Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Aragon

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2014 MotoGP Aragon



    Mislim da ce ovo biti jos jedna pobeda za Marka Markeza. Mada i Pedrosa ima sta da pokaze na ovoj stazi, ako se setimo proslogodisnjeg incidenta, bice to motiv vise za Pedrosu da pobedi. Dukati prikazuje odlican napredak, potencijalno iznenadjenje za nedeljnu trku, i nadam se da to moze biti Janone.

    Tabela

    1 Marc MARQUEZ Honda SPA 289
    2 Dani PEDROSA Honda SPA 215
    3 Valentino ROSSI Yamaha ITA 214
    4 Jorge LORENZO Yamaha SPA 177
    5 Andrea DOVIZIOSO Ducati ITA 142
    6 Pol ESPARGARO Yamaha SPA 98
    7 Aleix ESPARGARO Forward Yamaha SPA 92
    8 Andrea IANNONE Ducati ITA 92
    9 Stefan BRADL Honda GER 74
    10 Bradley SMITH Yamaha GBR 74


    Podaci o stazi

    duzina 5.078 m
    sirina 15m
    levih krivina 10
    desnih krivina 7
    najduzi pravac 968

    Detalj sa proslogodisnje ''lude'' trke


  • #2
    Desmosedici GP14.2 izgleda funkcioniše fino... Evo ga GP14.1...



    I GP14.2...







    Uži je u struku pre svega, Andrea duo kaže da je lakše pomerati se, mada je Doviju malo zbunjujuć prelaz sa 14.1 na 14.2. Iannone voli veću pokretljivost, kaže da je i understeer malo manji, iako to nije bio cilj.

    Comment


    • #3
      Juce,na zalost,Yamahe se nisu bas pokazale. Ono,jeste jorgovan na kraju bio treci,ali nije bilo konstantnih krugova. Videcemo danas jesu li nasli neka podesavanja. A sto se mene tice,podesavanja,nekoliko krugova,sve radi savrseno-nova profile picture,moj novi konjic za sledecu godinu!!.Naravno,I za koji dan ove,ako bude lepog vremena.Sebi zelim jos koji lep dan za voznju,a svima zelim lep moto gp vikend

      Comment


      • #4
        Vrhunske fotke!!!!!!
        Last edited by kolega; 27-09-14, 09:55.

        Comment


        • #5
          sta se desava rosiju moze neko da mi objasni???????????

          Comment


          • #6
            Dobar izbor kolega, moja omiljena kombinacija boja...

            I na kraju Matori ispred Jorgovana, otkud to? Kaže Jorgovan da je dobio loše gume, nije isključeno, desilo se i Rossiju u Austinu. Mislim da je Matori mogao i brže u poslednjem krugu, ali je iz nekog razloga odustao. To je što je, nije loše kako je moglo da bude... Cenim da će se njih dvojica boriti za treće mesto, Honde će napred lagano, Marc 5s ispred svih, Pedrosa još 5 ispred Yamaha.

            A Vinales se ipak ne oprašta od Moto2 bez pol pozicije, mašala... Idemo sutra po drugu pobedu, davno je bio Teksas...

            Comment


            • #7


              Mozda ne bude tako ubedljiva pobeda za MM
              Last edited by crni; 27-09-14, 21:52.

              Comment


              • #8
                Šta reče Aleksandar danas, da stavljamo pare na Westa u dvojci ako bude kiše?

                Comment


                • #9
                  Ako uistinu bude kise sutra, onda pozicije na startu nisu presudne. Stime sto ocekujem da u otezanim uslovima se mozda pojave i neki drugi pretendenti na postolje. Lepo bi bilo da se razvije bitka vise od 2 vozaca. Lepo bi bilo da Dani demantuje sam sebe i pruzi nam uzitak neizvesnosti do zadnjeg kruga. Falio bi nam jedan dobar "fight against all odds"... O Mavericku cu u moto2 postu!
                  sigpic
                  No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                  Comment


                  • #10
                    Prvi put da bih voleo kiša,a Doca pobedi još jednom da zaređa i on,feštaaa

                    Comment


                    • #11
                      Odlaganje od čitavog sata, au... Kiši se izgleda ne daje više od 50% i to u vreme GP trke, ali ko zna kako će se termini pretumbavati sad zbog ovog odlaganja.

                      Comment


                      • #12

                        Comment


                        • #13
                          To Romano sunce ti žarko :-D
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • #14
                            Mali Marquez stvarno kao da nekad ne koristi glavu, 10 krugova su on i Fenati menjali mesta na tom pravcu i on se ne seti da mu prepusti vođstvo negde u sredini staze... Romano, svaka čast, +12, malo li je... U danu kad su se pravile greške, ova trojica su ih napravila najmanje. Bojao sam se da ne bude užaren završetak trke, ali dobri su momci, hladna glava za hladnu stazu...

                            Comment


                            • #15
                              eto dobio sam poklon moram da se pohvalim
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment

                              Working...
                              X