Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto2 - GP TIM di San Marino e della Riviera di Rimini

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto2 - GP TIM di San Marino e della Riviera di Rimini



    17 poena deli dva vozaca Marc VDS tima, Rabata i Kalia, koji ce ovog vikenda imati sansu za novi duel. Rabat je pobedio na dve poslednje trke, a Kalio je bio drugi, ali Kalio ima pet uzastopnih podijuma. Kalio je izjavio da ukoliko ne bude mogao da pobedi Rabata, bitno je da bude na podijumu i tako umanji "stetu". Tako da treba ocekivati od Kalia da bude konstantan i da ceka greske Rabata u nastavku sezone, a na Rabatu je veci pritisak da ne napravi los rezultat. Vinjales ne moze do titule ove sezone ali do pobede u Mizanu sigurno moze. Prosle godine je bio nadomak pobede u Mizanu, ali ga je Rins obisao u poslednjem krugu i pobedio. Simone Korsi je povredjen i nece nastupiti u Mizanu, zamenice ga Florian Marino, koji vozi u Supersportu za kawasaki

    Tabela



    Last edited by crni; 12-09-14, 07:32.

  • #2
    mali mi se polako budi,taman pred zimski san,ali bolje ikad..al ne mogu ni da se radujem,dorna je bas talentovana da upropasti sve
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #3
      Tito i Mika nastavise gde su stali sa licnim dvobojem. Ovog puta Spanac je bio mudriji i strpljiviji. Maverick me je malo razocarao, jer sam mislio da "warm up" predskazuje postolje, ali... Upao u guzvu i izgubio i vreme i lidere. Steta, bilo bi zanimljivije da su se i on i Zarko umesali u borbu za pobedu. "Folger slucaj" stvarno kvari zadovoljstvo koje imam gledajuci ovu zanimljivu klasu. Steta sto nije bio neko spontaniji na njegovom mestu, bas je falio neki ironicni gaf. Ceo svoj zivot si treniran da otimas stote delove sekunde, a onda ti neko kaze "back off 6 sec...". Pa, j... ga?
      sigpic
      No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

      Comment

      Working...
      X