Announcement

Collapse
No announcement yet.

SPECIJAL.ZA KOGA ĆE ALONSO VOZITI 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SPECIJAL.ZA KOGA ĆE ALONSO VOZITI 2015

    Za koga će Alonso Voziti 2015??Ima mnogo opcija preko Meklarena do Red Bula i Mercedesa pa čak i Lotusa.Iako ima ugovor sa Feraririjem tamo je veoma nategnuta situacija.Ovde ćemo pisati o mogućim opcijama Alonsa.
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

  • #2
    Odmah u prvom krugu iskljuci Lotus a drugom Red Bul i Mercedes.
    Last edited by Alan; 29-09-14, 21:46.

    Comment


    • #3
      I onda šta ostaje nego Meklaren verovatno umesto Magnusena a u Ferrari Hulk ili Bianki
      Last edited by Nikoletina; 29-09-14, 21:50.
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #4
        Meklaren i Ferari.
        Last edited by Alan; 29-09-14, 22:10.

        Comment


        • #5
          Ja bih lično volio da ode, gore od ovog teško može da bude
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #6
            Meklaren je samo jednom ponovo angazovao vozaca koji je vec vozio za njih.
            Last edited by Alan; 29-09-14, 22:27.

            Comment


            • #7
              Pitlanetalk na twitteru se već dvije-tri sedmice kune da imaju provjerenu informaciju da Alonso ide u McLaren, te kažu da će biti objavljeno ovog vikenda, na Suzuki, bukvalno Hondinoj kući. Čak kažu da će izbrisati svoj nalog zauvijek ako to nije istina, pa me baš zanima šta će biti

              Ako Alonso ode, vjerovatno dolazi Vettel, to mu je bolja opcija nego ostati u Red Bullu koji se potpuno okrenuo Ricciardu. Onda će biti zanimljivo vidjeti da li će Ferrari praviti bolid za Kimija ili Seba...

              Comment


              • #8
                Evo jedna interesantna informacija, po svemu sudeći ide od sličnih izvora koji su prošle godine tvrdili da je Mercedes napravio jai motor od opozicije i da je Renault u problemu. Naime, Honda kasni sa razvojem motora, barem 3-4 meseca. nisu testirali varijantu koju će koristiti u 2015, a nisu uopšte uparili i testirali sa McLarenovim ERS sistemom... Iz McLarena su išle informacije da će nov motor biti spreman za post sezonski test u Abu Dhabiju, ali to je za 2 meseca, tako da...

                Ukoliko je ovo i malo tačno, ne vidim kako i zašto bi Alonso otišao.

                Comment


                • #9
                  Pita se malo i Ferari, da li ga i dalje zlei u svojim redovima.

                  Comment


                  • #10
                    Zato mu je Mattiacci i dao odrešene ruke, ako hoće da ostane onda je on taj koji to želi, pa se malo i menjaju te pozicije u timu...

                    Comment


                    • #11
                      Mišljenje Eddija Jordana

                      Which team will Fernando Alonso be racing for in 2015?

                      "We know Alonso has talked to a number of teams, but are any of them going to be much better than where he is now? My guess is no. However, that did not stop Hamilton leaving McLaren when they looked like being a championship winner and going to what was then a lesser team in Mercedes.

                      "There is no question Alonso can build a team into a championship winner - he is that good. Just like I think Lewis has helped the whole Mercedes team up their game.

                      "The only place he could go - and I still think there's a possibility of it happening - is McLaren. They do want a top driver next year and for whatever reason the current management don't seem to think Jenson Button is that driver, even though he is a world champion and knows the Honda management well.

                      "Honda and McLaren want to hit the ground running. They want Alonso or Sebastian Vettel and it's possible both could wind up there. There are moves happening as we speak and possible scenarios that by the end of October there could be a change of management and of drivers in that team."


                      Izvor: LINK

                      Comment


                      • #12
                        E ako Eddie kaže da nije siguran, onda je stvarno i dalje sve u vazduhu...

                        Comment


                        • #13
                          Prema riječima Jamesa Allena, Alonso je već uveliko na izlaznim vratima Ferrarija...

                          http://www.jamesallenonf1.com/2014/1...a-go-for-next/

                          Comment


                          • #14
                            Hm, propustio sam ove pričice da Berger drma mesto Dennisu. Ali ne čudi me, rekao sam već, čovek je svoje odradio. A ako je istina da je prvi zadatak bio da privuče neke investitore iz bahreina, onda emocijama mesta nema.

                            To dosta olakšava ovaj prelaz. Čitajući Alonsove izjave na konferenciji, stičem utisak da je to već gotova stvar - prioritet mi je tim do kraja ove godine i tek onda šta ću raditi sledeće. Jea, to deluje kao potpis, pečat i rukovanje...

                            To, opet, menja još nešto... Ovo znači da je Alonso svestan da će sledeće godine imati da se radi na Hondi, ali i da početna pozicija izgleda nije tako loša. Što je meni u suprotnosti sa navodima da Honda kasni par meseci sa motorom. Ništa, čekamo rasplet.

                            Ostaje naravno pitanje ko će u Scuderiu umesto njega, dve su opcije - Vettel ili Bianchi za sledeću godinu pored Kimija ili Bianchi ove godine i Vettel/Hamilton koji menja Kimija sledeće (Kimi je već i rekao da će verovatno završiti sa ovim ugovorom i sa F1), s tim što je Hamilton jako malo verovatan.

                            Comment


                            • #15
                              Znaci Bjanki ne gine u svakom slucaju.Veoma sam razocaran s obzirom da ima boljih resenja.Kapiram da su neki timovi filijale drugih pa tu ne moze da se umesa Ferari, ali i dalje ima boljih resenja od Bjankija.Ne znam stvarno sta vide u njemu.

                              Verujem da ce Fetelov dolazak da se poklopi sa Kimijevom penzijom.

                              Comment

                              Working...
                              X