Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 2 - Shell Advance Malaysian Motorcycle GP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto 2 - Shell Advance Malaysian Motorcycle GP

    Pred nama je pretposlednja trka sezone. Dvotočkaši stižu u Maleziju, a nama predstoji još jedno rano ustajanje, treći vikend uzastopno. Naravno, niko se ne žali, jer taaaaako će nam nedostajati ovi podočnjaci kad se sve završi.

    Vožnja u Maleziji po velikoj temperaturi i vlazi uvek predstavlja ispit izdržljivosti za vozače.



    Rabat stiže na Sepang kao glavni favorit za titulu. Kalio ima samo teoretske šanse da mu pomrsi račune, jer je malo verovatno da će Tito ispustiti prednost od 41 poena. Bez obzira na to, mi i dalje očekujemo uzbudljivu borbu za mesta na podijumu. Vinjales ne prestaje da oduševljava, a i Luti se značajno popravio u finišu sezone.



    Što se tiče vozača za koje smo više puta konstatovali da su podbacili, sada je očigledno da nisu bile u pitanju pojedine trke, već trend koji se nastavlja. Mnogo se očekivalo, pre svega od Terola, Saloma, pa i Kortezea, ali za njih je ovo sezona za zaborav.

    Organizatori trke ističu da prodaja karata ide odlično i očekuju se pune tribine. Osim što može da vidi krunisanje šampiona, publika dolazi da podrži domaće vozače. U Moto 2 klasi Maleziju će predstavljati Hafiz Sijarin Abdulah i Azlan Kamaruzaman.



    Na kraju moram da dodam i jedan lični utisak. Nažalost, dolazak u Maleziju me uvek podseti na onaj tužan dan kada smo izgubili Marka Simončelija. Iako je prošlo već tri godine, uvek ćemo se sećati bivšeg šampiona srednje kategorije.

    Last edited by nb_korac; 23-10-14, 11:10.
    sigpic

  • #2
    Rabat dobija kako god da okrenemo, sem ako se ne desi neki bum, a cisto sumnjam, ali hajde jos je sve otvoreno... Zao mi je Mike, ali nema tu konstantnost koja mu je itekako potrebna ukoliko zeli da uzme titulu iz ruke momka koji grize za svaku trku...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Nadao sam se da Kalio moze ove sezone do titule ali je Tito pokazao vise znanja, zelje, agresivnosti, kako god, zasluzio je titulu! Mozda namerno ovde podbaci da bi proslavio kod kuce titulu, ko zna

      Comment


      • #4
        Originally posted by Boca View Post
        Mozda namerno ovde podbaci da bi proslavio kod kuce titulu, ko zna
        Cisto sumnjam da bi dozvolio sebi takav luksuz da se cisto provoza("radi reda"), kako bi titulu uzeo u Valensiji... Ovde ce greske i hladna glava presuditi...
        sigpic

        Comment


        • #5
          Ne vidim kako se Rabatu može desiti da ovde ne završi na podijumu. Mogao bi da prepusti još neku pobedu Vinalesu... Mav mi deluje malo bolje od Kallia ovde, možda je titula odlučena, ali drugo mesto nije nikako...

          Comment


          • #6
            Samo da Mika i Rabat ne pokupe s staze i mirna Backa...
            sigpic

            Comment


            • #7
              Vinales, ubedljivo na kraju... Čestitke za Tita, sjajna sezona, trka pred kraj i oboren Marquezov rekord po broju poena u sezoni u srednjoj klasi...

              Comment


              • #8
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Vinales, ubedljivo na kraju... Čestitke za Tita, sjajna sezona, trka pred kraj i oboren Marquezov rekord po broju poena u sezoni u srednjoj klasi...
                Ako ga je oborio i neka je, to je ipak Rabat Sreca sreca radost, a Kalio dusica opet 2gi ...
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Meni najdraza :3
                  B02xq9cCAAAQBKD.jpg
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Brana View Post
                    Ako ga je oborio i neka je, to je ipak Rabat Sreca sreca radost, a Kalio dusica opet 2gi ...
                    Sme samo Tito, a? xD

                    Comment


                    • #11
                      Pa ako mogu da biram, onda neka bude on
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Sreća onda što Mav ide u GP...

                        Comment


                        • #13
                          ^
                          +1
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • #14
                            Tito zasluženo, čestitke

                            A Vinales lagano, pokazuje klasu.
                            Mislim da bi Maverick dobio Rabata u sledećoj sezoni, da ostaje...

                            Comment


                            • #15
                              Tito zasluzeno sampion. Sjajne voznje i zadovoljsto ga je gledati. Kalio pokazao vise nego ikad. Svidja mi se to sto Marc VDS nesebicno podrzava oba vozaca ove sezone. Totalno fer. Neiskustvo i pocetak sezone Vinalesu je uskratilo realnu borbu za titulu, a nama da prisustvojemo troboju.
                              Uhh Suzuki, cik ako smes zezni stvari!
                              sigpic
                              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                              Comment

                              Working...
                              X