Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 2 - Gran Premio Generali de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto 2 - Gran Premio Generali de la Comunitat Valenciana

    Pre nego počnem sa najavom trke, moram da kažem da mi je mnogo žao što smo već stigli do kraja sezone. Preostala je samo trka u Valensiji, a mi se nadamo da će biti uzbudljivo i da ćemo imati spektakularnu završnicu.

    Valensija je jedinstvena po tome što se sa bilo kog mesta može videti ceo tok trke. To pruža poseban doživljaj publici koja uvek dođe u velikom broju i vrlo bučno navija. Za vikend se očekuje poseta od čak 150,000 ljudi koji će sigurno uživati na ovoj prelepoj stazi.



    Domaći navijači će sa oduševljenjem dočekati novog prvaka sveta Tita Rabata. Momak je bio ubedljiv i zasluženo je osvojio titulu na trci u Maleziji.



    Možda bi mu bilo slađe da je to učinio pred svojom publikom, ali proslava svakako neće izostati. Iako se očekuje da u Španiji vozi rasterećeno, mislim da će želeti da još jednom pobedom zapečati uspešnu sezonu.



    Podršku publike očekuje i debitant sezone Maverik Vinjales. Borba za vicešampionsku titulu još nije gotova i on ima šansu da izuzetnu sezonu učini još boljom. Između njega i Kalia je 15 bodova, što nije malo, ali nikad se ne zna. Vinjales odlično vozi u završnici, što je i dokazao ostvarivši tri pobede i jedno drugo mesto u poslednje 4 trke.
    Maverik želi da se trijumfom oprosti od Moto 2 kategorije, a iduće godine ga čeka novo dokazivanje-ponovo će biti debitant, ali ovaj put u najjačoj klasi.

    Pred nama je duga pauza koju su naši ljubimci svakako zaslužili, a mi ćemo sa velikim interesovanjem pratiti šta se dešava na testovima i kako se ko priprema za 2015-tu.

    Dotle, pozivam vas sve još jednom da dođete na zajedničku žurku MotoGP i F1 fanova, u subotu 29.11.2014. Družićemo se u klubu Narodnog pozorišta (IV sprat), od 19:30.

    Zajedno ćemo prisustvovati dodeli nagrada za MotoGP kladionicu i napraviti par lepih fotografija.

    Dođite da se upoznamo “uživo” kako ne bismo i ubuduće jedni druge znali samo po nadimcima sa foruma.

    Last edited by nb_korac; 06-11-14, 12:20.
    sigpic

  • #2

    Miko, nek ti je najsrecniji :3
    sigpic

    Comment


    • #3
      WUP- izletanje Vinalesa i Zarca, od treninga nisu bili zadovoljni sto svojom voznjom sto podesavanjima na motociklu...
      Usput jedna zanimljivsot- Rabat kao zlatni decko
      rabat.jpg
      sigpic

      Comment


      • #4
        Kalio i Vinales van staze, s dosta ruznim gestom, haos na samom pocetku...
        sigpic

        Comment


        • #5
          A steta sto je ovako ispalo. Bas sam zelio taj duel
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • #6
            Svi smo, ali Vinales je elegantno pokupio Miku... Drugo i trece mesto Luthi i Zarco, pa ovo je fantasticno, bice veselo
            sigpic

            Comment


            • #7
              Vinales prenervozan. Nije imao dobar tempo u kvalifikacijama, i losu karmu je preneo na trku. Preforsirao, i izbacio i sebe i Kalija. Bezveze.
              sigpic
              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

              Comment


              • #8
                Vinales se od petka zalio na sve i svasta, videlo se da nije sav svoj, e sad steta sto se to prenelo u trku i sto se ovako zavrsila i po njega i po Miku...
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Kad god se pojavi neki ovako crn motor, bas brutalno izgleda. Meni su i dalje VR46 iz moto3 najljepsi
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Evo i snimka kad je Vinales pokupio Miku...
                    http://www.motogp.com/en/videos/2014...gn=socialmedia
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Axaxaxaxa kakav fail B-)
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #12
                        Stalozen do kraja. Tom Luthi.
                        sigpic
                        No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                        Comment


                        • #13
                          Rabat idol
                          Ovo je gore od Rinsa u Češkoj...

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Bastia33 View Post
                            Rabat idol
                            Ovo je gore od Rinsa u Češkoj...
                            Ooo da, a realno uzeo je titulu pa moze sebi da priusti i ovako nesto, ali bas i nije morao
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Tito se naložio na crno i zlatno, sluša Seku Aleksić... A kad vidim ovako nešto, znam da je budala. Eto nam ga još jedan Srbin na gridu, pored Reddinga. xD
                              Last edited by Vanja #66; 09-11-14, 13:26.

                              Comment

                              Working...
                              X