo srece mogao je da se oprosti od ekipe i mozda podijumom. Ipak, mozda najvece interesovanje izaziva povratak suzukija u motogp. De Punije ce nastupiti ovog vikenda sa novim modelom suzukija GSX-RR. I naravno da svi jedva cekamo da vidimo vremena koja ce postaviti, i nadamo se da ce biti sto blize vodecim timovima, jer bi to znacilo jos bolju sezonu 2015.

    Tabela

    1 Marc MARQUEZ Honda SPA 337
    2 Valentino ROSSI Yamaha ITA 275
    3 Jorge LORENZO Yamaha SPA 263


    Ricardo Tormo Circuit



    Podaci o stazi

    duzina 4.005 m
    sirina 12m
    levih krivina 9
    desnih krivina 5
    najduzi pravac 876 m


    Dani Pedrosa analizira krug u Valensiji

    http://www.circuitvalencia.com/userf..._Tormo_ENG.jpg

    Last edited by crni; 06-11-14, 23:51.

  • #2
    Nadam se da ce se Suzuki popraviti pogotovo im nije trebalo crkavanje motora i ono tesko paljenje ali dobro bolje sad nego kad krenu u prave borbe...pre svega bi voleo zbog Vinjalesa da budu konkurentna ekipa...sa druge strane mozda nece da pokazu sve karte ...
    Mnogo mi se svidja kako izgleda Suzuki suzuki.jpg nadam se da ga nece mnogo menjati za 2015..
    Lorenzova kaciga za Valensiju
    lorkac.jpg
    lorkac2.jpg
    lorkac3.jpg
    lorkac5.jpg
    Last edited by dzoni gp; 07-11-14, 21:32.
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #3
      Ja se iskreno nadam da Suzuki neće tako izgledati jer to znači da nema nekog velikog sponzora. Ako u kvalifikacijama Randy bude oko 1-1.2s iza pol pozicije to će biti super. Sačekao bih da vidim šta će Espargaro u ponedeljak da uradi na njemu, to će biti bolji pokazatelj nego Randy koji je skroz van trkačke forme...

      Comment


      • #4
        Deluje mi da će saradnja između Monlau i Marc VDS ekipa doneti dosta toga dobrog obema stranama, a naročito Hondi. Ekipa jako kvalitetnih ljudi gde god se čovek okrene, a Estrella Galicia uleće kao poveći sponzor u sve 3 klase. Mlađi Markezović će biti prvi koji će iskusiti sve prednosti tog sistema, a mali Fabio iz CEV šampionata ima prokrčen put do GP-a i pre nego što je ušao u Moto3, na njemu je samo da vozi najbrže što može. Jako je teško okupiti dovoljno ljudstva u okviru jedne ekipe, eto VDS-u nije uspelo, Aspar je pokušavao i od kad su se rastrgli ispali su iz svih kombinacija, nesrećni Avintia tim koji je umalo osakatio Vinalesa je tek pokazatelj koliko lako pohlepa proždere ceo tim. Tako da je ova saradnja 2 vrlo jake ekipe vrlo impresivna stvar i, kako čika Emmet reče - ideja ispred svog vremena.

        Što se tiče Suzukija, raduje me šta sam pročitao, najveći problem je slab motor, bajk je sasvim solidno upravljiv. Ko misli da je to loše, neka pita nekog iz Ducatija da li bi se menjali ramova sa Suzukijem.

        Comment


        • #5
          http://www.motogp.com/en/videos/2014...gn=socialmedia
          Malkice se zaneo :/
          sigpic

          Comment


          • #6
            Honda pravi odlican posao,bukvalno sto kaze Vanja ko krene od moto 3 sa njima ima prokrcen put do moto GP-a,samo sto bi voleo da dovedu nekog talentovanog momka iz azije nadam se da rade i na tome...Fabia nisam imao prilike da gledam kako vozi tako da jedva cekam da vidim posto ga svi hvale...
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #7
              Ne samo od Moto3, Monlau ima timove koji su u nacionalnom šampionatu, koji prethodi španskom CEV Moto3... Opasna priča, opasna...

              Comment


              • #8
                Jesam ispao iz forme, totalno. Ovaj vikend pokusavam da pratim, al' mi slabije ide. Ko sve vozi za Suzuki sledece godine? Kakva vremena prave? Juce taman kad sam htio da ih ispratim, De Punije izleti i nije se vracao
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Aleix i Maverick voze GSX-RR, Randijeva vremena nisu baš sjajna, ali nije ni on u formi. Ponedeljak će biti značajan...

                  Comment


                  • #10
                    Da videcemo kada sedne A.Espargaro a bas me zanima i Maverik kako ce da se snadje u prvom kontaktu sa Suzukijem....
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • #12
                      Vanzemaljac!

                      Comment


                      • #13
                        Rossi
                        Iannone
                        Pedrosa
                        Lorenzo
                        Marquez
                        Last edited by Brana; 08-11-14, 14:51.
                        sigpic

                        Comment


                        • #14
                          Je l' ima kakvih informacija za Herreru, znam da je otisla u ambulantnom... TAKO JE ROSSI MAJSTORE
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • #15
                            Takoe Matori!

                            Comment

                            Working...
                            X