Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2014 US GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FORMULA 1 2014 US GRAND PRIX

    Tema za ovonedeljnu trku
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

  • #2
    Au, ova Mečka je brutalnaaaaaa!!!

    Comment


    • #3
      Hamilton na drugoj planeti. Rosberg je upao u probleme, pa bi mogli imati zanimljive(ije) kvalifikacije.
      Williamsi izgledaju odlično, posebno Massa, vjerujem da bi Bottas bio puno brži da je bozio FP1 umjesto Nasra.
      Ako Rosberg bude ovako spor, možda vidimo borbu za prvi startni red Rosberg-Massa-Ricciardo-Bottas pa čak i Alonso Još ako se Hamiltonu ponovi spin iz zadnjeg treninga, može biti zanimljivo.

      Uglavno, gledaćemo 'osakaćene' kvalifikacije.

      A postoje neke priče da bi Lotus, Sauber i Force Indija mogli 'bojkotovati' trku.
      Ogroman udarac za FIA-u i FOM ako se to dogodi, još jedan skandal u SAD-u, tržištu koje F1 želi osvojiti, teško da bi više išta u Americi postigli.

      Comment


      • #4
        Pa u velikoj su frci sa parama, a izgleda da se Mercedes i Red Bull naročito prave blesavi i neće da daju svoj deo kolača. Ferrari je u svojim problemima, trenutno su izgleda u vegetirajućem stanju što se toga tiče - mi se slažemo sa većinom, samo nas pustite na miru... Eto, Caterham i Marussia nisu mogli više, nema se...

        Comment


        • #5
          Što Rozberg demolira Hamiltona

          PS:👌 Dobra ona Rozbergova žena
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #6
            Ako Rosberg sutra pobedi, Abu Dhabi ipak odlučuje o svemu... Čestitke sa Sutila, ali ipak ne bih želeo da uzme neki poen sutra, Bianchi je zaslužio da zaradi Marussiji još jedno bolje mesto u šampionatu.

            Comment


            • #7
              Rosber ušutkao ekipu na Sky-u, odličan krug
              Drago mi za Valtterija, ali sam podjednako ljut što Massa nije uzeo to treće mjesto, ali bitno da je tu.

              Sad da vidimo usudi li se Sauber bojkotovati trku, Sutil strata deveti


              Originally posted by Nikoletina View Post
              PS:👌 Dobra ona Rozbergova žena
              Khm


              Comment


              • #8


                Alonsova, Ruskinja... Ništa bez slovenskih gena.

                Comment


                • #9
                  Dasha Kapustina ili tako nesto
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • #10
                    The one and only... Malo mršava za moj ukus, model jbg, ali nema veze, oprostio bih joj... xD

                    A Sauber uposlio Erricssona... Evo malo od Kaltenbornove:

                    "We have got to know Marcus as a highly motivated driver," she said.

                    "He did not have an easy rookie season this year in Formula 1, however, he kept calm and improved continuously, mainly in the last races.

                    "We are convinced that signing Marcus can give the team a fresh impetus."
                    Može, može, malo li je 10ak milki po godini...

                    Još se ne zna da li će biti bojkota, mada bih ja na njihovom mesto to ostavio za Brazil. Zapravo, da zaprete da se neće uopšte pojaviti tamo (realno što da se izlažu trošku ako neće da učestvuju u trci) ako se pregovori ne pokrenu već od ponedeljka...
                    Last edited by Vanja #66; 01-11-14, 21:25.

                    Comment


                    • #11
                      Izvinite što ranije nisam okačio temu, al' vidim dočekali ste me lepim slikama.
                      BTW onaj Beloruskinja
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        ajmo nasi !!
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Joj, muke moje crvene, samo minut i po kasnite za pobednicima...

                          Comment


                          • #14




                            Jesam i ja našo za koga navijati, ovaj Felipe baš maler, na ovaj dan prije dvije godine osovoji i izgubi šampionat, a danas ga momak sa pištoljem na prednjoj desnoj zezne za postolje

                            Svaka čast Lewis


                            Kimi, šta reći?

                            Comment


                            • #15
                              Koja razlika izmađu petog i šestog





                              Comment

                              Working...
                              X