Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto3 - GP TIM di San Marino e della Riviera di Rimini

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto3 - GP TIM di San Marino e della Riviera di Rimini



    Rins je konacno uspeo da ostvari pobedu u 2014. i osvoji dragocene bodove u borbi za titulu. Sada je zaostatak za vodecim (ne)dostiznih 29 poena, tako da ga ceka tezak posao ukoliko zeli da smanji taj zaostatak. Aleks Markez je u mnogo boljoj poziciji u odnosu na klupskog kolegu. Kako stvari sada izgledaju, najblizi je tituli. Zaostatak za Milerom je 13 poena, i mislim da ce se ta prednost ubrzo istopiti, jer Miler, iako je zavrsio poslednje dve trke na petom i sestom mestu, vozi kao da spasava zivu glavu a ne kao neko ko vodi u generalnom plasmanu. Jedan od favorita za pobedu u Mizanu bice i Bastianini, najprijatnije iznenadjenje ove sezone. Nakon dva vezana podijuma, sledi trka na domacoj stazi, i ja bih iskreno najvise voleo da vidim kako prolazi prvi kroz cilj.


    2013. Pobeda Rinsa +0.050 ispred Vinjalesa



    Tabela

    1 Jack MILLER KTM AUS 179
    2 Alex MARQUEZ Honda SPA 166
    3 Alex RINS Honda SPA 150
    4 Efren VAZQUEZ Honda SPA 145
    5 Romano FENATI KTM ITA 135
    6 Alexis MASBOU Honda FRA 125
    7 Isaac VIÑALES KTM SPA 99
    8 Enea BASTIANINI KTM ITA 87
    9 Miguel OLIVEIRA Mahindra POR 84
    10 Danny KENT Husqvarna GBR 73
    Last edited by crni; 12-09-14, 07:35.

  • #2
    kad mi se aki nasmeje,zaboravim i da je miler prvine znaci to ovde mnogo,ali retko se desi da su mi sva trojica u prvih 5 pa cu malo da slavim
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #3
      Romano Fenati will continue in the Sky Racing Team VR46 in 2015...za mene ocekivano
      10676345_821758907855557_507933068874083485_n.jpg
      Last edited by dzoni gp; 13-09-14, 21:28.
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • #4
        a zasto je guareski dobio otkaz?za sta je on tacno bio zaduzen?nisam bas razumela
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment

        Working...
        X